III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 15 30 9 3 3 25 15 10
2 Ruch Zdzieszowice 15 27 8 3 4 23 18 5
3 Polonia Bytom 15 26 8 2 5 27 17 10
4 Ruch Chorzów 15 26 7 5 3 25 16 9
5 Ślęza Wrocław 15 23 6 5 4 20 16 4
6 Gwarek Tarnowskie Góry 15 23 7 2 6 27 24 3
7 Rekord Bielsko-Biała 15 23 7 2 6 23 26 -3
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 22 6 4 5 21 19 2
9 Foto-Higiena Gać 15 22 6 4 5 21 21 0
10 Lechia Zielona Góra 15 22 7 1 7 27 33 -6
11 MKS Kluczbork 15 21 6 3 6 26 23 3
12 Górnik II Zabrze 15 20 6 2 7 29 28 1
13 ROW 1964 Rybnik 15 20 6 2 7 26 28 -2
14 Miedź II Legnica 15 19 4 7 4 28 25 3
15 Stal Brzeg 15 16 3 7 5 19 22 -3
16 Zagłębie II Lubin 15 12 1 9 5 16 20 -4
17 Piast Żmigród 14 11 2 5 7 12 21 -9
18 LZS Starowice Dolne 14 4 0 4 10 4 27 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Zdzieszowice 8 17 5 2 1 16 9 7
2 Śląsk II Wrocław 7 16 5 1 1 11 4 7
3 Gwarek Tarnowskie Góry 8 16 5 1 2 11 7 4
4 MKS Kluczbork 7 14 4 2 1 16 10 6
5 Polonia Bytom 8 13 4 1 3 16 10 6
6 Ruch Chorzów 8 13 3 4 1 13 9 4
7 Rekord Bielsko-Biała 7 13 4 1 2 10 9 1
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 13 4 1 2 13 10 3
9 ROW 1964 Rybnik 8 13 4 1 3 14 12 2
10 Miedź II Legnica 7 12 3 3 1 13 6 7
11 Ślęza Wrocław 7 11 3 2 2 9 8 1
12 Foto-Higiena Gać 7 11 3 2 2 10 12 -2
13 Stal Brzeg 8 11 3 2 3 13 13 0
14 Lechia Zielona Góra 8 10 3 1 4 16 20 -4
15 Górnik II Zabrze 7 10 3 1 3 15 11 4
16 Piast Żmigród 6 8 2 2 2 7 8 -1
17 Zagłębie II Lubin 7 7 1 4 2 9 10 -1
18 LZS Starowice Dolne 9 4 0 4 5 3 16 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 8 14 4 2 2 14 11 3
2 Polonia Bytom 7 13 4 1 2 11 7 4
3 Ruch Chorzów 7 13 4 1 2 12 7 5
4 Ślęza Wrocław 8 12 3 3 2 11 8 3
5 Lechia Zielona Góra 7 12 4 0 3 11 13 -2
6 Foto-Higiena Gać 8 11 3 2 3 11 9 2
7 Ruch Zdzieszowice 7 10 3 1 3 7 9 -2
8 Rekord Bielsko-Biała 8 10 3 1 4 13 17 -4
9 Górnik II Zabrze 8 10 3 1 4 14 17 -3
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 9 2 3 3 8 9 -1
11 Gwarek Tarnowskie Góry 7 7 2 1 4 16 17 -1
12 MKS Kluczbork 8 7 2 1 5 10 13 -3
13 ROW 1964 Rybnik 7 7 2 1 4 12 16 -4
14 Miedź II Legnica 8 7 1 4 3 15 19 -4
15 Stal Brzeg 7 5 0 5 2 6 9 -3
16 Zagłębie II Lubin 8 5 0 5 3 7 10 -3
17 Piast Żmigród 8 3 0 3 5 5 13 -8
18 LZS Starowice Dolne 5 0 0 0 5 1 11 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Rekord Bielsko-Biała

Gospodarze Wynik Goście Data
ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Rekord Bielsko-Biała 16 listopada 2019
Ślęza Wrocław 2 - 1 Rekord Bielsko-Biała 22 września 2019
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała 5 maja 2019
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Ślęza Wrocław 29 września 2018
Rekord Bielsko-Biała 0 - 1 Ślęza Wrocław 9 czerwca 2018
Ślęza Wrocław 3 - 0 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada 2017
Ślęza Wrocław 1 - 1 Rekord Bielsko-Biała 6 maja 2017
Rekord Bielsko-Biała 2 - 3 Ślęza Wrocław 18 września 2016

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 10
2 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 9
3 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 7
4 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 7
5 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 7
6 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 6
7 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 6
8 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 6
9 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 5
10 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 5
11 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 5
12 Marcin Lachowski Polonia Bytom 5
13 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 4
14 Damian Celuch Stal Brzeg 4
15 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
16 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 4
17 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
18 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
19 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 4
20 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 3
21 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 3
22 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
23 Dawid Krzemień Polonia Bytom 3
24 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 3
25 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 3
26 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 3
27 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 3
28 Jakub Ryś MKS Kluczbork 3
29 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
30 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
31 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
32 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
33 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
34 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 2
35 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 2
36 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 2
37 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 2
38 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 2
39 Marcin Garuch Miedź II Legnica 2
40 Michał Koźlik Piast Żmigród 2
41 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
42 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 2
43 Bartosz Białek Zagłębie II Lubin 2
44 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
45 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 2
46 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 2
47 Patryk Palat MKS Kluczbork 2
48 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 2
49 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
50 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
51 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 2
52 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 2
53 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 2
54 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 2
55 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 2
56 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
57 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
58 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
59 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
60 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
61 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
62 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
63 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
64 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
65 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
66 Grzegorz Mazurek Piast Żmigród 1
67 David Kopacz Górnik II Zabrze 1
68 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 1
69 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 1
70 Jakub Horański LZS Starowice Dolne 1
71 Filip Żagiel Polonia Bytom 1
72 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
73 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 1
74 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
75 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 1
76 Iegor Tarnov Foto-Higiena Gać 1
77 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
78 Tomasz Gajda Stal Brzeg 1
79 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
80 Michał Maj Stal Brzeg 1
81 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 1
82 Patryk Stefański Polonia Bytom 1
83 Dennis Gordzielik LZS Starowice Dolne 1
84 Mateusz Młynarczyk Śląsk II Wrocław 1
85 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
86 Jakub Nowak Ruch Chorzów 1
87 Marcin Lachowicz Polonia Bytom 1
88 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
89 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
90 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 1
91 Bartosz Guzdek Rekord Bielsko-Biała 1
92 Aboubacar Condé Miedź II Legnica 1
93 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
94 Kacper Czajkowski Foto-Higiena Gać 1
95 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 1
96 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
97 Mariusz Fornalczyk Polonia Bytom 1
98 Łukasz Garguła Lechia Zielona Góra 1
99 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 1
100 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
101 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
102 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
103 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
104 Szymon Tragarz Ślęza Wrocław 1
105 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
106 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
107 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 1
108 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 1
109 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
110 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
111 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
112 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
113 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
114 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
115 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
116 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
117 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
118 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
119 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
120 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
121 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
122 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
123 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
124 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
125 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
126 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
127 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
128 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
129 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
130 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
131 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
132 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
133 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
134 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
135 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
136 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
137 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
138 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1
139 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1