IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 19 49 15 4 0 65 10 55
2 Vineta Wolin 19 47 15 2 2 55 11 44
3 Gwardia Koszalin 18 38 11 5 2 37 10 27
4 Dąb Dębno 19 38 12 2 5 47 32 15
5 Biali Sądów 19 34 10 4 5 45 26 19
6 MKP Szczecinek 19 31 9 4 6 52 32 20
7 Hutnik Szczecin 19 29 8 5 6 39 25 14
8 Wieża Postomino 19 29 8 5 6 32 26 6
9 Orzeł Wałcz 18 28 8 4 6 33 27 6
10 Darłovia Darłowo 19 28 8 4 7 33 32 1
11 Chemik Police 19 27 8 3 8 46 53 -7
12 Olimp Gościno 19 24 7 3 9 29 41 -12
13 Błękitni II Stargard 19 19 5 4 10 41 53 -12
14 Jeziorak Załom (Szczecin) 19 19 5 4 10 33 52 -19
15 Leśnik Manowo 18 18 5 3 10 24 38 -14
16 Ina Goleniów 19 18 5 3 11 25 46 -21
17 Rasel Dygowo 19 17 5 2 12 26 58 -32
18 Sokół Karlino 19 16 3 7 9 26 43 -17
19 Pogoń Połczyn Zdrój 19 9 2 3 14 21 65 -44
20 Zefir Wyszewo 18 8 1 5 12 19 48 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

1. kolejka - IV liga zachodniopomorska 07/08 sierpnia

Dąb Dębno 4 - 2 Chemik Police
Zefir Wyszewo 2 - 2 Darłovia Darłowo
Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 2 Biali Sądów
Jeziorak Załom (Szczecin) 4 - 0 Rasel Dygowo
Wieża Postomino 1 - 1 Sokół Karlino
MKP Szczecinek 1 - 3 Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin 4 - 0 Błękitni II Stargard
Ina Goleniów 0 - 3 Flota Świnoujście
Olimp Gościno 0 - 5 Vineta Wolin
Leśnik Manowo 0 - 1 Gwardia Koszalin

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

2. kolejka - IV liga zachodniopomorska 14/15 sierpnia

Biali Sądów 3 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Vineta Wolin 2 - 0 Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz 0 - 1 Gwardia Koszalin
Darłovia Darłowo 4 - 2 Olimp Gościno
Flota Świnoujście 4 - 0 Zefir Wyszewo
Sokół Karlino 2 - 3 Dąb Dębno
Błękitni II Stargard 4 - 2 Ina Goleniów
MKP Szczecinek 4 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój
Chemik Police 2 - 6 Hutnik Szczecin
Rasel Dygowo 0 - 2 Wieża Postomino

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

3. kolejka - IV liga zachodniopomorska 21/22 sierpnia

Dąb Dębno 4 - 0 Rasel Dygowo
Gwardia Koszalin 1 - 0 Vineta Wolin
Jeziorak Załom (Szczecin) 1 - 1 MKP Szczecinek
Zefir Wyszewo 5 - 4 Błękitni II Stargard
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 Orzeł Wałcz
Wieża Postomino 1 - 5 Biali Sądów
Olimp Gościno 0 - 3 Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin 2 - 2 Sokół Karlino
Ina Goleniów 4 - 6 Chemik Police
Leśnik Manowo 2 - 2 Darłovia Darłowo

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

4. kolejka - IV liga zachodniopomorska 28/29 sierpnia

Sokół Karlino 2 - 0 Ina Goleniów
Błękitni II Stargard 4 - 0 Olimp Gościno
Orzeł Wałcz 3 - 1 Vineta Wolin
Flota Świnoujście 1 - 0 Leśnik Manowo
Biali Sądów 2 - 4 Dąb Dębno
Rasel Dygowo 3 - 1 Hutnik Szczecin
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 Jeziorak Załom (Szczecin)
MKP Szczecinek 1 - 1 Wieża Postomino
Chemik Police 3 - 0 Zefir Wyszewo
Darłovia Darłowo 0 - 2 Gwardia Koszalin

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

5. kolejka - IV liga zachodniopomorska 01/02 września

Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 2 Orzeł Wałcz
Wieża Postomino 7 - 1 Pogoń Połczyn Zdrój
Dąb Dębno 4 - 3 MKP Szczecinek
Hutnik Szczecin 1 - 1 Biali Sądów
Ina Goleniów 5 - 3 Rasel Dygowo
Zefir Wyszewo 1 - 1 Sokół Karlino
Olimp Gościno 3 - 2 Chemik Police
Leśnik Manowo 2 - 2 Błękitni II Stargard
Gwardia Koszalin 0 - 0 Flota Świnoujście
Vineta Wolin 3 - 0 Darłovia Darłowo

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

6. kolejka - IV liga zachodniopomorska 04/05 września

Rasel Dygowo 2 - 1 Zefir Wyszewo
Biali Sądów 5 - 1 Ina Goleniów
Flota Świnoujście 1 - 1 Vineta Wolin
Sokół Karlino 0 - 1 Olimp Gościno
Błękitni II Stargard 0 - 4 Gwardia Koszalin
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 Dąb Dębno
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 1 Wieża Postomino
Orzeł Wałcz 0 - 2 Darłovia Darłowo
MKP Szczecinek 0 - 3 Hutnik Szczecin
Chemik Police 4 - 1 Leśnik Manowo

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

7. kolejka - IV liga zachodniopomorska 11/12 września

Dąb Dębno 4 - 1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Ina Goleniów 0 - 5 MKP Szczecinek
Zefir Wyszewo 1 - 3 Biali Sądów
Vineta Wolin 4 - 0 Błękitni II Stargard
Wieża Postomino 1 - 1 Orzeł Wałcz
Hutnik Szczecin 3 - 1 Pogoń Połczyn Zdrój
Darłovia Darłowo 0 - 3 Flota Świnoujście
Olimp Gościno 2 - 1 Rasel Dygowo
Leśnik Manowo 4 - 1 Sokół Karlino
Gwardia Koszalin 2 - 0 Chemik Police

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

8. kolejka - IV liga zachodniopomorska 18/19 września

Błękitni II Stargard 2 - 2 Darłovia Darłowo
Orzeł Wałcz 1 - 1 Flota Świnoujście
Biali Sądów 3 - 0 Olimp Gościno
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 5 Hutnik Szczecin
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 2 Ina Goleniów
Wieża Postomino 3 - 4 Dąb Dębno
MKP Szczecinek 6 - 0 Zefir Wyszewo
Chemik Police 0 - 7 Vineta Wolin
Rasel Dygowo 1 - 3 Leśnik Manowo
Sokół Karlino 0 - 0 Gwardia Koszalin

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

9. kolejka - IV liga zachodniopomorska 25/26 września

Dąb Dębno 3 - 1 Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo 1 - 2 Pogoń Połczyn Zdrój
Flota Świnoujście 3 - 0 Błękitni II Stargard
Ina Goleniów 0 - 3 Jeziorak Załom (Szczecin)
Olimp Gościno 1 - 4 MKP Szczecinek
Darłovia Darłowo 2 - 2 Chemik Police
Hutnik Szczecin 0 - 0 Wieża Postomino
Leśnik Manowo 1 - 1 Biali Sądów
Gwardia Koszalin 7 - 1 Rasel Dygowo
Vineta Wolin 2 - 0 Sokół Karlino

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

10. kolejka - IV liga zachodniopomorska 02/03 października

Dąb Dębno 3 - 2 Hutnik Szczecin
Sokół Karlino 3 - 1 Darłovia Darłowo
Rasel Dygowo 0 - 7 Vineta Wolin
Biali Sądów 4 - 2 Gwardia Koszalin
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 3 Zefir Wyszewo
Pogoń Połczyn Zdrój 2 - 3 Olimp Gościno
Wieża Postomino 2 - 1 Ina Goleniów
MKP Szczecinek 3 - 2 Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz 4 - 2 Błękitni II Stargard
Chemik Police 3 - 4 Flota Świnoujście

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

11. kolejka - IV liga zachodniopomorska 09/10 października

Błękitni II Stargard 1 - 2 Chemik Police
Olimp Gościno 3 - 2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Gwardia Koszalin 3 - 1 MKP Szczecinek
Vineta Wolin 2 - 0 Biali Sądów
Flota Świnoujście 5 - 0 Sokół Karlino
Ina Goleniów 1 - 2 Dąb Dębno
Zefir Wyszewo 0 - 2 Wieża Postomino
Hutnik Szczecin 2 - 2 Orzeł Wałcz
Darłovia Darłowo 2 - 1 Rasel Dygowo
Leśnik Manowo 1 - 3 Pogoń Połczyn Zdrój

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

12. kolejka - IV liga zachodniopomorska 16/17 października

Biali Sądów 5 - 0 Darłovia Darłowo
Dąb Dębno 5 - 0 Zefir Wyszewo
Orzeł Wałcz 5 - 1 Chemik Police
Sokół Karlino 3 - 3 Błękitni II Stargard
Rasel Dygowo 0 - 8 Flota Świnoujście
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 6 Gwardia Koszalin
Jeziorak Załom (Szczecin) 4 - 2 Leśnik Manowo
Wieża Postomino 1 - 0 Olimp Gościno
MKP Szczecinek 2 - 2 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 0 - 1 Ina Goleniów

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

13. kolejka - IV liga zachodniopomorska 23/24 października

Błękitni II Stargard 2 - 3 Rasel Dygowo
Olimp Gościno 0 - 0 Dąb Dębno
Vineta Wolin 4 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój
Flota Świnoujście 5 - 1 Biali Sądów
Ina Goleniów 2 - 1 Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin 4 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Zefir Wyszewo 0 - 3 Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo 0 - 2 MKP Szczecinek
Chemik Police 4 - 2 Sokół Karlino
Leśnik Manowo 0 - 5 Wieża Postomino

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

14. kolejka - IV liga zachodniopomorska 30/31 października

Dąb Dębno 1 - 3 Leśnik Manowo
Orzeł Wałcz 2 - 1 Sokół Karlino
Rasel Dygowo 5 - 0 Chemik Police
Biali Sądów 2 - 0 Błękitni II Stargard
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 4 Darłovia Darłowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 2 - 4 Vineta Wolin
Wieża Postomino 1 - 0 Gwardia Koszalin
Ina Goleniów 1 - 1 Zefir Wyszewo
MKP Szczecinek 3 - 3 Flota Świnoujście
Hutnik Szczecin 2 - 0 Olimp Gościno

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

15. kolejka - IV liga zachodniopomorska 06/07 listopada

Błękitni II Stargard 4 - 3 MKP Szczecinek
Vineta Wolin 3 - 0 Wieża Postomino
Olimp Gościno 1 - 1 Ina Goleniów
Flota Świnoujście 7 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój
Zefir Wyszewo 1 - 2 Orzeł Wałcz
Gwardia Koszalin 0 - 0 Dąb Dębno
Darłovia Darłowo 6 - 0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Chemik Police 2 - 1 Biali Sądów
Sokół Karlino 4 - 3 Rasel Dygowo
Leśnik Manowo 2 - 1 Hutnik Szczecin

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

16. kolejka - IV liga zachodniopomorska 11/12 listopada

Jeziorak Załom (Szczecin) 0 - 4 Flota Świnoujście
Dąb Dębno 0 - 2 Vineta Wolin
Hutnik Szczecin 0 - 0 Gwardia Koszalin
Orzeł Wałcz 1 - 1 Rasel Dygowo
Biali Sądów 5 - 1 Sokół Karlino
MKP Szczecinek 2 - 3 Chemik Police
Pogoń Połczyn Zdrój 3 - 3 Błękitni II Stargard
Wieża Postomino 0 - 1 Darłovia Darłowo
Zefir Wyszewo 3 - 3 Olimp Gościno
Leśnik Manowo 0 - 2 Ina Goleniów

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

17. kolejka - IV liga zachodniopomorska 13/14 listopada

Błękitni II Stargard 4 - 2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sokół Karlino 0 - 3 MKP Szczecinek
Olimp Gościno 5 - 1 Orzeł Wałcz
Flota Świnoujście 3 - 0 Wieża Postomino
Gwardia Koszalin 1 - 1 Ina Goleniów
Vineta Wolin 2 - 1 Hutnik Szczecin
Darłovia Darłowo 2 - 0 Dąb Dębno
Chemik Police 6 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój
Leśnik Manowo 1 - 0 Zefir Wyszewo
Rasel Dygowo 0 - 0 Biali Sądów

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

18. kolejka - IV liga zachodniopomorska 20/21 listopada

Zefir Wyszewo ? - ? Gwardia Koszalin
Dąb Dębno 0 - 3 Flota Świnoujście
Pogoń Połczyn Zdrój 1 - 1 Sokół Karlino
Orzeł Wałcz 0 - 1 Biali Sądów
MKP Szczecinek 5 - 1 Rasel Dygowo
Jeziorak Załom (Szczecin) 3 - 3 Chemik Police
Wieża Postomino 3 - 2 Błękitni II Stargard
Ina Goleniów 1 - 3 Vineta Wolin
Olimp Gościno 4 - 0 Leśnik Manowo
Hutnik Szczecin 2 - 0 Darłovia Darłowo

IV liga zachodniopomorska sezon 2021/2022

19. kolejka - IV liga zachodniopomorska 27/28 listopada

Leśnik Manowo ? - ? Orzeł Wałcz
Zefir Wyszewo 0 - 1 Vineta Wolin
Rasel Dygowo 1 - 0 Pogoń Połczyn Zdrój
Gwardia Koszalin 3 - 1 Olimp Gościno
Błękitni II Stargard 4 - 2 Dąb Dębno
Sokół Karlino 2 - 2 Jeziorak Załom (Szczecin)
Darłovia Darłowo 3 - 0 Ina Goleniów
Flota Świnoujście 4 - 1 Hutnik Szczecin
Chemik Police 1 - 1 Wieża Postomino
Biali Sądów 1 - 3 MKP Szczecinek