IV liga lubelska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lewart Lubartów 16 38 12 2 2 39 11 28
2 Włodawianka Włodawa 16 36 12 0 4 36 19 17
3 Huragan Międzyrzec Podlaski 16 33 10 3 3 46 15 31
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 33 10 3 3 32 16 16
5 Granit Bychawa 16 27 7 6 3 27 15 12
6 Powiślak Końskowola 15 27 8 3 4 24 17 7
7 Lublinianka Lublin 16 23 7 2 7 22 28 -6
8 Łada 1945 Biłgoraj 16 21 5 6 5 22 20 2
9 Kryształ Werbkowice 16 19 5 4 7 22 25 -3
10 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 18 4 6 5 15 22 -7
11 Victoria Żmudź 16 18 5 3 8 20 30 -10
12 Orlęta Łuków 16 18 5 3 8 19 38 -19
13 Unia Hrubieszów 16 16 5 1 10 23 34 -11
14 Kłos Chełm 16 11 3 2 11 19 28 -9
15 Górnik II Łęczna 16 10 3 1 12 19 34 -15
16 Huczwa Tyszowce 16 10 3 1 12 28 61 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lewart Lubartów 8 22 7 1 0 23 3 20
2 Włodawianka Włodawa 8 21 7 0 1 23 7 16
3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 20 6 2 0 16 4 12
4 Powiślak Końskowola 8 19 6 1 1 15 5 10
5 Granit Bychawa 8 17 5 2 1 16 7 9
6 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 16 5 1 2 24 8 16
7 Orlęta Łuków 8 14 4 2 2 17 13 4
8 Lublinianka Lublin 8 10 3 1 4 9 12 -3
9 Łada 1945 Biłgoraj 8 10 3 1 4 14 14 0
10 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 10 2 4 1 8 10 -2
11 Kryształ Werbkowice 8 8 2 2 4 12 16 -4
12 Unia Hrubieszów 8 7 2 1 5 10 13 -3
13 Kłos Chełm 8 7 2 1 5 8 10 -2
14 Huczwa Tyszowce 8 7 2 1 5 19 27 -8
15 Victoria Żmudź 8 5 1 2 5 8 16 -8
16 Górnik II Łęczna 8 4 1 1 6 11 15 -4
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Huragan Międzyrzec Podlaski 8 17 5 2 1 22 7 15
2 Lewart Lubartów 8 16 5 1 2 16 8 8
3 Włodawianka Włodawa 8 15 5 0 3 13 12 1
4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 13 4 1 3 16 12 4
5 Lublinianka Lublin 8 13 4 1 3 13 16 -3
6 Victoria Żmudź 8 13 4 1 3 12 14 -2
7 Łada 1945 Biłgoraj 8 11 2 5 1 8 6 2
8 Kryształ Werbkowice 8 11 3 2 3 10 9 1
9 Granit Bychawa 8 10 2 4 2 11 8 3
10 Unia Hrubieszów 8 9 3 0 5 13 21 -8
11 Powiślak Końskowola 7 8 2 2 3 9 12 -3
12 Sparta Rejowiec Fabryczny 8 8 2 2 4 7 12 -5
13 Górnik II Łęczna 8 6 2 0 6 8 19 -11
14 Orlęta Łuków 8 4 1 1 6 2 25 -23
15 Kłos Chełm 8 4 1 1 6 11 18 -7
16 Huczwa Tyszowce 8 3 1 0 7 9 34 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Łada 1945 Biłgoraj 3 1 3 2 3 3 2 2 5 2 7 9
Włodawianka Włodawa 4 2 4 5 10 0 4 2 5 5 8 6
Victoria Żmudź 3 4 6 4 5 7 0 1 4 2 4 10
Unia Hrubieszów 4 4 3 8 4 7 5 5 2 2 4 9
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 2 4 2 6 3 6 3 2 3 9 3
Sparta Rejowiec Fabryczny 1 3 2 2 4 2 0 5 1 5 7 5
Powiślak Końskowola 1 1 2 3 4 2 4 4 5 5 8 2
Orlęta Łuków 4 3 3 4 2 8 1 9 3 2 6 11
Lublinianka Lublin 3 5 7 7 4 2 2 5 1 5 6 3
Lewart Lubartów 3 1 5 2 6 3 11 2 6 0 7 4
Kłos Chełm 1 3 3 5 2 6 5 4 4 3 4 7
Kryształ Werbkowice 5 3 3 4 4 5 3 4 1 2 5 7
Huragan Międzyrzec Podlaski 5 3 8 4 7 1 9 1 7 1 9 5
Huczwa Tyszowce 2 6 9 7 3 15 4 9 4 10 5 14
Górnik II Łęczna 3 9 2 4 4 4 2 4 1 5 7 8
Granit Bychawa 5 2 2 3 4 4 4 2 4 3 8 1
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Huczwa Tyszowce 16 5.56 1.75 3.81 93.75% 6.25%
2 Huragan Międzyrzec Podlaski 16 3.81 2.88 0.94 81.25% 18.75%
3 Unia Hrubieszów 16 3.56 1.44 2.13 62.5% 37.5%
4 Orlęta Łuków 16 3.56 1.19 2.38 68.75% 31.25%
5 Włodawianka Włodawa 16 3.44 2.25 1.19 62.5% 37.5%
6 Górnik II Łęczna 16 3.31 1.19 2.13 56.25% 43.75%
7 Victoria Żmudź 16 3.13 1.25 1.88 50% 50%
8 Lublinianka Lublin 16 3.13 1.38 1.75 62.5% 37.5%
9 Lewart Lubartów 16 3.13 2.44 0.69 68.75% 31.25%
10 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 3 2 1 68.75% 31.25%
11 Kłos Chełm 16 2.94 1.19 1.75 56.25% 43.75%
12 Kryształ Werbkowice 16 2.94 1.38 1.56 50% 50%
13 Powiślak Końskowola 15 2.73 1.6 1.13 53.33% 46.67%
14 Łada 1945 Biłgoraj 16 2.63 1.38 1.25 56.25% 43.75%
15 Granit Bychawa 16 2.63 1.69 0.94 56.25% 43.75%
16 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 2.47 1 1.47 46.67% 53.33%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Ziółkowski Huczwa Tyszowce 16
2 Patryk Dorosz Łada 1945 Biłgoraj 11
3 Jarosław Milcz Lublinianka Lublin 10
4 Igor Paczuski Huragan Międzyrzec Podlaski 9
5 Konrad Nowak Lewart Lubartów 9
6 Erwin Sobiech Victoria Żmudź 8
7 Wesley vincent Cain Tomasovia Tomaszów Lubelski 8
8 Grzegorz Fularski Lewart Lubartów 8
9 Damian Koprucha Powiślak Końskowola 8
10 Jakub Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 7
11 Piotr Pacek Włodawianka Włodawa 7
12 Arkadiusz Drapsa Unia Hrubieszów 6
13 Bartłomiej Greniuk Unia Hrubieszów 6
14 Patryk Błaszczuk Włodawianka Włodawa 6
15 Andrzej Głowacki Sparta Rejowiec Fabryczny 6
16 Jurij Furta Victoria Żmudź 6
17 Łukasz Strug Granit Bychawa 6
18 Łukasz Najda Lewart Lubartów 5
19 Andrzej Zuchowski Kryształ Werbkowice 5
20 Michał Budzyński Włodawianka Włodawa 5
21 Łukasz Wierzbicki Granit Bychawa 5
22 Krzysztof Rybak Lublinianka Lublin 5
23 Łukasz Mirończuk Huragan Międzyrzec Podlaski 5
24 Jakub Szymala Granit Bychawa 5
25 Hubert Łukanowski Huragan Międzyrzec Podlaski 5
26 Paweł Radziszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 5
27 Aleks Aftyka Lewart Lubartów 4
28 Piotr Chodziutko Włodawianka Włodawa 4
29 Mariusz Podgórski Unia Hrubieszów 4
30 Radosław Szustek Orlęta Łuków 4
31 Sławomir Radzikowski Powiślak Końskowola 4
32 Adrian Siemieniuk Orlęta Łuków 4
33 Adam Wiraszka Huragan Międzyrzec Podlaski 4
34 Bartłomiej Tkaczuk Huragan Międzyrzec Podlaski 4
35 Kazimierz Bala Kłos Chełm 4
36 Dawid Pożak Lewart Lubartów 3
37 Michał Budzyński Lewart Lubartów 3
38 Paweł Fornal Kłos Chełm 3
39 Władysław Magdysz Włodawianka Włodawa 3
40 Bartosz Grasza Łada 1945 Biłgoraj 3
41 Jakub Martyn Sparta Rejowiec Fabryczny 3
42 Bartłomiej Reszczyński Kryształ Werbkowice 3
43 Jakub Pryliński Powiślak Końskowola 3
44 Sebastian Całka Huragan Międzyrzec Podlaski 3
45 Mateusz Misztal Granit Bychawa 3
46 Łukasz Mruk Huczwa Tyszowce 3
47 Dariusz Michna Lewart Lubartów 3
48 Rafał Szady Górnik II Łęczna 3
49 Wojciech Gęborys Tomasovia Tomaszów Lubelski 3
50 Bartosz Fiedeń Górnik II Łęczna 3
51 Jewgienij Grui Unia Hrubieszów 3
52 Paweł Wiciejowski Huczwa Tyszowce 3
53 Cezary Pęcak Granit Bychawa 3
54 Jakub Rojek Górnik II Łęczna 3
55 Szymon Łukasiewicz Orlęta Łuków 3
56 Stanisław Rybka Kryształ Werbkowice 2
57 Michał Luterek Kryształ Werbkowice 2
58 Vadim Alokhin Kryształ Werbkowice 2
59 Arkadiusz Smoła Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
60 Kacper Kamiński Włodawianka Włodawa 2
61 Krystian Mroczek Victoria Żmudź 2
62 Jakub Kawalec Włodawianka Włodawa 2
63 Alan Olszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
64 Sebastian Wrzesiński Lublinianka Lublin 2
65 Kacper Kowalski Kłos Chełm 2
66 Dawid Bereda Kłos Chełm 2
67 Adrian Dudkowski Powiślak Końskowola 2
68 Damian Chmura Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
69 Dominik Struk Granit Bychawa 2
70 Łukasz Drzewicki Kłos Chełm 2
71 Krystian Kobus Powiślak Końskowola 2
72 Kacper Chudowolski Huragan Międzyrzec Podlaski 2
73 Patryk Nieradko Kryształ Werbkowice 2
74 Piotr Waszczyński Włodawianka Włodawa 2
75 Ireneusz Baran Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
76 Hubert Kotowicz Lewart Lubartów 2
77 Marcin Gil Powiślak Końskowola 2
78 Yurii Podo Łada 1945 Biłgoraj 2
79 Mateusz Ebert Orlęta Łuków 2
80 Michał Towbin Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
81 Miłosz Turewicz Tomasovia Tomaszów Lubelski 2
82 Jakub Paćkowski Łada 1945 Biłgoraj 2
83 Emil Poznański Kłos Chełm 2
84 Jakub Cielebąk Górnik II Łęczna 2
85 Andrii Boiko Huczwa Tyszowce 2
86 Adrian Rapa Lublinianka Lublin 2
87 Patryk Pakuła Huragan Międzyrzec Podlaski 2
88 Przemysław Krzyszycha Łada 1945 Biłgoraj 2
89 Jakub Jaroszyński Górnik II Łęczna 2
90 Grzegorz Mulawa Lublinianka Lublin 1
91 Jakub Sawa Victoria Żmudź 1
92 Dariusz Kuliński Łada 1945 Biłgoraj 1
93 Damian Osoba Sparta Rejowiec Fabryczny 1
94 Maciej Pięta Powiślak Końskowola 1
95 Kacper Weregowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
96 Iwo Czumer Huragan Międzyrzec Podlaski 1
97 Karol Lewczuk Granit Bychawa 1
98 Ivan Litwiniuk Powiślak Końskowola 1
99 Błażej Omański Kryształ Werbkowice 1
100 Rafał Jaworski Orlęta Łuków 1
101 Jakub Świderski Granit Bychawa 1
102 Krzysztof Rak Kłos Chełm 1
103 Konrad Klejda Sparta Rejowiec Fabryczny 1
104 Marcel Sobiesiak Górnik II Łęczna 1
105 Piotr Lecki Victoria Żmudź 1
106 Kamil Łappo Kryształ Werbkowice 1
107 Jakub Sobstyl Lublinianka Lublin 1
108 Maciej Stożek Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
109 Mateusz Pańko Unia Hrubieszów 1
110 Kacper Naumiuk Włodawianka Włodawa 1
111 Adrian Wołoch Kryształ Werbkowice 1
112 Paweł Szatała Huczwa Tyszowce 1
113 Krystian Wołoch Kryształ Werbkowice 1
114 Jacek Paździor Sparta Rejowiec Fabryczny 1
115 Dawid Stepaniuk Kłos Chełm 1
116 Paweł Nawrocki Łada 1945 Biłgoraj 1
117 Mateusz Łakomy Powiślak Końskowola 1
118 Damian Rataj Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
119 Mateusz Oleszczuk Unia Hrubieszów 1
120 Łukasz Kamiński Unia Hrubieszów 1
121 Karol Banachiewicz Granit Bychawa 1
122 Mateusz Adamiec Sparta Rejowiec Fabryczny 1
123 Dominik Lewandowski Górnik II Łęczna 1
124 Przemysław Banaszak Górnik II Łęczna 1
125 Jakub Zagórski Górnik II Łęczna 1
126 Rafał Musz Włodawianka Włodawa 1
127 Adrian Rejmak Lublinianka Lublin 1
128 Damian Szuta Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
129 Anton Sara Huczwa Tyszowce 1
130 Sebastian Sowisz Orlęta Łuków 1
131 Daniel Goławski Orlęta Łuków 1
132 Damian Ścibior Victoria Żmudź 1
133 Maciej Skrzypek Włodawianka Włodawa 1
134 Paweł Żwirbla Kłos Chełm 1
135 Kacper Grochowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
136 Szymon Dec Kryształ Werbkowice 1
137 Mark Kharmushka Orlęta Łuków 1
138 Przemysław Jasiński Sparta Rejowiec Fabryczny 1
139 Kacper Persona Victoria Żmudź 1
140 Jakub Olszewski Górnik II Łęczna 1
141 Rafał Bronowicki Lewart Lubartów 1
142 Dawid Dworak Huczwa Tyszowce 1
143 Kacper Czarnota Włodawianka Włodawa 1
144 Kacper Waniowski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
145 Łukasz Kiryło Orlęta Łuków 1
146 Mateusz Wołos Sparta Rejowiec Fabryczny 1
147 Damian Kamola Kłos Chełm 1
148 Dawid Dzięgielewski Górnik II Łęczna 1

IV liga lubelska sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Alan Olszewski Huragan Międzyrzec Podlaski 1
2 Damian Ścibior Victoria Żmudź 1
3 Wojciech Stańczykowski Victoria Żmudź 1
4 Mateusz Sadowski Orlęta Łuków 1
5 Oleksandr Zozulia Tomasovia Tomaszów Lubelski 1
6 Janusz Birut Łada 1945 Biłgoraj 1
7 Daniel Machniak Orlęta Łuków 1
8 Michał Maliszewski Lublinianka Lublin 1