IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 24 8 0 0 26 5 21
2 Stomil II Olsztyn 8 18 6 0 2 24 5 19
3 Mamry Giżycko 8 16 5 1 2 24 10 14
4 Polonia Lidzbark Warmiński 8 15 5 0 3 13 12 1
5 Motor Lubawa 8 14 4 2 2 9 12 -3
6 Błękitni Orneta 8 14 4 2 2 17 21 -4
7 ITS Jeziorak Iława 8 13 4 1 3 17 10 7
8 Mrągowia Mrągowo 8 12 4 0 4 17 16 1
9 Pisa Barczewo 8 10 3 1 4 13 16 -3
10 Zatoka Braniewo 8 10 3 1 4 9 15 -6
11 Granica Kętrzyn 8 9 2 3 3 15 18 -3
12 Warmia Olsztyn 8 9 3 0 5 16 26 -10
13 Olimpia II Elbląg 8 7 2 1 5 16 16 0
14 MKS Korsze 8 6 1 3 4 11 16 -5
15 Mazur Ełk 8 4 1 1 6 6 16 -10
16 Tęcza Biskupiec 8 3 1 0 7 8 27 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 5 15 5 0 0 18 2 16
2 Stomil II Olsztyn 4 9 3 0 1 10 3 7
3 Polonia Lidzbark Warmiński 4 9 3 0 1 9 4 5
4 Mrągowia Mrągowo 4 9 3 0 1 9 4 5
5 Motor Lubawa 3 7 2 1 0 4 2 2
6 Mamry Giżycko 4 6 2 0 2 11 8 3
7 Błękitni Orneta 4 6 2 0 2 8 15 -7
8 ITS Jeziorak Iława 3 6 2 0 1 8 2 6
9 Warmia Olsztyn 2 6 2 0 0 6 2 4
10 Granica Kętrzyn 3 4 1 1 1 7 5 2
11 Olimpia II Elbląg 5 4 1 1 3 13 10 3
12 MKS Korsze 5 3 0 3 2 6 10 -4
13 Tęcza Biskupiec 8 3 1 0 7 8 27 -19
14 Zatoka Braniewo 3 1 0 1 2 1 6 -5
15 Mazur Ełk 3 1 0 1 2 3 7 -4
16 Pisa Barczewo 4 0 0 0 4 2 11 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mamry Giżycko 4 10 3 1 0 13 2 11
2 Pisa Barczewo 4 10 3 1 0 11 5 6
3 GKS Wikielec 3 9 3 0 0 8 3 5
4 Stomil II Olsztyn 4 9 3 0 1 14 2 12
5 Zatoka Braniewo 5 9 3 0 2 8 9 -1
6 Błękitni Orneta 4 8 2 2 0 9 6 3
7 Motor Lubawa 5 7 2 1 2 5 10 -5
8 ITS Jeziorak Iława 5 7 2 1 2 9 8 1
9 Polonia Lidzbark Warmiński 4 6 2 0 2 4 8 -4
10 Granica Kętrzyn 5 5 1 2 2 8 13 -5
11 Mrągowia Mrągowo 4 3 1 0 3 8 12 -4
12 Warmia Olsztyn 6 3 1 0 5 10 24 -14
13 Olimpia II Elbląg 3 3 1 0 2 3 6 -3
14 MKS Korsze 3 3 1 0 2 5 6 -1
15 Mazur Ełk 5 3 1 0 4 3 9 -6
16 Tęcza Biskupiec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Zatoka Braniewo 1 0 1 1 3 5 0 2 1 2 3 3
Warmia Olsztyn 2 3 2 2 2 2 3 3 3 2 1 5
Tęcza Biskupiec 2 2 0 2 3 6 0 6 1 4 1 8
Stomil II Olsztyn 3 2 4 0 7 1 3 0 4 0 3 1
Polonia Lidzbark Warmiński 0 3 1 1 1 0 2 1 6 1 3 2
Pisa Barczewo 0 1 1 3 3 3 1 5 3 2 4 2
Olimpia II Elbląg 0 3 1 1 4 2 3 4 0 1 2 3
Mrągowia Mrągowo 0 1 2 3 4 2 6 3 2 5 3 2
Motor Lubawa 1 1 1 1 1 1 1 3 1 2 2 5
Mazur Ełk 2 1 2 3 1 2 1 3 1 0 0 3
Mamry Giżycko 3 1 4 4 3 1 5 0 2 1 5 3
MKS Korsze 1 0 1 2 0 4 3 2 1 2 1 3
ITS Jeziorak Iława 1 1 1 0 1 3 1 2 4 2 9 2
Granica Kętrzyn 2 1 3 2 1 4 5 1 1 6 2 4
GKS Wikielec 3 2 4 1 4 0 3 0 1 0 7 2
Błękitni Orneta 3 2 0 2 3 5 4 6 2 3 5 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Warmia Olsztyn 8 5.25 2 3.25 87.5% 12.5%
2 Błękitni Orneta 8 4.75 2.13 2.63 75% 25%
3 Tęcza Biskupiec 8 4.38 1 3.38 87.5% 12.5%
4 Mamry Giżycko 8 4.25 3 1.25 75% 25%
5 Mrągowia Mrągowo 8 4.13 2.13 2 100% 0%
6 Granica Kętrzyn 8 4.13 1.88 2.25 75% 25%
7 Olimpia II Elbląg 8 4 2 2 87.5% 12.5%
8 GKS Wikielec 8 3.88 3.25 0.63 100% 0%
9 Stomil II Olsztyn 8 3.63 3 0.63 62.5% 37.5%
10 Pisa Barczewo 8 3.63 1.63 2 62.5% 37.5%
11 MKS Korsze 8 3.38 1.38 2 62.5% 37.5%
12 ITS Jeziorak Iława 8 3.38 2.13 1.25 62.5% 37.5%
13 Polonia Lidzbark Warmiński 8 3.13 1.63 1.5 75% 25%
14 Zatoka Braniewo 8 3 1.13 1.88 50% 50%
15 Mazur Ełk 8 2.75 0.75 2 75% 25%
16 Motor Lubawa 8 2.63 1.13 1.5 37.5% 62.5%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 6
2 Mateusz Cetnarski Stomil II Olsztyn 6
3 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 6
4 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 6
5 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 6
6 Dawid Rudnik Stomil II Olsztyn 5
7 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 5
8 Kacer Nawrocki Pisa Barczewo 5
9 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 5
10 Mateusz Różowicz Błękitni Orneta 4
11 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 4
12 Krystian Oleszko Warmia Olsztyn 4
13 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 4
14 Karol Landowski Stomil II Olsztyn 3
15 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 3
16 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 3
17 Igor Mazurek Warmia Olsztyn 3
18 Rafał Darda Mamry Giżycko 3
19 Piotr Kozłowski MKS Korsze 3
20 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 3
21 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 3
22 Mateusz Jurczak Polonia Lidzbark Warmiński 3
23 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 3
24 Michał Bartkowski GKS Wikielec 3
25 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
26 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 3
27 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 3
28 Adrian Podgórski Błękitni Orneta 3
29 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 3
30 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
31 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 2
32 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 2
33 Junior Bah Motor Lubawa 2
34 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 2
35 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 2
36 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
37 Damian Ruda Zatoka Braniewo 2
38 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 2
39 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 2
40 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 2
41 Michał Wołowik Granica Kętrzyn 2
42 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 2
43 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 2
44 Kamil Lullies Błękitni Orneta 2
45 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 2
46 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
47 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 2
48 Patryk Gendera Warmia Olsztyn 2
49 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 2
50 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 2
51 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 2
52 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 2
53 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 2
54 Paweł Sawicki MKS Korsze 2
55 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 1
56 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
57 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 1
58 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 1
59 Łukasz Malanowski Błękitni Orneta 1
60 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 1
61 Mateusz Siwko Olimpia II Elbląg 1
62 Mateusz Bucio Olimpia II Elbląg 1
63 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
64 Michał Bratkowski GKS Wikielec 1
65 Sebastian Krzywicki Pisa Barczewo 1
66 Jakub Rusak Mazur Ełk 1
67 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 1
68 Jakub Tecław Stomil II Olsztyn 1
69 Dawid Janczewski Warmia Olsztyn 1
70 Andrzej Burchart Motor Lubawa 1
71 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
72 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 1
73 Piotr Dominik Mrągowia Mrągowo 1
74 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 1
75 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
76 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 1
77 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
78 Wojciech Trznadel Warmia Olsztyn 1
79 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 1
80 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 1
81 Maciej Waląg Polonia Lidzbark Warmiński 1
82 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 1
83 Bartosz Mączkowski Olimpia II Elbląg 1
84 Patryk Wieliczko Olimpia II Elbląg 1
85 Andrzej Skindel Pisa Barczewo 1
86 Grzegorz Kochalski ITS Jeziorak Iława 1
87 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 1
88 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 1
89 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
90 Aleksander Kowalski Stomil II Olsztyn 1
91 Daniel Kleber Motor Lubawa 1
92 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 1
93 Krystian Ogrodowski Warmia Olsztyn 1
94 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
95 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 1
96 Maciej Balcerzak Mrągowia Mrągowo 1
97 Miłosz Sztachański Granica Kętrzyn 1
98 Denys Diemishev Motor Lubawa 1
99 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 1
100 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 1
101 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
102 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 1
103 Patryk Baran Stomil II Olsztyn 1

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 1
2 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 1
3 Bartosz Sobótka Warmia Olsztyn 1
4 Patryk Rosiński Mazur Ełk 1