III liga, gr. III sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 9 25 8 1 0 25 5 20
2 Polonia Bytom 9 18 6 0 3 17 11 6
3 Rekord Bielsko-Biała 9 17 5 2 2 22 11 11
4 Górnik II Zabrze 9 17 5 2 2 22 15 7
5 Gwarek Tarnowskie Góry 9 17 5 2 2 14 9 5
6 Lechia Zielona Góra 9 17 5 2 2 12 12 0
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 15 4 3 2 21 15 6
8 Ślęza Wrocław 9 13 4 1 4 22 18 4
9 MKS Kluczbork 9 11 3 2 4 18 16 2
10 Polonia Nysa 9 11 3 2 4 14 16 -2
11 Odra Wodzisław Śląski 9 11 3 2 4 16 19 -3
12 Carina Gubin 9 11 3 2 4 12 18 -6
13 Warta Gorzów Wielkopolski 9 10 2 4 3 8 18 -10
14 Chrobry II Głogów 9 9 3 0 6 11 15 -4
15 LKS Goczałkowice Zdrój 9 9 2 3 4 10 14 -4
16 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 7 2 1 6 11 17 -6
17 Miedź II Legnica 9 5 1 2 6 12 20 -8
18 Stal Brzeg 9 4 1 1 7 5 23 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Raków II Częstochowa 5 15 5 0 0 15 3 12
2 Polonia Bytom 5 12 4 0 1 12 4 8
3 Ślęza Wrocław 5 12 4 0 1 17 9 8
4 Lechia Zielona Góra 5 11 3 2 0 7 4 3
5 Polonia Nysa 7 10 3 1 3 12 10 2
6 Rekord Bielsko-Biała 4 8 2 2 0 10 5 5
7 Górnik II Zabrze 3 7 2 1 0 7 4 3
8 Odra Wodzisław Śląski 5 7 2 1 2 10 10 0
9 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 6 2 0 2 8 6 2
10 Gwarek Tarnowskie Góry 3 4 1 1 1 6 4 2
11 Carina Gubin 4 4 1 1 2 5 10 -5
12 Miedź II Legnica 5 4 1 1 3 8 10 -2
13 Warta Gorzów Wielkopolski 4 3 0 3 1 4 9 -5
14 Chrobry II Głogów 4 3 1 0 3 6 10 -4
15 Stal Brzeg 5 3 1 0 4 2 11 -9
16 MKS Kluczbork 4 1 0 1 3 5 8 -3
17 LKS Goczałkowice Zdrój 4 1 0 1 3 1 6 -5
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5 1 0 1 4 5 9 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Gwarek Tarnowskie Góry 6 13 4 1 1 8 5 3
2 Raków II Częstochowa 4 10 3 1 0 10 2 8
3 Górnik II Zabrze 6 10 3 1 2 15 11 4
4 MKS Kluczbork 5 10 3 1 1 13 8 5
5 Rekord Bielsko-Biała 5 9 3 0 2 12 6 6
6 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 9 2 3 0 13 9 4
7 LKS Goczałkowice Zdrój 5 8 2 2 1 9 8 1
8 Carina Gubin 5 7 2 1 2 7 8 -1
9 Warta Gorzów Wielkopolski 5 7 2 1 2 4 9 -5
10 Polonia Bytom 4 6 2 0 2 5 7 -2
11 Lechia Zielona Góra 4 6 2 0 2 5 8 -3
12 Chrobry II Głogów 5 6 2 0 3 5 5 0
13 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4 6 2 0 2 6 8 -2
14 Odra Wodzisław Śląski 4 4 1 1 2 6 9 -3
15 Ślęza Wrocław 4 1 0 1 3 5 9 -4
16 Polonia Nysa 2 1 0 1 1 2 6 -4
17 Miedź II Legnica 4 1 0 1 3 4 10 -6
18 Stal Brzeg 4 1 0 1 3 3 12 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Rekord Bielsko-Biała

Gospodarze Wynik Goście Data
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 listopada 2022
Stal Brzeg 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 12 listopada 2022
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Ślęza Wrocław 5 listopada 2022
Raków II Częstochowa 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 29 października 2022
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Górnik II Zabrze 22 października 2022
Chrobry II Głogów 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 15 października 2022
Rekord Bielsko-Biała 0 - 0 Gwarek Tarnowskie Góry 8 października 2022
MKS Kluczbork 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 1 października 2022
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 5 Rekord Bielsko-Biała 24 września 2022
Rekord Bielsko-Biała 2 - 2 LKS Goczałkowice Zdrój 17 września 2022
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 10 września 2022
Rekord Bielsko-Biała 2 - 0 Carina Gubin 3 września 2022
Polonia Nysa 1 - 2 Rekord Bielsko-Biała 27 sierpnia 2022
Rekord Bielsko-Biała 2 - 2 Odra Wodzisław Śląski 20 sierpnia 2022
Miedź II Legnica 0 - 2 Rekord Bielsko-Biała 17 sierpnia 2022
Rekord Bielsko-Biała 4 - 1 Polonia Bytom 12 sierpnia 2022
Lechia Zielona Góra 3 - 2 Rekord Bielsko-Biała 6 sierpnia 2022

III liga, gr. III sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 10
2 Dawid Wolny Polonia Bytom 9
3 Michał Biskup Gwarek Tarnowskie Góry 8
4 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 7
5 Jakub Kuczera Odra Wodzisław Śląski 6
6 Alan Lubaski Górnik II Zabrze 5
7 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 5
8 Kamil Chiliński Raków II Częstochowa 5
9 Vinicius Matheus Ślęza Wrocław 5
10 Kamil Popowicz Polonia Nysa 5
11 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 5
12 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 5
13 Przemysław Oziębała Raków II Częstochowa 4
14 Przemysław Brychlik Pniówek Pawłowice Śląskie 4
15 Jakub Ryś Carina Gubin 4
16 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 4
17 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
18 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 4
19 Pedro Vieira Raków II Częstochowa 4
20 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 3
21 Patryk Pytlewski Górnik II Zabrze 3
22 Coldo Obieta Miedź II Legnica 3
23 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 3
24 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 3
25 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
26 Alan Majerski Polonia Nysa 3
27 Adrián Balboa Raków II Częstochowa 3
28 Dominik Krukowski Ślęza Wrocław 3
29 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 3
30 Szczepan Mucha Rekord Bielsko-Biała 3
31 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 3
32 Grzegorz Glapka Pniówek Pawłowice Śląskie 3
33 Paweł Zdunek Odra Wodzisław Śląski 2
34 Michał Gałecki Odra Wodzisław Śląski 2
35 Lucjan Zieliński Polonia Bytom 2
36 Tomasz Wojciechowski Chrobry II Głogów 2
37 Dawid Drachal Miedź II Legnica 2
38 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 2
39 Dominik Więcek Carina Gubin 2
40 Miłosz Jóźwiak Chrobry II Głogów 2
41 Michał Nagrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 2
42 Bartosz Woźniak Carina Gubin 2
43 Kacper Jóźwicki MKS Kluczbork 2
44 Tobiasz Kubik Raków II Częstochowa 2
45 Metuk Graham Miedź II Legnica 2
46 Daniel Ściślak Górnik II Zabrze 2
47 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 2
48 Błażej Czuban Gwarek Tarnowskie Góry 2
49 Michał Zimon Polonia Nysa 2
50 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 2
51 Mateusz Kaczor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
52 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 2
53 Bartosz Chłód Raków II Częstochowa 2
54 Maksymilian Podgórski Stal Brzeg 2
55 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 2
56 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
57 Jakub Gil Ślęza Wrocław 1
58 Olaf Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
59 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
60 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 1
61 Adrian Marciniak Chrobry II Głogów 1
62 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
63 Damian Celuch Stal Brzeg 1
64 Jurich Carolina Miedź II Legnica 1
65 Daniel Świderski Rekord Bielsko-Biała 1
66 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
67 Oliwier Kucharczyk Raków II Częstochowa 1
68 Neison Antunes pereira Gwarek Tarnowskie Góry 1
69 Błażej Szczepanek Miedź II Legnica 1
70 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
71 Radosław Bąk Ślęza Wrocław 1
72 Yuya Kamon Carina Gubin 1
73 Maciej Pisula Polonia Nysa 1
74 Bartłomiej Ślosarczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
75 Mateusz Bednorz Gwarek Tarnowskie Góry 1
76 Przemysław Marcjan Ślęza Wrocław 1
77 Orest Tkaczuk Polonia Bytom 1
78 Radosław Kruppa Odra Wodzisław Śląski 1
79 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
80 Radosław Krzyśkow MKS Kluczbork 1
81 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
82 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
83 Szymon Gemborys LKS Goczałkowice Zdrój 1
84 Łukasz Furtak Raków II Częstochowa 1
85 Eryk Pieczarka Chrobry II Głogów 1
86 Krzysztof Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 1
87 Kamil Wojtyra Chrobry II Głogów 1
88 Patryk Kusztal Chrobry II Głogów 1
89 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 1
90 Paweł Fediuk Ślęza Wrocław 1
91 Maksym Bohdanov KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
92 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 1
93 Michał Nadolski LKS Goczałkowice Zdrój 1
94 Olaf Zygmunt Chrobry II Głogów 1
95 Adrian Blaszkiewicz MKS Kluczbork 1
96 Wiktor Skała Górnik II Zabrze 1
97 Grzegorz Kotowicz Polonia Nysa 1
98 Piotr Malinowski Raków II Częstochowa 1
99 Krystian Pabiniak Polonia Nysa 1
100 Igor Karpenko Odra Wodzisław Śląski 1
101 Jakub Góralczyk Polonia Bytom 1
102 Tomasz Gajda Polonia Bytom 1
103 Kacper Laskowski Carina Gubin 1
104 Kacper Staszkowian Carina Gubin 1
105 Miłosz Rogula Raków II Częstochowa 1
106 Maciej Rakoczy Polonia Nysa 1
107 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 1
108 Alan Jaworski MKS Kluczbork 1
109 Oskar Krzyżak Raków II Częstochowa 1
110 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
111 Dawid Sadowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
112 Kacper Kasprzak Rekord Bielsko-Biała 1
113 Michał Sypek Stal Brzeg 1
114 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 1
115 Kacper Zając Lechia Zielona Góra 1
116 Przemysław Szkatuła Odra Wodzisław Śląski 1
117 Jewhenij Czepurnenko Odra Wodzisław Śląski 1
118 Bartosz Matysiak Chrobry II Głogów 1
119 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
120 Rusłan Zubkow Polonia Bytom 1
121 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
122 Eryk Rajnisz Miedź II Legnica 1
123 Michał Bedronka Polonia Bytom 1
124 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
125 Adam Samiec Ślęza Wrocław 1
126 Mateusz Urbański Gwarek Tarnowskie Góry 1
127 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
128 Oleksandr Tsybulnyk Odra Wodzisław Śląski 1
129 Hubert Kwolek Miedź II Legnica 1
130 Kacper Chmielewski Miedź II Legnica 1
131 Łukasz Hanzel LKS Goczałkowice Zdrój 1
132 Daniel Błędowski MKS Kluczbork 1