IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 7 17 5 2 0 16 3 13
2 Unia Gniewkowo 7 14 4 2 1 14 11 3
3 Sportis Łochowo 7 13 4 1 2 17 8 9
4 Chełminianka Chełmno 7 13 4 1 2 21 14 7
5 Lider Włocławek 7 13 4 1 2 15 9 6
6 Cuiavia Inowrocław 7 12 4 0 3 13 8 5
7 Sparta Brodnica 7 12 3 3 1 12 7 5
8 Lech Rypin 7 11 3 2 2 9 8 1
9 Kujawianka Izbica Kujawska 7 11 3 2 2 13 18 -5
10 SP Zawisza Bydgoszcz 7 10 3 1 3 12 6 6
11 Chemik Bydgoszcz 7 10 3 1 3 10 10 0
12 Pogoń Mogilno 7 9 2 3 2 10 12 -2
13 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 9 3 0 4 11 16 -5
14 BKS Bydgoszcz 6 8 2 2 2 12 10 2
15 Notecianka Pakość 6 6 2 0 4 9 9 0
16 Włocłavia Włocławek 7 6 2 0 5 8 19 -11
17 Legia Chełmża 7 1 0 1 6 4 15 -11
18 Piast Złotniki Kujawskie 7 0 0 0 7 4 27 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 4 12 4 0 0 13 2 11
2 Unia Gniewkowo 4 10 3 1 0 6 1 5
3 Chełminianka Chełmno 3 9 3 0 0 17 5 12
4 Lider Włocławek 4 7 2 1 1 9 3 6
5 Cuiavia Inowrocław 3 6 2 0 1 6 3 3
6 Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 6 2 0 2 5 6 -1
7 Sportis Łochowo 4 4 1 1 2 10 7 3
8 Sparta Brodnica 3 4 1 1 1 5 5 0
9 Lech Rypin 3 4 1 1 1 4 3 1
10 Kujawianka Izbica Kujawska 3 4 1 1 1 6 7 -1
11 SP Zawisza Bydgoszcz 3 4 1 1 1 3 2 1
12 Chemik Bydgoszcz 4 4 1 1 2 2 6 -4
13 Pogoń Mogilno 3 4 1 1 1 5 5 0
14 BKS Bydgoszcz 3 4 1 1 1 7 6 1
15 Notecianka Pakość 3 3 1 0 2 7 6 1
16 Legia Chełmża 4 1 0 1 3 3 7 -4
17 Włocłavia Włocławek 3 0 0 0 3 3 10 -7
18 Piast Złotniki Kujawskie 4 0 0 0 4 2 13 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sportis Łochowo 3 9 3 0 0 7 1 6
2 Sparta Brodnica 4 8 2 2 0 7 2 5
3 Lech Rypin 4 7 2 1 1 5 5 0
4 Kujawianka Izbica Kujawska 4 7 2 1 1 7 11 -4
5 Lider Włocławek 3 6 2 0 1 6 6 0
6 Cuiavia Inowrocław 4 6 2 0 2 7 5 2
7 SP Zawisza Bydgoszcz 4 6 2 0 2 9 4 5
8 Chemik Bydgoszcz 3 6 2 0 1 8 4 4
9 Włocłavia Włocławek 4 6 2 0 2 5 9 -4
10 Pomorzanin Toruń 3 5 1 2 0 3 1 2
11 Pogoń Mogilno 4 5 1 2 1 5 7 -2
12 Unia Gniewkowo 3 4 1 1 1 8 10 -2
13 Chełminianka Chełmno 4 4 1 1 2 4 9 -5
14 BKS Bydgoszcz 3 4 1 1 1 5 4 1
15 Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 3 1 0 2 6 10 -4
16 Notecianka Pakość 3 3 1 0 2 2 3 -1
17 Legia Chełmża 3 0 0 0 3 1 8 -7
18 Piast Złotniki Kujawskie 3 0 0 0 3 2 14 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Chemik Bydgoszcz

Gospodarze Wynik Goście Data
Kujawianka Izbica Kujawska 0 - 0 Chemik Bydgoszcz 9 listopada 2019
Chemik Bydgoszcz 2 - 0 Lider Włocławek 24 sierpnia 2019
Kujawianka Izbica Kujawska 1 - 1 Chemik Bydgoszcz 27 maja 2018
Chemik Bydgoszcz 2 - 1 Lider Włocławek 5 maja 2018
Chemik Bydgoszcz 3 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 21 października 2017
Lider Włocławek 0 - 4 Chemik Bydgoszcz 30 września 2017

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 10
2 Łukasz Witucki Pomorzanin Toruń 8
3 Robert Kowalczyk Lider Włocławek 8
4 Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 6
5 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 5
6 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 5
7 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 5
8 Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
9 Maciej Rożnowski Lech Rypin 4
10 Patryk Kozłowski SP Zawisza Bydgoszcz 4
11 Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 4
12 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 3
13 Martyn Trędewicz Lech Rypin 3
14 Bartosz Dyszy Lider Włocławek 3
15 Marcin Słowiński Notecianka Pakość 3
16 Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 3
17 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 3
18 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 3
19 Michał Witkowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
20 Michał Hałas Unia Gniewkowo 3
21 Robert Frasz Sportis Łochowo 3
22 Stephane Bombelanga Sportis Łochowo 3
23 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 3
24 Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica Kujawska 2
25 Adrian Kural Sparta Brodnica 2
26 Patryk Straszewski SP Zawisza Bydgoszcz 2
27 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 2
28 Dominik Kowalski Notecianka Pakość 2
29 Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 2
30 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 2
31 Mateusz Oczkowski SP Zawisza Bydgoszcz 2
32 Łukasz Grube Włocłavia Włocławek 2
33 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
34 Dawid Bocian Sparta Brodnica 2
35 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 2
36 Mateusz Szafran Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
37 Łukasz Burkiewicz Piast Złotniki Kujawskie 2
38 Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 2
39 Miłosz Waszczuk Legia Chełmża 2
40 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 2
41 Damian Adamski Cuiavia Inowrocław 2
42 Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 2
43 Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 2
44 Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 2
45 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 2
46 Dorian Banasiak Sparta Brodnica 2
47 Ntuli Nhlakanipho Sportis Łochowo 2
48 Yan Medunytia Chełminianka Chełmno 2
49 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 2
50 Maksym Humeniuk Sportis Łochowo 2
51 Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 2
52 Arkadiusz Woźniak BKS Bydgoszcz 2
53 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
54 Wojciech Lewandowski Pomorzanin Toruń 1
55 Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 1
56 Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
57 Bartosz Pawkin Legia Chełmża 1
58 Szymon Marks Chełminianka Chełmno 1
59 Maciej Jankowski Lech Rypin 1
60 Arkadiusz Dryps Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
61 Krzysztof Głogowski Piast Złotniki Kujawskie 1
62 Adrian Klepacz Lider Włocławek 1
63 Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 1
64 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 1
65 Adam Reise Sparta Brodnica 1
66 Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 1
67 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
68 Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 1
69 Connor shaquille Peters Sportis Łochowo 1
70 Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 1
71 Fabian Sudoł Notecianka Pakość 1
72 Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
73 Dmytro Martyniuk Sparta Brodnica 1
74 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 1
75 Bartosz Stoppel SP Zawisza Bydgoszcz 1
76 Kamil Trzeciak Kujawianka Izbica Kujawska 1
77 Olaf Wójtowicz Legia Chełmża 1
78 Robert Matelski Pogoń Mogilno 1
79 Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 1
80 Paweł Michalski Chemik Bydgoszcz 1
81 Maciej Gawroński Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
82 Bartłomiej Grube Lider Włocławek 1
83 Maciej Słupecki Sportis Łochowo 1
84 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 1
85 Adam Kaźmierczak Pomorzanin Toruń 1
86 Sylwester Gęgotek Unia Gniewkowo 1
87 Bartosz Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
88 Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 1
89 Filip Saganowski BKS Bydgoszcz 1
90 Mariusz Miłek Chemik Bydgoszcz 1
91 Maciej Kubacki Piast Złotniki Kujawskie 1
92 Gabriel Pieczyński Chemik Bydgoszcz 1
93 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 1
94 Patryk Miarka Lider Włocławek 1
95 Michał Cichacki Lider Włocławek 1
96 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 1
97 Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica Kujawska 1
98 Patryk Perliński Pogoń Mogilno 1
99 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 1