Piłkarze Szymona Grabowskiego z dalekiej wyprawy do Stargardu przywożą punkt. Goście doprowadzili do wyrównania po trafieniu Mikulca. Dla Błękitnych gola zdobył Adrian Kwiatkowski.

Piłkarze Resovii od początku ruszyli do ataku i już w 4. minucie mogli wyjść na prowadzenie. Akcję wykańczał Przemysław Pyrdek, ale sędzia asystent uniósł chorągiewkę. Pięć minut później to miejscowi postraszyli pasiaków, jednak Marcin Gawron nie zdołał zaskoczyć Wojciecha Daniela.

Mecz był wyrównanym starciem, choć w 38. minucie Sebastian Zalepa próbował pokonać Patryka Brzozowskiego, ale golkiper Błękitnych Stargard był górą. W końcówce jeszcze próbował Pyrdek, ale nadal było 0-0.

Po zmianie stron mecz nadal był wyrównanym widowiskiem i zbyt wiele nie wskazywało na to aby któraś z drużyn mocniej zaatakowała. W końcu jednak to miejscowi w 75. minucie wyszli na prowadzenie, za sprawą Adriana Kwiatkowskiego, który wykorzystał wrzutkę Marcina Gawrona i było 1-0.

Radość miejscowych nie trwała zbyt długo i chwilę później Rafał Mikulec z rzutu karnego doprowadził do wyrównania i mecz zaczął się od nowa. W końcówce obie drużyny próbowały coś jeszcze ugrać, ale sędzia zakończył zawody.

Błękitni Stargard - Resovia 1-1 (0-0)

1-0 Adrian Kwiatkowski (75)

1-1 Rafał Mikulec (78-karny)

Błękitni Stargard: Brzozowski – Szrek, Błyszko, Ostrowski, Ogrodowski – Karmański (46. Shimmura), Gawron – Sanocki, Cywiński, A. Kwiatkowski – Brzeziański (69. Starzycki)

Resovia: Daniel – Geniec (60. Feret), Zalepa, Makowski, Mikulec – Adamski, Kaliniec, Świechowski (82. Górka), Pyrdek (76. Kwiek) – Antonik, Hass (88. Twardowski)

Żółte kartki: Karmański, Cywiński - Makowski, Kaliniec, Świechowski, Twardowski.

Sędziował: Łukasz Karski (Słupsk)