Transmisja na żywo z meczu finałowego baraży o awans na Euro 2024: Walia vs. Polska. Początek meczu we wtorek 26 marca o godz. 20:45. Sprawdź, gdzie zobaczysz to spotkanie live.


Dzisiejszy wieczór przynosi z niecierpliwością oczekiwane starcie pomiędzy reprezentacjami Walii i Polski, które odbędzie się w Cardiff o godzinie 20:45. To spotkanie to finał baraży, który zadecyduje o awansie na Euro 2024.

Walia vs. Polska na żywo

Fani futbolu przerwie od rozgrywek PKO BP Ekstraklasy mogą oglądać mecz Walii z Polską na żywo, wybierając telewizję lub internet. Transmisje zapewniają kanały TVP 1 i TVP Sport, a dla miłośników cyfrowych rozwiązań dostępny jest stream online na stronie sport.tvp.pl. 

Bez względu na preferowany sposób oglądania, spotkanie będzie dostępne bezpłatnie dla wszystkich zainteresowanych.

W drodze do finału baraży biało-czerwoni rozbili Estonię 5-1 ani na chwilę nie tracąc kontroli nad meczem. Walia natomiast pokonała Finlandię 4-1 i z pewnością będzie bardziej wymagającym rywalem dla Polaków.

Ostatnia szansa Roberta Lewandowskiego

Mecz z Walią jest nie tylko próbą sił, ale również emocjonalnym sprawdzianem dla wielu zawodników. Dla wielu z nich, w tym gwiazd takich jak Robert Lewandowski czy Wojciech Szczęsny, może to być jedna z ostatnich szans na występ w Euro. Młodsze talenty, jak Karol Świderski, mają szansę na wykazanie się na międzynarodowej arenie.

W bezpośrednich starciach Polska ma przewagę nad Walią, z siedmioma zwycięstwami, dwoma remisami i tylko jedną porażką. Ostatnie mecze były pomyślne dla Polski, co może stanowić dodatkową motywację dla drużyny.

To spotkanie nie tylko przetestuje umiejętności sportowe, ale także charakter i determinację obu zespołów. Kibice w Polsce i Walii z niecierpliwością oczekują na rozstrzygnięcie, mając nadzieję na emocjonujący pojedynek i awans swojej drużyny na Euro 2024.

Początek meczu Walia - Polska o godz. 20:45. Transmisja na żywo w TVP Sport.

fot. Robert Skalski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.