IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 9 27 9 0 0 39 3 36
2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9 19 6 1 2 22 8 14
3 Moravia Morawica 9 18 6 0 3 22 12 10
4 Pogoń 1945 Staszów 9 16 5 1 3 16 10 6
5 Alit Ożarów 9 16 5 1 3 15 19 -4
6 Granat Skarżysko-Kamienna 9 15 5 0 4 21 16 5
7 Klimontowianka Klimontów 8 14 4 2 2 15 10 5
8 GKS Rudki 9 14 4 2 3 13 11 2
9 AKS 1947 Busko Zdrój 9 12 3 3 3 14 10 4
10 Orlęta Kielce 9 12 4 0 5 18 18 0
11 Spartakus Daleszyce 9 12 3 3 3 12 16 -4
12 Neptun Końskie 9 10 3 1 5 14 12 2
13 Wierna Małogoszcz 8 10 3 1 4 15 17 -2
14 Stal Kunów 9 10 3 1 5 14 26 -12
15 GKS Górno 9 10 3 1 5 8 20 -12
16 Nida Pińczów 9 7 2 1 6 8 21 -13
17 Sparta Kazimierza Wielka 9 7 2 1 6 10 27 -17
18 Orlicz Suchedniów 9 1 0 1 8 10 30 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 4 12 4 0 0 20 2 18
2 Granat Skarżysko-Kamienna 5 12 4 0 1 14 5 9
3 Moravia Morawica 4 9 3 0 1 11 6 5
4 Orlęta Kielce 5 9 3 0 2 12 6 6
5 Neptun Końskie 5 9 3 0 2 11 5 6
6 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 7 2 1 0 7 2 5
7 GKS Rudki 5 7 2 1 2 4 5 -1
8 AKS 1947 Busko Zdrój 4 7 2 1 1 7 4 3
9 Spartakus Daleszyce 4 7 2 1 1 5 4 1
10 Pogoń 1945 Staszów 4 6 2 0 2 6 4 2
11 Klimontowianka Klimontów 3 6 2 0 1 6 4 2
12 GKS Górno 5 6 2 0 3 6 12 -6
13 Alit Ożarów 5 4 1 1 3 6 19 -13
14 Wierna Małogoszcz 4 4 1 1 2 9 11 -2
15 Stal Kunów 5 4 1 1 3 6 11 -5
16 Nida Pińczów 6 4 1 1 4 3 13 -10
17 Sparta Kazimierza Wielka 4 4 1 1 2 8 9 -1
18 Orlicz Suchedniów 5 1 0 1 4 7 16 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 5 15 5 0 0 19 1 18
2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 12 4 0 2 15 6 9
3 Alit Ożarów 4 12 4 0 0 9 0 9
4 Pogoń 1945 Staszów 5 10 3 1 1 10 6 4
5 Moravia Morawica 5 9 3 0 2 11 6 5
6 Klimontowianka Klimontów 5 8 2 2 1 9 6 3
7 GKS Rudki 4 7 2 1 1 9 6 3
8 Wierna Małogoszcz 4 6 2 0 2 6 6 0
9 Stal Kunów 4 6 2 0 2 8 15 -7
10 AKS 1947 Busko Zdrój 5 5 1 2 2 7 6 1
11 Spartakus Daleszyce 5 5 1 2 2 7 12 -5
12 GKS Górno 4 4 1 1 2 2 8 -6
13 Granat Skarżysko-Kamienna 4 3 1 0 3 7 11 -4
14 Orlęta Kielce 4 3 1 0 3 6 12 -6
15 Nida Pińczów 3 3 1 0 2 5 8 -3
16 Sparta Kazimierza Wielka 5 3 1 0 4 2 18 -16
17 Neptun Końskie 4 1 0 1 3 3 7 -4
18 Orlicz Suchedniów 4 0 0 0 4 3 14 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)

Gospodarze Wynik Goście Data
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 Orlicz Suchedniów 19 listopada 2022
Pogoń 1945 Staszów 0 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 12 listopada 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 5 listopada 2022
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 Moravia Morawica 29 października 2022
Star Starachowice 0 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 22 października 2022
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 Klimontowianka Klimontów 15 października 2022
Sparta Kazimierza Wielka 0 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8 października 2022
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 Wierna Małogoszcz 1 października 2022
Spartakus Daleszyce 0 - 2 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 25 września 2022
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3 - 1 Granat Skarżysko-Kamienna 17 września 2022
Stal Kunów 1 - 4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 września 2022
Nida Pińczów 0 - 3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 września 2022
Neptun Końskie 3 - 0 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 31 sierpnia 2022
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 0 - 0 GKS Rudki 27 sierpnia 2022
Alit Ożarów 0 - 5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 20 sierpnia 2022
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4 - 1 GKS Górno 17 sierpnia 2022
Orlęta Kielce 2 - 1 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 13 sierpnia 2022

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 12
2 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 10
3 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 8
4 Szymon Kot GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
5 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6
6 Piotr Mikos Star Starachowice 6
7 Marcin Dynarek Stal Kunów 5
8 Michał Grunt Star Starachowice 5
9 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 5
10 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 5
11 Adam Zawierucha Pogoń 1945 Staszów 5
12 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 5
13 Konrad Woźniakowski Stal Kunów 4
14 Mateusz Zębala GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 4
15 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 4
16 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 4
17 Michał Kamiński Alit Ożarów 4
18 Michał Zawadzki Moravia Morawica 4
19 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 4
20 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 4
21 Maciej Miłek Klimontowianka Klimontów 4
22 Włodzimierz Puton Star Starachowice 4
23 Jakub Moskal Orlęta Kielce 4
24 Karol Gilewski Moravia Morawica 3
25 Dorian Buczek AKS 1947 Busko Zdrój 3
26 Dominik Chrzanowski Orlicz Suchedniów 3
27 Szymon Hajduk Star Starachowice 3
28 Kamil Łokieć GKS Rudki 3
29 Dawid Tutaj Nida Pińczów 3
30 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 3
31 Hubert Wojsa Pogoń 1945 Staszów 3
32 Krystian Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 3
33 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 3
34 Maciej Pokora Moravia Morawica 3
35 Michał Cedro Orlęta Kielce 3
36 Piotr Stefański Star Starachowice 3
37 Andrzej Paprocki GKS Górno 3
38 Michał Rybus Moravia Morawica 3
39 Dawid Zalewski Alit Ożarów 2
40 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
41 Mariusz Adamczyk Sparta Kazimierza Wielka 2
42 Krzysztof Rzeszowski Orlicz Suchedniów 2
43 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 2
44 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
45 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 2
46 Kacper Grzela Spartakus Daleszyce 2
47 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 2
48 Danila Kravchenko Nida Pińczów 2
49 Artur Karasek Nida Pińczów 2
50 Andriej Iwanienko Alit Ożarów 2
51 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 2
52 Bartosz Gębura Star Starachowice 2
53 Jakub Kapsa Alit Ożarów 2
54 Kamil Cholewiński Alit Ożarów 2
55 Szymon Czerwiak Pogoń 1945 Staszów 2
56 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
57 John Echezona Ezeh Sparta Kazimierza Wielka 2
58 Kacper Rak Alit Ożarów 2
59 Mateusz Wawrylak Pogoń 1945 Staszów 2
60 Mateusz Zacharski AKS 1947 Busko Zdrój 2
61 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
62 Jakub Olearczyk Orlęta Kielce 2
63 Jakub Banasik Neptun Końskie 2
64 Mateusz Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 2
65 Dominik Kaczmarczyk Klimontowianka Klimontów 2
66 Łukasz Bęben GKS Górno 2
67 Kacper Chudecki Spartakus Daleszyce 2
68 Sebastian Hajduk GKS Rudki 2
69 Damian Kita Orlicz Suchedniów 2
70 Marcin Piotrowski AKS 1947 Busko Zdrój 2
71 Robert Radek GKS Górno 1
72 Piotr Poński Orlęta Kielce 1
73 Konrad Małaczek Stal Kunów 1
74 Jakub Polniak Pogoń 1945 Staszów 1
75 Olaf Grad AKS 1947 Busko Zdrój 1
76 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 1
77 Dawid Szałas Moravia Morawica 1
78 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 1
79 Kacper Pawłowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
80 Jakub Ostrowski Stal Kunów 1
81 Łukasz Kraj GKS Górno 1
82 Mateusz Jagiełło Star Starachowice 1
83 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 1
84 Mychajło Łuczak GKS Rudki 1
85 Michał Krzak Nida Pińczów 1
86 Szymon Wójciak Neptun Końskie 1
87 Marcin Kaczmarek Star Starachowice 1
88 Jarosław Kaczor Stal Kunów 1
89 Michał Hołody Klimontowianka Klimontów 1
90 Jacek Rożek Klimontowianka Klimontów 1
91 Jakub Wasilewski Moravia Morawica 1
92 Piotr Mądzik Orlicz Suchedniów 1
93 Kevin Castillo Neptun Końskie 1
94 Kyryło Knysz Alit Ożarów 1
95 Patryk Kosztowniak Star Starachowice 1
96 Bartosz Szydłowski Star Starachowice 1
97 Patryk Kowalczyk AKS 1947 Busko Zdrój 1
98 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 1
99 Dominik Baka GKS Rudki 1
100 Jakub Stachura GKS Rudki 1
101 Kacper Marcinkowski Neptun Końskie 1
102 Wiktor Rękas Klimontowianka Klimontów 1
103 Jakub Nowocień Star Starachowice 1
104 Aleksander Szumilas AKS 1947 Busko Zdrój 1
105 Robert Szymański Moravia Morawica 1
106 Rostyslav Pryimak Moravia Morawica 1
107 Bartosz Kralka Moravia Morawica 1
108 Daniel Gładysz Orlęta Kielce 1
109 Carlos Moreno Klimontowianka Klimontów 1
110 Marek Banaczkowski Orlicz Suchedniów 1
111 Damian Piotrowicz GKS Górno 1
112 Mateusz Szabat Neptun Końskie 1
113 Igor Jas Stal Kunów 1
114 Maciej Walkowiak Granat Skarżysko-Kamienna 1
115 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
116 Krzysztof Słaby GKS Rudki 1
117 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 1
118 Kacper Tumulec Orlicz Suchedniów 1
119 Sebastian Debniak Stal Kunów 1
120 Maciej Żądło Pogoń 1945 Staszów 1
121 Kacper Wiecha Star Starachowice 1
122 Kamil Kłoda Sparta Kazimierza Wielka 1
123 Damian Pietras GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1