IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 29 65 21 2 6 72 24 48
2 Korona II Kielce 27 65 20 5 2 67 23 44
3 GKS Zio-Max Nowiny 29 57 17 6 6 62 32 30
4 Granat Skarżysko-Kamienna 29 54 16 6 7 60 27 33
5 Wierna Małogoszcz 29 50 14 8 7 61 45 16
6 GKS Rudki 29 47 13 8 8 45 31 14
7 Neptun Końskie 28 47 14 5 9 46 47 -1
8 AKS 1947 Busko Zdrój 29 40 10 10 9 40 45 -5
9 Klimontowianka Klimontów 27 38 10 8 9 35 34 1
10 Olimpia Pogoń Staszów 29 37 10 7 12 42 45 -3
11 Orlicz Suchedniów 29 37 10 7 12 48 56 -8
12 Alit Ożarów 29 36 9 9 11 41 55 -14
13 Moravia Morawica 28 35 8 11 9 52 43 9
14 TS 1946 Nida Pińczów 28 28 7 7 14 28 49 -21
15 Spartakus Daleszyce 29 27 7 6 16 29 48 -19
16 Sparta Kazimierza Wielka 29 24 7 3 19 33 67 -34
17 Łysica Bodzentyn 29 23 5 8 16 27 48 -21
18 Lubrzanka Kajetanów 28 2 0 2 26 17 86 -69
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Star Starachowice 15 37 12 1 2 45 11 34
2 Korona II Kielce 14 33 10 3 1 35 11 24
3 Granat Skarżysko-Kamienna 15 33 10 3 2 35 13 22
4 GKS Zio-Max Nowiny 15 31 9 4 2 33 13 20
5 Neptun Końskie 14 29 9 2 3 30 17 13
6 Wierna Małogoszcz 14 27 8 3 3 31 20 11
7 AKS 1947 Busko Zdrój 15 27 8 3 4 23 22 1
8 Klimontowianka Klimontów 13 24 7 3 3 19 13 6
9 Olimpia Pogoń Staszów 14 24 7 3 4 26 19 7
10 GKS Rudki 15 23 6 5 4 24 15 9
11 Orlicz Suchedniów 14 23 6 5 3 26 20 6
12 Alit Ożarów 14 21 6 3 5 20 23 -3
13 TS 1946 Nida Pińczów 14 21 6 3 5 22 18 4
14 Moravia Morawica 14 18 4 6 4 30 21 9
15 Sparta Kazimierza Wielka 14 17 5 2 7 20 25 -5
16 Łysica Bodzentyn 14 13 3 4 7 12 22 -10
17 Spartakus Daleszyce 14 7 1 4 9 13 25 -12
18 Lubrzanka Kajetanów 15 2 0 2 13 11 42 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 13 32 10 2 1 32 12 20
2 Star Starachowice 14 28 9 1 4 27 13 14
3 GKS Zio-Max Nowiny 14 26 8 2 4 29 19 10
4 GKS Rudki 14 24 7 3 4 21 16 5
5 Wierna Małogoszcz 15 23 6 5 4 30 25 5
6 Granat Skarżysko-Kamienna 14 21 6 3 5 25 14 11
7 Spartakus Daleszyce 15 20 6 2 7 16 23 -7
8 Neptun Końskie 14 18 5 3 6 16 30 -14
9 Moravia Morawica 14 17 4 5 5 22 22 0
10 Alit Ożarów 15 15 3 6 6 21 32 -11
11 Klimontowianka Klimontów 14 14 3 5 6 16 21 -5
12 Orlicz Suchedniów 15 14 4 2 9 22 36 -14
13 AKS 1947 Busko Zdrój 14 13 2 7 5 17 23 -6
14 Olimpia Pogoń Staszów 15 13 3 4 8 16 26 -10
15 Łysica Bodzentyn 15 10 2 4 9 15 26 -11
16 TS 1946 Nida Pińczów 14 7 1 4 9 6 31 -25
17 Sparta Kazimierza Wielka 15 7 2 1 12 13 42 -29
18 Lubrzanka Kajetanów 13 0 0 0 13 6 44 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Łysica Bodzentyn 2 10 1 5 3 7 3 5 8 8 6 12
Wierna Małogoszcz 5 7 10 8 8 6 12 5 10 7 12 13
TS 1946 Nida Pińczów 3 1 2 8 5 3 6 7 3 17 6 13
Star Starachowice 12 2 8 1 12 4 11 8 11 4 14 5
Spartakus Daleszyce 2 8 4 7 0 14 4 7 7 6 12 6
Sparta Kazimierza Wielka 3 9 4 11 7 12 7 10 3 9 9 16
Orlicz Suchedniów 12 9 5 9 8 10 4 6 8 12 8 11
Olimpia Pogoń Staszów 6 1 7 4 5 8 4 14 11 5 7 11
Neptun Końskie 6 2 5 8 10 8 3 8 13 9 9 9
Moravia Morawica 8 5 13 4 5 7 8 8 6 9 9 11
Lubrzanka Kajetanów 2 7 4 12 3 9 2 8 4 5 3 11
Korona II Kielce 10 7 12 2 7 4 14 4 10 2 14 3
Klimontowianka Klimontów 5 4 5 7 3 4 7 5 3 11 8 4
Granat Skarżysko-Kamienna 3 7 8 4 12 2 11 3 11 5 12 6
GKS Zio-Max Nowiny 7 3 6 3 11 6 7 4 7 5 21 10
GKS Rudki 4 4 6 7 7 5 10 5 8 7 6 3
Alit Ożarów 8 9 8 12 9 5 4 8 4 5 7 16
AKS 1947 Busko Zdrój 2 5 11 7 8 9 7 9 6 7 4 7
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Lubrzanka Kajetanów 28 3.68 0.61 3.07 89.29% 10.71%
2 Wierna Małogoszcz 29 3.66 2.1 1.55 65.52% 34.48%
3 Orlicz Suchedniów 29 3.59 1.66 1.93 65.52% 34.48%
4 Sparta Kazimierza Wielka 29 3.45 1.14 2.31 68.97% 31.03%
5 Moravia Morawica 28 3.39 1.86 1.54 53.57% 46.43%
6 Korona II Kielce 27 3.33 2.48 0.85 55.56% 44.44%
7 Neptun Końskie 28 3.32 1.64 1.68 67.86% 32.14%
8 Star Starachowice 29 3.31 2.48 0.83 62.07% 37.93%
9 Alit Ożarów 29 3.31 1.41 1.9 62.07% 37.93%
10 GKS Zio-Max Nowiny 29 3.24 2.14 1.1 58.62% 41.38%
11 Olimpia Pogoń Staszów 29 3 1.45 1.55 48.28% 51.72%
12 Granat Skarżysko-Kamienna 29 3 2.07 0.93 65.52% 34.48%
13 AKS 1947 Busko Zdrój 29 2.93 1.38 1.55 55.17% 44.83%
14 TS 1946 Nida Pińczów 28 2.75 1 1.75 50% 50%
15 Spartakus Daleszyce 29 2.66 1 1.66 48.28% 51.72%
16 GKS Rudki 29 2.62 1.55 1.07 48.28% 51.72%
17 Łysica Bodzentyn 29 2.59 0.93 1.66 44.83% 55.17%
18 Klimontowianka Klimontów 27 2.56 1.3 1.26 55.56% 44.44%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Sot Granat Skarżysko-Kamienna 24
2 Bartosz Papka GKS Zio-Max Nowiny 20
3 Jakub Jaśkiewicz Wierna Małogoszcz 20
4 Paweł Rogula Wierna Małogoszcz 18
5 Kacper Wiecha GKS Rudki 17
6 Michał Grunt Star Starachowice 13
7 Krystian Kądzielski Sparta Kazimierza Wielka 12
8 Damian Kopyciński Orlicz Suchedniów 11
9 Kamil Uciński Granat Skarżysko-Kamienna 11
10 Michał Rybus Moravia Morawica 11
11 Jakub Banasik Neptun Końskie 11
12 Mateusz Janiec AKS 1947 Busko Zdrój 11
13 Dorian Buczek AKS 1947 Busko Zdrój 10
14 Miłosz Strzeboński Korona II Kielce 10
15 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 10
16 Mateusz Rejowski Wierna Małogoszcz 9
17 Paweł Markowicz Olimpia Pogoń Staszów 9
18 Mateusz Wołowski Sparta Kazimierza Wielka 9
19 Piotr Mikos Star Starachowice 8
20 Krzysztof Słaby Orlicz Suchedniów 8
21 Jakub Olearczyk GKS Zio-Max Nowiny 8
22 Mateusz Wsułek Orlicz Suchedniów 8
23 Jakub Rybus Korona II Kielce 8
24 Piotr Jedlikowski GKS Rudki 8
25 Maciej Miłek Klimontowianka Klimontów 7
26 Kamil Łokieć Alit Ożarów 7
27 Szymon Kot GKS Zio-Max Nowiny 7
28 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 7
29 Karol Kopeć Star Starachowice 7
30 Kacper Piechniak Alit Ożarów 7
31 Michał Kamiński Alit Ożarów 6
32 Viktor Khomchenko Star Starachowice 6
33 Patryk Raczyński Neptun Końskie 6
34 Jacek Rożek Klimontowianka Klimontów 6
35 Bartosz Szydłowski Star Starachowice 6
36 Krystian Zaręba TS 1946 Nida Pińczów 6
37 Rostyslav Pryimak Moravia Morawica 6
38 Andrzej Paprocki Orlicz Suchedniów 6
39 Seweryn Sala Spartakus Daleszyce 6
40 Bartosz Gębura Star Starachowice 5
41 Jakub Przybysławski Korona II Kielce 5
42 Błażej Miller Granat Skarżysko-Kamienna 5
43 Włodzimierz Puton Star Starachowice 5
44 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 5
45 Ernest Rozmysłowski Olimpia Pogoń Staszów 5
46 Krzysztof Szymański AKS 1947 Busko Zdrój 5
47 Szymon Majewski Korona II Kielce 5
48 Kuba Fit Lubrzanka Kajetanów 5
49 Radosław Szmalec GKS Zio-Max Nowiny 5
50 Maciej Horna Moravia Morawica 5
51 Dmytro Oliynyk Alit Ożarów 4
52 Michał Smolarczyk Korona II Kielce 4
53 Piotr Gardynik GKS Zio-Max Nowiny 4
54 Krzysztof Kiercz Korona II Kielce 4
55 Kevin Castillo Neptun Końskie 4
56 Marcin Sudy Olimpia Pogoń Staszów 4
57 Stanislav Mokrosnop Łysica Bodzentyn 4
58 Kamil Blicharski GKS Zio-Max Nowiny 4
59 Maciej Pokora Moravia Morawica 4
60 Michał Hołody Klimontowianka Klimontów 4
61 Karol Turek Korona II Kielce 4
62 Jakub Stachura GKS Rudki 4
63 Jarosław Piątkowski Klimontowianka Klimontów 4
64 Łukasz Zawadzki Moravia Morawica 4
65 Radosław Turek Korona II Kielce 4
66 Jakub Konstantyn Korona II Kielce 4
67 Jakub Chrzanowski Star Starachowice 4
68 Pablo Muniz aragon Łysica Bodzentyn 4
69 Damian Pietras GKS Zio-Max Nowiny 3
70 Artur Kidoń Star Starachowice 3
71 Tomasz Broniś Spartakus Daleszyce 3
72 Mariusz Adamczyk Sparta Kazimierza Wielka 3
73 Tomasz Stefański GKS Rudki 3
74 Marcin Piotrowski TS 1946 Nida Pińczów 3
75 Karol Gilewski Moravia Morawica 3
76 Marcin Szafraniec TS 1946 Nida Pińczów 3
77 Adrian Uniat Granat Skarżysko-Kamienna 3
78 Marcel Motyl AKS 1947 Busko Zdrój 3
79 Kryspin Kutera Łysica Bodzentyn 3
80 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 3
81 Jakub Gurski Granat Skarżysko-Kamienna 3
82 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 3
83 Łukasz Skalski Neptun Końskie 3
84 Karol Armata Olimpia Pogoń Staszów 3
85 Kamil Kobryń AKS 1947 Busko Zdrój 3
86 Krzysztof Kita Lubrzanka Kajetanów 3
87 Maciej Bortniczuk Korona II Kielce 3
88 Bartosz Wiecha GKS Rudki 3
89 Kamil Halat Klimontowianka Klimontów 3
90 Bartłomiej Lasak Łysica Bodzentyn 3
91 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 3
92 Albin Jaworski Orlicz Suchedniów 3
93 Marko Pervan Korona II Kielce 3
94 Dominik Szymkiewicz TS 1946 Nida Pińczów 2
95 Piotr Solnica Orlicz Suchedniów 2
96 Piotr Chrzanowski Orlicz Suchedniów 2
97 Mateusz Jagiełło Star Starachowice 2
98 Artur Dumaniuk Star Starachowice 2
99 Mateusz Szabat Neptun Końskie 2
100 Jakub Rabiej Moravia Morawica 2
101 Jan Kowalski TS 1946 Nida Pińczów 2
102 Michał Rutkowski Alit Ożarów 2
103 Kamil Miszczyk Moravia Morawica 2
104 Jakub Nowocień Star Starachowice 2
105 Michał Cedro Orlicz Suchedniów 2
106 Jakub Kapsa Alit Ożarów 2
107 Michał Bała Wierna Małogoszcz 2
108 Patryk Wdowiak Olimpia Pogoń Staszów 2
109 Kacper Zapała Łysica Bodzentyn 2
110 Jakub Smoliński Łysica Bodzentyn 2
111 Konrad Ciacia TS 1946 Nida Pińczów 2
112 Filip Stępień Alit Ożarów 2
113 Michał Mikosa Łysica Bodzentyn 2
114 Kacper Szymaniak Łysica Bodzentyn 2
115 Maciej Żądło Olimpia Pogoń Staszów 2
116 Lucas Carlos Sanchez Sifuentes Moravia Morawica 2
117 Michał Zawadzki Moravia Morawica 2
118 Janusz Nojszewski Korona II Kielce 2
119 Kacper Bojańczyk Korona II Kielce 2
120 Mateusz Zacharski AKS 1947 Busko Zdrój 2
121 Filip Kaczmarski Granat Skarżysko-Kamienna 2
122 Mateusz Zębala Olimpia Pogoń Staszów 2
123 Alan Piskorz Olimpia Pogoń Staszów 2
124 Krzysztof Pach Neptun Końskie 2
125 Kacper Rak Alit Ożarów 2
126 Dawid Dorowski GKS Zio-Max Nowiny 2
127 Karol Garbala Moravia Morawica 2
128 Patryk Zawierucha Orlicz Suchedniów 2
129 Piotr Poński Alit Ożarów 2
130 Kacper Błaszczyk Neptun Końskie 2
131 Remigiusz Szywacz Korona II Kielce 2
132 Dominik Szewczyk GKS Zio-Max Nowiny 2
133 Michał Bracha Lubrzanka Kajetanów 2
134 Grzegorz Jagodzki TS 1946 Nida Pińczów 2
135 Marcin Taler AKS 1947 Busko Zdrój 2
136 Mateusz Brela GKS Zio-Max Nowiny 2
137 Hubert Podolak Klimontowianka Klimontów 2
138 Eryk Borczyński Neptun Końskie 2
139 Kamil Mitka Sparta Kazimierza Wielka 2
140 Karol Dudzik Granat Skarżysko-Kamienna 2
141 Mariusz Fabjański Star Starachowice 2
142 Kacper Grzela Granat Skarżysko-Kamienna 2
143 Wiktor Danielski Lubrzanka Kajetanów 2
144 Karol Stępnik AKS 1947 Busko Zdrój 2
145 Michał Tomasik Alit Ożarów 1
146 Konrad Zacharski Star Starachowice 1
147 Karol Skrzypek GKS Rudki 1
148 Wiktor Soboń Wierna Małogoszcz 1
149 Kamil Wochniak Klimontowianka Klimontów 1
150 Patryk Dela Olimpia Pogoń Staszów 1
151 Kacper Gładyś Granat Skarżysko-Kamienna 1
152 Adam Trebus Sparta Kazimierza Wielka 1
153 Artur Garula TS 1946 Nida Pińczów 1
154 Olaf Grad AKS 1947 Busko Zdrój 1
155 Bartosz Styczyński Granat Skarżysko-Kamienna 1
156 Ernest Jopkiewicz Korona II Kielce 1
157 Karol Parlicki TS 1946 Nida Pińczów 1
158 Jakub Kończyk Alit Ożarów 1
159 Bohdan Kryvolapov Alit Ożarów 1
160 Bartosz Soja Alit Ożarów 1
161 Michał Krzak TS 1946 Nida Pińczów 1
162 Oskar Jabłoński Orlicz Suchedniów 1
163 Dominik Kaczmarczyk Klimontowianka Klimontów 1
164 Piotr Stefański Star Starachowice 1
165 Patryk Kowalczyk AKS 1947 Busko Zdrój 1
166 Marcin Kaczmarek Star Starachowice 1
167 Wiktor Nowakowski Sparta Kazimierza Wielka 1
168 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 1
169 Iwo Sochacki Neptun Końskie 1
170 Michał Kozioł Sparta Kazimierza Wielka 1
171 Wiktor Brożyna Spartakus Daleszyce 1
172 Przemysław Gajek Wierna Małogoszcz 1
173 Robert Szymański AKS 1947 Busko Zdrój 1
174 Patryk Niziołek Klimontowianka Klimontów 1
175 Adam Głowa Olimpia Pogoń Staszów 1
176 Dariusz Kowalski GKS Rudki 1
177 Kamil Kłoda Sparta Kazimierza Wielka 1
178 Sebastian Maderak Sparta Kazimierza Wielka 1
179 Marcin Wroński Wierna Małogoszcz 1
180 Witold Łubek Łysica Bodzentyn 1
181 Oliwier Łączkowski Spartakus Daleszyce 1
182 Radosław Seweryś Korona II Kielce 1
183 Szymon Płocica Korona II Kielce 1
184 Paweł Żmuda Lubrzanka Kajetanów 1
185 Miłosz Karwat Neptun Końskie 1
186 Norbert Sinkiewicz GKS Zio-Max Nowiny 1
187 Kacper Maciaś Sparta Kazimierza Wielka 1
188 Artur Łata Wierna Małogoszcz 1
189 Arkadiusz Stępień Klimontowianka Klimontów 1
190 Karol Zwierzyński Lubrzanka Kajetanów 1
191 Łukasz Dziewięcki TS 1946 Nida Pińczów 1
192 Maksym Petelicki GKS Zio-Max Nowiny 1
193 Szymon Gryz Lubrzanka Kajetanów 1
194 Mateusz Partyka GKS Rudki 1
195 Dawid Szymański Alit Ożarów 1
196 Damian Szewczyk Granat Skarżysko-Kamienna 1
197 Jakub Florczyk AKS 1947 Busko Zdrój 1
198 Jakub Kalisz GKS Rudki 1
199 Maciej Blach Neptun Końskie 1
200 Maciej Moskwa Star Starachowice 1
201 Mateusz Wawrylak Olimpia Pogoń Staszów 1
202 Marcin Sadowski TS 1946 Nida Pińczów 1
203 Tomasz Lipski Lubrzanka Kajetanów 1
204 Piotr Radwański Olimpia Pogoń Staszów 1
205 Mateusz Madej TS 1946 Nida Pińczów 1
206 Jakub Hińcza Granat Skarżysko-Kamienna 1
207 Marcin Dziubek Spartakus Daleszyce 1
208 Zvonimir Petrović Korona II Kielce 1
209 Dominik Gach Klimontowianka Klimontów 1
210 Filip Wasik Neptun Końskie 1
211 Daniel Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
212 Jakub Górski Korona II Kielce 1
213 Dominik Rusiecki GKS Rudki 1
214 Bartłomiej Niedbała Łysica Bodzentyn 1

IV liga świętokrzyska sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Zawadzki Moravia Morawica 1
2 Krzysztof Kiercz Korona II Kielce 1
3 Łukasz Skalski Neptun Końskie 1
4 Karol Skrzypek GKS Rudki 1
5 Patryk Dela Olimpia Pogoń Staszów 1
6 Olaf Grad AKS 1947 Busko Zdrój 1
7 Przemysław Gajek Wierna Małogoszcz 1
8 Szymon Gryz Lubrzanka Kajetanów 1
9 Jakub Hińcza Granat Skarżysko-Kamienna 1
10 Adrian Morsztyn Sparta Kazimierza Wielka 1
11 Szczepan Krzeszowski GKS Zio-Max Nowiny 1
12 Karol Malec Olimpia Pogoń Staszów 1
13 Łukasz Konefał Alit Ożarów 1
14 Łukasz Wojna Neptun Końskie 1
15 Dawid Więckowski Korona II Kielce 1
16 Adrian Sandach Korona II Kielce 1