I liga sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 33 74 22 8 3 55 22 33
2 Widzew Łódź 33 59 17 8 8 51 37 14
3 Arka Gdynia 33 58 18 4 11 60 38 22
4 Korona Kielce 33 55 15 10 8 45 36 9
5 Odra Opole 33 51 14 9 10 51 43 8
6 Chrobry Głogów 33 47 12 11 10 39 34 5
7 Sandecja Nowy Sącz 33 47 12 11 10 38 34 4
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 33 45 11 12 10 47 39 8
9 ŁKS Łódź 33 45 12 9 12 33 35 -2
10 GKS Tychy 33 43 11 10 12 36 40 -4
11 GKS Katowice 33 43 10 13 10 42 47 -5
12 Resovia 33 41 10 11 12 39 39 0
13 Puszcza Niepołomice 33 37 10 7 16 41 49 -8
14 Skra Częstochowa 33 37 8 13 12 27 40 -13
15 Zagłębie Sosnowiec 33 36 8 12 13 41 44 -3
16 Stomil Olsztyn 33 32 9 5 19 31 52 -21
17 Górnik Polkowice 33 29 5 14 14 32 53 -21
18 GKS Jastrzębie 33 24 5 9 19 31 57 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 17 37 11 4 2 28 12 16
2 Arka Gdynia 16 33 10 3 3 30 13 17
3 Widzew Łódź 16 32 10 2 4 34 22 12
4 Chrobry Głogów 16 32 9 5 2 23 10 13
5 Korona Kielce 17 30 9 3 5 23 17 6
6 Odra Opole 16 26 7 5 4 24 19 5
7 GKS Tychy 16 24 6 6 4 19 17 2
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 17 23 6 5 6 23 16 7
9 GKS Katowice 16 23 6 5 5 25 24 1
10 Resovia 17 22 5 7 5 19 16 3
11 ŁKS Łódź 17 21 6 3 8 16 22 -6
12 Puszcza Niepołomice 17 20 5 5 7 26 23 3
13 Sandecja Nowy Sącz 17 19 4 7 6 18 19 -1
14 Zagłębie Sosnowiec 17 19 4 7 6 21 19 2
15 Górnik Polkowice 16 17 3 8 5 15 18 -3
16 GKS Jastrzębie 17 16 4 4 9 16 29 -13
17 Skra Częstochowa 16 15 2 9 5 15 21 -6
18 Stomil Olsztyn 16 12 4 0 12 17 30 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

I liga sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Miedź Legnica 16 37 11 4 1 27 10 17
2 Sandecja Nowy Sącz 16 28 8 4 4 20 15 5
3 Widzew Łódź 17 27 7 6 4 17 15 2
4 Arka Gdynia 17 25 8 1 8 30 25 5
5 Korona Kielce 16 25 6 7 3 22 19 3
6 Odra Opole 17 25 7 4 6 27 24 3
7 ŁKS Łódź 16 24 6 6 4 17 13 4
8 Podbeskidzie Bielsko-Biała 16 22 5 7 4 24 23 1
9 Skra Częstochowa 17 22 6 4 7 12 19 -7
10 GKS Katowice 17 20 4 8 5 17 23 -6
11 Stomil Olsztyn 17 20 5 5 7 14 22 -8
12 GKS Tychy 17 19 5 4 8 17 23 -6
13 Resovia 16 19 5 4 7 20 23 -3
14 Puszcza Niepołomice 16 17 5 2 9 15 26 -11
15 Zagłębie Sosnowiec 16 17 4 5 7 20 25 -5
16 Chrobry Głogów 17 15 3 6 8 16 24 -8
17 Górnik Polkowice 17 12 2 6 9 17 35 -18
18 GKS Jastrzębie 16 8 1 5 10 15 28 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Gospodarze Wynik Goście Data
Widzew Łódź 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 maja 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Arka Gdynia 13 maja 2022
Chrobry Głogów 1 - 3 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 maja 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec 1 maja 2022
Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 28 kwietnia 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Stomil Olsztyn 24 kwietnia 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 Miedź Legnica 14 kwietnia 2022
Resovia 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 8 kwietnia 2022
Korona Kielce 2 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 kwietnia 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 1 ŁKS Łódź 1 kwietnia 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 GKS Jastrzębie 20 marca 2022
Puszcza Niepołomice 4 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 13 marca 2022
Skra Częstochowa 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 7 marca 2022
GKS Tychy 0 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 27 lutego 2022
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 GKS Katowice 4 grudnia 2021
Odra Opole 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 26 listopada 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Górnik Polkowice 20 listopada 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Widzew Łódź 13 listopada 2021
Arka Gdynia 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 listopada 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 1 Chrobry Głogów 31 października 2021
Zagłębie Sosnowiec 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października 2021
Stomil Olsztyn 2 - 4 Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 października 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 16 października 2021
Miedź Legnica 4 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 października 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 0 Resovia 26 września 2021
ŁKS Łódź 1 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 18 września 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2 - 3 Korona Kielce 11 września 2021
GKS Jastrzębie 0 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 5 września 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 4 - 0 Puszcza Niepołomice 29 sierpnia 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 0 Skra Częstochowa 23 sierpnia 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 GKS Tychy 17 sierpnia 2021
GKS Katowice 2 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała 14 sierpnia 2021
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 3 Odra Opole 6 sierpnia 2021
Górnik Polkowice 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 sierpnia 2021

I liga sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Biliński Podbeskidzie Bielsko-Biała 19
2 Szymon Sobczak Zagłębie Sosnowiec 16
3 Patryk Makuch Miedź Legnica 14
4 Hubert Adamczyk Arka Gdynia 14
5 Karol Czubak Arka Gdynia 13
6 Mateusz Piątkowski Górnik Polkowice 11
7 Szymon Kobusiński Puszcza Niepołomice 11
8 Filip Szymczak GKS Katowice 11
9 Patryk Mikita Stomil Olsztyn 11
10 Tomáš Mikinič Odra Opole 10
11 Pirulo . ŁKS Łódź 10
12 Daniel Rumin GKS Tychy 9
13 Jakub Łukowski Korona Kielce 9
14 Łukasz Zjawiński Sandecja Nowy Sącz 8
15 Mikołaj Lebedyński Chrobry Głogów 8
16 Dawid Błanik Korona Kielce 8
17 Patryk Szwedzik GKS Katowice 7
18 Adam Mesjasz Skra Częstochowa 7
19 Szymon Pawłowski Zagłębie Sosnowiec 7
20 Łukasz Moneta Stomil Olsztyn 7
21 Dawid Czapliński Odra Opole 6
22 Goku Roman Podbeskidzie Bielsko-Biała 6
23 Piotr Mroziński Puszcza Niepołomice 6
24 Marek Mróz Resovia 6
25 Nemanja Mijušković Miedź Legnica 6
26 Christian Alemán Arka Gdynia 6
27 Jacek Podgórski Korona Kielce 6
28 Erik Čikoš Puszcza Niepołomice 6
29 Olaf Kobacki Arka Gdynia 6
30 Maxime Dominguez Miedź Legnica 6
31 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 5
32 Chuca . Miedź Legnica 5
33 Bartłomiej Pawłowski Widzew Łódź 5
34 Giorgi Merebashvili Podbeskidzie Bielsko-Biała 5
35 Marek Fábry GKS Jastrzębie 5
36 Aleksander Komor Resovia 5
37 Dominik Piła Chrobry Głogów 5
38 Maciej Śliwa Miedź Legnica 5
39 Mateusz Marzec Odra Opole 5
40 Krzysztof Drzazga Miedź Legnica 5
41 Łukasz Kędziora Odra Opole 4
42 Adrian Błąd GKS Katowice 4
43 Arkadiusz Jędrych GKS Katowice 4
44 Rafał Mikulec Resovia 4
45 Maciej Mas Skra Częstochowa 4
46 Arkadiusz Woźniak GKS Katowice 4
47 Marko Roginić GKS Katowice 4
48 Karol Danielak Widzew Łódź 4
49 Michał Rzuchowski Chrobry Głogów 4
50 Wojciech Szumilas Zagłębie Sosnowiec 4
51 Krzysztof Wołkowicz GKS Tychy 4
52 Kamil Zapolnik Miedź Legnica 4
53 Adam Deja Arka Gdynia 4
54 Adam Frączczak Korona Kielce 4
55 Michał Marcjanik Arka Gdynia 4
56 Bartosz Guzdek Widzew Łódź 4
57 Jonatan Straus Stomil Olsztyn 4
58 Konrad Nowak Odra Opole 4
59 Krzysztof Janus Odra Opole 4
60 Juliusz Letniowski Widzew Łódź 4
61 Łukasz Grzeszczyk GKS Tychy 4
62 Dawid Kubowicz Resovia 3
63 Bartłomiej Wasiluk Resovia 3
64 Tomáš Malec GKS Tychy 3
65 Marcin Szpakowski Korona Kielce 3
66 Evgeniy Shikavka Korona Kielce 3
67 Krzysztof Ropski Skra Częstochowa 3
68 Michał Bednarski Arka Gdynia 3
69 Nemanja Nedić GKS Tychy 3
70 Arkadiusz Piech Odra Opole 3
71 Dominik Dziąbek Chrobry Głogów 3
72 Oliver Práznovský Chrobry Głogów 3
73 Marek Hanousek Widzew Łódź 3
74 Łukasz Sołowiej Puszcza Niepołomice 3
75 Tomasz Boczek Sandecja Nowy Sącz 3
76 Eryk Sobków Górnik Polkowice 3
77 Mateusz Bochnak Chrobry Głogów 3
78 Piotr Janczukowicz ŁKS Łódź 3
79 Quentin Seedorf Zagłębie Sosnowiec 3
80 Patryk Stępiński Widzew Łódź 3
81 Damir Šovšić Sandecja Nowy Sącz 3
82 Błażej Szczepanek Sandecja Nowy Sącz 3
83 Paweł Tomczyk Widzew Łódź 3
84 Maciej Radaszkiewicz ŁKS Łódź 3
85 Mathieu Scalet Podbeskidzie Bielsko-Biała 3
86 Bruno Garcia Miedź Legnica 3
87 Maciej Wróbel Odra Opole 3
88 Kamil Wojtyra Skra Częstochowa 3
89 Michał Walski Sandecja Nowy Sącz 3
90 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 2
91 Maciej Mańka GKS Tychy 2
92 Farid Ali GKS Jastrzębie 2
93 Mateusz Bondarenko GKS Jastrzębie 2
94 Wojciech Łaski GKS Jastrzębie 2
95 Mateusz Żebrowski Arka Gdynia 2
96 Dennis van der Heijden Chrobry Głogów 2
97 Paweł Wojciechowski Resovia 2
98 Sebastian Steblecki GKS Tychy 2
99 Antoni Klimek Odra Opole 2
100 Adrian Danek Korona Kielce 2
101 Bartosz Jaroch Resovia 2
102 Bartłomiej Eizenchart Resovia 2
103 Mateusz Spychała Odra Opole 2
104 Daniel Stanclik GKS Jastrzębie 2
105 Michał Masłowski Zagłębie Sosnowiec 2
106 Kristoffer Hansen Widzew Łódź 2
107 Dani Villa Widzew Łódź 2
108 Jurich Carolina Miedź Legnica 2
109 Konrad Handzlik GKS Jastrzębie 2
110 Ernest Terpiłowski Widzew Łódź 2
111 Filipe Oliveira Korona Kielce 2
112 Kamil Słaby Sandecja Nowy Sącz 2
113 Maksymilian Banaszewski Zagłębie Sosnowiec 2
114 Adrian Purzycki Górnik Polkowice 2
115 Damian Hilbrycht Resovia 2
116 Rafał Boguski Puszcza Niepołomice 2
117 Julio Rodríguez Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
118 Mateusz Kamiński Odra Opole 2
119 Nacho Monsalve ŁKS Łódź 2
120 Martin Dobrotka Arka Gdynia 2
121 Wiktor Żytek GKS Tychy 2
122 Radosław Gołębiowski Widzew Łódź 2
123 Fábio Nunes Widzew Łódź 2
124 Damian Chmiel Sandecja Nowy Sącz 2
125 Maksymilian Hebel Resovia 2
126 Michał Koj Korona Kielce 2
127 Marcel Ziemann Chrobry Głogów 2
128 Jakub Górski Korona Kielce 2
129 Mikołaj Kwietniewski Skra Częstochowa 2
130 Dawid Polkowski Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
131 Antonio Domínguez ŁKS Łódź 2
132 Daniel Tanżyna Widzew Łódź 2
133 Bartosz Biel GKS Tychy 2
134 Jakub Niewiadomski GKS Jastrzębie 2
135 Gracjan Jaroch GKS Tychy 2
136 Emile Thiakane Puszcza Niepołomice 2
137 Dawid Witkowski GKS Jastrzębie 2
138 Kajetan Szmyt Górnik Polkowice 2
139 Kacper Gach Podbeskidzie Bielsko-Biała 2
140 Tomasz Wojcinowicz Puszcza Niepołomice 2
141 Merveille Fundambu Stomil Olsztyn 2
142 Mateusz Machaj Chrobry Głogów 2
143 Stipe Jurić ŁKS Łódź 2
144 Luka Zarandia Korona Kielce 1
145 Jakub Zych Sandecja Nowy Sącz 1
146 Nikolas Korzeniecki Zagłębie Sosnowiec 1
147 Tomasz Nawotka Sandecja Nowy Sącz 1
148 Svetoslav Dikov Sandecja Nowy Sącz 1
149 Rok Kidrič Puszcza Niepołomice 1
150 Mateusz Kuzimski Arka Gdynia 1
151 Robert Gegedosh Górnik Polkowice 1
152 Michał Bojdys Górnik Polkowice 1
153 Hubert Sobol Stomil Olsztyn 1
154 Mateusz Czyżycki GKS Tychy 1
155 Kamil Kościelny Puszcza Niepołomice 1
156 Jakub Karbownik GKS Katowice 1
157 Bruno Żołądź Górnik Polkowice 1
158 Kyrylo Petrov Korona Kielce 1
159 Michał Ilków-Gołąb Chrobry Głogów 1
160 Mateusz Malec Skra Częstochowa 1
161 Jaka Kolenc Chrobry Głogów 1
162 Marcin Biernat Górnik Polkowice 1
163 Vladyslav Okhronchuk GKS Jastrzębie 1
164 Piotr Żemło Odra Opole 1
165 Aleksander Paluszek Skra Częstochowa 1
166 Mariusz Holik Skra Częstochowa 1
167 Łukasz Wroński Puszcza Niepołomice 1
168 Maciej Dempc Stomil Olsztyn 1
169 Kelechukwu Ibe-Torti ŁKS Łódź 1
170 Mateusz Kowalczyk ŁKS Łódź 1
171 Marcel Misztal Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
172 Tomasz Cywka Chrobry Głogów 1
173 Przemysław Kita Widzew Łódź 1
174 Vamara Sanogo Zagłębie Sosnowiec 1
175 Yiğit Emre Çeltik Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
176 Jacek Kiełb Korona Kielce 1
177 Rafał Kobryń Sandecja Nowy Sącz 1
178 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 1
179 Szymon Zalewski GKS Jastrzębie 1
180 Michał Trąbka ŁKS Łódź 1
181 Piotr Pyrdoł Skra Częstochowa 1
182 Kornel Osyra Sandecja Nowy Sącz 1
183 Fabian Hiszpański Arka Gdynia 1
184 Sebastian Strózik Resovia 1
185 Jakub Wróbel Resovia 1
186 Marcel Pięczek Puszcza Niepołomice 1
187 Hubert Tomalski Puszcza Niepołomice 1
188 Jakub Bartosz Puszcza Niepołomice 1
189 Michał Michalec Chrobry Głogów 1
190 Jakub Szrek Odra Opole 1
191 Grzegorz Janiszewski GKS Katowice 1
192 Jon Aurtenetxe Miedź Legnica 1
193 Damian Nowak GKS Tychy 1
194 Dominik Kun Widzew Łódź 1
195 Hubert Turski Chrobry Głogów 1
196 Titas Milasius Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
197 Dawid Wolny Sandecja Nowy Sącz 1
198 Sebastian Rudol Sandecja Nowy Sącz 1
199 Rafał Niziołek Odra Opole 1
200 Jakub Piątek GKS Tychy 1
201 Dominik Połap GKS Tychy 1
202 Michal Piter-Bucko Sandecja Nowy Sącz 1
203 Mikkel Rygaard ŁKS Łódź 1
204 Kamil Wacławczyk Górnik Polkowice 1
205 Piotr Malarczyk Korona Kielce 1
206 Maissa Fall Sandecja Nowy Sącz 1
207 Maciej Dąbrowski ŁKS Łódź 1
208 Tomasz Dejewski Widzew Łódź 1
209 Patryk Bryła Zagłębie Sosnowiec 1
210 Filip Kozłowski GKS Katowice 1
211 Karol Żwir Stomil Olsztyn 1
212 Jakub Bieroński Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
213 Mehdi Lehaire Miedź Legnica 1
214 Maciej Dampc Stomil Olsztyn 1
215 Damian Tront Miedź Legnica 1
216 Michał Bednarski Miedź Legnica 1
217 Jakub Sypek Górnik Polkowice 1
218 Grzegorz Aftyka Puszcza Niepołomice 1
219 Konrad Stępień Puszcza Niepołomice 1
220 Mattia Montini Widzew Łódź 1
221 Oskar Repka GKS Katowice 1
222 Maciej Rosołek Arka Gdynia 1
223 Michał Kuczałek GKS Jastrzębie 1
224 Artur Siemaszko Arka Gdynia 1
225 Damian Pavlas GKS Katowice 1
226 Patryk Zych Stomil Olsztyn 1
227 Bartosz Jaroszek GKS Katowice 1
228 Bartłomiej Kasprzak Sandecja Nowy Sącz 1
229 Krystian Nowak Widzew Łódź 1
230 Paweł Zieliński Widzew Łódź 1
231 Kacper Karasek Widzew Łódź 1
232 Michał Kołodziejski GKS Katowice 1
233 Szymon Szymański Skra Częstochowa 1
234 Wojciech Reiman Stomil Olsztyn 1
235 Rafał Figiel GKS Katowice 1
236 Marcus Vinícius Arka Gdynia 1
237 Daniel Pietraszkiewicz Resovia 1
238 Jonathan Simba Bwanga Stomil Olsztyn 1
239 Karol Twardowski Resovia 1
240 Mateusz Michalski Widzew Łódź 1
241 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 1
242 Kacper Wełniak Podbeskidzie Bielsko-Biała 1
243 Oskar Paprzycki GKS Tychy 1
244 Mateusz Słodowy GKS Jastrzębie 1
245 Patryk Mucha Widzew Łódź 1
246 Jan Sobociński ŁKS Łódź 1
247 Bartosz Szeliga ŁKS Łódź 1
248 Maciej Ambrosiewicz Zagłębie Sosnowiec 1
249 Marcin Urynowicz GKS Katowice 1
250 Grzegorz Szymusik Korona Kielce 1
251 Daniel Feruga GKS Jastrzębie 1
252 Oliver Podhorin Resovia 1
253 Marcin Stromecki Skra Częstochowa 1
254 Mateusz Maćkowiak Odra Opole 1
255 João Oliveira Zagłębie Sosnowiec 1
256 Maciej Pałaszewski Górnik Polkowice 1
257 Dariusz Kamiński GKS Jastrzębie 1
258 Maksymilian Rozwandowicz ŁKS Łódź 1
259 Maciej Wolski ŁKS Łódź 1
260 Miłosz Trojak Odra Opole 1
261 Kamil Antonik Resovia 1
262 Michał Grudniewski Widzew Łódź 1
263 Aléx Tanque Zagłębie Sosnowiec 1