IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 18 44 14 2 2 47 12 35
2 GKS Zio-Max Nowiny 18 40 12 4 2 45 21 24
3 Czarni Połaniec 18 38 11 5 2 34 14 20
4 Granat Skarżysko-Kamienna 18 35 10 5 3 33 17 16
5 Star Starachowice 18 32 10 2 6 31 28 3
6 Wierna Małogoszcz 18 29 8 5 5 38 28 10
7 Łysica Bodzentyn 18 26 7 5 6 31 26 5
8 Olimpia Pogoń Staszów 18 26 8 2 8 27 30 -3
9 AKS 1947 Busko-Zdrój 18 25 7 4 7 28 28 0
10 Neptun Końskie 18 23 6 5 7 25 31 -6
11 GKS Rudki 18 20 5 5 8 24 38 -14
12 Lubrzanka Kajetanów 18 19 5 4 9 18 27 -9
13 TS 1946 Nida Pińczów 18 19 5 4 9 18 31 -13
14 Alit Ożarów 18 16 5 1 12 30 41 -11
15 Naprzód Jędrzejów 18 16 4 4 10 25 37 -12
16 Spartakus Daleszyce 18 15 3 6 9 22 32 -10
17 Partyzant Radoszyce 18 13 2 7 9 26 38 -12
18 Orlicz Suchedniów 18 13 3 4 11 22 45 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 ŁKS Probudex Łagów 9 27 9 0 0 32 4 28
2 GKS Zio-Max Nowiny 9 20 6 2 1 20 9 11
3 Wierna Małogoszcz 9 19 6 1 2 26 15 11
4 Neptun Końskie 9 19 6 1 2 19 13 6
5 Olimpia Pogoń Staszów 9 18 6 0 3 17 11 6
6 Czarni Połaniec 8 17 5 2 1 18 4 14
7 Granat Skarżysko-Kamienna 9 17 4 5 0 14 4 10
8 Star Starachowice 9 17 5 2 2 14 10 4
9 Lubrzanka Kajetanów 9 17 5 2 2 12 8 4
10 Łysica Bodzentyn 9 14 4 2 3 18 15 3
11 AKS 1947 Busko-Zdrój 9 14 4 2 3 14 11 3
12 Alit Ożarów 9 13 4 1 4 18 17 1
13 Naprzód Jędrzejów 9 12 3 3 3 17 19 -2
14 TS 1946 Nida Pińczów 9 11 3 2 4 10 13 -3
15 GKS Rudki 10 10 2 4 4 13 17 -4
16 Spartakus Daleszyce 9 9 2 3 4 9 11 -2
17 Partyzant Radoszyce 9 9 2 3 4 19 19 0
18 Orlicz Suchedniów 9 8 2 2 5 13 21 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 10 21 6 3 1 16 10 6
2 GKS Zio-Max Nowiny 9 20 6 2 1 25 12 13
3 Granat Skarżysko-Kamienna 9 18 6 0 3 19 13 6
4 ŁKS Probudex Łagów 9 17 5 2 2 15 8 7
5 Star Starachowice 9 15 5 0 4 17 18 -1
6 Łysica Bodzentyn 9 12 3 3 3 13 11 2
7 AKS 1947 Busko-Zdrój 9 11 3 2 4 14 17 -3
8 Wierna Małogoszcz 9 10 2 4 3 12 13 -1
9 GKS Rudki 8 10 3 1 4 11 21 -10
10 Olimpia Pogoń Staszów 9 8 2 2 5 10 19 -9
11 TS 1946 Nida Pińczów 9 8 2 2 5 8 18 -10
12 Spartakus Daleszyce 9 6 1 3 5 13 21 -8
13 Orlicz Suchedniów 9 5 1 2 6 9 24 -15
14 Neptun Końskie 9 4 0 4 5 6 18 -12
15 Naprzód Jędrzejów 9 4 1 1 7 8 18 -10
16 Partyzant Radoszyce 9 4 0 4 5 7 19 -12
17 Alit Ożarów 9 3 1 0 8 12 24 -12
18 Lubrzanka Kajetanów 9 2 0 2 7 6 19 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Łysica Bodzentyn 4 3 4 2 6 5 8 3 7 6 4 5
ŁKS Probudex Łagów 4 0 7 2 5 2 6 3 12 2 12 3
Wierna Małogoszcz 0 5 5 6 7 4 5 3 7 4 12 7
TS 1946 Nida Pińczów 0 0 4 5 1 10 4 2 5 4 4 10
Star Starachowice 4 5 2 1 3 6 6 4 4 5 10 9
Spartakus Daleszyce 4 1 2 3 6 8 3 4 3 9 3 6
Partyzant Radoszyce 1 3 3 7 5 6 3 7 8 5 4 11
Orlicz Suchedniów 2 4 3 7 4 9 4 6 3 9 6 8
Olimpia Pogoń Staszów 4 0 3 4 7 6 7 5 1 7 5 8
Neptun Końskie 1 4 5 7 1 2 4 5 5 4 8 9
Naprzód Jędrzejów 1 4 4 4 5 8 0 8 7 5 8 7
Lubrzanka Kajetanów 4 3 2 4 4 6 3 3 2 3 4 6
Granat Skarżysko-Kamienna 3 2 1 2 8 2 3 0 7 4 9 9
GKS Zio-Max Nowiny 3 1 6 5 8 2 5 4 12 4 12 4
GKS Rudki 0 5 4 1 6 5 5 9 2 10 7 8
Czarni Połaniec 4 2 11 2 5 1 3 2 6 4 6 2
Alit Ożarów 4 5 3 8 9 9 4 5 5 8 5 5
AKS 1947 Busko-Zdrój 6 2 3 2 5 4 5 5 3 6 6 8
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Alit Ożarów 18 3.94 1.67 2.28 83.33% 16.67%
2 Orlicz Suchedniów 18 3.72 1.22 2.5 66.67% 33.33%
3 Wierna Małogoszcz 18 3.67 2.11 1.56 72.22% 27.78%
4 GKS Zio-Max Nowiny 18 3.67 2.5 1.17 66.67% 33.33%
5 Partyzant Radoszyce 18 3.56 1.44 2.11 66.67% 33.33%
6 Naprzód Jędrzejów 18 3.44 1.39 2.06 66.67% 33.33%
7 GKS Rudki 18 3.44 1.33 2.11 66.67% 33.33%
8 ŁKS Probudex Łagów 18 3.28 2.61 0.67 50% 50%
9 Star Starachowice 18 3.28 1.72 1.56 66.67% 33.33%
10 Łysica Bodzentyn 18 3.17 1.72 1.44 72.22% 27.78%
11 Olimpia Pogoń Staszów 18 3.17 1.5 1.67 72.22% 27.78%
12 Neptun Końskie 18 3.11 1.39 1.72 61.11% 38.89%
13 AKS 1947 Busko-Zdrój 18 3.11 1.56 1.56 38.89% 61.11%
14 Spartakus Daleszyce 18 3 1.22 1.78 61.11% 38.89%
15 Granat Skarżysko-Kamienna 18 2.78 1.83 0.94 50% 50%
16 TS 1946 Nida Pińczów 18 2.72 1 1.72 50% 50%
17 Czarni Połaniec 18 2.67 1.89 0.78 44.44% 55.56%
18 Lubrzanka Kajetanów 18 2.5 1 1.5 44.44% 55.56%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 16
2 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 14
3 Kacper Piechniak Alit Ożarów 12
4 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 11
5 Patryk Kukiełka Olimpia Pogoń Staszów 9
6 Bartosz Sot Star Starachowice 9
7 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 9
8 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 9
9 Krystian Zaręba AKS 1947 Busko-Zdrój 8
10 Adam Zawierucha AKS 1947 Busko-Zdrój 8
11 Krzysztof Słaby ŁKS Probudex Łagów 7
12 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 7
13 Karol Stępnik TS 1946 Nida Pińczów 7
14 Krystian Sornat Czarni Połaniec 7
15 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 7
16 Karol Mojecki ŁKS Probudex Łagów 7
17 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 7
18 Kacper Wiecha GKS Rudki 6
19 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 6
20 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 6
21 Łukasz Jamróz GKS Zio-Max Nowiny 6
22 Patryk Raczyński Spartakus Daleszyce 6
23 Piotr Poński Alit Ożarów 6
24 Tomasz Lipski GKS Rudki 6
25 Damian Garydnik Alit Ożarów 6
26 Bartosz Szydłowski Star Starachowice 6
27 Mateusz Janiec AKS 1947 Busko-Zdrój 5
28 Paweł Markowicz Partyzant Radoszyce 5
29 Michał Hołody Olimpia Pogoń Staszów 5
30 Piotr Solnica Orlicz Suchedniów 5
31 Dawid Dorowski GKS Zio-Max Nowiny 5
32 Bartłomiej Równicki Naprzód Jędrzejów 5
33 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 5
34 Karol Armata Neptun Końskie 5
35 Mateusz Kokosza Orlicz Suchedniów 5
36 Karol Nieszporek Partyzant Radoszyce 5
37 Piotr Jedlikowski Łysica Bodzentyn 5
38 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 5
39 Tomasz Staszewski Orlicz Suchedniów 5
40 Kamil Blicharski GKS Zio-Max Nowiny 4
41 Oskar Brociek Alit Ożarów 4
42 Bartłomiej Miazga Czarni Połaniec 4
43 Wojciech Tyczyński Partyzant Radoszyce 4
44 Sebastian Blicharski Naprzód Jędrzejów 4
45 Filip Rogoziński ŁKS Probudex Łagów 4
46 Andrzej Paprocki ŁKS Probudex Łagów 4
47 Jakub Kos Partyzant Radoszyce 4
48 Łukasz Zawadzki AKS 1947 Busko-Zdrój 4
49 Mariusz Fabjański Star Starachowice 4
50 Bartosz Sosiński Lubrzanka Kajetanów 4
51 Piotr Gardynik ŁKS Probudex Łagów 4
52 Piotr Ferens Czarni Połaniec 4
53 Sebastian Hajduk GKS Rudki 4
54 Damian Bawor Czarni Połaniec 3
55 Krystian Rzepa Olimpia Pogoń Staszów 3
56 Bartosz Wiecha GKS Rudki 3
57 Damian Nogaj Łysica Bodzentyn 3
58 Marcin Kołodziejczyk Granat Skarżysko-Kamienna 3
59 Bartłomiej Bęben Lubrzanka Kajetanów 3
60 Maciej Witek Czarni Połaniec 3
61 Jakub Nowocień Star Starachowice 3
62 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 3
63 Tomasz Raczyński Orlicz Suchedniów 3
64 Konrad Wijas TS 1946 Nida Pińczów 3
65 Filip Krępa Czarni Połaniec 3
66 Adrian Wychowaniec Spartakus Daleszyce 3
67 Krzysztof Pach Neptun Końskie 3
68 Dominik Butenko Naprzód Jędrzejów 3
69 Mateusz Zawadzki AKS 1947 Busko-Zdrój 3
70 Szymon Michta Łysica Bodzentyn 3
71 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 3
72 Michał Rybus ŁKS Probudex Łagów 3
73 Piotr Gajda TS 1946 Nida Pińczów 3
74 Łukasz Piotrowski Granat Skarżysko-Kamienna 3
75 Jakub Jaśkiewicz Granat Skarżysko-Kamienna 2
76 Patryk Zawierucha Lubrzanka Kajetanów 2
77 Dominik Szewczyk GKS Zio-Max Nowiny 2
78 Łukasz Olszewski Naprzód Jędrzejów 2
79 Damian Kopyciński Lubrzanka Kajetanów 2
80 Michał Kamiński Łysica Bodzentyn 2
81 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 2
82 Krzysztof Myśliwy Partyzant Radoszyce 2
83 Mateusz Piesik Partyzant Radoszyce 2
84 Filip Stępień Alit Ożarów 2
85 Bartłomiej Fitowski Olimpia Pogoń Staszów 2
86 Bartosz Styczyński Granat Skarżysko-Kamienna 2
87 Mateusz Zacharski Neptun Końskie 2
88 Arkadiusz Krzymieński Granat Skarżysko-Kamienna 2
89 Arkadiusz Rogala TS 1946 Nida Pińczów 2
90 Damian Piwowarczyk Partyzant Radoszyce 2
91 Adrian Uniat ŁKS Probudex Łagów 2
92 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 2
93 Bartosz Gębura Star Starachowice 2
94 Marcin Szafraniec TS 1946 Nida Pińczów 2
95 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 2
96 Paweł Ślefarski ŁKS Probudex Łagów 2
97 Maciej Motyl Lubrzanka Kajetanów 2
98 Jan Kowalski AKS 1947 Busko-Zdrój 2
99 Patryk Tetlak Czarni Połaniec 2
100 Kamil Hul Czarni Połaniec 1
101 Jakub Kotarzewski ŁKS Probudex Łagów 1
102 Krzysztof Kita GKS Rudki 1
103 Bartłomiej Niedbała Łysica Bodzentyn 1
104 Maciej Głowaczewski Granat Skarżysko-Kamienna 1
105 Andrzej Trojan TS 1946 Nida Pińczów 1
106 Damian Pietras AKS 1947 Busko-Zdrój 1
107 Piotr Bandura AKS 1947 Busko-Zdrój 1
108 Michał Cedro ŁKS Probudex Łagów 1
109 Łukasz Kaczmarek GKS Rudki 1
110 Karol Drej GKS Rudki 1
111 Hubert Janyst Lubrzanka Kajetanów 1
112 Adam Sierszyński Neptun Końskie 1
113 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 1
114 Jakub Hińcza GKS Zio-Max Nowiny 1
115 Dawid Kaczor GKS Zio-Max Nowiny 1
116 Krystian Bożęcki Naprzód Jędrzejów 1
117 Norbert Drożdżał Łysica Bodzentyn 1
118 Jan Sroka Neptun Końskie 1
119 Karol Dudzik ŁKS Probudex Łagów 1
120 Artur Garula TS 1946 Nida Pińczów 1
121 Michał Krzak TS 1946 Nida Pińczów 1
122 Wiktor Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
123 Michał Malinowski Wierna Małogoszcz 1
124 Piotr Maniara GKS Rudki 1
125 Oskar Gwóźdź ŁKS Probudex Łagów 1
126 Dominik Rusiecki ŁKS Probudex Łagów 1
127 Dominik Szymkiewicz Neptun Końskie 1
128 Marcin Przybysławski TS 1946 Nida Pińczów 1
129 Łukasz Kraj Spartakus Daleszyce 1
130 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
131 Krystian Równicki Naprzód Jędrzejów 1
132 Marcin Tacij Orlicz Suchedniów 1
133 Damian Kita Orlicz Suchedniów 1
134 Bartosz Malinowski Neptun Końskie 1
135 Mateusz Płyta Neptun Końskie 1
136 Dominik Sito Star Starachowice 1
137 Piotr Malec Olimpia Pogoń Staszów 1
138 Wiktor Rosół Spartakus Daleszyce 1
139 Radosław Kardas Łysica Bodzentyn 1
140 Damian Szyszka Granat Skarżysko-Kamienna 1
141 Bartłomiej Kołomański Granat Skarżysko-Kamienna 1
142 Jacek Kempkiewicz TS 1946 Nida Pińczów 1
143 Konrad Ciacia TS 1946 Nida Pińczów 1
144 Szczepan Krzeszowski ŁKS Probudex Łagów 1
145 Marcin Piotrowski TS 1946 Nida Pińczów 1
146 Michał Bała Wierna Małogoszcz 1
147 Maciej Dymek Partyzant Radoszyce 1
148 Wojciech Marynowski Lubrzanka Kajetanów 1
149 Mateusz Tumulec Orlicz Suchedniów 1
150 Bartłomiej Papros Granat Skarżysko-Kamienna 1
151 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 1
152 Patryk Bębenek Naprzód Jędrzejów 1
153 Paweł Bażant Czarni Połaniec 1
154 Tomasz Gaj Lubrzanka Kajetanów 1
155 Jakub Dajer Neptun Końskie 1
156 Piotr Ostrowski Star Starachowice 1
157 Mateusz Maciejewski Naprzód Jędrzejów 1
158 Radosław Dawidowicz GKS Rudki 1
159 Dawid Kwiatek Lubrzanka Kajetanów 1
160 Dawid Nowak Lubrzanka Kajetanów 1
161 Maciej Kolasa Granat Skarżysko-Kamienna 1
162 Norbert Sinkiewicz AKS 1947 Busko-Zdrój 1
163 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 1
164 Konrad Misztal Czarni Połaniec 1
165 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
166 Jakub Kania Star Starachowice 1
167 Patryk Mańturz Star Starachowice 1
168 Michał Stachura Star Starachowice 1
169 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 1
170 Bartosz Kuzincow GKS Zio-Max Nowiny 1
171 Łukasz Boleń Orlicz Suchedniów 1
172 Łukasz Mika AKS 1947 Busko-Zdrój 1
173 Michał Zawadzki AKS 1947 Busko-Zdrój 1

IV liga świętokrzyska sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Witek Czarni Połaniec 1
2 Damian Pietras AKS 1947 Busko-Zdrój 1
3 Norbert Drożdżał Łysica Bodzentyn 1
4 Karol Bujak GKS Zio-Max Nowiny 1
5 Sebastian Dereń Czarni Połaniec 1
6 Piotr Cichocki Alit Ożarów 1
7 Konrad Kijanka Łysica Bodzentyn 1
8 Dominik Lubocha Lubrzanka Kajetanów 1