Michał Kuczałek rozwiązał kontrakt z Resovią. Zagra u innego pierwszoligowca

Michał Kuczałek w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw Resovii Rzeszów. Zawodnik rozwiązał umowę z klubem i związał się z nowym pracodawcą.

więcej →

SPARING: Wisła Kraków - Resovia Rzeszów 1:2 (1:1)

W sparingu rozgrywanym w Arłamowie Resovia Rzeszów pokonała Wisłę Kraków po golach Maksymiliana Hebla i Sebastiana Strózika.

więcej →

Apklan Resovia przegrała z Olimpią Grudziądz

Podopieczni Szymona Grabowskiego ulegli kandydatowi do awansu, którzy dzięki wygranej wskoczył na trzecią pozycję. Olimpia już do przerwy wypracowała sobie dwubramkową przewagę, której nie wypuściła do końca.

więcej →

Apklan Resovia wygrała z Radomiakiem Radom

Pasiaki mogą odetchnąć bowiem przełamali serię pięciu meczów bez wygranej. Bramkę dla podopiecznych Szymona Grabowskiego rzutem na taśmę przed przerwą zdobył Bartłomiej Buczek.

więcej →

Siarka Tarnobrzeg wygrała z Apklan Resovią

Tarnobrzeżanie w końcu opuścili strefę spadkową i w dobrych humorach oczekują na środowy mecz z Olimpią Elbląg. Podopieczni Ryszarda Komornickiego zwycięską bramkę zdobyli w samej końcówce.

więcej →

ROW 1964 Rybnik skromnie pokonał Resovie na jej boisku

Piłkarzy Szymona Grabowskiego dopadł kryzys i dziś przegrali z walczącym o utrzymanie zespołem z Rybnika. Cenne trzy punkty gościom zapewnił wychowanek BKS-u Stal Bielsko Biała.

więcej →

Resovia podzieliła się punktami z Błękitnymi Stargard

Piłkarze Szymona Grabowskiego z dalekiej wyprawy do Stargardu przywożą punkt. Goście doprowadzili do wyrównania po trafieniu Mikulca. Dla Błękitnych gola zdobył Adrian Kwiatkowski.

więcej →

Resovia zremisowała z Widzewem Łódź

Resovia tylko podzieliła się punktami z łódzkim Widzewem. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego i kto wie jak potoczyłoby się spotkanie gdyby Bartłomiej Makowski trafił do siatki.

więcej →

Kamil Antonik na celowniku Legii Warszawa

Bardzo dobra postawa na drugoligowych murawach Kamila Anotnika nie uszła uwadze drużynom z wyższych lig. Pozyskaniem młodziutkiego ofensywnego pomocnika zainteresowany są między innymi Legia Warszawa, Puszcza Niepołomice i Raków Częstochowa.

więcej →

Stal Stalowa Wola zwyciężyła z Resovią Rzeszów

Stal Stalowa Wola w 2.kolejce 2.Ligi podejmowała w Boguchwale Resovię Rzeszów, spotkanie to nosiło miano derbów Podkarpacia. Po zaciętym meczu to Stal Stalowa Wola wygrała 2-1.