IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 9 22 7 1 1 28 7 21
2 Jeziorak Iława 9 20 6 2 1 29 16 13
3 Polonia Lidzbark Warmiński 9 18 6 0 3 30 14 16
4 Mamry Giżycko 9 18 6 0 3 23 18 5
5 Mrągowia Mrągowo 9 15 5 0 4 22 18 4
6 Znicz Biała Piska 9 14 4 2 3 20 15 5
7 Granica Kętrzyn 9 13 3 4 2 16 13 3
8 Tęcza Biskupiec 9 13 4 1 4 16 14 2
9 Motor Lubawa 9 13 3 4 2 16 17 -1
10 DKS Dobre Miasto 9 10 3 1 5 22 21 1
11 Olimpia II Elbląg 9 10 3 1 5 20 21 -1
12 Olimpia Olsztynek 9 10 3 1 5 11 17 -6
13 Polonia Iłowo 9 10 3 1 5 13 23 -10
14 Huragan Morąg 9 7 2 1 6 13 28 -15
15 Rominta Gołdap 9 7 2 1 6 11 28 -17
16 Pisa Barczewo 9 5 1 2 6 10 30 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 5 15 5 0 0 18 1 17
2 Polonia Lidzbark Warmiński 4 12 4 0 0 16 3 13
3 Znicz Biała Piska 5 12 4 0 1 15 7 8
4 Jeziorak Iława 4 9 3 0 1 15 6 9
5 Mamry Giżycko 5 9 3 0 2 14 12 2
6 Olimpia II Elbląg 5 9 3 0 2 14 11 3
7 Polonia Iłowo 4 7 2 1 1 10 6 4
8 Mrągowia Mrągowo 4 6 2 0 2 10 10 0
9 Huragan Morąg 4 6 2 0 2 9 11 -2
10 Granica Kętrzyn 4 5 1 2 1 6 7 -1
11 Motor Lubawa 4 5 1 2 1 6 8 -2
12 Tęcza Biskupiec 5 4 1 1 3 8 11 -3
13 DKS Dobre Miasto 4 4 1 1 2 8 7 1
14 Olimpia Olsztynek 6 4 1 1 4 6 13 -7
15 Rominta Gołdap 5 4 1 1 3 4 12 -8
16 Pisa Barczewo 4 2 0 2 2 2 14 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Jeziorak Iława 5 11 3 2 0 14 10 4
2 Mamry Giżycko 4 9 3 0 1 9 6 3
3 Mrągowia Mrągowo 5 9 3 0 2 12 8 4
4 Tęcza Biskupiec 4 9 3 0 1 8 3 5
5 Granica Kętrzyn 5 8 2 2 1 10 6 4
6 Motor Lubawa 5 8 2 2 1 10 9 1
7 GKS Wikielec 4 7 2 1 1 10 6 4
8 Polonia Lidzbark Warmiński 5 6 2 0 3 14 11 3
9 DKS Dobre Miasto 5 6 2 0 3 14 14 0
10 Olimpia Olsztynek 3 6 2 0 1 5 4 1
11 Polonia Iłowo 5 3 1 0 4 3 17 -14
12 Rominta Gołdap 4 3 1 0 3 7 16 -9
13 Pisa Barczewo 5 3 1 0 4 8 16 -8
14 Znicz Biała Piska 4 2 0 2 2 5 8 -3
15 Olimpia II Elbląg 4 1 0 1 3 6 10 -4
16 Huragan Morąg 5 1 0 1 4 4 17 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Huragan Morąg

Gospodarze Wynik Goście Data
Huragan Morąg 0 - 0 Rominta Gołdap 12 listopada 2022
Znicz Biała Piska 0 - 0 Huragan Morąg 5 listopada 2022
Huragan Morąg 0 - 0 Tęcza Biskupiec 29 października 2022
Polonia Lidzbark Warmiński 0 - 0 Huragan Morąg 22 października 2022
Huragan Morąg 0 - 0 Granica Kętrzyn 15 października 2022
DKS Dobre Miasto 0 - 0 Huragan Morąg 8 października 2022
Huragan Morąg 2 - 1 Mrągowia Mrągowo 1 października 2022
Polonia Iłowo 3 - 0 Huragan Morąg 24 września 2022
Jeziorak Iława 5 - 1 Huragan Morąg 18 września 2022
Huragan Morąg 2 - 5 Motor Lubawa 10 września 2022
Pisa Barczewo 2 - 2 Huragan Morąg 3 września 2022
Huragan Morąg 2 - 3 Olimpia Olsztynek 27 sierpnia 2022
Mamry Giżycko 4 - 1 Huragan Morąg 20 sierpnia 2022
Huragan Morąg 3 - 2 Olimpia II Elbląg 14 sierpnia 2022
GKS Wikielec 3 - 0 Huragan Morąg 6 sierpnia 2022

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Rybkiewicz Mrągowia Mrągowo 9
2 Piotr Karłowicz Polonia Lidzbark Warmiński 8
3 Michał Bartkowski Jeziorak Iława 6
4 Kentaro Arai GKS Wikielec 6
5 Dominik Lemanek Polonia Iłowo 6
6 Kacper Nawrocki Motor Lubawa 6
7 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 5
8 Wiktor Preuss GKS Wikielec 5
9 Paweł Drażba Mamry Giżycko 5
10 Damian Lubak DKS Dobre Miasto 5
11 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 4
12 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 4
13 Jakub Chojnowski DKS Dobre Miasto 4
14 Krzysztof Kressin Jeziorak Iława 4
15 Błażej Drężek Mamry Giżycko 4
16 Marceli Kowalski Tęcza Biskupiec 4
17 Patrycjusz Malanowski Tęcza Biskupiec 4
18 Marcin Spirydon Pisa Barczewo 4
19 Cezary Sobolewski Polonia Lidzbark Warmiński 4
20 Kota Imamoto Jeziorak Iława 4
21 Dawid Bogdański Polonia Lidzbark Warmiński 4
22 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 4
23 Dawid Pietkiewicz Znicz Biała Piska 4
24 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 4
25 Dominik Kozera Olimpia II Elbląg 4
26 Jakub Branecki Olimpia II Elbląg 4
27 Kacper Chojnowski DKS Dobre Miasto 3
28 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 3
29 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
30 Rafał Kujawa GKS Wikielec 3
31 Krystian Krzyś Znicz Biała Piska 3
32 Paweł Sagan Jeziorak Iława 3
33 Wojciech Dziemidowicz Polonia Lidzbark Warmiński 3
34 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 3
35 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 3
36 Mahamadou Bah Polonia Lidzbark Warmiński 2
37 Krystian Oleszko Polonia Lidzbark Warmiński 2
38 Przemysław Ziemianowicz Huragan Morąg 2
39 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
40 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
41 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 2
42 Dariusz Gołębiowski Tęcza Biskupiec 2
43 Mateusz Kosiński Olimpia Olsztynek 2
44 Rafał Wawrzyniak Olimpia Olsztynek 2
45 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 2
46 Jakub Górski Jeziorak Iława 2
47 Adrian Morawski Mrągowia Mrągowo 2
48 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 2
49 Jakub Stankiewicz Huragan Morąg 2
50 Bartłomiej Czerniakowski Granica Kętrzyn 2
51 Kaisei Hioki DKS Dobre Miasto 2
52 Michał Berdyk DKS Dobre Miasto 2
53 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 2
54 Eryk Kosek Mrągowia Mrągowo 2
55 Cezary Januszkiewicz Huragan Morąg 2
56 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 2
57 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
58 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 2
59 Hubert Racki DKS Dobre Miasto 2
60 Olaf Gorczyca Pisa Barczewo 2
61 Mariusz Bucio Mamry Giżycko 2
62 Kamil Zawalich Granica Kętrzyn 2
63 Maciej Banaszek Jeziorak Iława 2
64 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 2
65 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 1
66 Adrian Szantyr Olimpia II Elbląg 1
67 Jan Piróg Olimpia II Elbląg 1
68 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
69 Tomasz Sedlewski Jeziorak Iława 1
70 Jakub Słomski Jeziorak Iława 1
71 Piotr Zaleski Huragan Morąg 1
72 Marcin Zdunek Motor Lubawa 1
73 Michał Żukowski GKS Wikielec 1
74 Adrian Wasiak GKS Wikielec 1
75 Kacper Górny Polonia Iłowo 1
76 Paweł Galik Tęcza Biskupiec 1
77 Dzmitry Mulkevich GKS Wikielec 1
78 Radosław Pisarkiewicz Olimpia Olsztynek 1
79 Michał Benedyk DKS Dobre Miasto 1
80 Grzegorz Ewertowski Motor Lubawa 1
81 Adrian Podgórski Tęcza Biskupiec 1
82 Arkadiusz Kuciński Jeziorak Iława 1
83 Michał Kwiatkowski Jeziorak Iława 1
84 Piotr Pluciński Mamry Giżycko 1
85 Konrad Baran Granica Kętrzyn 1
86 Paweł Turczyn Granica Kętrzyn 1
87 Szymon Nakielski DKS Dobre Miasto 1
88 Maksymilian Szafrański DKS Dobre Miasto 1
89 Jakub Szczepański Motor Lubawa 1
90 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 1
91 Sebastian Krzywicki Motor Lubawa 1
92 Szymon Zelmański Motor Lubawa 1
93 Mateusz Dec Huragan Morąg 1
94 Damian Gerka Motor Lubawa 1
95 Yudai Nawate Pisa Barczewo 1
96 Wiktor Bojarowski Mrągowia Mrągowo 1
97 Kamil Tomczuk Tęcza Biskupiec 1
98 Mateusz Litwiński Rominta Gołdap 1
99 Sylwester Pechta Olimpia Olsztynek 1
100 Rafał Maciążek Polonia Lidzbark Warmiński 1
101 Marcin Czernis Olimpia II Elbląg 1
102 Konrad Krogól Olimpia Olsztynek 1
103 Patryk Folga Pisa Barczewo 1
104 Tomasz Strzelec Tęcza Biskupiec 1
105 Wojciech Wachowski Olimpia Olsztynek 1
106 Mateusz Waszczyn Mamry Giżycko 1
107 Łukasz Wróblewski Polonia Iłowo 1
108 Maciej Famulak Olimpia II Elbląg 1
109 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
110 Grzegorz Walkiewicz Olimpia Olsztynek 1
111 Jakub Mosakowski Znicz Biała Piska 1
112 Mariusz Łapiński Znicz Biała Piska 1
113 Igor Zapałowski Granica Kętrzyn 1
114 Michał Mościński Rominta Gołdap 1
115 Adam Kapusta Huragan Morąg 1
116 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 1
117 Ransom etengeneng Akangmba Polonia Iłowo 1
118 Michał Duda Huragan Morąg 1
119 Piotr Zmiarowski Huragan Morąg 1
120 Mateusz Bartnowski Motor Lubawa 1
121 Mark Usovich Olimpia Olsztynek 1
122 Grzegorz Kochalski Jeziorak Iława 1
123 Kamil Lullies DKS Dobre Miasto 1
124 Michał Rynkowski Polonia Iłowo 1
125 Sebastian Szczepański Polonia Iłowo 1
126 Jakub Chludziński Pisa Barczewo 1
127 Wiktor Letkiman Polonia Iłowo 1
128 Rafał Kruczkowski Jeziorak Iława 1
129 Dzmitry Baiduk Znicz Biała Piska 1
130 Łukasz Duch Olimpia Olsztynek 1
131 Wojciech Trznadel Pisa Barczewo 1
132 Norbert Buchholz Pisa Barczewo 1
133 Bartosz Kuczyński Motor Lubawa 1