IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 17 49 16 1 0 60 7 53
2 Granat Skarżysko-Kamienna 17 35 11 2 4 42 20 22
3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 33 10 3 4 37 19 18
4 Moravia Morawica 17 32 10 2 5 35 23 12
5 Pogoń 1945 Staszów 17 31 9 4 4 30 17 13
6 GKS Rudki 17 29 9 2 6 28 20 8
7 Wierna Małogoszcz 16 27 8 3 5 39 25 14
8 Klimontowianka Klimontów 16 23 6 5 5 23 18 5
9 Alit Ożarów 17 23 6 5 6 21 28 -7
10 Neptun Końskie 17 22 6 4 7 25 23 2
11 AKS 1947 Busko Zdrój 17 22 6 4 7 25 25 0
12 Spartakus Daleszyce 17 21 5 6 6 22 28 -6
13 Stal Kunów 17 18 5 3 9 28 47 -19
14 GKS Górno 17 18 5 3 9 20 44 -24
15 Orlęta Kielce 17 17 5 2 10 27 35 -8
16 Sparta Kazimierza Wielka 17 16 4 4 9 19 38 -19
17 Nida Pińczów 17 10 2 4 11 15 38 -23
18 Orlicz Suchedniów 17 1 0 1 16 15 56 -41
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 8 22 7 1 0 29 4 25
2 Granat Skarżysko-Kamienna 9 22 7 1 1 26 8 18
3 Moravia Morawica 8 18 6 0 2 18 9 9
4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 7 17 5 2 0 15 5 10
5 GKS Rudki 9 16 5 1 3 12 9 3
6 Wierna Małogoszcz 8 16 5 1 2 28 14 14
7 Neptun Końskie 9 15 4 3 2 15 8 7
8 Pogoń 1945 Staszów 8 13 4 1 3 12 8 4
9 Klimontowianka Klimontów 7 13 4 1 2 10 6 4
10 GKS Górno 9 13 4 1 4 17 18 -1
11 Orlęta Kielce 9 13 4 1 4 18 15 3
12 Spartakus Daleszyce 8 12 3 3 2 9 10 -1
13 AKS 1947 Busko Zdrój 8 11 3 2 3 10 14 -4
14 Stal Kunów 9 8 2 2 5 12 19 -7
15 Sparta Kazimierza Wielka 8 8 2 2 4 13 15 -2
16 Alit Ożarów 9 6 1 3 5 9 24 -15
17 Nida Pińczów 10 6 1 3 6 8 22 -14
18 Orlicz Suchedniów 9 1 0 1 8 10 32 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 9 27 9 0 0 31 3 28
2 Pogoń 1945 Staszów 9 18 5 3 1 18 9 9
3 Alit Ożarów 8 17 5 2 1 12 4 8
4 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 10 16 5 1 4 22 14 8
5 Moravia Morawica 9 14 4 2 3 17 14 3
6 Granat Skarżysko-Kamienna 8 13 4 1 3 16 12 4
7 GKS Rudki 8 13 4 1 3 16 11 5
8 Wierna Małogoszcz 8 11 3 2 3 11 11 0
9 AKS 1947 Busko Zdrój 9 11 3 2 4 15 11 4
10 Klimontowianka Klimontów 9 10 2 4 3 13 12 1
11 Stal Kunów 8 10 3 1 4 16 28 -12
12 Spartakus Daleszyce 9 9 2 3 4 13 18 -5
13 Sparta Kazimierza Wielka 9 8 2 2 5 6 23 -17
14 Neptun Końskie 8 7 2 1 5 10 15 -5
15 GKS Górno 8 5 1 2 5 3 26 -23
16 Orlęta Kielce 8 4 1 1 6 9 20 -11
17 Nida Pińczów 7 4 1 1 5 7 16 -9
18 Orlicz Suchedniów 8 0 0 0 8 5 24 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

AKS 1947 Busko Zdrój

Gospodarze Wynik Goście Data
AKS 1947 Busko Zdrój 3 - 1 Orlęta Kielce 19 listopada 2022
Orlicz Suchedniów 0 - 5 AKS 1947 Busko Zdrój 11 listopada 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 5 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 6 listopada 2022
Pogoń 1945 Staszów 1 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 29 października 2022
Moravia Morawica 1 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 23 października 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 4 Star Starachowice 16 października 2022
Klimontowianka Klimontów 3 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 9 października 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 0 Sparta Kazimierza Wielka 1 października 2022
Wierna Małogoszcz 1 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 24 września 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Spartakus Daleszyce 18 września 2022
Granat Skarżysko-Kamienna 2 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 10 września 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 4 - 1 Stal Kunów 3 września 2022
Nida Pińczów 0 - 0 AKS 1947 Busko Zdrój 31 sierpnia 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 1 - 0 Neptun Końskie 27 sierpnia 2022
GKS Rudki 2 - 1 AKS 1947 Busko Zdrój 20 sierpnia 2022
AKS 1947 Busko Zdrój 0 - 1 Alit Ożarów 17 sierpnia 2022
GKS Górno 1 - 5 AKS 1947 Busko Zdrój 12 sierpnia 2022

IV liga świętokrzyska sezon 2022/2023

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 17
2 Przemysław Śliwiński Star Starachowice 16
3 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 15
4 Dorian Buczek AKS 1947 Busko Zdrój 13
5 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 12
6 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 10
7 Piotr Mikos Star Starachowice 10
8 Marcin Dynarek Stal Kunów 10
9 Bartosz Papka GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9
10 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 8
11 Adam Zawierucha Pogoń 1945 Staszów 8
12 Szymon Kot GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 8
13 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 8
14 Mateusz Zębala GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 7
15 Michał Rybus Moravia Morawica 7
16 Tomasz Gaj Orlęta Kielce 7
17 Marcin Chmiel Klimontowianka Klimontów 7
18 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 6
19 Hubert Wojsa Pogoń 1945 Staszów 6
20 Michał Grunt Star Starachowice 6
21 Krystian Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 6
22 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 5
23 Jakub Moskal Orlęta Kielce 5
24 Szymon Hajduk Star Starachowice 5
25 Dawid Tutaj Nida Pińczów 5
26 Maciej Miłek Klimontowianka Klimontów 5
27 Andrzej Paprocki GKS Górno 5
28 Kacper Gadowski GKS Górno 5
29 Konrad Woźniakowski Stal Kunów 5
30 Dominik Chrzanowski Orlicz Suchedniów 5
31 Michał Kamiński Alit Ożarów 5
32 Mateusz Wawrylak Pogoń 1945 Staszów 4
33 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 4
34 Andriej Iwanienko Alit Ożarów 4
35 Łukasz Swat Stal Kunów 4
36 Jakub Olearczyk Orlęta Kielce 4
37 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 4
38 Kacper Rak Alit Ożarów 4
39 Piotr Stefański Star Starachowice 4
40 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 4
41 Michał Zawadzki Moravia Morawica 4
42 Włodzimierz Puton Star Starachowice 4
43 Jakub Nowocień Star Starachowice 3
44 Bartosz Szydłowski Star Starachowice 3
45 Artur Karasek Nida Pińczów 3
46 Krzysztof Słaby GKS Rudki 3
47 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 3
48 Kevin Castillo Neptun Końskie 3
49 Jakub Hińcza Granat Skarżysko-Kamienna 3
50 Marcin Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 3
51 Tomasz Staszewski GKS Górno 3
52 Kacper Wiecha Star Starachowice 3
53 Mateusz Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 3
54 Jakub Kapsa Alit Ożarów 3
55 Karol Gilewski Moravia Morawica 3
56 Kamil Łokieć GKS Rudki 3
57 Maciej Pokora Moravia Morawica 3
58 Michał Cedro Orlęta Kielce 3
59 Jakub Stachura GKS Rudki 2
60 Rostyslav Pryimak Moravia Morawica 2
61 Patryk Kowalczyk AKS 1947 Busko Zdrój 2
62 Michał Hołody Klimontowianka Klimontów 2
63 Jakub Smoliński GKS Rudki 2
64 Jakub Polniak Pogoń 1945 Staszów 2
65 Kamil Blicharski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
66 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 2
67 Patryk Raczyński Neptun Końskie 2
68 Carlos Moreno Klimontowianka Klimontów 2
69 Konrad Małaczek Stal Kunów 2
70 Oskar Gwóźdź Granat Skarżysko-Kamienna 2
71 Krystian Sornat Wierna Małogoszcz 2
72 Marek Banaczkowski Orlicz Suchedniów 2
73 Kacper Śliwa Orlęta Kielce 2
74 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 2
75 Kamil Cholewiński Alit Ożarów 2
76 Mychajło Łuczak GKS Rudki 2
77 Marcin Kaczmarek Star Starachowice 2
78 Robert Radek GKS Górno 2
79 Michał Krzak Nida Pińczów 2
80 Dawid Zalewski Alit Ożarów 2
81 Damian Kopyciński GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
82 Mariusz Adamczyk Sparta Kazimierza Wielka 2
83 Krzysztof Rzeszowski Orlicz Suchedniów 2
84 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
85 Kacper Grzela Spartakus Daleszyce 2
86 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 2
87 Danila Kravchenko Nida Pińczów 2
88 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 2
89 Bartosz Gębura Star Starachowice 2
90 Szymon Czerwiak Pogoń 1945 Staszów 2
91 Radosław Szmalec GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
92 John Echezona Ezeh Sparta Kazimierza Wielka 2
93 Mateusz Zacharski AKS 1947 Busko Zdrój 2
94 Kacper Załęcki AKS 1947 Busko Zdrój 2
95 Jakub Banasik Neptun Końskie 2
96 Dominik Kaczmarczyk Klimontowianka Klimontów 2
97 Łukasz Bęben GKS Górno 2
98 Kacper Chudecki Spartakus Daleszyce 2
99 Sebastian Hajduk GKS Rudki 2
100 Damian Kita Orlicz Suchedniów 2
101 Marcin Piotrowski AKS 1947 Busko Zdrój 2
102 Patryk Hernik Spartakus Daleszyce 1
103 Maksym Petelicki GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
104 Dawid Szymański Pogoń 1945 Staszów 1
105 Kamil Grudziński Pogoń 1945 Staszów 1
106 Robert Sitarz Spartakus Daleszyce 1
107 Kacper Halik GKS Rudki 1
108 Piotr Gardynik GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
109 Patryk Zygmunt Orlicz Suchedniów 1
110 Marcin Marek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
111 Norbert Sinkiewicz GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
112 Mateusz Madej Nida Pińczów 1
113 Mikołaj Kuca Pogoń 1945 Staszów 1
114 Kamil Hałat Klimontowianka Klimontów 1
115 Filip Rogoziński Moravia Morawica 1
116 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 1
117 Adrian Morsztyn Sparta Kazimierza Wielka 1
118 Jakub Sobstyl Neptun Końskie 1
119 Jakub Turek Klimontowianka Klimontów 1
120 Michał Tomasik Nida Pińczów 1
121 Mateusz Brela GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
122 Krystian Wierzchanowski Granat Skarżysko-Kamienna 1
123 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 1
124 Michał Bator Orlicz Suchedniów 1
125 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 1
126 Damian Domański Stal Kunów 1
127 Bartłomiej Lasak GKS Górno 1
128 Karol Skrzypek GKS Rudki 1
129 Karol Parlicki Nida Pińczów 1
130 Piotr Poński Orlęta Kielce 1
131 Olaf Grad AKS 1947 Busko Zdrój 1
132 Dawid Szałas Moravia Morawica 1
133 Kacper Pawłowski AKS 1947 Busko Zdrój 1
134 Jakub Ostrowski Stal Kunów 1
135 Łukasz Kraj GKS Górno 1
136 Mateusz Jagiełło Star Starachowice 1
137 Szymon Wójciak Neptun Końskie 1
138 Jarosław Kaczor Stal Kunów 1
139 Jacek Rożek Klimontowianka Klimontów 1
140 Jakub Wasilewski Moravia Morawica 1
141 Piotr Mądzik Orlicz Suchedniów 1
142 Kyryło Knysz Alit Ożarów 1
143 Patryk Kosztowniak Star Starachowice 1
144 Michał Bogacki AKS 1947 Busko Zdrój 1
145 Dominik Baka GKS Rudki 1
146 Kacper Marcinkowski Neptun Końskie 1
147 Wiktor Rękas Klimontowianka Klimontów 1
148 Aleksander Szumilas AKS 1947 Busko Zdrój 1
149 Robert Szymański Moravia Morawica 1
150 Bartosz Kralka Moravia Morawica 1
151 Daniel Gładysz Orlęta Kielce 1
152 Damian Piotrowicz GKS Górno 1
153 Mateusz Szabat Neptun Końskie 1
154 Igor Jas Stal Kunów 1
155 Maciej Walkowiak Granat Skarżysko-Kamienna 1
156 Paweł Markowicz Neptun Końskie 1
157 Tomasz Gajos Orlęta Kielce 1
158 Kacper Tumulec Orlicz Suchedniów 1
159 Sebastian Debniak Stal Kunów 1
160 Maciej Żądło Pogoń 1945 Staszów 1
161 Kamil Kłoda Sparta Kazimierza Wielka 1
162 Damian Pietras GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1