Podopieczni Piotra Gruszki nie składają broni i wciąż walczą o ligowy byt. Na inaugurację środowej kolejki beniaminek z Bydgoszczy pokonał Jarotę po golu Piotra Siekirki.


Piłkarze Chemika Bydgoszcz mimo ciężkiej sytuacji wciąż wierzą w zachowanie ligowego bytu i w środowe popołudnie chcieli zgarnąć komplet oczek w meczu z Jarotą Jarocin. Goście w miniony weekend utrzymali się w lidze dzięki porażce bydgoskiego zespołu z rezerwami Pogoni Szczecin.

Mecz był wyrównanym widowiskiem, a obie drużyny starały się konstruować akcję bramkowe. W 44. minucie bydgoszczanie wykorzystali jedną z takich okazji. Daniel Włosiński zagrywał do Piotra Siekirki, a ten nie miał problemów z pokonaniem Bartosza Kubiaka

Po zmianie stron zawodnicy Chemika mądrze się bronili i przyniosło to oczekiwany skutek, bowiem jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do końca meczu. 


Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1-0 (1-0)

1-0 Piotr Siekirka (44)

Foto: Jacek Zalas/chemikbydgoszcz.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.