III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 34 76 22 10 2 87 27 60
2 Podhale Nowy Targ 34 76 23 7 4 63 27 36
3 Motor Lublin 34 70 20 10 4 62 34 28
4 Wisła Puławy 34 60 17 9 8 41 31 10
5 Hutnik Kraków 34 52 15 7 12 53 45 8
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 34 51 14 9 11 51 43 8
7 Sokół Sieniawa 34 48 13 9 12 49 43 6
8 Avia Świdnik 34 44 11 11 12 42 43 -1
9 Stal Kraśnik 34 43 11 10 13 46 47 -1
10 Orlęta Radzyń Podlaski 34 43 10 13 11 42 52 -10
11 Chełmianka Chełm 34 39 10 9 15 42 49 -7
12 Wisła Sandomierz 34 39 10 9 15 37 57 -20
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 34 38 9 11 14 41 39 2
14 Soła Oświęcim 34 38 10 8 16 37 51 -14
15 Wiślanie Jaśkowice 34 35 9 8 17 45 65 -20
16 Podlasie Biała Podlaska 34 35 10 5 19 41 68 -27
17 Czarni Połaniec 34 28 7 7 20 36 63 -27
18 Spartakus Daleszyce 34 23 5 8 21 34 65 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 17 45 14 3 0 49 12 37
2 Podhale Nowy Targ 17 45 14 3 0 36 8 28
3 Motor Lublin 17 43 13 4 0 39 15 24
4 Sokół Sieniawa 17 36 11 3 3 34 18 16
5 Wisła Puławy 17 33 9 6 2 20 7 13
6 Hutnik Kraków 17 29 8 5 4 34 21 13
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 29 9 2 6 24 17 7
8 Stal Kraśnik 17 29 8 5 4 27 16 11
9 Orlęta Radzyń Podlaski 17 29 8 5 4 21 19 2
10 Wisła Sandomierz 17 29 8 5 4 22 18 4
11 Wiślanie Jaśkowice 17 29 8 5 4 27 21 6
12 Chełmianka Chełm 17 26 7 5 5 28 25 3
13 Avia Świdnik 17 24 5 9 3 23 21 2
14 Soła Oświęcim 17 24 7 3 7 19 19 0
15 Spartakus Daleszyce 17 22 5 7 5 22 23 -1
16 Czarni Połaniec 17 21 6 3 8 25 29 -4
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 14 3 5 9 24 24 0
18 Podlasie Biała Podlaska 17 14 4 2 11 19 43 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 17 31 8 7 2 38 15 23
2 Podhale Nowy Targ 17 31 9 4 4 27 19 8
3 Motor Lublin 17 27 7 6 4 23 19 4
4 Wisła Puławy 17 27 8 3 6 21 24 -3
5 Wólczanka Wólka Pełkińska 17 24 6 6 5 17 15 2
6 Hutnik Kraków 17 23 7 2 8 19 24 -5
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 22 5 7 5 27 26 1
8 Podlasie Biała Podlaska 17 21 6 3 8 22 25 -3
9 Avia Świdnik 17 20 6 2 9 19 22 -3
10 Stal Kraśnik 17 14 3 5 9 19 31 -12
11 Orlęta Radzyń Podlaski 17 14 2 8 7 21 33 -12
12 Soła Oświęcim 17 14 3 5 9 18 32 -14
13 Chełmianka Chełm 17 13 3 4 10 14 24 -10
14 Sokół Sieniawa 17 12 2 6 9 15 25 -10
15 Wisła Sandomierz 17 10 2 4 11 15 39 -24
16 Czarni Połaniec 17 7 1 4 12 11 34 -23
17 Wiślanie Jaśkowice 17 6 1 3 13 18 44 -26
18 Spartakus Daleszyce 17 1 0 1 16 12 42 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Sokół Sieniawa

Gospodarze Wynik Goście Data
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 3 Sokół Sieniawa 1 czerwca 2019
Sokół Sieniawa 1 - 0 Motor Lublin 28 kwietnia 2019
Sokół Sieniawa 1 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 10 listopada 2018
Motor Lublin 2 - 1 Sokół Sieniawa 22 września 2018
Motor Lublin 1 - 1 Sokół Sieniawa 16 kwietnia 2016
Orlęta Radzyń Podlaski 3 - 1 Sokół Sieniawa 20 marca 2016
Sokół Sieniawa 2 - 1 Motor Lublin 6 września 2015
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia 2015
Motor Lublin 2 - 0 Sokół Sieniawa 14 maja 2015
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Sokół Sieniawa 23 listopada 2014
Sokół Sieniawa 0 - 1 Motor Lublin 19 października 2014
Sokół Sieniawa 1 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 13 sierpnia 2014
Sokół Sieniawa 2 - 1 Orlęta Radzyń Podlaski 19 kwietnia 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Sokół Sieniawa 8 września 2013

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 20
2 Artur Pląskowski Podhale Nowy Targ 19
3 Rafał Król Stal Kraśnik 16
4 Michał Grunt KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15
5 Krzysztof Szewczyk Wiślanie Jaśkowice 14
6 Adrian Wójcik Soła Oświęcim 14
7 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 13
8 Wojciech Białek Avia Świdnik 13
9 Mateusz Kompanicki Chełmianka Chełm 11
10 Mateusz Załucki Czarni Połaniec 10
11 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 10
12 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 10
13 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 10
14 Kamil Sobala Hutnik Kraków 10
15 Dariusz Gawęcki Hutnik Kraków 10
16 Tomasz Brzyski Motor Lublin 9
17 Sebastian Brocki Sokół Sieniawa 9
18 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 8
19 Michał Paluch Motor Lublin 8
20 Konrad Nowak Motor Lublin 8
21 Jakub Syryjczyk Podlasie Biała Podlaska 8
22 Damian Skiba Czarni Połaniec 8
23 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 8
24 Piotr Ceglarz Stal Rzeszów 8
25 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 8
26 Szymon Kamiński Motor Lublin 7
27 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 7
28 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 7
29 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 7
30 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7
31 Dominik Chromiński Stal Rzeszów 7
32 Szymon Stanisławski Wisła Puławy 7
33 Filip Drozd Stal Kraśnik 6
34 Piotr Morawski Wiślanie Jaśkowice 6
35 Kamil Bętkowski Wisła Sandomierz 6
36 Marek Mizia Podhale Nowy Targ 6
37 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 6
38 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 6
39 Piotr Prędota Avia Świdnik 6
40 Krystian Mroczek Avia Świdnik 6
41 Daniel Szewc Stal Kraśnik 6
42 Arkadiusz Maj Stal Kraśnik 6
43 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 5
44 Michał Zuber Wisła Puławy 5
45 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 5
46 Michał Nawrot Stal Rzeszów 5
47 Damian Nogaj Wisła Sandomierz 5
48 Grzegorz Bonin Motor Lublin 5
49 Krzysztof Zawiślak Chełmianka Chełm 5
50 Kacper Piechniak Wisła Sandomierz 5
51 Mateusz Madej KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5
52 Eryk Ceglarz Soła Oświęcim 5
53 Szymon Rak Motor Lublin 5
54 Damian Sierant Stal Rzeszów 5
55 Błażej Radwanek Hutnik Kraków 5
56 Marcin Kruczyk Podlasie Biała Podlaska 5
57 Szymon Hajduk Wólczanka Wólka Pełkińska 5
58 Damian Mrówka Podhale Nowy Targ 5
59 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 4
60 Damian Szpak Chełmianka Chełm 4
61 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 4
62 Bartosz Sot Spartakus Daleszyce 4
63 Sebastian Dziedzic Avia Świdnik 4
64 Kamil Kocoł Chełmianka Chełm 4
65 Damian Leśniak Podlasie Biała Podlaska 4
66 Kamil Król Stal Kraśnik 4
67 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 4
68 Arkadiusz Maksymiuk Wisła Puławy 4
69 Marcin Przybylski Podhale Nowy Targ 4
70 Błażej Cyfert Stal Rzeszów 4
71 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 4
72 Hubert Pachowicz Hutnik Kraków 4
73 Piotr Jedlikowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
74 Mateusz Zawadzki Spartakus Daleszyce 4
75 Łukasz Zagdański Stal Rzeszów 4
76 Viktor Putin Wisła Sandomierz 4
77 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
78 Grzegorz Marszalik Hutnik Kraków 3
79 Filip Krępa Czarni Połaniec 3
80 Mateusz Jędryas Sokół Sieniawa 3
81 Daniel Feruga Soła Oświęcim 3
82 Tomasz Palonek Podhale Nowy Targ 3
83 Kamil Dmowski Podlasie Biała Podlaska 3
84 Mateusz Lampart Wiślanie Jaśkowice 3
85 Jakub Kapsa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
86 Adrian Kajpust Wólczanka Wólka Pełkińska 3
87 Andrzej Wąsik Sokół Sieniawa 3
88 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 3
89 Michał Efir Chełmianka Chełm 3
90 Mateusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 3
91 Mateusz Szela Soła Oświęcim 3
92 Piotr Darmochwał Avia Świdnik 3
93 Rafał Kursa Chełmianka Chełm 3
94 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 3
95 Mateusz Majewski Motor Lublin 3
96 Maciej Wcisło Wiślanie Jaśkowice 3
97 Kamil Pajnowski Motor Lublin 3
98 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 3
99 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 3
100 Tomasz Kurek Hutnik Kraków 3
101 Michał Panufnik Orlęta Radzyń Podlaski 3
102 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 3
103 Marcin Sudy Wisła Sandomierz 2
104 Michał Morawski Wiślanie Jaśkowice 2
105 Jakub Zięba Czarni Połaniec 2
106 Tomasz Wilusz Sokół Sieniawa 2
107 Volodymyr Khorolskyi Wólczanka Wólka Pełkińska 2
108 Mychajło Kaznokha Podlasie Biała Podlaska 2
109 Marcin Michota Motor Lublin 2
110 Wiktor Brożyna Spartakus Daleszyce 2
111 Maksymilian Cichocki Motor Lublin 2
112 Kacper Ziółkowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
113 Konrad Kasolik Soła Oświęcim 2
114 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 2
115 Patryk Tetlak Czarni Połaniec 2
116 Robert Majewski Motor Lublin 2
117 Konrad Szczotka Wisła Puławy 2
118 Michał Cedro Spartakus Daleszyce 2
119 Lukas Hruska Podhale Nowy Targ 2
120 Maciej Welman Stal Kraśnik 2
121 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
122 Michał Kobiałka Wisła Puławy 2
123 Mateusz Wyjadłowski Soła Oświęcim 2
124 Bartosz Ciborowski Orlęta Radzyń Podlaski 2
125 Damian Skała Sokół Sieniawa 2
126 Robert Trznadel Stal Rzeszów 2
127 Tomasz Przewoźnik Wólczanka Wólka Pełkińska 2
128 Przemysław Ilczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
129 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
130 Szymon Kobusiński Stal Rzeszów 2
131 Bartosz Waleńcik Motor Lublin 2
132 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 2
133 Kamil Kuczak Soła Oświęcim 2
134 Michał Gałecki Motor Lublin 2
135 Przemysław Nalepka Sokół Sieniawa 2
136 Wojciech Kobylarczyk Podhale Nowy Targ 2
137 Dariusz Jarecki Stal Rzeszów 2
138 Patryk Wilk Wisła Sandomierz 2
139 Jakub Poznański Wisła Puławy 2
140 Krystian Sornat Wisła Sandomierz 2
141 Marek Gwóźdź Wólczanka Wólka Pełkińska 2
142 Jakub Kaganek Orlęta Radzyń Podlaski 2
143 Jakub Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 2
144 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 2
145 Geronimo Viscovich Wólczanka Wólka Pełkińska 2
146 Krystian Puton Wisła Puławy 2
147 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 2
148 Jakub Bator Wiślanie Jaśkowice 2
149 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 2
150 Patryk Cheba KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
151 Adam Nowak Stal Kraśnik 2
152 Piotr Kożuchowski Chełmianka Chełm 2
153 Maciej Witek Czarni Połaniec 2
154 Michał Bedronka Podhale Nowy Targ 2
155 Daniel Barbus Podhale Nowy Targ 2
156 Dawid Korona Wisła Sandomierz 2
157 Dawid Kasza Sokół Sieniawa 2
158 Kamil Hul Czarni Połaniec 2
159 Mariusz Bienias Hutnik Kraków 2
160 Dominik Maluga Avia Świdnik 2
161 Marcin Kołton Wiślanie Jaśkowice 1
162 Dominik Barciak Orlęta Radzyń Podlaski 1
163 Karol Turek Orlęta Radzyń Podlaski 1
164 Jan Bożym Orlęta Radzyń Podlaski 1
165 Karol Karólak Czarni Połaniec 1
166 Mateusz Pielach Wisła Puławy 1
167 Łukasz Strug Avia Świdnik 1
168 Rafał Surmiak Sokół Sieniawa 1
169 Adrian Kisiel Stal Kraśnik 1
170 Sebastian Plesz Avia Świdnik 1
171 Jakub Konefał Wisła Sandomierz 1
172 Paweł Zabielski Podlasie Biała Podlaska 1
173 Norbert Myszka Chełmianka Chełm 1
174 Jakub Chrzanowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
175 Handzlik Filip Hutnik Kraków 1
176 Patryk Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 1
177 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 1
178 Bartłomiej Tkaczuk Podlasie Biała Podlaska 1
179 Krystian Żelisko Wisła Puławy 1
180 Przemysław Kwiatkowski Chełmianka Chełm 1
181 Kamil Janecki Hutnik Kraków 1
182 Rafał Kiczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
183 Martin Baran Podhale Nowy Targ 1
184 Kacper Nastałek Stal Kraśnik 1
185 Piotr Świątko Hutnik Kraków 1
186 Dawid Chudyba Wisła Puławy 1
187 Artur Renkowski Podlasie Biała Podlaska 1
188 Patryk Mitura Podlasie Biała Podlaska 1
189 Maciej Miłek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
190 Paweł Uliczny Chełmianka Chełm 1
191 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
192 Krystian Majka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
193 Jakub Tabor Wólczanka Wólka Pełkińska 1
194 Damian Nowacki Stal Rzeszów 1
195 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
196 Mateusz Danieluk Wisła Sandomierz 1
197 Sławomir Szeliga Stal Rzeszów 1
198 Wiktor Nowak Hutnik Kraków 1
199 Roman Terbalyan Soła Oświęcim 1
200 Paweł Komar Podlasie Biała Podlaska 1
201 Mateusz Kotwica Hutnik Kraków 1
202 Michał Rutkowski Soła Oświęcim 1
203 Sebastian Ryguła Czarni Połaniec 1
204 Włodzimierz Puton KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
205 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
206 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
207 Peter Drobňák Podhale Nowy Targ 1
208 Przemysław Skałecki Wisła Puławy 1
209 Kacper Wątróbski Czarni Połaniec 1
210 Rafał Michalik Czarni Połaniec 1
211 Wiktor Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
212 Lukasz Zawadzki Spartakus Daleszyce 1
213 Sebastian Padiasek Sokół Sieniawa 1
214 Marcin Szymczak Soła Oświęcim 1
215 Michał Dawidowicz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
216 Jakub Gołąb Chełmianka Chełm 1
217 Mateusz Wołos Avia Świdnik 1
218 Mateusz Supryn Wisła Puławy 1
219 Szymon Pietrzyk Hutnik Kraków 1
220 Maciej Skiba Soła Oświęcim 1
221 Daniel Dybiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
222 Mateusz Stankiewicz Soła Oświęcim 1
223 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 1
224 Dawid Czyrny Wólczanka Wólka Pełkińska 1
225 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 1
226 Dawid Brzeski Wisła Puławy 1
227 Michał Wołos Motor Lublin 1
228 Konrad Kołodziej Avia Świdnik 1
229 Maciej Lech Wólczanka Wólka Pełkińska 1
230 Kacper Waniowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
231 Jurij Perin Orlęta Radzyń Podlaski 1
232 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
233 Paweł Bażant Wisła Sandomierz 1
234 Kacper Szymankiewicz Wisła Puławy 1
235 Bartłomiej Słysz Wólczanka Wólka Pełkińska 1
236 Jakub Mażysz Wisła Puławy 1
237 Kamil Blicharski Spartakus Daleszyce 1
238 Sebastian Głaz Avia Świdnik 1
239 Mateusz Chyła Podlasie Biała Podlaska 1
240 Mateusz Janiec Czarni Połaniec 1
241 Michal Ranko Motor Lublin 1
242 Mateusz Mianowany Wólczanka Wólka Pełkińska 1
243 Patryk Szewc Wólczanka Wólka Pełkińska 1
244 Mateusz Stanek Wiślanie Jaśkowice 1
245 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 1
246 Jakub Łata Wisła Sandomierz 1
247 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 1
248 Konrad Kuliszewski Wiślanie Jaśkowice 1
249 Julien Tadrowski Stal Rzeszów 1
250 Michał Chowaniec Soła Oświęcim 1
251 Mateusz Reczulski Hutnik Kraków 1
252 Tomasz Jaklik Hutnik Kraków 1
253 Krystian Kusal Wisła Puławy 1
254 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 1
255 Dawid Pożak Motor Lublin 1
256 Michał Król Wisła Puławy 1
257 Arkadiusz Adamczuk Stal Kraśnik 1
258 Michał Misiak Stal Kraśnik 1
259 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
260 Przemysław Koszel Chełmianka Chełm 1
261 Michał Mokrzycki Wisła Sandomierz 1
262 Michał Kamiński Wisła Sandomierz 1
263 Łukasz Sikora Wiślanie Jaśkowice 1
264 Irakli Meskhiia Motor Lublin 1
265 Mateusz Zawadzki Spartakus Daleszyce 1
266 Paweł Jabkowski Chełmianka Chełm 1
267 Maciej Balawender Wiślanie Jaśkowice 1
268 Stanisław Sarwicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
269 Artur Sułek Orlęta Radzyń Podlaski 1