IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 15 36 11 3 1 49 14 35
2 Hutnik Szczecin 15 29 9 2 4 43 22 21
3 Kluczevia Stargard 15 29 9 2 4 37 30 7
4 Ina Goleniów 15 26 8 2 5 38 21 17
5 Vineta Wolin 15 24 7 3 5 31 17 14
6 Darłovia Darłowo 15 24 7 3 5 30 22 8
7 MKP Szczecinek 15 24 7 3 5 31 30 1
8 Leśnik Manowo 15 24 8 0 7 24 23 1
9 Błękitni II Stargard 15 23 7 2 6 31 22 9
10 Rasel Dygowo 15 23 7 2 6 19 23 -4
11 Rega Trzebiatów 15 22 6 4 5 23 26 -3
12 Orzeł Wałcz 15 21 6 3 6 21 23 -2
13 Lech Czaplinek 15 17 4 5 6 17 22 -5
14 Gryf Kamień Pomorski 15 16 4 4 7 21 36 -15
15 Olimp Gościno 15 14 3 5 7 17 35 -18
16 Iskierka Szczecin 15 11 2 5 8 22 35 -13
17 Sparta Węgorzyno 15 11 2 5 8 18 38 -20
18 Sokół Karlino 15 3 0 3 12 9 42 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 8 24 8 0 0 38 6 32
2 Leśnik Manowo 8 21 7 0 1 20 6 14
3 Vineta Wolin 7 17 5 2 0 19 3 16
4 Hutnik Szczecin 8 16 5 1 2 21 10 11
5 Darłovia Darłowo 8 16 5 1 2 20 12 8
6 Błękitni II Stargard 7 16 5 1 1 18 6 12
7 Rasel Dygowo 7 16 5 1 1 15 9 6
8 Ina Goleniów 8 15 5 0 3 24 14 10
9 Kluczevia Stargard 7 13 4 1 2 17 13 4
10 MKP Szczecinek 7 13 4 1 2 15 14 1
11 Rega Trzebiatów 7 11 3 2 2 9 10 -1
12 Orzeł Wałcz 7 11 3 2 2 11 6 5
13 Lech Czaplinek 8 9 2 3 3 7 9 -2
14 Gryf Kamień Pomorski 7 8 2 2 3 13 19 -6
15 Olimp Gościno 8 7 1 4 3 9 12 -3
16 Iskierka Szczecin 8 7 2 1 5 12 18 -6
17 Sparta Węgorzyno 8 6 1 3 4 11 21 -10
18 Sokół Karlino 7 3 0 3 4 2 12 -10
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kluczevia Stargard 8 16 5 1 2 20 17 3
2 Hutnik Szczecin 7 13 4 1 2 22 12 10
3 Flota Świnoujście 7 12 3 3 1 11 8 3
4 Ina Goleniów 7 11 3 2 2 14 7 7
5 MKP Szczecinek 8 11 3 2 3 16 16 0
6 Rega Trzebiatów 8 11 3 2 3 14 16 -2
7 Orzeł Wałcz 8 10 3 1 4 10 17 -7
8 Darłovia Darłowo 7 8 2 2 3 10 10 0
9 Lech Czaplinek 7 8 2 2 3 10 13 -3
10 Gryf Kamień Pomorski 8 8 2 2 4 8 17 -9
11 Vineta Wolin 8 7 2 1 5 12 14 -2
12 Błękitni II Stargard 8 7 2 1 5 13 16 -3
13 Rasel Dygowo 8 7 2 1 5 4 14 -10
14 Olimp Gościno 7 7 2 1 4 8 23 -15
15 Sparta Węgorzyno 7 5 1 2 4 7 17 -10
16 Iskierka Szczecin 7 4 0 4 3 10 17 -7
17 Leśnik Manowo 7 3 1 0 6 4 17 -13
18 Sokół Karlino 8 0 0 0 8 7 30 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Vineta Wolin 3 3 5 3 6 5 4 3 7 1 6 1
Sparta Węgorzyno 3 6 1 5 0 5 3 7 5 6 4 11
Sokół Karlino 3 2 1 7 1 6 1 4 1 15 3 7
Rega Trzebiatów 3 1 4 3 2 6 6 3 4 3 6 8
Rasel Dygowo 3 2 2 3 0 5 2 2 5 6 7 4
Orzeł Wałcz 2 5 3 4 2 5 2 3 7 2 4 5
Olimp Gościno 4 5 2 3 2 8 1 9 5 4 2 6
MKP Szczecinek 1 0 4 4 7 7 7 2 6 2 6 14
Leśnik Manowo 1 1 3 6 5 2 4 5 4 3 7 3
Lech Czaplinek 1 3 3 3 4 2 3 2 0 7 6 5
Kluczevia Stargard 4 2 7 6 4 5 6 4 7 8 7 4
Iskierka Szczecin 0 4 4 1 7 4 3 7 6 7 2 12
Ina Goleniów 5 2 1 1 7 2 5 3 7 6 12 5
Hutnik Szczecin 6 2 4 3 11 5 1 6 8 5 13 1
Gryf Kamień Pomorski 3 7 0 2 4 5 3 8 4 6 6 8
Flota Świnoujście 6 2 7 0 10 4 10 0 6 3 10 5
Darłovia Darłowo 2 2 4 1 11 3 5 2 5 9 3 5
Błękitni II Stargard 1 2 2 2 4 8 5 1 9 3 3 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Kluczevia Stargard 15 4.47 2.47 2 80% 20%
2 Hutnik Szczecin 15 4.33 2.87 1.47 80% 20%
3 Flota Świnoujście 15 4.2 3.27 0.93 80% 20%
4 MKP Szczecinek 15 4.07 2.07 2 66.67% 33.33%
5 Ina Goleniów 15 3.93 2.53 1.4 80% 20%
6 Iskierka Szczecin 15 3.8 1.47 2.33 73.33% 26.67%
7 Gryf Kamień Pomorski 15 3.8 1.4 2.4 73.33% 26.67%
8 Sparta Węgorzyno 15 3.73 1.2 2.53 73.33% 26.67%
9 Błękitni II Stargard 15 3.53 2.07 1.47 60% 40%
10 Olimp Gościno 15 3.47 1.13 2.33 66.67% 33.33%
11 Darłovia Darłowo 15 3.47 2 1.47 73.33% 26.67%
12 Sokół Karlino 15 3.4 0.6 2.8 66.67% 33.33%
13 Rega Trzebiatów 15 3.27 1.53 1.73 60% 40%
14 Vineta Wolin 15 3.2 2.07 1.13 66.67% 33.33%
15 Leśnik Manowo 15 3.13 1.6 1.53 66.67% 33.33%
16 Orzeł Wałcz 15 2.93 1.4 1.53 60% 40%
17 Rasel Dygowo 15 2.8 1.27 1.53 46.67% 53.33%
18 Lech Czaplinek 15 2.6 1.13 1.47 40% 60%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wiktor Sawicki Darłovia Darłowo 21
2 Damian Staniszewski Flota Świnoujście 18
3 Michał Jarząbek Ina Goleniów 16
4 Kamil Wiśniewski Vineta Wolin 16
5 Mateusz Górny MKP Szczecinek 15
6 Paweł Iskra Flota Świnoujście 12
7 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 11
8 Łukasz Aleksandrowicz Hutnik Szczecin 11
9 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 11
10 Damian Banachewicz Ina Goleniów 9
11 Charles Nwaogu Hutnik Szczecin 9
12 Konrad Romańczyk Leśnik Manowo 8
13 Szymon Włodarek Gryf Kamień Pomorski 7
14 Adrian Rutkowski Rega Trzebiatów 7
15 Maciej Maciejewski Lech Czaplinek 6
16 Patryk Hanke Iskierka Szczecin 6
17 Dariusz Juracki Orzeł Wałcz 5
18 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 5
19 Mateusz Myśliński Leśnik Manowo 5
20 Maciej Kraśnicki Flota Świnoujście 5
21 Karol Jabłoński Błękitni II Stargard 5
22 Jarosław Piskorz Błękitni II Stargard 5
23 Konrad Bartoszewicz Vineta Wolin 5
24 Mateusz Góra MKP Szczecinek 5
25 Michał Szubert Rasel Dygowo 5
26 Łukasz Jarzębski Leśnik Manowo 5
27 Bartosz Sobinek Hutnik Szczecin 5
28 Krystian Mądrowski Błękitni II Stargard 5
29 Łukasz Wiśniewski Rasel Dygowo 4
30 Przemysław Stosio Ina Goleniów 4
31 Szymon Górski Iskierka Szczecin 4
32 Piotr Sipko Iskierka Szczecin 4
33 Paweł Wegner Orzeł Wałcz 4
34 Igor Duńczak Rega Trzebiatów 4
35 Wojciech Guźniczak Sparta Węgorzyno 4
36 Radosław Misztal Hutnik Szczecin 4
37 Norbert Neumann Gryf Kamień Pomorski 4
38 Mikołaj Duwe Vineta Wolin 3
39 Andrzej Wojciechowski Rasel Dygowo 3
40 Hubert Cybulski Olimp Gościno 3
41 Witold Klym Hutnik Szczecin 3
42 Adam Zalewski Olimp Gościno 3
43 Przemysław Sydoruk Darłovia Darłowo 3
44 Przemysław Rodak Rega Trzebiatów 3
45 Tomasz Tomczak Lech Czaplinek 3
46 Marcel Ziemann Sokół Karlino 3
47 Edward Tondrik Sparta Węgorzyno 3
48 Szymon Kurczak Rega Trzebiatów 3
49 Michał Stasiak Flota Świnoujście 3
50 Kacper Wittbrodt Gryf Kamień Pomorski 3
51 Patryk Łapa Rega Trzebiatów 3
52 Marcin Kaszczyc MKP Szczecinek 3
53 Marcin Gozdal Sokół Karlino 3
54 Robert Gajda Błękitni II Stargard 3
55 Patryk Dzikowicz Orzeł Wałcz 3
56 Michał Bąba Iskierka Szczecin 3
57 Artur Fryś Darłovia Darłowo 2
58 Dawid Banach Kluczevia Stargard 2
59 Łukasz Jurjewicz MKP Szczecinek 2
60 Daniel Szymański MKP Szczecinek 2
61 Patryk Kozioł Leśnik Manowo 2
62 Marcin Nowicki Olimp Gościno 2
63 Maciej Płomiński Olimp Gościno 2
64 Michał Tymek Olimp Gościno 2
65 Damian Mosiądz Sparta Węgorzyno 2
66 Dawid Jeż Vineta Wolin 2
67 Daniel Popiołek Orzeł Wałcz 2
68 Adrian Nagórski Vineta Wolin 2
69 Mateusz Bochniak Błękitni II Stargard 2
70 Dawid Roszak Gryf Kamień Pomorski 2
71 Paweł Bednarski Błękitni II Stargard 2
72 Maksym Oliinyk Flota Świnoujście 2
73 Dmytro Szewczuk Flota Świnoujście 2
74 Toa Sugahara Hutnik Szczecin 2
75 Igor Paszkowski Ina Goleniów 2
76 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 2
77 Kacper Tomaszewicz Ina Goleniów 2
78 Kamil Bazyl Darłovia Darłowo 2
79 Michał Woźniak Hutnik Szczecin 2
80 Maciej Więcek Sparta Węgorzyno 2
81 Grzegorz Zagrodny Iskierka Szczecin 2
82 Patryk Szczygielski Kluczevia Stargard 2
83 Jakub Cerazy Orzeł Wałcz 2
84 Kamil Gozdal Sokół Karlino 2
85 Norbert Kornaga Rasel Dygowo 2
86 Paweł Miązek Hutnik Szczecin 2
87 Rafał Załoga Rasel Dygowo 2
88 Kacper Karman Gryf Kamień Pomorski 1
89 Oskar Tarnowski Iskierka Szczecin 1
90 Patryk Miklas Sparta Węgorzyno 1
91 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
92 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
93 Patryk Lubośny Ina Goleniów 1
94 Mateusz Jureczko MKP Szczecinek 1
95 Jakub Jaworek Orzeł Wałcz 1
96 Rafał Lipiński Darłovia Darłowo 1
97 Wojciech Gałecki Vineta Wolin 1
98 Adrian Mamak Leśnik Manowo 1
99 Konrad Trzmiel Orzeł Wałcz 1
100 Adrian Chodorowski Gryf Kamień Pomorski 1
101 Bartłomiej Woźniak Lech Czaplinek 1
102 Leszek Radziejewski Sparta Węgorzyno 1
103 Adrian Skorb Hutnik Szczecin 1
104 Marcin Słoboda Olimp Gościno 1
105 Jakub Żelazowski Hutnik Szczecin 1
106 Patryk Kominek Ina Goleniów 1
107 Wojciech Suślik Orzeł Wałcz 1
108 Radosław Marcyniuk Hutnik Szczecin 1
109 Szymon Wierzchowski Hutnik Szczecin 1
110 Bartłomiej Fastyn Darłovia Darłowo 1
111 Norbert Kłoda Gryf Kamień Pomorski 1
112 Seweryn Zelmachowicz Rega Trzebiatów 1
113 Bartłomiej Szczęsny Gryf Kamień Pomorski 1
114 Kamil Sobol Lech Czaplinek 1
115 Kacper Kita Olimp Gościno 1
116 Michał Barański MKP Szczecinek 1
117 Hubert Górka Sokół Karlino 1
118 Dmytro Shevchuk Flota Świnoujście 1
119 Przemysław Stolarski Orzeł Wałcz 1
120 Mariusz Kurczak Rega Trzebiatów 1
121 Rafał Maruszewski Rega Trzebiatów 1
122 Karol Orłowski Sparta Węgorzyno 1
123 Dawid Sobol Lech Czaplinek 1
124 Igor Bany Lech Czaplinek 1
125 Marcin Becmer Rasel Dygowo 1
126 Mateusz Zaniewski Rasel Dygowo 1
127 Radosław Cyburt Vineta Wolin 1
128 Radosław Surma Kluczevia Stargard 1
129 Mateusz Roszak Olimp Gościno 1
130 Steve Endene ze Iskierka Szczecin 1
131 Bartłomiej Babiak Lech Czaplinek 1
132 Tomasz Mallek Lech Czaplinek 1
133 Szymon Rogowski Flota Świnoujście 1
134 Mateusz Bątkowski Flota Świnoujście 1
135 Jonatan Cackowski Flota Świnoujście 1
136 Maciej Góra MKP Szczecinek 1
137 Marcin Gawron Błękitni II Stargard 1
138 Damian Dzierbicki Sparta Węgorzyno 1
139 Damian Karczmarski Gryf Kamień Pomorski 1
140 Bartłomiej Maciukajć Leśnik Manowo 1
141 Mateusz Hajman Leśnik Manowo 1
142 Radosław Wiśniewski Vineta Wolin 1
143 Hubert Sadowski Błękitni II Stargard 1
144 Dominik Lis Błękitni II Stargard 1
145 Kamil Adamczyk Hutnik Szczecin 1
146 Paweł Kułakowski Olimp Gościno 1
147 Marcin Resiak Lech Czaplinek 1
148 Dawid Adamski Flota Świnoujście 1
149 Michał Lampa Olimp Gościno 1
150 Daniel Guzicki Iskierka Szczecin 1
151 Patryk Włóka Sparta Węgorzyno 1
152 Zbigniew Węglowski MKP Szczecinek 1
153 Damian Ostrowski Leśnik Manowo 1
154 Leszek Pazdur Rasel Dygowo 1

IV liga zachodniopomorska sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 1
2 Piotr Winogrodzki Ina Goleniów 1
3 Mateusz Bednarski Kluczevia Stargard 1
4 Patryk Polański Sokół Karlino 1
5 Piotr Kibitlewski Lech Czaplinek 1
6 Adam Zejfer Rega Trzebiatów 1
7 Oskar Marcinkowski Rega Trzebiatów 1