Piłkarze Chojniczanki Chojnice odnieśli kolejne zwycięstwo w eWinner 2 lidze i są już bardzo blisko awansu do Fortuna 1 ligi. Podopieczni Tomasza Kafarskiego w środę pokonali rezerwy Lecha Poznań.

Początek spotkania należał do rezerw Lecha Poznań, które starały się nawiązać walkę z wyżej notowaną Chojniczanką Chojnice. Podopieczni Tomasza Kafarskiego szybko jednak przejęły inicjatywę na murawie. Gospodarze prowadzenie objęli w 10. minucie, a bramkę zdobył Tomasz Mikołajczak. Ten zawodnik po chwili podwyższył na 2-0 i "Kolejorz" był w ciężkiej sytuacji.

W kolejnych minutach Chojniczanka nadal była stroną przeważającą i miała więcej z gry, ale nie potrafiła postawić kropki nad "i". Gospodarze cały czas napierali, lecz do przerwy więcej goli nie padło. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie i nadal to zespół z Chojnic częściej był przy piłce oraz stworzył sobie więcej sytuacji. Ostatecznie jednak więcej bramek nie odnotowano i lepsze humory po meczu mieli podopieczni Tomasza Kafarskiego.

Chojniczanka Chojnice - Lech II Poznań 2-0 (2-0)

1-0 Tomasz Mikołajczak (10)

2-0 Tomasz Mikołajczak (14)