Bardzo dobra postawa na drugoligowych murawach Kamila Anotnika nie uszła uwadze drużynom z wyższych lig. Pozyskaniem młodziutkiego ofensywnego pomocnika zainteresowany są między innymi Legia Warszawa, Puszcza Niepołomice i Raków Częstochowa.

19-letni Kamil Anotnik w poprzednim sezonie wypożyczony był do 4-ligowego KS Wiązownica. Szybko stał się wyróżniającym zawodnikiem zarówno w drużynie jak i w całej lidze. Główną jego cechą jest szybkość i przebojowść, często potrafił "zakręcić w głowie" defensorom przeciwników.

Po dobrej grze w 4 lidze Antonik dołączył do 2-ligowej Resovii Rzeszów. Początkowo nie był podstawowowym wyborem trenera, ale w końcu dostał szansę i także udowodnił swoją wartość. Na swoim koncie ma 5 ligowych trafień, do tego wielokrotnie asystował.

Z naszych informacji wynika, że na pozyskanie młodego zawodnika Resovii zdecydowana jest Legia Warszawa. Mieli by go wykupić i odrazu wypożyczyć do Resovii, która po bardzo słabym początku rundy w końcu weszła na zwycięską ścieżkę i na wiosnę powalczy o awans do Fortuna 1 ligi.

Zainteresowane pozyskaniem Antonika jest także Puscza Niepołomice oraz Raków Częstochowa, tutaj młody zawodnik miałby być wzmocnieniem jedenastek pierwszoligowców.

kairo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.