III liga, gr. II sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mieszko Gniezno 17 39 12 3 2 46 22 24
2 Lech II Poznań 17 39 12 3 2 42 14 28
3 KKS 1925 Kalisz 17 38 12 2 3 36 14 22
4 Radunia Stężyca 17 36 11 3 3 33 19 14
5 Sokół Kleczew 17 32 10 2 5 27 22 5
6 KP Starogard Gdański 17 31 9 4 4 31 13 18
7 Bałtyk Gdynia 17 29 9 2 6 27 18 9
8 Kotwica Kołobrzeg 17 29 8 5 4 27 25 2
9 Polonia Środa Wielkopolska 17 25 8 1 8 24 25 -1
10 Świt Skolwin (Szczecin) 17 24 6 6 5 16 19 -3
11 Górnik Konin 17 23 7 2 8 23 23 0
12 Gwardia Koszalin 17 18 5 3 9 20 30 -10
13 Pogoń II Szczecin 17 16 5 1 11 22 31 -9
14 Bałtyk Koszalin 17 15 4 3 10 23 43 -20
15 Jarota Jarocin 17 13 3 4 10 14 27 -13
16 Wierzyca Pelplin 17 11 3 2 12 21 40 -19
17 Wda Świecie 17 8 1 5 11 20 42 -22
18 Chemik Bydgoszcz 17 7 2 1 14 16 41 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mieszko Gniezno 8 22 7 1 0 28 8 20
2 KP Starogard Gdański 9 22 7 1 1 24 6 18
3 Bałtyk Gdynia 9 20 6 2 1 18 6 12
4 Kotwica Kołobrzeg 9 20 6 2 1 15 8 7
5 KKS 1925 Kalisz 8 19 6 1 1 20 8 12
6 Radunia Stężyca 9 19 6 1 2 18 8 10
7 Lech II Poznań 8 18 5 3 0 20 8 12
8 Sokół Kleczew 9 18 6 0 3 13 8 5
9 Świt Skolwin (Szczecin) 9 16 4 4 1 9 5 4
10 Polonia Środa Wielkopolska 8 15 5 0 3 17 10 7
11 Górnik Konin 9 14 4 2 3 15 12 3
12 Pogoń II Szczecin 8 10 3 1 4 15 11 4
13 Bałtyk Koszalin 9 10 3 1 5 17 22 -5
14 Gwardia Koszalin 8 7 2 1 5 7 16 -9
15 Wierzyca Pelplin 8 7 2 1 5 11 14 -3
16 Wda Świecie 9 6 1 3 5 10 19 -9
17 Jarota Jarocin 8 5 1 2 5 5 8 -3
18 Chemik Bydgoszcz 8 3 1 0 7 9 20 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech II Poznań 9 21 7 0 2 22 6 16
2 KKS 1925 Kalisz 9 19 6 1 2 16 6 10
3 Mieszko Gniezno 9 17 5 2 2 18 14 4
4 Radunia Stężyca 8 17 5 2 1 15 11 4
5 Sokół Kleczew 8 14 4 2 2 14 14 0
6 Gwardia Koszalin 9 11 3 2 4 13 14 -1
7 Polonia Środa Wielkopolska 9 10 3 1 5 7 15 -8
8 KP Starogard Gdański 8 9 2 3 3 7 7 0
9 Bałtyk Gdynia 8 9 3 0 5 9 12 -3
10 Kotwica Kołobrzeg 8 9 2 3 3 12 17 -5
11 Górnik Konin 8 9 3 0 5 8 11 -3
12 Świt Skolwin (Szczecin) 8 8 2 2 4 7 14 -7
13 Jarota Jarocin 9 8 2 2 5 9 19 -10
14 Pogoń II Szczecin 9 6 2 0 7 7 20 -13
15 Bałtyk Koszalin 8 5 1 2 5 6 21 -15
16 Wierzyca Pelplin 9 4 1 1 7 10 26 -16
17 Chemik Bydgoszcz 9 4 1 1 7 7 21 -14
18 Wda Świecie 8 2 0 2 6 10 23 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Radunia Stężyca

Gospodarze Wynik Goście Data
Świt Skolwin (Szczecin) 1 - 1 Radunia Stężyca 7 września 2018
Górnik Konin 1 - 2 Radunia Stężyca 25 sierpnia 2018

III liga, gr. II sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Hubert Antkowiak KKS 1925 Kalisz 15
2 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 14
3 Dawid Retlewski KP Starogard Gdański 12
4 Hubert Sobol Lech II Poznań 10
5 Gracjan Goździk Mieszko Gniezno 9
6 Karol Maliszewski Wda Świecie 8
7 Adam Duda Bałtyk Gdynia 8
8 Kacper Łazaj KP Starogard Gdański 7
9 Robert Tunkiewicz KKS 1925 Kalisz 7
10 Rafał Jankowski Radunia Stężyca 7
11 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 6
12 Dominik Drzewiecki Gwardia Koszalin 6
13 Jakub Apolinarski Polonia Środa Wielkopolska 6
14 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 6
15 Paweł Tomczyk Lech II Poznań 5
16 Daniel Sławiński Wierzyca Pelplin 5
17 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 5
18 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 5
19 Michał Szubert Gwardia Koszalin 5
20 Mateusz Majer Górnik Konin 5
21 Mateusz Molewski Jarota Jarocin 5
22 Krzysztof Kołodziej Lech II Poznań 5
23 Krystian Krauze Bałtyk Koszalin 5
24 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 5
25 Przemysław Szur Bałtyk Gdynia 5
26 Patryk Jarantowicz Wda Świecie 5
27 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 4
28 Tomasz Bejuk Radunia Stężyca 4
29 Filip Marchwiński Lech II Poznań 4
30 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 4
31 Adam Konieczny Mieszko Gniezno 4
32 Dariusz Dudka Lech II Poznań 4
33 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 4
34 Jakub Groszkowski Sokół Kleczew 4
35 Dawid Wolny Kotwica Kołobrzeg 4
36 Jakub Binerowski Wierzyca Pelplin 4
37 Jakub Antosik Sokół Kleczew 4
38 Adrian Szynka Kotwica Kołobrzeg 4
39 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 4
40 Jakub Smektała Sokół Kleczew 3
41 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 3
42 Maciej Wyganowski Świt Skolwin (Szczecin) 3
43 Michał Steinke Mieszko Gniezno 3
44 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
45 Jakub Dębowski Sokół Kleczew 3
46 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 3
47 Mateusz Łuczak Radunia Stężyca 3
48 Przemysław Kostuch Bałtyk Gdynia 3
49 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 3
50 Hieronim Gierszewski Wierzyca Pelplin 3
51 Wojciech Ernest Wda Świecie 3
52 Piotr Wojtasiak Kotwica Kołobrzeg 3
53 Michał Wolinowski Sokół Kleczew 3
54 Krzysztof Wolkiewicz Mieszko Gniezno 3
55 Dawid Klawikowski Radunia Stężyca 3
56 Radosław Stępień Radunia Stężyca 3
57 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 3
58 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
59 Artur Formela Radunia Stężyca 2
60 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 2
61 Łukasz Szymański Kotwica Kołobrzeg 2
62 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 2
63 Piotr Siekirka Chemik Bydgoszcz 2
64 Radosław Regliński Wierzyca Pelplin 2
65 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 2
66 Bartosz Czerwiński Wda Świecie 2
67 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 2
68 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 2
69 Eryk Kryg Lech II Poznań 2
70 Dawid Radomski Mieszko Gniezno 2
71 Mikołaj Panowicz Mieszko Gniezno 2
72 Ivan Gonzalez KKS 1925 Kalisz 2
73 Krystian Przyborowski Gwardia Koszalin 2
74 Dawid Błanik Pogoń II Szczecin 2
75 Maciej Żurawski Pogoń II Szczecin 2
76 Tomasz Kaczmarek Lech II Poznań 2
77 Iker Guarrotxena Pogoń II Szczecin 2
78 Rafał Kosznik Radunia Stężyca 2
79 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 2
80 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
81 Jeremiasz Grela Górnik Konin 2
82 Maciej Orłowski Lech II Poznań 2
83 Krzysztof Bartoszak Polonia Środa Wielkopolska 2
84 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 2
85 Marcin Trojanowski Mieszko Gniezno 2
86 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
87 Piotr Karasiński Radunia Stężyca 2
88 Andrzej Kaszuba Radunia Stężyca 2
89 Krzysztof Bułka Gwardia Koszalin 2
90 Jan Paczyński Sokół Kleczew 2
91 Damian Pawlak Mieszko Gniezno 2
92 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 2
93 Michał Ciarkowski Kotwica Kołobrzeg 2
94 Jakub Kłosowski Radunia Stężyca 2
95 Mateusz Górny Bałtyk Koszalin 2
96 Wojciech Mielcarek Chemik Bydgoszcz 2
97 Arkadiusz Korpalski Bałtyk Gdynia 2
98 Sebastian Kowalczyk Pogoń II Szczecin 2
99 Adam Gajda Polonia Środa Wielkopolska 2
100 Maciej Gregorek Bałtyk Koszalin 2
101 Gracjan Kuśmierek Kotwica Kołobrzeg 2
102 Rafał Gutowski Kotwica Kołobrzeg 2
103 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
104 Michał Górzyński Polonia Środa Wielkopolska 2
105 Marczuk Paweł Pogoń II Szczecin 1
106 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 1
107 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 1
108 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 1
109 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 1
110 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 1
111 Oskar Nowak Lech II Poznań 1
112 Piotr Tomasik Lech II Poznań 1
113 Maciej Gajos Lech II Poznań 1
114 Szymon Emche Świt Skolwin (Szczecin) 1
115 Dawid Tomczak Wda Świecie 1
116 Piotr Kieruzel Kotwica Kołobrzeg 1
117 Ivan Vidal KKS 1925 Kalisz 1
118 Michał Żurowski Wda Świecie 1
119 Szymon Ćwiek Górnik Konin 1
120 Krystian Sobieraj Górnik Konin 1
121 Michał Graczyk Pogoń II Szczecin 1
122 Filip Sobiecki Bałtyk Gdynia 1
123 Kacper Friska Lech II Poznań 1
124 Mihai Radut Lech II Poznań 1
125 Sebastian Nagel Świt Skolwin (Szczecin) 1
126 Patryk Adamczuk Świt Skolwin (Szczecin) 1
127 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 1
128 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
129 Bartosz Świderski Górnik Konin 1
130 Dawid Pisuła Jarota Jarocin 1
131 Jakub Janasik Bałtyk Koszalin 1
132 Radosław Barabasz Jarota Jarocin 1
133 Krzysztof Lisiak Bałtyk Koszalin 1
134 Jakub Czapliński Jarota Jarocin 1
135 Aleks Sieradzki Górnik Konin 1
136 Maciej Adamczewski Górnik Konin 1
137 Norbert Dondera Gwardia Koszalin 1
138 Paweł Bednarski Gwardia Koszalin 1
139 Bartłomiej Danowski Wierzyca Pelplin 1
140 Dominik Konieczny Wierzyca Pelplin 1
141 Michał Przybyła Kotwica Kołobrzeg 1
142 Marcel Wędrychowski Pogoń II Szczecin 1
143 Kamil Lichmański Bałtyk Koszalin 1
144 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
145 Rafał Majtyka Gwardia Koszalin 1
146 Dawid Śnieg Górnik Konin 1
147 Jakub Biskup Bałtyk Gdynia 1
148 Krzysztof Krakowiak KP Starogard Gdański 1
149 Marcin Budnik Wierzyca Pelplin 1
150 Jakub Wilk Polonia Środa Wielkopolska 1
151 Beniamin Czajka Chemik Bydgoszcz 1
152 Bartosz Bartkowiak Lech II Poznań 1
153 Thomas Rogne Lech II Poznań 1
154 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 1
155 Mikołaj Pingot Sokół Kleczew 1
156 Paweł Szołtys KP Starogard Gdański 1
157 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
158 Mateusz Stefaniak KKS 1925 Kalisz 1
159 Aleks Silski Gwardia Koszalin 1
160 Radosław Mik Chemik Bydgoszcz 1
161 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
162 Krzysztof Filipowicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
163 Karol Zieliński Bałtyk Gdynia 1
164 Bernard Powszuk KP Starogard Gdański 1
165 Rafał Więckowski Chemik Bydgoszcz 1
166 Adam Kacprzak Chemik Bydgoszcz 1
167 Tomasz Koziorowski Sokół Kleczew 1
168 Wiktor Witt Kotwica Kołobrzeg 1
169 Maciej Gaszka Kotwica Kołobrzeg 1
170 Karol Szopiński Wierzyca Pelplin 1
171 Piotr Kręcki Bałtyk Gdynia 1
172 Sebastian Bartlewski Bałtyk Gdynia 1
173 Tomasz Prejs Chemik Bydgoszcz 1
174 Adrian Wysiecki Radunia Stężyca 1
175 Patryk Jachemek Bałtyk Koszalin 1
176 Daniel Gałach Gwardia Koszalin 1
177 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 1
178 Daniel Michalski Chemik Bydgoszcz 1
179 Wojciech Zyska KP Starogard Gdański 1
180 Marcin Wasielewski Lech II Poznań 1