IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 17 41 13 2 2 45 12 33
2 GKS Zio-Max Nowiny 17 37 11 4 2 43 21 22
3 Czarni Połaniec 17 35 10 5 2 32 14 18
4 Granat Skarżysko-Kamienna 17 34 10 4 3 31 15 16
5 Star Starachowice 17 32 10 2 5 31 22 9
6 Wierna Małogoszcz 17 26 7 5 5 35 27 8
7 Olimpia Pogoń Staszów 17 26 8 2 7 25 27 -2
8 Łysica Bodzentyn 17 23 6 5 6 25 26 -1
9 Neptun Końskie 17 23 6 5 6 25 29 -4
10 MKS Zdrój Busko 17 22 6 4 7 26 28 -2
11 Lubrzanka Kajetanów 17 19 5 4 8 18 25 -7
12 TS 1946 Nida Pińczów 17 18 5 3 9 16 29 -13
13 GKS Rudki 17 17 4 5 8 21 36 -15
14 Alit Ożarów 17 16 5 1 11 29 38 -9
15 Spartakus Daleszyce 17 15 3 6 8 22 30 -8
16 Naprzód Jędrzejów 17 15 4 3 10 25 37 -12
17 Orlicz Suchedniów 17 13 3 4 10 22 43 -21
18 Partyzant Radoszyce 17 12 2 6 9 26 38 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 8 24 8 0 0 30 4 26
2 Neptun Końskie 9 19 6 1 2 19 13 6
3 Olimpia Pogoń Staszów 8 18 6 0 2 15 8 7
4 GKS Zio-Max Nowiny 8 17 5 2 1 18 9 9
5 Star Starachowice 9 17 5 2 2 14 10 4
6 Lubrzanka Kajetanów 9 17 5 2 2 12 8 4
7 Granat Skarżysko-Kamienna 8 16 4 4 0 12 2 10
8 Wierna Małogoszcz 8 16 5 1 2 23 14 9
9 Czarni Połaniec 7 14 4 2 1 16 4 12
10 Alit Ożarów 9 13 4 1 4 18 17 1
11 Naprzód Jędrzejów 9 12 3 3 3 17 19 -2
12 Łysica Bodzentyn 8 11 3 2 3 12 15 -3
13 MKS Zdrój Busko 8 11 3 2 3 12 11 1
14 TS 1946 Nida Pińczów 9 11 3 2 4 10 13 -3
15 GKS Rudki 10 10 2 4 4 13 17 -4
16 Spartakus Daleszyce 9 9 2 3 4 9 11 -2
17 Orlicz Suchedniów 9 8 2 2 5 13 21 -8
18 Partyzant Radoszyce 8 8 2 2 4 19 19 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 10 21 6 3 1 16 10 6
2 GKS Zio-Max Nowiny 9 20 6 2 1 25 12 13
3 Granat Skarżysko-Kamienna 9 18 6 0 3 19 13 6
4 ŁKS Probudex Łagów 9 17 5 2 2 15 8 7
5 Star Starachowice 8 15 5 0 3 17 12 5
6 Łysica Bodzentyn 9 12 3 3 3 13 11 2
7 MKS Zdrój Busko 9 11 3 2 4 14 17 -3
8 Wierna Małogoszcz 9 10 2 4 3 12 13 -1
9 Olimpia Pogoń Staszów 9 8 2 2 5 10 19 -9
10 TS 1946 Nida Pińczów 8 7 2 1 5 6 16 -10
11 GKS Rudki 7 7 2 1 4 8 19 -11
12 Spartakus Daleszyce 8 6 1 3 4 13 19 -6
13 Orlicz Suchedniów 8 5 1 2 5 9 22 -13
14 Neptun Końskie 8 4 0 4 4 6 16 -10
15 Partyzant Radoszyce 9 4 0 4 5 7 19 -12
16 Alit Ożarów 8 3 1 0 7 11 21 -10
17 Naprzód Jędrzejów 8 3 1 0 7 8 18 -10
18 Lubrzanka Kajetanów 8 2 0 2 6 6 17 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Alit Ożarów

Gospodarze Wynik Goście Data
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów 12 października 2019
GKS Zio-Max Nowiny 2 - 1 Alit Ożarów 14 sierpnia 2019
Alit Ożarów 0 - 3 Neptun Końskie 20 kwietnia 2019
GKS Zio-Max Nowiny 8 - 0 Alit Ożarów 30 marca 2019
Neptun Końskie 4 - 0 Alit Ożarów 15 września 2018
Alit Ożarów 2 - 1 GKS Zio-Max Nowiny 25 sierpnia 2018
Alit Ożarów 1 - 4 Neptun Końskie 2 czerwca 2018
GKS Zio-Max Nowiny 2 - 0 Alit Ożarów 31 marca 2018
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów 5 listopada 2017
Alit Ożarów 0 - 3 GKS Zio-Max Nowiny 26 sierpnia 2017
Alit Ożarów 1 - 0 Neptun Końskie 8 kwietnia 2017
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów 31 sierpnia 2016
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów 15 maja 2016
Alit Ożarów 2 - 1 Neptun Końskie 17 października 2015
Neptun Końskie 1 - 1 Alit Ożarów 17 maja 2015
Alit Ożarów 1 - 3 Neptun Końskie 4 października 2014

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 16
2 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 12
3 Kacper Piechniak Alit Ożarów 12
4 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 10
5 Bartosz Sot Star Starachowice 9
6 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 9
7 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 9
8 Patryk Kukiełka Olimpia Pogoń Staszów 8
9 Adam Zawierucha MKS Zdrój Busko 8
10 Krystian Zaręba ŁKS Probudex Łagów 7
11 Krystian Sornat Czarni Połaniec 7
12 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 7
13 Karol Mojecki ŁKS Probudex Łagów 7
14 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 7
15 Łukasz Jamróz GKS Zio-Max Nowiny 6
16 Patryk Raczyński Spartakus Daleszyce 6
17 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 6
18 Karol Stępnik Neptun Końskie 6
19 Piotr Poński Alit Ożarów 6
20 Tomasz Lipski GKS Rudki 6
21 Krzysztof Słaby ŁKS Probudex Łagów 6
22 Damian Garydnik Alit Ożarów 6
23 Bartosz Szydłowski Star Starachowice 6
24 Paweł Markowicz Partyzant Radoszyce 5
25 Michał Hołody Olimpia Pogoń Staszów 5
26 Piotr Solnica Orlicz Suchedniów 5
27 Dawid Dorowski GKS Zio-Max Nowiny 5
28 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 5
29 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 5
30 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 5
31 Karol Armata Neptun Końskie 5
32 Mateusz Kokosza Orlicz Suchedniów 5
33 Karol Nieszporek Partyzant Radoszyce 5
34 Piotr Jedlikowski Łysica Bodzentyn 5
35 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 5
36 Kacper Wiecha GKS Rudki 5
37 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 5
38 Tomasz Staszewski Orlicz Suchedniów 5
39 Bartłomiej Miazga Czarni Połaniec 4
40 Mateusz Janiec MKS Zdrój Busko 4
41 Wojciech Tyczyński Partyzant Radoszyce 4
42 Sebastian Blicharski Naprzód Jędrzejów 4
43 Filip Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 4
44 Andrzej Paprocki ŁKS Probudex Łagów 4
45 Jakub Kos Partyzant Radoszyce 4
46 Łukasz Zawadzki MKS Zdrój Busko 4
47 Mariusz Fabjański Star Starachowice 4
48 Bartosz Sosiński Lubrzanka Kajetanów 4
49 Piotr Gardynik ŁKS Probudex Łagów 4
50 Piotr Ferens Czarni Połaniec 4
51 Sebastian Hajduk GKS Rudki 4
52 Kamil Blicharski GKS Zio-Max Nowiny 3
53 Bartłomiej Bęben Lubrzanka Kajetanów 3
54 Maciej Witek Czarni Połaniec 3
55 Jakub Nowocień Star Starachowice 3
56 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 3
57 Oskar Brociek Alit Ożarów 3
58 Tomasz Raczyński Orlicz Suchedniów 3
59 Konrad Wijas TS 1946 Nida Pińczów 3
60 Filip Krępa Czarni Połaniec 3
61 Adrian Wychowaniec Spartakus Daleszyce 3
62 Krzysztof Pach Neptun Końskie 3
63 Dominik Butenko Naprzód Jędrzejów 3
64 Mateusz Zawadzki MKS Zdrój Busko 3
65 Szymon Michta Łysica Bodzentyn 3
66 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 3
67 Michał Rybus ŁKS Probudex Łagów 3
68 Piotr Gajda TS 1946 Nida Pińczów 3
69 Łukasz Piotrowski Granat Skarżysko-Kamienna 3
70 Damian Bawor Czarni Połaniec 2
71 Jakub Jaśkiewicz Granat Skarżysko-Kamienna 2
72 Patryk Zawierucha Lubrzanka Kajetanów 2
73 Dominik Szewczyk GKS Zio-Max Nowiny 2
74 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 2
75 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 2
76 Michał Kamiński Łysica Bodzentyn 2
77 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 2
78 Krzysztof Myśliwy Partyzant Radoszyce 2
79 Mateusz Piesik Partyzant Radoszyce 2
80 Filip Stępień Alit Ożarów 2
81 Bartłomiej Fitowski Olimpia Pogoń Staszów 2
82 Bartosz Styczyński Granat Skarżysko-Kamienna 2
83 Mateusz Zacharski Neptun Końskie 2
84 Arkadiusz Krzymieński Granat Skarżysko-Kamienna 2
85 Marcin Kołodziejczyk Granat Skarżysko-Kamienna 2
86 Arkadiusz Rogala TS 1946 Nida Pińczów 2
87 Krystian Rzepa Czarni Połaniec 2
88 Damian Piwowarczyk Partyzant Radoszyce 2
89 Adrian Uniat ŁKS Probudex Łagów 2
90 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 2
91 Bartosz Gębura Star Starachowice 2
92 Marcin Szafraniec TS 1946 Nida Pińczów 2
93 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 2
94 Paweł Ślefarski ŁKS Probudex Łagów 2
95 Maciej Motyl Lubrzanka Kajetanów 2
96 Bartosz Wiecha GKS Rudki 2
97 Jan Kowalski MKS Zdrój Busko 2
98 Patryk Tetlak Czarni Połaniec 2
99 Damian Pietras MKS Zdrój Busko 1
100 Piotr Bandura MKS Zdrój Busko 1
101 Michał Cedro ŁKS Probudex Łagów 1
102 Łukasz Kaczmarek GKS Rudki 1
103 Karol Drej GKS Rudki 1
104 Hubert Janyst Lubrzanka Kajetanów 1
105 Adam Sierszyński Neptun Końskie 1
106 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 1
107 Jakub Hińcza GKS Zio-Max Nowiny 1
108 Dawid Kaczor GKS Zio-Max Nowiny 1
109 Krystian Bożęcki Naprzód Jędrzejów 1
110 Norbert Drożdżał Łysica Bodzentyn 1
111 Jan Sroka Neptun Końskie 1
112 Karol Dudzik ŁKS Probudex Łagów 1
113 Artur Garula TS 1946 Nida Pińczów 1
114 Michał Krzak TS 1946 Nida Pińczów 1
115 Wiktor Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
116 Michał Malinowski Wierna Małogoszcz 1
117 Piotr Maniara GKS Rudki 1
118 Oskar Gwóźdź ŁKS Probudex Łagów 1
119 Dominik Rusiecki ŁKS Probudex Łagów 1
120 Dominik Szymkiewicz Neptun Końskie 1
121 Marcin Przybysławski TS 1946 Nida Pińczów 1
122 Łukasz Kraj Spartakus Daleszyce 1
123 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
124 Krystian Równicki Naprzód Jędrzejów 1
125 Marcin Tacij Orlicz Suchedniów 1
126 Damian Kita Orlicz Suchedniów 1
127 Bartosz Malinowski Neptun Końskie 1
128 Mateusz Płyta Neptun Końskie 1
129 Dominik Sito Star Starachowice 1
130 Piotr Malec Olimpia Pogoń Staszów 1
131 Wiktor Rosół Spartakus Daleszyce 1
132 Radosław Kardas Łysica Bodzentyn 1
133 Damian Szyszka Granat Skarżysko-Kamienna 1
134 Bartłomiej Kołomański Granat Skarżysko-Kamienna 1
135 Jacek Kempkiewicz TS 1946 Nida Pińczów 1
136 Konrad Ciacia TS 1946 Nida Pińczów 1
137 Szczepan Krzeszowski ŁKS Probudex Łagów 1
138 Marcin Piotrowski TS 1946 Nida Pińczów 1
139 Michał Bała Wierna Małogoszcz 1
140 Maciej Dymek Partyzant Radoszyce 1
141 Wojciech Marynowski Lubrzanka Kajetanów 1
142 Mateusz Tumulec Orlicz Suchedniów 1
143 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
144 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 1
145 Patryk Bębenek Naprzód Jędrzejów 1
146 Paweł Bażant Czarni Połaniec 1
147 Tomasz Gaj Lubrzanka Kajetanów 1
148 Jakub Dajer Neptun Końskie 1
149 Piotr Ostrowski Star Starachowice 1
150 Mateusz Maciejewski Naprzód Jędrzejów 1
151 Radosław Dawidowicz GKS Rudki 1
152 Dawid Kwiatek Lubrzanka Kajetanów 1
153 Dawid Nowak Lubrzanka Kajetanów 1
154 Maciej Kolasa Granat Skarżysko-Kamienna 1
155 Norbert Sinkiewicz MKS Zdrój Busko 1
156 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 1
157 Konrad Misztal Czarni Połaniec 1
158 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
159 Jakub Kania Star Starachowice 1
160 Patryk Mańturz Star Starachowice 1
161 Michał Stachura Star Starachowice 1
162 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 1
163 Bartosz Kuzincow GKS Zio-Max Nowiny 1
164 Łukasz Boleń Orlicz Suchedniów 1
165 Łukasz Mika MKS Zdrój Busko 1
166 Michał Zawadzki MKS Zdrój Busko 1