III liga, gr. III sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 21 6 3 2 18 11 7
2 Śląsk II Wrocław 11 20 6 2 3 16 12 4
3 Ruch Zdzieszowice 11 20 6 2 3 17 14 3
4 Lechia Zielona Góra 11 19 6 1 4 19 22 -3
5 Ślęza Wrocław 11 18 5 3 3 17 12 5
6 Polonia Bytom 11 17 5 2 4 15 12 3
7 Foto-Higiena Gać 11 17 5 2 4 16 16 0
8 Gwarek Tarnowskie Góry 11 17 5 2 4 19 20 -1
9 Rekord Bielsko-Biała 11 17 5 2 4 15 16 -1
10 Miedź II Legnica 11 16 4 4 3 21 16 5
11 Ruch Chorzów 11 16 4 4 3 16 14 2
12 MKS Kluczbork 11 15 4 3 4 19 18 1
13 Górnik II Zabrze 11 14 4 2 5 23 19 4
14 ROW 1964 Rybnik 11 11 3 2 6 20 25 -5
15 Stal Brzeg 11 10 2 4 5 12 18 -6
16 Zagłębie II Lubin 11 9 1 6 4 12 14 -2
17 Piast Żmigród 10 7 1 4 5 10 15 -5
18 LZS Starowice Dolne 10 4 0 4 6 2 13 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pniówek Pawłowice Śląskie 5 13 4 1 0 12 5 7
2 Ruch Zdzieszowice 6 13 4 1 1 12 7 5
3 Gwarek Tarnowskie Góry 6 13 4 1 1 8 6 2
4 Miedź II Legnica 6 11 3 2 1 12 5 7
5 Śląsk II Wrocław 5 10 3 1 1 6 4 2
6 Lechia Zielona Góra 6 10 3 1 2 14 14 0
7 Foto-Higiena Gać 5 10 3 1 1 9 8 1
8 ROW 1964 Rybnik 6 10 3 1 2 12 9 3
9 Ślęza Wrocław 5 9 3 0 2 7 6 1
10 Ruch Chorzów 6 9 2 3 1 9 7 2
11 MKS Kluczbork 5 8 2 2 1 9 7 2
12 Polonia Bytom 6 7 2 1 3 8 9 -1
13 Rekord Bielsko-Biała 5 7 2 1 2 3 6 -3
14 Stal Brzeg 6 7 2 1 3 8 11 -3
15 Zagłębie II Lubin 4 5 1 2 1 7 6 1
16 Piast Żmigród 4 5 1 2 1 6 5 1
17 Górnik II Zabrze 5 4 1 1 3 10 10 0
18 LZS Starowice Dolne 7 4 0 4 3 2 8 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 6 10 3 1 2 10 8 2
2 Polonia Bytom 5 10 3 1 1 7 3 4
3 Rekord Bielsko-Biała 6 10 3 1 2 12 10 2
4 Górnik II Zabrze 6 10 3 1 2 13 9 4
5 Lechia Zielona Góra 5 9 3 0 2 5 8 -3
6 Ślęza Wrocław 6 9 2 3 1 10 6 4
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 8 2 2 2 6 6 0
8 Ruch Zdzieszowice 5 7 2 1 2 5 7 -2
9 Foto-Higiena Gać 6 7 2 1 3 7 8 -1
10 Ruch Chorzów 5 7 2 1 2 7 7 0
11 MKS Kluczbork 6 7 2 1 3 10 11 -1
12 Miedź II Legnica 5 5 1 2 2 9 11 -2
13 Gwarek Tarnowskie Góry 5 4 1 1 3 11 14 -3
14 Zagłębie II Lubin 7 4 0 4 3 5 8 -3
15 Stal Brzeg 5 3 0 3 2 4 7 -3
16 Piast Żmigród 6 2 0 2 4 4 10 -6
17 ROW 1964 Rybnik 5 1 0 1 4 8 16 -8
18 LZS Starowice Dolne 3 0 0 0 3 0 5 -5
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 1 1 1 1 0 1 2 1 1 2 4 1
Śląsk II Wrocław 2 1 2 0 1 0 3 1 4 1 2 3
Zagłębie II Lubin 0 1 0 1 1 1 0 1 2 1 0 3
Stal Brzeg 1 1 1 2 1 3 0 1 4 1 4 3
Ruch Zdzieszowice 1 1 0 0 1 2 4 0 2 2 2 2
Ruch Chorzów 0 0 0 1 3 0 1 3 1 2 1 1
Rekord Bielsko-Biała 1 1 0 2 2 3 0 2 3 3 5 2
ROW 1964 Rybnik 2 3 1 5 3 2 4 1 1 1 3 3
Polonia Bytom 5 1 0 0 0 1 1 2 1 2 0 2
Pniówek Pawłowice Śląskie 2 1 2 1 3 1 1 1 0 2 4 0
Piast Żmigród 1 1 2 1 0 2 0 0 1 0 3 3
Miedź II Legnica 1 1 2 1 1 2 0 2 1 2 1 4
MKS Kluczbork 0 1 1 1 2 1 2 1 3 2 3 2
Lechia Zielona Góra 1 1 2 3 2 1 1 0 3 6 4 4
LZS Starowice Dolne 0 4 0 0 0 0 1 0 0 3 0 3
Górnik II Zabrze 2 1 2 1 1 1 1 3 3 1 5 5
Gwarek Tarnowskie Góry 2 2 4 1 1 1 0 3 2 4 5 2
Foto-Higiena Gać 2 2 1 0 0 0 2 1 3 0 2 5
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 ROW 1964 Rybnik 11 4.09 1.82 2.27 81.82% 18.18%
2 Górnik II Zabrze 11 3.82 2.09 1.73 81.82% 18.18%
3 Lechia Zielona Góra 11 3.73 1.73 2 81.82% 18.18%
4 Gwarek Tarnowskie Góry 11 3.55 1.73 1.82 72.73% 27.27%
5 Miedź II Legnica 11 3.36 1.91 1.45 45.45% 54.55%
6 MKS Kluczbork 11 3.36 1.73 1.64 63.64% 36.36%
7 Foto-Higiena Gać 11 2.91 1.45 1.45 63.64% 36.36%
8 Ruch Zdzieszowice 11 2.82 1.55 1.27 54.55% 45.45%
9 Rekord Bielsko-Biała 11 2.82 1.36 1.45 63.64% 36.36%
10 Stal Brzeg 11 2.73 1.09 1.64 54.55% 45.45%
11 Ruch Chorzów 11 2.73 1.45 1.27 54.55% 45.45%
12 Ślęza Wrocław 11 2.64 1.55 1.09 45.45% 54.55%
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 2.64 1.64 1 45.45% 54.55%
14 Śląsk II Wrocław 11 2.55 1.45 1.09 45.45% 54.55%
15 Piast Żmigród 10 2.5 1 1.5 50% 50%
16 Polonia Bytom 11 2.45 1.36 1.09 45.45% 54.55%
17 Zagłębie II Lubin 11 2.36 1.09 1.27 45.45% 54.55%
18 LZS Starowice Dolne 10 1.5 0.2 1.3 10% 90%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 9
2 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 6
3 Marcin Lachowski Polonia Bytom 4
4 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 4
5 Dominik Wejerowski Stal Brzeg 4
6 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
7 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 4
8 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 4
9 Piotr Samiec-Talar Śląsk II Wrocław 4
10 Marcin Buryło Foto-Higiena Gać 4
11 Jakub Ryś MKS Kluczbork 3
12 Mateusz Dychus Stal Brzeg 3
13 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 3
14 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 3
15 Adrian Kowalski MKS Kluczbork 3
16 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 3
17 Bruno dos Santos Raposo Miedź II Legnica 2
18 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 2
19 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 2
20 Aleksander Paluszek Górnik II Zabrze 2
21 Marcin Wróbel Rekord Bielsko-Biała 2
22 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 2
23 Wojciech Łobodziński Miedź II Legnica 2
24 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 2
25 Dariusz Kamiński Górnik II Zabrze 2
26 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 2
27 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 2
28 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 2
29 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 2
30 Tomasz Polak Gwarek Tarnowskie Góry 2
31 Szymon Krocz Śląsk II Wrocław 2
32 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 2
33 Grzegorz Kotowicz Śląsk II Wrocław 2
34 Damian Celuch Stal Brzeg 2
35 Radosław Dzierbicki ROW 1964 Rybnik 2
36 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 2
37 Sebastian Bergier Śląsk II Wrocław 2
38 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 2
39 Przemysław Szkatuła ROW 1964 Rybnik 2
40 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
41 Piotr Krawczyk Górnik II Zabrze 2
42 Łukasz Garguła Lechia Zielona Góra 1
43 Mateusz Bartolewski Ruch Chorzów 1
44 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
45 Błażej Chouwer Piast Żmigród 1
46 Bartosz Szepeta MKS Kluczbork 1
47 Mateusz Gaudyn Rekord Bielsko-Biała 1
48 Szymon Tragarz Ślęza Wrocław 1
49 Bartosz Boruń Śląsk II Wrocław 1
50 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
51 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
52 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 1
53 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 1
54 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 1
55 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 1
56 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
57 Mateusz Mazurek Gwarek Tarnowskie Góry 1
58 Dawid Plizga ROW 1964 Rybnik 1
59 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
60 Alasana Manneh Górnik II Zabrze 1
61 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 1
62 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
63 Piotr Niewieściuk Stal Brzeg 1
64 Damian Stachurski Lechia Zielona Góra 1
65 Piotr Kotyla Ślęza Wrocław 1
66 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
67 Alan Wojtaszek Piast Żmigród 1
68 Michał Koźlik Piast Żmigród 1
69 Filip Kendzia Piast Żmigród 1
70 Bartłomiej Polok ROW 1964 Rybnik 1
71 Dawid Zieliński Piast Żmigród 1
72 Bartosz Konieczny Lechia Zielona Góra 1
73 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
74 Damian Gąska Śląsk II Wrocław 1
75 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
76 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
77 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 1
78 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
79 Jarosław Czernysz Polonia Bytom 1
80 Łukasz Matusiak Polonia Bytom 1
81 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
82 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
83 Adrian Dąbrowski Ruch Chorzów 1
84 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
85 Juan Bauza Górnik II Zabrze 1
86 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 1
87 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 1
88 Michał Bartkowiak Foto-Higiena Gać 1
89 Tomasz Dyr Ślęza Wrocław 1
90 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 1
91 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 1
92 Mateusz Hołownia Śląsk II Wrocław 1
93 Mathieu Scalet Śląsk II Wrocław 1
94 Maciej Koziara Miedź II Legnica 1
95 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 1
96 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 1
97 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
98 Marko Zawada Górnik II Zabrze 1

III liga, gr. III sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 1
2 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1