III liga, gr. III sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Skra Częstochowa 34 66 18 12 4 59 28 31
2 Ślęza Wrocław 34 64 19 7 8 67 48 19
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 18 9 7 56 40 16
4 Stal Brzeg 34 60 17 9 8 69 46 23
5 Górnik Polkowice 34 59 18 5 11 64 43 21
6 Piast Żmigród 34 57 17 6 11 56 43 13
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 13 10 11 57 44 13
8 Rekord Bielsko-Biała 34 46 13 7 14 49 50 -1
9 Lechia Dzierżoniów 34 46 14 4 16 55 58 -3
10 Zagłębie II Lubin 34 46 14 4 16 53 57 -4
11 BKS Stal Bielsko-Biała 34 46 14 4 16 41 48 -7
12 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 44 13 5 16 60 62 -2
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 43 11 10 13 43 51 -8
14 Miedź II Legnica 34 41 12 5 17 42 56 -14
15 Górnik II Zabrze 34 39 11 6 17 56 63 -7
16 Unia Turza Śląska 34 36 10 6 18 51 63 -12
17 Falubaz Zielona Góra 34 33 9 6 19 48 67 -19
18 Polonia Głubczyce 34 22 7 1 26 37 96 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Skra Częstochowa 17 45 14 3 0 37 6 31
2 Stal Brzeg 17 38 11 5 1 39 18 21
3 Gwarek Tarnowskie Góry 17 33 10 3 4 28 20 8
4 Górnik Polkowice 17 31 10 1 6 37 20 17
5 Ślęza Wrocław 17 30 9 3 5 39 25 14
6 Piast Żmigród 17 29 8 5 4 28 16 12
7 Miedź II Legnica 17 29 9 2 6 23 22 1
8 BKS Stal Bielsko-Biała 17 26 8 2 7 22 19 3
9 Ruch Zdzieszowice 17 25 7 4 6 34 24 10
10 Rekord Bielsko-Biała 17 25 7 4 6 26 24 2
11 Lechia Dzierżoniów 17 25 7 4 6 25 24 1
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 25 6 7 4 23 18 5
13 Zagłębie II Lubin 17 24 7 3 7 31 25 6
14 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 23 7 2 8 37 34 3
15 Górnik II Zabrze 17 22 7 1 9 30 28 2
16 Unia Turza Śląska 17 20 5 5 7 29 25 4
17 Falubaz Zielona Góra 17 19 5 4 8 25 31 -6
18 Polonia Głubczyce 17 9 3 0 14 20 51 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ślęza Wrocław 17 34 10 4 3 28 23 5
2 Gwarek Tarnowskie Góry 17 30 8 6 3 28 20 8
3 Górnik Polkowice 17 28 8 4 5 27 23 4
4 Piast Żmigród 17 28 9 1 7 28 27 1
5 Ruch Zdzieszowice 17 24 6 6 5 23 20 3
6 Stal Brzeg 17 22 6 4 7 30 28 2
7 Zagłębie II Lubin 17 22 7 1 9 22 32 -10
8 Skra Częstochowa 17 21 4 9 4 22 22 0
9 Rekord Bielsko-Biała 17 21 6 3 8 23 26 -3
10 Lechia Dzierżoniów 17 21 7 0 10 30 34 -4
11 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 21 6 3 8 23 28 -5
12 BKS Stal Bielsko-Biała 17 20 6 2 9 19 29 -10
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 18 5 3 9 20 33 -13
14 Górnik II Zabrze 17 17 4 5 8 26 35 -9
15 Unia Turza Śląska 17 16 5 1 11 22 38 -16
16 Falubaz Zielona Góra 17 14 4 2 11 23 36 -13
17 Polonia Głubczyce 17 13 4 1 12 17 45 -28
18 Miedź II Legnica 17 12 3 3 11 19 34 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 7 5 8 6 9 13 4 7 14 4 21 14
Zagłębie II Lubin 8 13 6 9 11 3 8 4 7 13 13 14
Unia Turza Śląska 8 10 6 6 8 11 6 9 8 11 14 14
Stal Brzeg 4 4 11 7 13 8 13 9 9 5 18 14
Skra Częstochowa 8 3 6 4 7 4 7 9 11 4 18 5
Ruch Zdzieszowice 11 7 7 5 9 4 7 4 10 8 13 14
Rekord Bielsko-Biała 7 5 8 6 6 6 8 8 8 7 11 14
Polonia Głubczyce 4 14 3 11 4 17 1 13 12 15 11 26
Pniówek Pawłowice Śląskie 4 6 4 10 5 7 6 5 6 6 10 15
Piast Żmigród 10 7 9 4 6 5 7 10 11 7 15 7
Miedź II Legnica 8 7 6 8 7 17 5 3 4 6 8 15
Lechia Dzierżoniów 6 11 7 6 11 9 6 6 14 8 15 14
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 9 8 14 12 10 9 6 10 10 16 13
Górnik Polkowice 13 5 8 6 11 6 8 7 9 10 13 10
Górnik II Zabrze 5 6 11 7 9 9 8 10 7 8 13 17
Gwarek Tarnowskie Góry 8 4 7 3 10 4 7 5 12 11 14 10
Falubaz Zielona Góra 10 4 4 6 7 18 8 5 3 14 14 21
BKS Stal Bielsko-Biała 2 5 3 4 9 3 10 8 4 12 12 12
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Polonia Głubczyce 34 3.91 1.09 2.82 76.47% 23.53%
2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 3.59 1.76 1.82 73.53% 26.47%
3 Górnik II Zabrze 34 3.5 1.65 1.85 73.53% 26.47%
4 Ślęza Wrocław 34 3.38 1.97 1.41 58.82% 41.18%
5 Stal Brzeg 34 3.38 2.03 1.35 64.71% 35.29%
6 Falubaz Zielona Góra 34 3.38 1.41 1.97 67.65% 32.35%
7 Unia Turza Śląska 34 3.35 1.5 1.85 67.65% 32.35%
8 Lechia Dzierżoniów 34 3.32 1.62 1.71 76.47% 23.53%
9 Zagłębie II Lubin 34 3.24 1.56 1.68 61.76% 38.24%
10 Górnik Polkowice 34 3.15 1.88 1.26 52.94% 47.06%
11 Ruch Zdzieszowice 34 2.97 1.68 1.29 61.76% 38.24%
12 Rekord Bielsko-Biała 34 2.91 1.44 1.47 61.76% 38.24%
13 Piast Żmigród 34 2.91 1.65 1.26 58.82% 41.18%
14 Miedź II Legnica 34 2.88 1.24 1.65 61.76% 38.24%
15 Gwarek Tarnowskie Góry 34 2.82 1.65 1.18 58.82% 41.18%
16 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 2.76 1.26 1.5 44.12% 55.88%
17 BKS Stal Bielsko-Biała 34 2.62 1.21 1.41 58.82% 41.18%
18 Skra Częstochowa 34 2.56 1.74 0.82 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Firlej Ślęza Wrocław 24
2 Daniel Rumin Skra Częstochowa 20
3 Damian Niedojad Lechia Dzierżoniów 20
4 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 19
5 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 18
6 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 15
7 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 14
8 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 14
9 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13
10 Marcin Nowacki Stal Brzeg 13
11 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 13
12 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 13
13 Wojciech Okińczyc Falubaz Zielona Góra 12
14 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 12
15 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 12
16 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 11
17 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 10
18 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 10
19 Łukasz Bawoł Polonia Głubczyce 10
20 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10
21 Dawid Lipiński Stal Brzeg 10
22 Dominik Lasik Górnik II Zabrze 10
23 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 9
24 Marcin Czaicki BKS Stal Bielsko-Biała 9
25 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 9
26 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 8
27 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 8
28 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 8
29 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 7
30 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 7
31 Szymon Kobusiński Falubaz Zielona Góra 7
32 Konrad Andrzejczak Zagłębie II Lubin 7
33 Szymon Grek Polonia Głubczyce 7
34 Dawid Wolny Ruch Zdzieszowice 6
35 Przemysław Mycan Falubaz Zielona Góra 6
36 Damian Celuch Stal Brzeg 6
37 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
38 Jakub Czajkowski Ruch Zdzieszowice 6
39 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 6
40 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 6
41 Ryszard Kraus Miedź II Legnica 6
42 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 6
43 Maciej Szymkowiak Stal Brzeg 6
44 Kamil Karcz BKS Stal Bielsko-Biała 5
45 Damian Nowak Skra Częstochowa 5
46 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 5
47 Piotr Nocoń Skra Częstochowa 5
48 Wiktor Kobiela Górnik Polkowice 5
49 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
50 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 5
51 Marek Gładkowski Unia Turza Śląska 5
52 Mateusz Ogrodowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
53 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 5
54 Sandi Arcon Górnik II Zabrze 5
55 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 5
56 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 5
57 Tobiasz Jarczak Ślęza Wrocław 5
58 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 5
59 Damian Celuch Piast Żmigród 5
60 Mariusz Sobala BKS Stal Bielsko-Biała 5
61 Jakub Babij Falubaz Zielona Góra 5
62 Fryderyk Stasiak Miedź II Legnica 4
63 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 4
64 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 4
65 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 4
66 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 4
67 Dawid Molski Ślęza Wrocław 4
68 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 4
69 Mateusz Jaros Piast Żmigród 4
70 Patryk Poręba Miedź II Legnica 4
71 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 4
72 Piotr Mastalerz Skra Częstochowa 4
73 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
74 Tomasz Gajda Stal Brzeg 4
75 Michał Bednarski Górnik Polkowice 4
76 Dariusz Pawlusiński Unia Turza Śląska 4
77 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 4
78 Mateusz Kwiatkowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
79 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 4
80 Erik Grendel Górnik II Zabrze 4
81 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
82 Dawid Nagi Rekord Bielsko-Biała 4
83 Michał Sikorski Stal Brzeg 4
84 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
85 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
86 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 4
87 Patryk Bobkiewicz Piast Żmigród 4
88 Maciej Spychała Zagłębie II Lubin 4
89 Adrian Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
90 Łukasz Szędzielarz Rekord Bielsko-Biała 4
91 David Ledecký Górnik II Zabrze 4
92 Jacek Jarnot BKS Stal Bielsko-Biała 4
93 Artur Małecki Falubaz Zielona Góra 3
94 Jakub Berkowicz Ślęza Wrocław 3
95 Piotr Trąd Unia Turza Śląska 3
96 Mateusz Michalski Górnik II Zabrze 3
97 Mateusz Woldan Skra Częstochowa 3
98 Kamil Bezak BKS Stal Bielsko-Biała 3
99 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 3
100 Karol Wanat Polonia Głubczyce 3
101 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 3
102 Kamil Zalewski Stal Brzeg 3
103 Jarosław Wieczorek Ruch Zdzieszowice 3
104 Tomasz Musioł BKS Stal Bielsko-Biała 3
105 Albert Cipior Falubaz Zielona Góra 3
106 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 3
107 Daniel Smuga Górnik II Zabrze 3
108 Dawid Rudnik Polonia Głubczyce 3
109 Adrian Nowacki Górnik Polkowice 3
110 Grzegorz Fonfara Gwarek Tarnowskie Góry 3
111 Arkadiusz Lalko Unia Turza Śląska 3
112 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 3
113 Maciej Gaszka Pniówek Pawłowice Śląskie 3
114 Mateusz Piotrowski Górnik Polkowice 3
115 Kacper Pawlus Polonia Głubczyce 2
116 Mateusz Bartolewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
117 Kamil Pilarski Piast Żmigród 2
118 Sebastian Surmaj Miedź II Legnica 2
119 Marcin Szczurek BKS Stal Bielsko-Biała 2
120 Łukasz Wasiak Piast Żmigród 2
121 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
122 Michał Szczyrba Pniówek Pawłowice Śląskie 2
123 Dawid Hałat Rekord Bielsko-Biała 2
124 Jan Dudek Rekord Bielsko-Biała 2
125 Szymon Brzezicki Lechia Dzierżoniów 2
126 Michał Bojdys Rekord Bielsko-Biała 2
127 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
128 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 2
129 Łukasz Kowalczyk Skra Częstochowa 2
130 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 2
131 Aleksander Januszkiewicz Stal Brzeg 2
132 Łukasz Radomski BKS Stal Bielsko-Biała 2
133 Martin Nespor Zagłębie II Lubin 2
134 Paweł Juraszczyk Gwarek Tarnowskie Góry 2
135 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 2
136 Bartosz Włodarczyk Ruch Zdzieszowice 2
137 Rafał Pietrzak Zagłębie II Lubin 2
138 Michał Kieca Piast Żmigród 2
139 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 2
140 Bartosz Flis KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
141 Piotr Rymar KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
142 Rédoine Aouchet KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
143 Rafał Ostrowski Falubaz Zielona Góra 2
144 Arkadiusz Czapla Rekord Bielsko-Biała 2
145 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
146 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 2
147 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 2
148 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 2
149 Wojciech Konefał Górnik Polkowice 2
150 Wojciech Galas Górnik Polkowice 2
151 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 2
152 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 2
153 Damian Pawłowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
154 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
155 Adrian Repski Ślęza Wrocław 2
156 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 2
157 Michał Czernek Rekord Bielsko-Biała 2
158 Sebastian Polak Ruch Zdzieszowice 2
159 Mateusz Piechowiak Miedź II Legnica 2
160 Mateusz Surożyński Górnik Polkowice 2
161 Ronald Solórzano Rekord Bielsko-Biała 2
162 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
163 Marek Profic Rekord Bielsko-Biała 2
164 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
165 Patryk Mucha Zagłębie II Lubin 1
166 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
167 Oskar Majbroda Piast Żmigród 1
168 Arkadiusz Przybyła Pniówek Pawłowice Śląskie 1
169 Kamil Witkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
170 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 1
171 Daniel Liszka Górnik II Zabrze 1
172 Bartosz Martczuk Górnik II Zabrze 1
173 Patryk Jakubowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
174 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 1
175 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
176 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
177 Mariusz Kaczmarczyk Falubaz Zielona Góra 1
178 Jakub Dyląg Gwarek Tarnowskie Góry 1
179 Serafin Szota Zagłębie II Lubin 1
180 Mateusz Górka Gwarek Tarnowskie Góry 1
181 Pablo Roca Miedź II Legnica 1
182 Patryk Paszkiewicz Lechia Dzierżoniów 1
183 Krzysztof Wiktorowicz Piast Żmigród 1
184 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
185 Adrian Błaszkiewicz Skra Częstochowa 1
186 Marcin Mączka BKS Stal Bielsko-Biała 1
187 Krzysztof Staśkiewicz Zagłębie II Lubin 1
188 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
189 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
190 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 1
191 Sebastian Górski Falubaz Zielona Góra 1
192 Kacper Fedorowicz Polonia Głubczyce 1
193 Jan Izdebski Falubaz Zielona Góra 1
194 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 1
195 Karol Tomczyk Skra Częstochowa 1
196 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
197 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 1
198 Patryk Joachim Górnik II Zabrze 1
199 Michał Chyrek Piast Żmigród 1
200 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 1
201 Damian Oczko BKS Stal Bielsko-Biała 1
202 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
203 Konrad Kareta BKS Stal Bielsko-Biała 1
204 Maciej Kowalski-Haberek Górnik Polkowice 1
205 Paweł Primel Górnik Polkowice 1
206 Przemysław Mystkowski Miedź II Legnica 1
207 Kornel Osyra Miedź II Legnica 1
208 Antoni Konderak Miedź II Legnica 1
209 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
210 Damian Michalski Górnik Polkowice 1
211 Mateusz Tkacz Miedź II Legnica 1
212 Łukasz Ziętek Falubaz Zielona Góra 1
213 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
214 Alexander Mrozek Gwarek Tarnowskie Góry 1
215 Damian Zdolski BKS Stal Bielsko-Biała 1
216 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
217 Dominik Czekański BKS Stal Bielsko-Biała 1
218 Michał Bachor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
219 Mateusz Kubica Rekord Bielsko-Biała 1
220 Jakub Żmuda Stal Brzeg 1
221 Sławomir Szary Pniówek Pawłowice Śląskie 1
222 Arkadij Herasymow Pniówek Pawłowice Śląskie 1
223 Mariusz Przybylski Górnik II Zabrze 1
224 Karol Wanat Ruch Zdzieszowice 1
225 Piotr Pietkiewicz Lechia Dzierżoniów 1
226 Michał Bartkowiak Miedź II Legnica 1
227 Martins Ekwueme Falubaz Zielona Góra 1
228 Sebastian Weremko Ruch Zdzieszowice 1
229 Oskar Małecki Ślęza Wrocław 1
230 Paweł Kohut Piast Żmigród 1
231 Krzysztof Kaczmarczyk KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
232 Abdul Moustapha Ouédraogo KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
233 Andrzej Korytek Piast Żmigród 1
234 Jonatan Domin Unia Turza Śląska 1
235 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
236 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 1
237 Karol Stachowiak Piast Żmigród 1
238 Tadeusz Urbainczyk Gwarek Tarnowskie Góry 1
239 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
240 Bartosz Bartczuk Górnik II Zabrze 1
241 Adam Buksa Zagłębie II Lubin 1
242 Dawid Domaradzki Lechia Dzierżoniów 1
243 Patryk Antończak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
244 Bartłomiej Kulczycki Stal Brzeg 1
245 Kamil Mańkowski Ślęza Wrocław 1
246 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
247 Tomasz Wojciechowski Górnik Polkowice 1
248 Adrian Sikora Gwarek Tarnowskie Góry 1
249 Ołeksandr Szeweluchin Górnik II Zabrze 1
250 Sławomir Ogłaza Skra Częstochowa 1
251 Krystian Dudała Unia Turza Śląska 1
252 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
253 Jan Januszek Miedź II Legnica 1
254 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 1
255 Jan Vlasko Zagłębie II Lubin 1
256 Wojciech Zawistowski Falubaz Zielona Góra 1
257 Daniel Wajsak Górnik II Zabrze 1
258 Marcin Kowalski Skra Częstochowa 1
259 Maricn Wróbel BKS Stal Bielsko-Biała 1
260 Bartłomiej Kolanko Stal Brzeg 1
261 Wojciech Jurek Stal Brzeg 1

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 2
2 Andrzej Korytek Piast Żmigród 2
3 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
4 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
5 Arkadiusz Lalko Unia Turza Śląska 1
6 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 1
7 Kamil Pilarski Piast Żmigród 1
8 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 1
9 Michał Bojdys Rekord Bielsko-Biała 1
10 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 1
11 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
12 Sebastian Weremko Ruch Zdzieszowice 1
13 Bartosz Bartczuk Górnik II Zabrze 1
14 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 1
15 Damian Oko Zagłębie II Lubin 1
16 Meik Karwot Górnik II Zabrze 1
17 Adrian Droszczak Falubaz Zielona Góra 1