IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 34 93 30 3 1 163 19 144
2 Wiślanie Jaśkowice 34 82 26 4 4 103 38 65
3 Orzeł Ryczów 34 65 19 8 7 81 47 34
4 Beskid Andrychów 34 59 18 5 11 68 38 30
5 Słomniczanka Słomniki 34 56 17 5 12 68 55 13
6 LKS Jawiszowice 34 56 16 8 10 66 58 8
7 Dalin Myślenice 34 55 16 7 11 68 55 13
8 Unia Oświęcim 34 55 17 4 13 52 50 2
9 Pcimianka Pcim 34 54 16 6 12 75 60 15
10 Tempo Białka 34 51 14 9 11 61 64 -3
11 Jutrzenka Giebułtów 34 48 15 3 16 40 52 -12
12 Sokół Kocmyrzów Baranówka 34 45 13 6 15 57 72 -15
13 MKS Trzebinia 34 36 11 3 20 48 73 -25
14 Garbarnia II Kraków 34 36 10 6 18 44 74 -30
15 KS Chełmek 34 26 7 5 22 49 91 -42
16 Wiślanka Grabie 34 26 7 5 22 33 75 -42
17 Clepardia Kraków 34 14 3 5 26 23 106 -83
18 TS Węgrzce 34 13 3 4 27 16 88 -72
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 17 51 17 0 0 97 5 92
2 Wiślanie Jaśkowice 17 46 15 1 1 59 13 46
3 Jutrzenka Giebułtów 17 38 12 2 3 26 16 10
4 Beskid Andrychów 17 37 12 1 4 42 16 26
5 Słomniczanka Słomniki 17 37 11 4 2 40 22 18
6 Pcimianka Pcim 17 37 11 4 2 50 19 31
7 Unia Oświęcim 17 35 11 2 4 32 20 12
8 Orzeł Ryczów 17 34 10 4 3 47 24 23
9 LKS Jawiszowice 17 31 9 4 4 35 26 9
10 Dalin Myślenice 17 31 9 4 4 36 20 16
11 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 30 9 3 5 37 30 7
12 Tempo Białka 17 28 8 4 5 33 27 6
13 MKS Trzebinia 17 28 9 1 7 33 27 6
14 Garbarnia II Kraków 17 23 7 2 8 28 32 -4
15 Wiślanka Grabie 17 19 5 4 8 21 33 -12
16 KS Chełmek 17 14 4 2 11 28 35 -7
17 Clepardia Kraków 17 12 3 3 11 15 42 -27
18 TS Węgrzce 17 12 3 3 11 11 38 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wieczysta Kraków 17 42 13 3 1 66 14 52
2 Wiślanie Jaśkowice 17 36 11 3 3 44 25 19
3 Orzeł Ryczów 17 31 9 4 4 34 23 11
4 LKS Jawiszowice 17 25 7 4 6 31 32 -1
5 Dalin Myślenice 17 24 7 3 7 32 35 -3
6 Tempo Białka 17 23 6 5 6 28 37 -9
7 Beskid Andrychów 17 22 6 4 7 26 22 4
8 Unia Oświęcim 17 20 6 2 9 20 30 -10
9 Słomniczanka Słomniki 17 19 6 1 10 28 33 -5
10 Pcimianka Pcim 17 17 5 2 10 25 41 -16
11 Sokół Kocmyrzów Baranówka 17 15 4 3 10 20 42 -22
12 Garbarnia II Kraków 17 13 3 4 10 16 42 -26
13 KS Chełmek 17 12 3 3 11 21 56 -35
14 Jutrzenka Giebułtów 17 10 3 1 13 14 36 -22
15 MKS Trzebinia 17 8 2 2 13 15 46 -31
16 Wiślanka Grabie 17 7 2 1 14 12 42 -30
17 Clepardia Kraków 17 2 0 2 15 8 64 -56
18 TS Węgrzce 17 1 0 1 16 5 50 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jutrzenka Giebułtów

Gospodarze Wynik Goście Data
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 TS Węgrzce 18 czerwca 2022
Tempo Białka 3 - 2 Jutrzenka Giebułtów 15 czerwca 2022
Jutrzenka Giebułtów 4 - 1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 11 czerwca 2022
Garbarnia II Kraków 0 - 3 Jutrzenka Giebułtów 5 czerwca 2022
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Clepardia Kraków 28 maja 2022
Pcimianka Pcim 5 - 0 Jutrzenka Giebułtów 25 maja 2022
KS Chełmek 1 - 2 Jutrzenka Giebułtów 21 maja 2022
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 MKS Trzebinia 15 maja 2022
Słomniczanka Słomniki 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 7 maja 2022
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Unia Oświęcim 3 maja 2022
Beskid Andrychów 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 30 kwietnia 2022
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Dalin Myślenice 23 kwietnia 2022
Jutrzenka Giebułtów 0 - 8 Wieczysta Kraków 16 kwietnia 2022
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 LKS Jawiszowice 9 kwietnia 2022
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Orzeł Ryczów 26 marca 2022
Wiślanie Jaśkowice 4 - 0 Jutrzenka Giebułtów 19 marca 2022
Wiślanka Grabie 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 12 marca 2022
TS Węgrzce 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 6 listopada 2021
Jutrzenka Giebułtów 1 - 1 Tempo Białka 30 października 2021
Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 23 października 2021
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Garbarnia II Kraków 16 października 2021
Clepardia Kraków 0 - 1 Jutrzenka Giebułtów 9 października 2021
Jutrzenka Giebułtów 2 - 0 KS Chełmek 2 października 2021
MKS Trzebinia 2 - 0 Jutrzenka Giebułtów 26 września 2021
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Słomniczanka Słomniki 18 września 2021
Unia Oświęcim 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 15 września 2021
Jutrzenka Giebułtów 1 - 0 Beskid Andrychów 11 września 2021
Dalin Myślenice 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 4 września 2021
Wieczysta Kraków 6 - 1 Jutrzenka Giebułtów 1 września 2021
LKS Jawiszowice 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 29 sierpnia 2021
Jutrzenka Giebułtów 5 - 1 Pcimianka Pcim 21 sierpnia 2021
Orzeł Ryczów 3 - 1 Jutrzenka Giebułtów 18 sierpnia 2021
Jutrzenka Giebułtów 3 - 3 Wiślanie Jaśkowice 14 sierpnia 2021
Jutrzenka Giebułtów 0 - 1 Wiślanka Grabie 7 sierpnia 2021

IV liga małopolska (zachodnia) sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sławomir Peszko Wieczysta Kraków 30
2 Radosław Majewski Wieczysta Kraków 29
3 Jakub Seweryn Wiślanie Jaśkowice 22
4 Roman Hutyria Tempo Białka 21
5 Eryk Ceglarz Beskid Andrychów 20
6 Maciej Jankowski Wieczysta Kraków 20
7 Mark osei Assinor Sokół Kocmyrzów Baranówka 20
8 Patrik Mišák Wieczysta Kraków 19
9 Michał Szewczyk Unia Oświęcim 19
10 Michał Kowalik MKS Trzebinia 18
11 Jakub Górecki Dalin Myślenice 17
12 Adrian Korczyk LKS Jawiszowice 17
13 Bartosz Kozieł Słomniczanka Słomniki 16
14 Łukasz Popiela Orzeł Ryczów 15
15 Kacper Sołtys Pcimianka Pcim 15
16 Kamil Karcz Beskid Andrychów 13
17 Dawid Hałat LKS Jawiszowice 12
18 Jakub Bąk Wieczysta Kraków 12
19 Mateusz Lampart Orzeł Ryczów 12
20 Chibueze Longinius Onwudi Pcimianka Pcim 10
21 Bartłomiej Ostafin Dalin Myślenice 9
22 Dawid Płonka LKS Jawiszowice 9
23 Bartosz Kiełbus Orzeł Ryczów 9
24 Rafał Grodzicki Jutrzenka Giebułtów 9
25 Łukasz Nowak Wiślanka Grabie 9
26 Łukasz Radomski LKS Jawiszowice 8
27 Jan Dziadkowiec Pcimianka Pcim 8
28 Szymon Pietrzyk Sokół Kocmyrzów Baranówka 8
29 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 8
30 Seweryn Michalski Wieczysta Kraków 8
31 Michał Puzik Tempo Białka 8
32 Tomasz Kustra KS Chełmek 8
33 Filip Handzlik Słomniczanka Słomniki 7
34 Arkadiusz Czapla Unia Oświęcim 7
35 Karol Wiczkowski Clepardia Kraków 7
36 Filip Nowak KS Chełmek 7
37 Dawid Kałat Dalin Myślenice 7
38 Kamil Koziołek Beskid Andrychów 7
39 Andrii Pishchevskyi TS Węgrzce 7
40 Damian Zięba Orzeł Ryczów 6
41 Maksymilian Hebel Wieczysta Kraków 6
42 Daniel Pandyra Pcimianka Pcim 6
43 Marek Mizia Orzeł Ryczów 6
44 Dawid Nagi Beskid Andrychów 6
45 Kamil Kowalczyk Garbarnia II Kraków 6
46 Mateusz Reczulski Dalin Myślenice 6
47 Michał Bury KS Chełmek 6
48 Mateusz Majcherczyk Jutrzenka Giebułtów 6
49 Rafał Nowak Unia Oświęcim 6
50 Łukasz Skrzypek Słomniczanka Słomniki 6
51 Waldemar Luberda Pcimianka Pcim 5
52 Krzysztof Piekarczyk Tempo Białka 5
53 Dawid Kasza Słomniczanka Słomniki 5
54 Wibson Souza Oliveira Słomniczanka Słomniki 5
55 Karol Wątroba Sokół Kocmyrzów Baranówka 5
56 Jakub Polniak Jutrzenka Giebułtów 5
57 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 5
58 Klemens Drobniak KS Chełmek 5
59 Mateusz Grzybowski Garbarnia II Kraków 5
60 Patryk Koim Beskid Andrychów 5
61 Marcin Szczurek MKS Trzebinia 5
62 Adrian Frańczak Wieczysta Kraków 5
63 Karol Lewandowski Beskid Andrychów 5
64 Łukasz Burliga Wieczysta Kraków 5
65 Patryk Ochman Słomniczanka Słomniki 4
66 Damian Matyja Słomniczanka Słomniki 4
67 Szymon Burkat Dalin Myślenice 4
68 Daniel Chochliński Pcimianka Pcim 4
69 Tomasz Ciećko Orzeł Ryczów 4
70 Dawid Linca Wieczysta Kraków 4
71 Wojciech Wojcieszyński Orzeł Ryczów 4
72 Hubert Basiura Tempo Białka 4
73 Dominik Zalejski Pcimianka Pcim 4
74 Konrad Balcer Wiślanie Jaśkowice 4
75 Krzysztof Sadowski Clepardia Kraków 4
76 Sebastian Głaz Wiślanie Jaśkowice 4
77 Jakub Snadny Unia Oświęcim 4
78 Damian Guzik Wieczysta Kraków 4
79 Marcin Kalinowski MKS Trzebinia 4
80 Sebastian Frączek LKS Jawiszowice 4
81 Krzysztof Michalec Słomniczanka Słomniki 4
82 Michał Guja Sokół Kocmyrzów Baranówka 4
83 Michał Wojtan Dalin Myślenice 4
84 Michał Cienkosz Dalin Myślenice 4
85 Daniel Kmak Wiślanka Grabie 4
86 Sławomir Zeszczuk Pcimianka Pcim 3
87 Nikodem Morawski Wiślanie Jaśkowice 3
88 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 3
89 Mateusz Hałat Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
90 Kamil Sobala Dalin Myślenice 3
91 Szymon Babiuch Unia Oświęcim 3
92 Łukasz Kowalski Dalin Myślenice 3
93 Maciej Balawender Jutrzenka Giebułtów 3
94 Paweł Mentel Tempo Białka 3
95 Arkadiusz Lewiński Wiślanie Jaśkowice 3
96 Łukasz Wierzba MKS Trzebinia 3
97 Maciej Zieliński Jutrzenka Giebułtów 3
98 Dawid Dynarek Wiślanie Jaśkowice 3
99 Kamil Gałka Wiślanie Jaśkowice 3
100 Przemysław Pitry LKS Jawiszowice 3
101 Patryk Drabik Beskid Andrychów 3
102 Karol Pietrzyk Jutrzenka Giebułtów 3
103 Wilde-Donald Guerrier Wieczysta Kraków 3
104 Tomasz Drabik Wiślanka Grabie 3
105 Przemysław Porębski Orzeł Ryczów 3
106 Jakub Jędrzejowski Dalin Myślenice 3
107 Kacper Ciuruś Garbarnia II Kraków 3
108 Karol Dziedzic Unia Oświęcim 3
109 Jacek Wesecki KS Chełmek 3
110 Marcin Herman LKS Jawiszowice 3
111 Dawid Serafin Wiślanka Grabie 3
112 Adrian Zybinski MKS Trzebinia 3
113 Mariusz Bienias Wiślanka Grabie 3
114 Marcin Kołton Garbarnia II Kraków 3
115 Pavlo Savelenko KS Chełmek 3
116 Kacper Orłowski Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
117 Grzegorz Silczuk Jutrzenka Giebułtów 3
118 Emmanuel Kumah Wieczysta Kraków 3
119 Kacper Pandyra Pcimianka Pcim 3
120 Piotr Bąk Clepardia Kraków 3
121 Grzegorz Chlebda Pcimianka Pcim 3
122 Damian Grudnik TS Węgrzce 3
123 Paweł Marek Tempo Białka 3
124 Daniel Wolak Wiślanie Jaśkowice 3
125 Roman Stepankov Sokół Kocmyrzów Baranówka 3
126 Patryk Mendela MKS Trzebinia 3
127 Jakub Sidor KS Chełmek 3
128 Krzysztof Księżyc KS Chełmek 3
129 Tomasz Wacławik Tempo Białka 3
130 Piotr Kolbiarz Pcimianka Pcim 3
131 Tomasz Wilk Garbarnia II Kraków 2
132 Patryk Kura Orzeł Ryczów 2
133 Tymoteusz Wiewióra Sokół Kocmyrzów Baranówka 2
134 Norbert Bierówka Wiślanie Jaśkowice 2
135 Tomasz Stelmach Dalin Myślenice 2
136 Igor Pawela Unia Oświęcim 2
137 Konrad Leśniak Wiślanka Grabie 2
138 Dawid Wadas Beskid Andrychów 2
139 Heinner rodrigo Valenzuela aparicio Słomniczanka Słomniki 2
140 Michał Płonka LKS Jawiszowice 2
141 Szymon Gołąb Garbarnia II Kraków 2
142 Jan Martyniak MKS Trzebinia 2
143 Jakub Sutor Garbarnia II Kraków 2
144 Thibault Moulin Wieczysta Kraków 2
145 Mateusz Stec Sokół Kocmyrzów Baranówka 2
146 Kamil Szewczyk Unia Oświęcim 2
147 Jakub Talaga Tempo Białka 2
148 Piotr Stawarczyk Dalin Myślenice 2
149 Kamil Trojan Garbarnia II Kraków 2
150 Grzegorz Kantek KS Chełmek 2
151 Adam Palarczyk Tempo Białka 2
152 Adrian Gałka MKS Trzebinia 2
153 Patryk Steinhoff Wiślanka Grabie 2
154 Jakub Kuczera Garbarnia II Kraków 2
155 Jakub Wcisło TS Węgrzce 2
156 Michał Groń Tempo Białka 2
157 Artur Moniak Pcimianka Pcim 2
158 Arkadiusz Garzeł Orzeł Ryczów 2
159 Karol Kuczek Pcimianka Pcim 2
160 Mateusz Ząbczyk Garbarnia II Kraków 2
161 Wojciech Dziadzio Orzeł Ryczów 2
162 Konrad Malina Dalin Myślenice 2
163 Tomasz Kaleta KS Chełmek 2
164 Dominik Solecki Garbarnia II Kraków 2
165 Miłosz Wąchała Orzeł Ryczów 2
166 Dawid Malik Garbarnia II Kraków 2
167 Dawid Jampich Wieczysta Kraków 2
168 Mariusz Panek Wiślanka Grabie 1
169 Andrzej Filipek Słomniczanka Słomniki 1
170 Jakub Kantyka Beskid Andrychów 1
171 Tomasz Ostafin Dalin Myślenice 1
172 Tomasz Targosz Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
173 Bartosz Tetych Wiślanie Jaśkowice 1
174 Marcin Jaworski Wiślanka Grabie 1
175 Dariusz Kapera Beskid Andrychów 1
176 Adrian Gryc Słomniczanka Słomniki 1
177 Michał Zając Orzeł Ryczów 1
178 Oskar Bartuś KS Chełmek 1
179 Jakub Smagło Orzeł Ryczów 1
180 Radosław Górka MKS Trzebinia 1
181 Michał Gruca Tempo Białka 1
182 Piotr Sabat Garbarnia II Kraków 1
183 Michał Romuzga Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
184 Gor Sargsyan Clepardia Kraków 1
185 Piotr Krok Clepardia Kraków 1
186 Barłomiej Steń Unia Oświęcim 1
187 Artur Grzechynka Tempo Białka 1
188 Bartłomiej Niedzielski Garbarnia II Kraków 1
189 Filip Sarga Garbarnia II Kraków 1
190 Damian Derenda Garbarnia II Kraków 1
191 Krystian Rejdych MKS Trzebinia 1
192 Maciej Kozicki Słomniczanka Słomniki 1
193 Dawid Janeczek Tempo Białka 1
194 Jan Wawak LKS Jawiszowice 1
195 Mateusz Węgorek MKS Trzebinia 1
196 Kacper Nieckula Garbarnia II Kraków 1
197 Jakub Kulig Orzeł Ryczów 1
198 Kamil Kupiec Clepardia Kraków 1
199 Patryk Strona Słomniczanka Słomniki 1
200 Szymon Kurek MKS Trzebinia 1
201 Mateusz Błasiak Clepardia Kraków 1
202 Mateusz Gamrot Wieczysta Kraków 1
203 Adrian Kukla Wiślanka Grabie 1
204 Jakub Horawa MKS Trzebinia 1
205 Mariusz Sierakowski TS Węgrzce 1
206 Mateusz Kubiak Jutrzenka Giebułtów 1
207 Jakub Zięba Pcimianka Pcim 1
208 Piotr Piotrowski Wiślanka Grabie 1
209 Maciej Zębala Orzeł Ryczów 1
210 Patryk Moskal TS Węgrzce 1
211 Michał Przetocki Dalin Myślenice 1
212 Dominik Lasik Wiślanie Jaśkowice 1
213 Krystian Wilk Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
214 Piotr Gołdowski Orzeł Ryczów 1
215 Szymon Reczulski Słomniczanka Słomniki 1
216 Kamil Kwaśny TS Węgrzce 1
217 Norbert Zalejski Garbarnia II Kraków 1
218 Karol Jurzec TS Węgrzce 1
219 Adrian Obrzud Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
220 Patryk Senkowski LKS Jawiszowice 1
221 Michał Supel Garbarnia II Kraków 1
222 Patryk Matysek Słomniczanka Słomniki 1
223 Arkadiusz Ryś Unia Oświęcim 1
224 Piotr Gogola Wiślanie Jaśkowice 1
225 Krystian Bloch KS Chełmek 1
226 Jarosław Madziała Tempo Białka 1
227 Dawid Gruszkowski Wiślanka Grabie 1
228 Michał Tylek Beskid Andrychów 1
229 Wojciech Wołki Clepardia Kraków 1
230 Mateusz Gniecki Jutrzenka Giebułtów 1
231 Paweł Pyciak Orzeł Ryczów 1
232 Michał Ślaski Jutrzenka Giebułtów 1
233 Kamil Kłusek Pcimianka Pcim 1
234 Daniel Kocemba LKS Jawiszowice 1
235 Kacper Laskoś Garbarnia II Kraków 1
236 Tomasz Kalicki Tempo Białka 1
237 Paweł Brak Sokół Kocmyrzów Baranówka 1
238 Bartosz Ściślak LKS Jawiszowice 1
239 Piotr Rusek Dalin Myślenice 1
240 Łukasz Pietras Wieczysta Kraków 1
241 Mateusz Krasuski Wieczysta Kraków 1