IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 30 83 27 2 1 104 19 85
2 Motor Lubawa 30 66 21 3 6 62 30 32
3 ITS Jeziorak Iława 30 65 21 2 7 87 41 46
4 GKS Wikielec 30 62 19 5 6 84 36 48
5 Mrągowia Mrągowo 30 55 17 4 9 61 30 31
6 Mamry Giżycko 30 49 14 7 9 52 39 13
7 MKS Korsze 30 48 14 6 10 55 47 8
8 Olimpia II Elbląg 30 42 13 3 14 51 60 -9
9 Tęcza Biskupiec 30 39 12 3 15 68 55 13
10 Granica Kętrzyn 30 38 11 5 14 51 52 -1
11 Zatoka Braniewo 30 34 9 7 14 55 51 4
12 Unia Susz 30 27 7 6 17 42 77 -35
13 Rominta Gołdap 30 27 8 3 19 39 81 -42
14 Czarni Olecko 30 23 5 8 17 35 71 -36
15 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 16 4 4 22 37 101 -64
16 Tęcza Miłomłyn 30 11 3 2 25 25 118 -93
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 15 40 13 1 1 54 11 43
2 Motor Lubawa 15 39 13 0 2 34 15 19
3 GKS Wikielec 15 35 11 2 2 46 12 34
4 ITS Jeziorak Iława 15 34 11 1 3 44 23 21
5 Mrągowia Mrągowo 15 33 10 3 2 31 10 21
6 Mamry Giżycko 15 26 7 5 3 30 21 9
7 Granica Kętrzyn 15 26 8 2 5 33 21 12
8 Zatoka Braniewo 15 26 8 2 5 36 18 18
9 MKS Korsze 15 25 7 4 4 29 17 12
10 Olimpia II Elbląg 15 25 8 1 6 25 25 0
11 Tęcza Biskupiec 15 25 8 1 6 49 22 27
12 Unia Susz 15 17 4 5 6 25 31 -6
13 Rominta Gołdap 15 16 5 1 9 22 34 -12
14 Czarni Olecko 15 13 3 4 8 20 33 -13
15 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 11 3 2 10 24 46 -22
16 Tęcza Miłomłyn 15 4 1 1 13 11 56 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Concordia Elbląg 15 43 14 1 0 50 8 42
2 ITS Jeziorak Iława 15 31 10 1 4 43 18 25
3 Motor Lubawa 15 27 8 3 4 28 15 13
4 GKS Wikielec 15 27 8 3 4 38 24 14
5 Mamry Giżycko 15 23 7 2 6 22 18 4
6 MKS Korsze 15 23 7 2 6 26 30 -4
7 Mrągowia Mrągowo 15 22 7 1 7 30 20 10
8 Olimpia II Elbląg 15 17 5 2 8 26 35 -9
9 Tęcza Biskupiec 15 14 4 2 9 19 33 -14
10 Granica Kętrzyn 15 12 3 3 9 18 31 -13
11 Rominta Gołdap 15 11 3 2 10 17 47 -30
12 Unia Susz 15 10 3 1 11 17 46 -29
13 Czarni Olecko 15 10 2 4 9 15 38 -23
14 Zatoka Braniewo 15 8 1 5 9 19 33 -14
15 Tęcza Miłomłyn 15 7 2 1 12 14 62 -48
16 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 15 5 1 2 12 13 55 -42
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Zatoka Braniewo 7 6 13 2 12 18 4 4 9 9 11 9
Unia Susz 4 8 8 11 4 13 11 13 5 13 10 18
Tęcza Miłomłyn 3 14 5 16 6 13 9 14 3 23 4 32
Tęcza Biskupiec 8 4 10 8 12 10 7 12 11 7 16 14
Rominta Gołdap 5 10 6 16 8 13 5 9 8 11 9 18
Olimpia II Elbląg 9 6 4 8 8 13 3 8 6 11 19 11
Mrągowia Mrągowo 7 1 11 7 9 2 9 6 8 6 16 9
Motor Lubawa 9 6 9 7 13 4 13 3 7 3 11 6
Mamry Giżycko 3 4 5 10 11 7 9 7 11 7 11 6
MKS Korsze 5 6 12 6 13 7 3 14 11 8 10 7
ITS Jeziorak Iława 8 4 13 5 16 9 16 7 14 8 19 9
Granica Kętrzyn 4 5 9 8 7 11 9 10 10 7 10 13
GKS Wikielec 7 1 15 7 17 1 10 8 15 7 19 11
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 13 3 18 7 16 9 10 5 15 10 26
Czarni Olecko 4 8 5 14 3 14 5 9 5 5 11 19
Concordia Elbląg 12 3 16 1 9 4 17 5 14 2 26 4
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Tęcza Miłomłyn 30 4.77 0.83 3.93 86.67% 13.33%
2 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 30 4.6 1.23 3.37 80% 20%
3 ITS Jeziorak Iława 30 4.27 2.9 1.37 83.33% 16.67%
4 Tęcza Biskupiec 30 4.1 2.27 1.83 86.67% 13.33%
5 Concordia Elbląg 30 4.1 3.47 0.63 76.67% 23.33%
6 Rominta Gołdap 30 4 1.3 2.7 83.33% 16.67%
7 GKS Wikielec 30 4 2.8 1.2 73.33% 26.67%
8 Unia Susz 30 3.97 1.4 2.57 76.67% 23.33%
9 Olimpia II Elbląg 30 3.7 1.7 2 70% 30%
10 Zatoka Braniewo 30 3.53 1.83 1.7 63.33% 36.67%
11 Czarni Olecko 30 3.53 1.17 2.37 63.33% 36.67%
12 Granica Kętrzyn 30 3.43 1.7 1.73 60% 40%
13 MKS Korsze 30 3.4 1.83 1.57 60% 40%
14 Motor Lubawa 30 3.07 2.07 1 56.67% 43.33%
15 Mrągowia Mrągowo 30 3.03 2.03 1 66.67% 33.33%
16 Mamry Giżycko 30 3.03 1.73 1.3 60% 40%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Patrycjusz Malanowski Concordia Elbląg 29
2 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 20
3 Bartłomiej Bogdaniuk Tęcza Biskupiec 20
4 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 19
5 Krystian Staniec Unia Susz 18
6 Marcin Karczewski GKS Wikielec 18
7 Radosław Lenart Concordia Elbląg 15
8 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 14
9 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 13
10 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 13
11 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 13
12 Konrad Juraniec MKS Korsze 12
13 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 12
14 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 12
15 Michał Jankowski GKS Wikielec 11
16 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 11
17 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 11
18 Piotr Kozłowski MKS Korsze 11
19 Łukasz Goździejewski GKS Wikielec 10
20 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 10
21 Bartłomiej Szafran Mamry Giżycko 10
22 Paweł Tomkiewicz GKS Wikielec 10
23 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 9
24 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 9
25 Marcin Sawicki Unia Susz 9
26 Jakub Kozłowski Czarni Olecko 9
27 Piotr Trafarski MKS Korsze 9
28 Mateusz Skonieczka Mrągowia Mrągowo 9
29 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 8
30 Adrian Płoski GKS Wikielec 8
31 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 8
32 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 8
33 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 8
34 Arkadiusz Cichocki Czarni Olecko 7
35 Radosław Gulbierz Rominta Gołdap 7
36 Kamil Sternicki Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 7
37 Sebastian Kowalski Mrągowia Mrągowo 7
38 Tomasz Śnieżawski Motor Lubawa 7
39 Rafał Wyralski Tęcza Miłomłyn 7
40 Adam Duda Concordia Elbląg 7
41 Daniel Mlonek Motor Lubawa 7
42 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 6
43 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 6
44 Piotr Sawicki MKS Korsze 6
45 Błażej Drężek Mamry Giżycko 6
46 Dawid Radomski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6
47 Mariusz Bucio Olimpia II Elbląg 6
48 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 6
49 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 6
50 Oskar Bradtke Olimpia II Elbląg 6
51 Bartłomiej Kiljański Tęcza Miłomłyn 6
52 Mikołaj Rałowiec Granica Kętrzyn 5
53 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 5
54 Damian Ołów Rominta Gołdap 5
55 Michał Mościński Rominta Gołdap 5
56 Mateusz Litwiński Rominta Gołdap 5
57 Mahamadou Bah Motor Lubawa 5
58 Kacper Rałowiec Granica Kętrzyn 5
59 Sebastian Tomczuk Concordia Elbląg 5
60 Paweł Olszewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5
61 Daniel Jastrzębski Zatoka Braniewo 5
62 Kamil Stawiecki Czarni Olecko 5
63 Michał Piceluk Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
64 Szymon Tylenda Rominta Gołdap 4
65 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 4
66 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 4
67 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 4
68 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 4
69 Piotr Chmielewski Motor Lubawa 4
70 Denys Diemishev Motor Lubawa 4
71 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 4
72 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 4
73 Anton Kolosov Olimpia II Elbląg 4
74 Jan Sidorowicz Mamry Giżycko 4
75 Arkadiusz Koprucki Motor Lubawa 4
76 Cezary Sirojć Tęcza Biskupiec 4
77 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 4
78 Jarosław Skonieczka Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4
79 Grzegorz Kulpaka Tęcza Biskupiec 4
80 Cezary Nowiński GKS Wikielec 4
81 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 4
82 Damian Ruda Zatoka Braniewo 4
83 Łukasz Luliński Unia Susz 3
84 Cezary Dedek Unia Susz 3
85 Edil De souza barros Concordia Elbląg 3
86 Michał Świderski Mamry Giżycko 3
87 Norbert Nestorowicz Olimpia II Elbląg 3
88 Marcin Swacha-Sock Granica Kętrzyn 3
89 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 3
90 Klaudiusz Krasa Olimpia II Elbląg 3
91 Piotr Wiktorzak Czarni Olecko 3
92 Mateusz Kułak Rominta Gołdap 3
93 Marcin Spirydon Mrągowia Mrągowo 3
94 Mateusz Szymański Motor Lubawa 3
95 Sebastian Kulesz Olimpia II Elbląg 3
96 Radosław Bukacki Concordia Elbląg 3
97 Łukasz Nadolny Concordia Elbląg 3
98 Piotr Kacperek GKS Wikielec 3
99 Adam Kapusta Motor Lubawa 3
100 Krzysztof Łokietek Granica Kętrzyn 3
101 Rafał Darda Mamry Giżycko 3
102 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 3
103 Michał Kacziński Unia Susz 2
104 Łukasz Wietecha Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
105 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 2
106 Szymon Ratajczak Concordia Elbląg 2
107 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 2
108 Damian Jęksa Mamry Giżycko 2
109 Hubert Rzepkowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
110 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 2
111 Mateusz Duda Czarni Olecko 2
112 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 2
113 Cezary Robaczewski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
114 Piotr Zalewski Olimpia II Elbląg 2
115 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 2
116 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 2
117 Michał Wołowik MKS Korsze 2
118 Rafał Kudlak Mrągowia Mrągowo 2
119 Tomasz Bańkowski Mamry Giżycko 2
120 Paweł Rogoz Concordia Elbląg 2
121 Paweł Pelc Concordia Elbląg 2
122 Jakub Kicmanik Zatoka Braniewo 2
123 Korneliusz Sochań Olimpia II Elbląg 2
124 Michał Lewandowski Concordia Elbląg 2
125 Filip Rusiak Mamry Giżycko 2
126 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 2
127 Szymon Tomaszewski Olimpia II Elbląg 2
128 Mateusz Włodarczyk Unia Susz 2
129 Tomasz Szawara Concordia Elbląg 2
130 Dawid Cwalina Czarni Olecko 2
131 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 2
132 Michał Foj ITS Jeziorak Iława 2
133 Krzysztof Żukowski Rominta Gołdap 2
134 Maciej Deredas Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2
135 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 2
136 Remigiusz Misztal Olimpia II Elbląg 2
137 Andrzej Burchart Motor Lubawa 2
138 Adrian Chabera Tęcza Biskupiec 2
139 Szymon Chrzanowski Tęcza Biskupiec 2
140 Mateusz Opar Mamry Giżycko 2
141 Jakub Ciuńczyk Tęcza Biskupiec 2
142 Łukasz Świgoń Tęcza Miłomłyn 2
143 Kamil Synowczyk MKS Korsze 2
144 Konrad Rusiecki Mrągowia Mrągowo 2
145 Adam Skierkowski Concordia Elbląg 2
146 Piotr Andruszkiewicz Tęcza Biskupiec 2
147 Marcin Filipowicz MKS Korsze 2
148 Wiktor Perlejewski Olimpia II Elbląg 1
149 Mateusz Skowroński Tęcza Biskupiec 1
150 Patryk Jędrzejewski MKS Korsze 1
151 Michał Kraszewski Tęcza Miłomłyn 1
152 Bartosz Budny Zatoka Braniewo 1
153 Wojciech Szmyd Granica Kętrzyn 1
154 Paweł Kolcz ITS Jeziorak Iława 1
155 Patryk Rosoliński Mrągowia Mrągowo 1
156 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 1
157 Jarosław Koszewski Tęcza Miłomłyn 1
158 Borys Piórkowski GKS Wikielec 1
159 Rafał Jakimczuk Zatoka Braniewo 1
160 Paweł Flis MKS Korsze 1
161 Patryk Wodzicki GKS Wikielec 1
162 Dariusz Wieliczko Zatoka Braniewo 1
163 Dawid Mazurek Olimpia II Elbląg 1
164 Remigiusz Parulis ITS Jeziorak Iława 1
165 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 1
166 Marcin Jakubowski Tęcza Miłomłyn 1
167 Maciej Pawlukiewicz Mamry Giżycko 1
168 Szymon Dujko-Domański Motor Lubawa 1
169 Adrian Zasuwa Motor Lubawa 1
170 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 1
171 Patryk Czarnota ITS Jeziorak Iława 1
172 Paweł Dębski Tęcza Miłomłyn 1
173 Adam Gąsiorowski MKS Korsze 1
174 Marcin Kuczyński Concordia Elbląg 1
175 Radosław Wolski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
176 Adrian Żukiewicz Mrągowia Mrągowo 1
177 Kuba Szymanowski Unia Susz 1
178 Kordian Sołtysik Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
179 Bartłomiej Zacharewicz Mamry Giżycko 1
180 Michał Kiełtyka Olimpia II Elbląg 1
181 Stanisław Kamiński Czarni Olecko 1
182 Robert Bumbul Mrągowia Mrągowo 1
183 Piotr Sobótka Motor Lubawa 1
184 Martyn Michalak Motor Lubawa 1
185 Paweł Bieńkowski Unia Susz 1
186 Michał Markowski Olimpia II Elbląg 1
187 Dawid Olewnik Olimpia II Elbląg 1
188 Adam Bognacki Mamry Giżycko 1
189 Kacper Stępień Mamry Giżycko 1
190 Michał Leszczyński Rominta Gołdap 1
191 Marek Murawski Rominta Gołdap 1
192 Jakub Urbański Unia Susz 1
193 Błażej Turowski GKS Wikielec 1
194 Radosław Pasik Concordia Elbląg 1
195 Grzegorz Karaś Czarni Olecko 1
196 Adam Krajewski MKS Korsze 1
197 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 1
198 Sebastian Szypulski Tęcza Biskupiec 1
199 Jakub Tomaszewski Mrągowia Mrągowo 1
200 Paweł Branicki MKS Korsze 1
201 Przemysław Matelski Zatoka Braniewo 1
202 Jakub Bloch Olimpia II Elbląg 1
203 Dariusz Laskowski GKS Wikielec 1
204 Wojciech Kowalkowski Tęcza Miłomłyn 1
205 Łukasz Szumski Mrągowia Mrągowo 1
206 Przemysław Kamiński Concordia Elbląg 1
207 Dawid Skalski Czarni Olecko 1
208 Kacper Koniecko Czarni Olecko 1
209 Maciej Rozumowski Olimpia II Elbląg 1
210 Maciej Waluśkiewicz Rominta Gołdap 1
211 Damian Gerka Motor Lubawa 1
212 Rafał Farasiewicz Tęcza Miłomłyn 1
213 Michał Kwiatkowski GKS Wikielec 1
214 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
215 Sebastian Lubiejewski Concordia Elbląg 1
216 Tomasz Kamiński Rominta Gołdap 1
217 Jakub Jasiński Czarni Olecko 1
218 Piotr Wojnicki Granica Kętrzyn 1
219 Aleksandr Emelianov Granica Kętrzyn 1

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2018/2019

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jarosław Koszewski Tęcza Miłomłyn 2
2 Marcin Jakubowski Tęcza Miłomłyn 2
3 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 1
4 Dawid Radomski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1
5 Arkadiusz Koprucki Motor Lubawa 1
6 Dawid Wierzba Olimpia II Elbląg 1
7 Bartosz Budny Zatoka Braniewo 1
8 Paweł Dębski Tęcza Miłomłyn 1
9 Marek Murawski Rominta Gołdap 1
10 Damian Roksela Granica Kętrzyn 1
11 Bartłomiej Rynkowski Rominta Gołdap 1
12 Jonasz Lewandowski Unia Susz 1
13 Damian Jankowski Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1