IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona II Kielce | 20 | 49 | 16 | 1 | 3 | 81 | 20 | 61 | |
2 | AKS 1947 Busko Zdrój | 20 | 42 | 13 | 3 | 4 | 53 | 22 | 31 | |
3 | Klimontowianka Klimontów | 20 | 39 | 12 | 3 | 5 | 47 | 26 | 21 | |
4 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 20 | 37 | 12 | 1 | 7 | 48 | 22 | 26 | |
5 | Alit Ożarów | 20 | 35 | 11 | 2 | 7 | 38 | 29 | 9 | |
6 | Wierna Małogoszcz | 20 | 34 | 10 | 4 | 6 | 38 | 21 | 17 | |
7 | Orlęta Kielce | 20 | 33 | 9 | 6 | 5 | 39 | 23 | 16 | |
8 | Moravia Morawica | 19 | 32 | 10 | 2 | 7 | 55 | 24 | 31 | |
9 | GKS Rudki | 19 | 32 | 10 | 2 | 7 | 36 | 21 | 15 | |
10 | Neptun Końskie | 19 | 32 | 9 | 5 | 5 | 23 | 21 | 2 | |
11 | Łysica Bodzentyn | 20 | 31 | 9 | 4 | 7 | 47 | 31 | 16 | |
12 | Granat Skarżysko-Kamienna | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 45 | 27 | 18 | |
13 | Arka Pawłów | 20 | 27 | 8 | 3 | 9 | 43 | 36 | 7 | |
14 | Spartakus Daleszyce | 20 | 18 | 5 | 3 | 12 | 26 | 44 | -18 | |
15 | Pogoń 1945 Staszów | 20 | 11 | 2 | 5 | 13 | 26 | 47 | -21 | |
16 | Hetman Włoszczowa | 20 | 11 | 3 | 2 | 15 | 26 | 59 | -33 | |
17 | Stal Kunów | 20 | 7 | 2 | 1 | 17 | 20 | 74 | -54 | |
18 | Wisła Sandomierz | 19 | 5 | 1 | 2 | 16 | 6 | 150 | -144 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korona II Kielce | 10 | 30 | 10 | 0 | 0 | 36 | 6 | 30 | |
2 | Klimontowianka Klimontów | 10 | 25 | 8 | 1 | 1 | 29 | 11 | 18 | |
3 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 34 | 11 | 23 | |
4 | AKS 1947 Busko Zdrój | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 32 | 10 | 22 | |
5 | Neptun Końskie | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 11 | 4 | 7 | |
6 | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 24 | 11 | 13 | |
7 | Orlęta Kielce | 10 | 19 | 5 | 4 | 1 | 23 | 8 | 15 | |
8 | Arka Pawłów | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 25 | 21 | 4 | |
9 | Moravia Morawica | 9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 27 | 11 | 16 | |
10 | Łysica Bodzentyn | 10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | |
11 | Alit Ożarów | 10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 19 | 13 | 6 | |
12 | GKS Rudki | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 22 | 10 | 12 | |
13 | Wierna Małogoszcz | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 14 | 11 | 3 | |
14 | Hetman Włoszczowa | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 19 | 19 | 0 | |
15 | Spartakus Daleszyce | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 13 | 26 | -13 | |
16 | Pogoń 1945 Staszów | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 16 | 22 | -6 | |
17 | Stal Kunów | 10 | 6 | 2 | 0 | 8 | 11 | 34 | -23 | |
18 | Wisła Sandomierz | 10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 6 | 81 | -75 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKS 1947 Busko Zdrój | 10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 21 | 12 | 9 | |
2 | Wierna Małogoszcz | 10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 24 | 10 | 14 | |
3 | Korona II Kielce | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 45 | 14 | 31 | |
4 | Alit Ożarów | 10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 19 | 16 | 3 | |
5 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 14 | 11 | 3 | |
6 | GKS Rudki | 10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 14 | 11 | 3 | |
7 | Klimontowianka Klimontów | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 18 | 15 | 3 | |
8 | Orlęta Kielce | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 16 | 15 | 1 | |
9 | Moravia Morawica | 10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 28 | 13 | 15 | |
10 | Łysica Bodzentyn | 10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 31 | 20 | 11 | |
11 | Neptun Końskie | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 12 | 17 | -5 | |
12 | Spartakus Daleszyce | 10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 13 | 18 | -5 | |
13 | Granat Skarżysko-Kamienna | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 21 | 16 | 5 | |
14 | Arka Pawłów | 10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 18 | 15 | 3 | |
15 | Pogoń 1945 Staszów | 10 | 4 | 0 | 4 | 6 | 10 | 25 | -15 | |
16 | Stal Kunów | 10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 9 | 40 | -31 | |
17 | Hetman Włoszczowa | 10 | 0 | 0 | 0 | 10 | 7 | 40 | -33 | |
18 | Wisła Sandomierz | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 69 | -69 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
Moravia Morawica
Gospodarze | Wynik | Goście | Data |
---|---|---|---|
Moravia Morawica | 0 - 0 | Alit Ożarów | 15 czerwca 2024 |
GKS Rudki | 0 - 0 | Moravia Morawica | 8 czerwca 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Wierna Małogoszcz | 1 czerwca 2024 |
Spartakus Daleszyce | 0 - 0 | Moravia Morawica | 30 maja 2024 |
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 0 - 0 | Moravia Morawica | 25 maja 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Orlęta Kielce | 18 maja 2024 |
Łysica Bodzentyn | 0 - 0 | Moravia Morawica | 11 maja 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Klimontowianka Klimontów | 4 maja 2024 |
Neptun Końskie | 0 - 0 | Moravia Morawica | 1 maja 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Stal Kunów | 27 kwietnia 2024 |
Arka Pawłów | 0 - 0 | Moravia Morawica | 20 kwietnia 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Wisła Sandomierz | 13 kwietnia 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 kwietnia 2024 |
Hetman Włoszczowa | 0 - 0 | Moravia Morawica | 6 kwietnia 2024 |
Moravia Morawica | 0 - 0 | Korona II Kielce | 30 marca 2024 |
Pogoń 1945 Staszów | 0 - 1 | Moravia Morawica | 23 marca 2024 |
AKS 1947 Busko Zdrój | 0 - 3 | Moravia Morawica | 10 marca 2024 |
Alit Ożarów | 2 - 2 | Moravia Morawica | 18 listopada 2023 |
Moravia Morawica | 1 - 2 | GKS Rudki | 12 listopada 2023 |
Wierna Małogoszcz | 1 - 0 | Moravia Morawica | 4 listopada 2023 |
Moravia Morawica | 3 - 1 | Spartakus Daleszyce | 29 października 2023 |
Moravia Morawica | 1 - 3 | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 21 października 2023 |
Orlęta Kielce | 2 - 0 | Moravia Morawica | 14 października 2023 |
Moravia Morawica | 5 - 2 | Łysica Bodzentyn | 8 października 2023 |
Klimontowianka Klimontów | 2 - 2 | Moravia Morawica | 30 września 2023 |
Moravia Morawica | 1 - 0 | Neptun Końskie | 24 września 2023 |
Stal Kunów | 0 - 5 | Moravia Morawica | 17 września 2023 |
Moravia Morawica | 2 - 1 | Arka Pawłów | 10 września 2023 |
Wisła Sandomierz | 0 - 15 | Moravia Morawica | 3 września 2023 |
Moravia Morawica | 6 - 0 | Hetman Włoszczowa | 30 sierpnia 2023 |
Korona II Kielce | 2 - 0 | Moravia Morawica | 26 sierpnia 2023 |
Moravia Morawica | 8 - 1 | Pogoń 1945 Staszów | 20 sierpnia 2023 |
Granat Skarżysko-Kamienna | 4 - 0 | Moravia Morawica | 15 sierpnia 2023 |
Moravia Morawica | 0 - 1 | AKS 1947 Busko Zdrój | 12 sierpnia 2023 |
IV liga świętokrzyska sezon 2023/2024
Strzelcy
Lp. | Piłkarz | Klub | Bramki |
---|---|---|---|
1 | Jakub Rybus | Moravia Morawica | 17 |
2 | Mateusz Rejowski | Wierna Małogoszcz | 14 |
3 | Jakub Mażysz | Alit Ożarów | 14 |
4 | Dominik Chrzanowski | Łysica Bodzentyn | 12 |
5 | Maciej Pokora | AKS 1947 Busko Zdrój | 11 |
6 | Mirosław Kalista | Arka Pawłów | 10 |
7 | Bartłomiej Książek | Granat Skarżysko-Kamienna | 10 |
8 | Krystian Sornat | Wierna Małogoszcz | 9 |
9 | Miłosz Strzeboński | Korona II Kielce | 9 |
10 | Marcin Chmiel | Klimontowianka Klimontów | 8 |
11 | Kamil Uciński | Łysica Bodzentyn | 8 |
12 | Kamil Bełczowski | Alit Ożarów | 8 |
13 | Mychajło Łuczak | GKS Rudki | 7 |
14 | Seweryn Sala | Spartakus Daleszyce | 7 |
15 | Kacper Śliwa | Orlęta Kielce | 7 |
16 | Jakub Nowocień | Arka Pawłów | 6 |
17 | Kacper Rogoziński | AKS 1947 Busko Zdrój | 6 |
18 | Paweł Rogula | Korona II Kielce | 6 |
19 | Aliaksei Piatrenka | Klimontowianka Klimontów | 6 |
20 | Bartosz Szydłowski | Łysica Bodzentyn | 6 |
21 | Łukasz Zawadzki | Moravia Morawica | 6 |
22 | Michał Smolarczyk | Neptun Końskie | 5 |
23 | Damian Kopyciński | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 5 |
24 | Piotr Ferens | Klimontowianka Klimontów | 5 |
25 | Jakub Jaśkiewicz | Orlęta Kielce | 5 |
26 | Jakub Konstantyn | Korona II Kielce | 4 |
27 | Konrad Głowacki | Spartakus Daleszyce | 4 |
28 | Jakub Kapsa | Alit Ożarów | 4 |
29 | Adrian Chrząszcz | Pogoń 1945 Staszów | 4 |
30 | Wiktor Pluta | Granat Skarżysko-Kamienna | 4 |
31 | Radosław Szmalec | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 4 |
32 | Adam Chojecki | Korona II Kielce | 4 |
33 | Rafał Kujawa | Łysica Bodzentyn | 4 |
34 | Michał Zawadzki | Moravia Morawica | 4 |
35 | Michał Rybus | Moravia Morawica | 4 |
36 | Jakub Stachura | GKS Rudki | 4 |
37 | Damian Grudnik | Neptun Końskie | 4 |
38 | Ernest Rozmysłowski | Pogoń 1945 Staszów | 4 |
39 | Michał Jeziorski | Spartakus Daleszyce | 4 |
40 | Mateusz Zębala | GKS Rudki | 4 |
41 | Piotr Poński | Orlęta Kielce | 4 |
42 | Mateusz Kawęcki | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 4 |
43 | Filip Kaczmarski | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 3 |
44 | Kacper Serek | Wierna Małogoszcz | 3 |
45 | Michał Hołody | Wisła Sandomierz | 3 |
46 | Łukasz Swat | Wisła Sandomierz | 3 |
47 | Gabriel Skrzypek | Klimontowianka Klimontów | 3 |
48 | Szymon Czerwiak | Łysica Bodzentyn | 3 |
49 | Karol Gilewski | Moravia Morawica | 3 |
50 | Piotr Wójcik | Alit Ożarów | 3 |
51 | Hubert Szulc | Korona II Kielce | 3 |
52 | Kacper Kościelecki | Moravia Morawica | 3 |
53 | Kamil Łokieć | Orlęta Kielce | 3 |
54 | Oskar Sewerzyński | Korona II Kielce | 3 |
55 | Krzysztof Kiercz | Korona II Kielce | 3 |
56 | Kacper Gąsior | GKS Rudki | 3 |
57 | Michał Mikosa | Łysica Bodzentyn | 3 |
58 | Mikołaj Kuca | Pogoń 1945 Staszów | 3 |
59 | Szymon Hajduk | Łysica Bodzentyn | 3 |
60 | Bartosz Papka | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
61 | Wojciech Gębka | Arka Pawłów | 2 |
62 | Danił Pryjmaczenko | Łysica Bodzentyn | 2 |
63 | Kamil Skiba | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
64 | Jakub Pawlik | Klimontowianka Klimontów | 2 |
65 | Tomasz Gaj | Orlęta Kielce | 2 |
66 | Jakub Olearczyk | Orlęta Kielce | 2 |
67 | Adam Zawierucha | Korona II Kielce | 2 |
68 | Jakub Wojtachnio | Klimontowianka Klimontów | 2 |
69 | Kacper Załęcki | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
70 | Łukasz Dziewięcki | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
71 | Patryk Kwiecień | Neptun Końskie | 2 |
72 | Szymon Gałązka | Korona II Kielce | 2 |
73 | Błażej Miller | Granat Skarżysko-Kamienna | 2 |
74 | Mikołaj Toboła | Moravia Morawica | 2 |
75 | Danylo Saienko | Klimontowianka Klimontów | 2 |
76 | Norbert Sinkiewicz | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
77 | Wiktor Wilk | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
78 | Adrian Maciejewski | Neptun Końskie | 2 |
79 | Jakub Przybysławski | Korona II Kielce | 2 |
80 | Adam Szlązak | AKS 1947 Busko Zdrój | 2 |
81 | Artsiom Siadzko | Neptun Końskie | 2 |
82 | Kacper Rak | Arka Pawłów | 2 |
83 | Patryk Boksiński | Łysica Bodzentyn | 2 |
84 | Marcin Marek | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 2 |
85 | Michał Pokora | Korona II Kielce | 2 |
86 | Maksym Matysek | GKS Rudki | 2 |
87 | Jakub Makówczyński | Stal Kunów | 1 |
88 | Kacper Gładyś | Arka Pawłów | 1 |
89 | Jakub Banasik | Neptun Końskie | 1 |
90 | Łukasz Palimąka | Hetman Włoszczowa | 1 |
91 | Mykoła Terianyk | Łysica Bodzentyn | 1 |
92 | Maciej Żądło | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
93 | Irakli Meskha | Spartakus Daleszyce | 1 |
94 | Michał Gajos | Orlęta Kielce | 1 |
95 | Filip Anduła | GKS Rudki | 1 |
96 | Bartosz Pańtak | Neptun Końskie | 1 |
97 | Krystian Wierzchanowski | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
98 | Kamil Hałat | Klimontowianka Klimontów | 1 |
99 | Karol Turek | Korona II Kielce | 1 |
100 | Serhij Kosiuk | Klimontowianka Klimontów | 1 |
101 | Bartłomiej Wielgus | Stal Kunów | 1 |
102 | Władysław Kołosow | Hetman Włoszczowa | 1 |
103 | Mateusz Gruszczyński | Neptun Końskie | 1 |
104 | Karol Dudzik | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 |
105 | Igor Wódz | Alit Ożarów | 1 |
106 | Tomasz Persona | Alit Ożarów | 1 |
107 | Marcin Sudy | Klimontowianka Klimontów | 1 |
108 | Artiom Kozaczok | Spartakus Daleszyce | 1 |
109 | Michał Bogacki | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
110 | Igor Wójcik | Hetman Włoszczowa | 1 |
111 | Filip Stępień | Alit Ożarów | 1 |
112 | Łukasz Skalski | Neptun Końskie | 1 |
113 | Paweł Markowicz | Neptun Końskie | 1 |
114 | Mateusz Zawadzki | Moravia Morawica | 1 |
115 | Wojciech Śmieszek | Stal Kunów | 1 |
116 | Dawid Zalewski | Stal Kunów | 1 |
117 | Seweryn Kaleta | Spartakus Daleszyce | 1 |
118 | Jakub Wódz | Alit Ożarów | 1 |
119 | Grzegorz Małek | Hetman Włoszczowa | 1 |
120 | Jewgienij Szykawka | Korona II Kielce | 1 |
121 | Kacper Tumulec | Łysica Bodzentyn | 1 |
122 | Oskar Gwóźdź | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
123 | Tomasz Gajos | Orlęta Kielce | 1 |
124 | Stanislav Mokrosnop | Spartakus Daleszyce | 1 |
125 | Robert Sitarz | Spartakus Daleszyce | 1 |
126 | Robert Szymański | Wierna Małogoszcz | 1 |
127 | Wojciech Karbownik | Wierna Małogoszcz | 1 |
128 | Wojciech Wyrazik | Pogoń 1945 Staszów | 1 |
129 | Radosław Turek | Korona II Kielce | 1 |
130 | Emil Kania | Korona II Kielce | 1 |
131 | Jakub Rabiej | Moravia Morawica | 1 |
132 | Dominik Pasternak | Moravia Morawica | 1 |
133 | Rostyslav Pryimak | Orlęta Kielce | 1 |
134 | Maciej Moskwa | Łysica Bodzentyn | 1 |
135 | Kamil Kobryń | Łysica Bodzentyn | 1 |
136 | Konrad Małaczek | GKS Rudki | 1 |
137 | Marcin Taler | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
138 | Paweł Nowakowski | GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) | 1 |
139 | Piotr Solnica | Orlęta Kielce | 1 |
140 | Mikołaj Susło | Orlęta Kielce | 1 |
141 | Eryk Szymański | Korona II Kielce | 1 |
142 | Wiktor Soboń | Wierna Małogoszcz | 1 |
143 | Marcin Dynarek | Stal Kunów | 1 |
144 | Radosław Dawidowicz | Arka Pawłów | 1 |
145 | Krystian Pająk | Klimontowianka Klimontów | 1 |
146 | Piotr Maniara | Łysica Bodzentyn | 1 |
147 | Paweł Cegieła | Hetman Włoszczowa | 1 |
148 | Tomasz Matuszewski | Hetman Włoszczowa | 1 |
149 | Igor Górski | Hetman Włoszczowa | 1 |
150 | Ernest Jopkiewicz | Moravia Morawica | 1 |
151 | Patryk Turlej | Moravia Morawica | 1 |
152 | Paweł Ślefarski | AKS 1947 Busko Zdrój | 1 |
153 | Jakub Gurski | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 |
154 | Bartłomiej Papros | Granat Skarżysko-Kamienna | 1 |
155 | Patryk Niziołek | Klimontowianka Klimontów | 1 |
156 | Bartłomiej Niedbała | Stal Kunów | 1 |
157 | Kamil Kowalski | Stal Kunów | 1 |
158 | Igor Jas | Klimontowianka Klimontów | 1 |
159 | Andrij Szakalec | Klimontowianka Klimontów | 1 |