II liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 10 25 8 1 1 22 7 15
2 Ruch Chorzów 10 24 7 3 0 17 6 11
3 Motor Lublin 10 18 5 3 2 23 10 13
4 Chojniczanka Chojnice 10 18 6 0 4 22 10 12
5 KKS 1925 Kalisz 10 16 5 1 4 12 10 2
6 Radunia Stężyca 10 16 5 1 4 14 13 1
7 Wisła Puławy 10 15 4 3 3 18 15 3
8 Lech II Poznań 10 15 5 0 5 10 11 -1
9 Olimpia Elbląg 10 15 4 3 3 9 10 -1
10 Wigry Suwałki 10 14 4 2 4 8 11 -3
11 Śląsk II Wrocław 10 13 3 4 3 15 15 0
12 Garbarnia Kraków 10 13 3 4 3 15 16 -1
13 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 10 13 3 4 3 13 14 -1
14 Pogoń Siedlce 10 11 3 2 5 14 18 -4
15 Znicz Pruszków 10 11 3 2 5 13 18 -5
16 GKS Bełchatów 10 10 3 1 6 9 17 -8
17 Hutnik Kraków 10 5 1 2 7 5 16 -11
18 Sokół Ostróda 10 0 0 0 10 3 25 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Stal Rzeszów 6 16 5 1 0 13 3 10
2 Radunia Stężyca 6 16 5 1 0 11 3 8
3 Wigry Suwałki 6 13 4 1 1 7 7 0
4 Chojniczanka Chojnice 5 12 4 0 1 15 4 11
5 Ruch Chorzów 5 11 3 2 0 8 2 6
6 KKS 1925 Kalisz 6 10 3 1 2 9 7 2
7 Olimpia Elbląg 5 10 3 1 1 6 4 2
8 Garbarnia Kraków 5 10 3 1 1 11 5 6
9 Motor Lublin 4 9 3 0 1 11 2 9
10 Śląsk II Wrocław 5 9 2 3 0 9 5 4
11 Wisła Puławy 5 8 2 2 1 8 6 2
12 GKS Bełchatów 4 7 2 1 1 6 4 2
13 Lech II Poznań 4 6 2 0 2 6 5 1
14 Pogoń Siedlce 4 6 2 0 2 7 7 0
15 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 5 1 2 2 5 8 -3
16 Znicz Pruszków 5 4 1 1 3 5 9 -4
17 Hutnik Kraków 4 4 1 1 2 3 5 -2
18 Sokół Ostróda 6 0 0 0 6 1 15 -14
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

II liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ruch Chorzów 5 13 4 1 0 9 4 5
2 Stal Rzeszów 4 9 3 0 1 9 4 5
3 Motor Lublin 6 9 2 3 1 12 8 4
4 Lech II Poznań 6 9 3 0 3 4 6 -2
5 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5 8 2 2 1 8 6 2
6 Wisła Puławy 5 7 2 1 2 10 9 1
7 Znicz Pruszków 5 7 2 1 2 8 9 -1
8 Chojniczanka Chojnice 5 6 2 0 3 7 6 1
9 KKS 1925 Kalisz 4 6 2 0 2 3 3 0
10 Olimpia Elbląg 5 5 1 2 2 3 6 -3
11 Pogoń Siedlce 6 5 1 2 3 7 11 -4
12 Śląsk II Wrocław 5 4 1 1 3 6 10 -4
13 Garbarnia Kraków 5 3 0 3 2 4 11 -7
14 GKS Bełchatów 6 3 1 0 5 3 13 -10
15 Wigry Suwałki 4 1 0 1 3 1 4 -3
16 Hutnik Kraków 6 1 0 1 5 2 11 -9
17 Radunia Stężyca 4 0 0 0 4 3 10 -7
18 Sokół Ostróda 4 0 0 0 4 2 10 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Radunia Stężyca

Gospodarze Wynik Goście Data
Radunia Stężyca 0 - 0 Pogoń Siedlce 7 maja 2022
Ruch Chorzów 0 - 0 Radunia Stężyca 23 kwietnia 2022
Pogoń Siedlce 0 - 0 Radunia Stężyca 30 października 2021
Radunia Stężyca 0 - 0 Ruch Chorzów 10 października 2021

II liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Fidziukiewicz Motor Lublin 13
2 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 7
3 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 5
4 Maciej Górski Pogoń Siedlce 5
5 Damian Michalik Stal Rzeszów 4
6 Andreja Prokić Stal Rzeszów 4
7 Wojciech Łuczak Radunia Stężyca 4
8 Piotr Giel KKS 1925 Kalisz 4
9 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 4
10 Jean Franco Sarmiento Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
11 Artur Pląskowski Chojniczanka Chojnice 4
12 Mariusz Gabrych Znicz Pruszków 3
13 Sam van Huffel Chojniczanka Chojnice 3
14 Szymon Skrzypczak Chojniczanka Chojnice 3
15 Kacper Kondracki Wisła Puławy 3
16 Wojciech Kalinowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3
17 Maciej Firlej Motor Lublin 3
18 Wojciech Słomka Garbarnia Kraków 3
19 Bartłomiej Purcha Garbarnia Kraków 3
20 Janusz Surdykowski Radunia Stężyca 3
21 Bartosz Marchewka Śląsk II Wrocław 3
22 Krzysztof Danielewicz Stal Rzeszów 3
23 Cezary Demianiuk Pogoń Siedlce 3
24 Maciej Kona Chojniczanka Chojnice 3
25 Patryk Małecki Stal Rzeszów 3
26 Piotr Kurbiel Olimpia Elbląg 2
27 Mateusz Sowiński Wigry Suwałki 2
28 Carlos Daniel Wisła Puławy 2
29 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 2
30 Michal Klec Garbarnia Kraków 2
31 Jakub Wilczyński Hutnik Kraków 2
32 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
33 Wojciech Błyszko Motor Lublin 2
34 Piotr Głowacki Stal Rzeszów 2
35 Lukáš Hrnčiar Znicz Pruszków 2
36 Patryk Skórecki Sokół Ostróda 2
37 Sergei Krivets Lech II Poznań 2
38 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
39 Kamil Wenger Olimpia Elbląg 2
40 Abdallah Hafez Hutnik Kraków 2
41 Piotr Pierzchała Wigry Suwałki 2
42 Michał Feliks Garbarnia Kraków 2
43 Maciej Wichtowski Pogoń Siedlce 2
44 Radosław Stępień Radunia Stężyca 2
45 Piotr Ceglarz Motor Lublin 2
46 Mateusz Lisowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
47 Przemysław Bargiel Śląsk II Wrocław 2
48 Mateusz Klichowicz Chojniczanka Chojnice 2
49 Norbert Pacławski Lech II Poznań 2
50 Mateusz Wysokiński KKS 1925 Kalisz 2
51 Michał Borecki KKS 1925 Kalisz 2
52 Artur Golański GKS Bełchatów 2
53 Kamil Adamek Wigry Suwałki 2
54 Bartłomiej Kręcichwost Znicz Pruszków 2
55 Martin Klabník GKS Bełchatów 2
56 Maciej Machalski Znicz Pruszków 2
57 Adrian Dudziński Motor Lublin 2
58 Bartłomiej Poczobut Stal Rzeszów 2
59 Bartłomiej Bartosiak Wisła Puławy 2
60 Przemysław Szkatuła Ruch Chorzów 2
61 Tomasz Mikołajczak Chojniczanka Chojnice 2
62 Aron Jóhannsson Lech II Poznań 2
63 Łukasz Spławski Lech II Poznań 1
64 Jakub Antczak Lech II Poznań 1
65 Mateusz Cegiełka Chojniczanka Chojnice 1
66 Bartosz Kuźniarski Radunia Stężyca 1
67 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
68 Ernest Słupski Sokół Ostróda 1
69 Michał Miller Radunia Stężyca 1
70 Dawid Retlewski Radunia Stężyca 1
71 Miłosz Przybecki Pogoń Siedlce 1
72 Filip Żagiel Ruch Chorzów 1
73 Dominik Banach Wisła Puławy 1
74 Shuma Nagamatsu Znicz Pruszków 1
75 Jakub Ostrowski Znicz Pruszków 1
76 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
77 Wojciech Trochim Pogoń Siedlce 1
78 Mateusz Gancarczyk GKS Bełchatów 1
79 Michał Czarny Olimpia Elbląg 1
80 Bartłomiej Putno KKS 1925 Kalisz 1
81 Michał Mikołajczyk Chojniczanka Chojnice 1
82 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
83 Szymon Kaliniec Znicz Pruszków 1
84 Arkadiusz Najemski Motor Lublin 1
85 Robert Majewski Pogoń Siedlce 1
86 Mateusz Gawlik KKS 1925 Kalisz 1
87 Piotr Celeban Śląsk II Wrocław 1
88 Daniel Szczepan Ruch Chorzów 1
89 Filip Wilak Lech II Poznań 1
90 Daniel Morys Garbarnia Kraków 1
91 Adrian Bukowski Śląsk II Wrocław 1
92 Krystian Pomorski Znicz Pruszków 1
93 Damian Warnecki GKS Bełchatów 1
94 Łukasz Góra Stal Rzeszów 1
95 Bartłomiej Babiarz Wigry Suwałki 1
96 Mariusz Sławek Stal Rzeszów 1
97 Bartosz Rymek Pogoń Siedlce 1
98 Hubert Konstanty Śląsk II Wrocław 1
99 Krystian Puton Wisła Puławy 1
100 Mateusz Bartosiak Chojniczanka Chojnice 1
101 Szymon Stanisławski Olimpia Elbląg 1
102 Łukasz Wolsztyński Chojniczanka Chojnice 1
103 João Criciúma Wigry Suwałki 1
104 Szymon Sołtysiński GKS Bełchatów 1
105 Piotr Lisowski Wisła Puławy 1
106 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 1
107 Przemysław Szur Radunia Stężyca 1
108 Filip Olejniczak Śląsk II Wrocław 1
109 Grzegorz Marszalik Garbarnia Kraków 1
110 Jakub Siwek Ruch Chorzów 1
111 Kamil Mazek Chojniczanka Chojnice 1
112 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 1
113 Lubambo Musonda Śląsk II Wrocław 1
114 Adrian Piekarski Olimpia Elbląg 1
115 Dawid Flaszka GKS Bełchatów 1
116 Waldemar Gancarczyk GKS Bełchatów 1
117 Filip Marchwiński Lech II Poznań 1
118 Ednilson Furtado Wisła Puławy 1
119 Bartosz Snopczyński Stal Rzeszów 1
120 Bartłomiej Korbecki Garbarnia Kraków 1
121 Tomasz Wojcinowicz Hutnik Kraków 1
122 Adrian Łyszczarz Śląsk II Wrocław 1
123 Yan Senkevich Olimpia Elbląg 1
124 Miłosz Kałahur Olimpia Elbląg 1
125 Mateusz Majewski KKS 1925 Kalisz 1
126 Sebastian Deja Radunia Stężyca 1