III liga, gr. III sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Skra Częstochowa 34 66 18 12 4 59 28 31
2 Ślęza Wrocław 34 64 19 7 8 67 48 19
3 Gwarek Tarnowskie Góry 34 63 18 9 7 56 40 16
4 Stal Brzeg 34 60 17 9 8 69 46 23
5 Górnik Polkowice 34 59 18 5 11 64 43 21
6 Piast Żmigród 34 57 17 6 11 56 43 13
7 Ruch Zdzieszowice 34 49 13 10 11 57 44 13
8 Rekord Bielsko-Biała 34 46 13 7 14 49 50 -1
9 Lechia Dzierżoniów 34 46 14 4 16 55 58 -3
10 Zagłębie II Lubin 34 46 14 4 16 53 57 -4
11 BKS Stal Bielsko-Biała 34 46 14 4 16 41 48 -7
12 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 44 13 5 16 60 62 -2
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 43 11 10 13 43 51 -8
14 Miedź II Legnica 34 41 12 5 17 42 56 -14
15 Górnik II Zabrze 34 39 11 6 17 56 63 -7
16 Unia Turza Śląska 34 36 10 6 18 51 63 -12
17 Lechia Zielona Góra 34 33 9 6 19 48 67 -19
18 Polonia Głubczyce 34 22 7 1 26 37 96 -59
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Skra Częstochowa 17 45 14 3 0 37 6 31
2 Stal Brzeg 17 38 11 5 1 39 18 21
3 Gwarek Tarnowskie Góry 17 33 10 3 4 28 20 8
4 Górnik Polkowice 17 31 10 1 6 37 20 17
5 Ślęza Wrocław 17 30 9 3 5 39 25 14
6 Piast Żmigród 17 29 8 5 4 28 16 12
7 Miedź II Legnica 17 29 9 2 6 23 22 1
8 BKS Stal Bielsko-Biała 17 26 8 2 7 22 19 3
9 Ruch Zdzieszowice 17 25 7 4 6 34 24 10
10 Rekord Bielsko-Biała 17 25 7 4 6 26 24 2
11 Lechia Dzierżoniów 17 25 7 4 6 25 24 1
12 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 25 6 7 4 23 18 5
13 Zagłębie II Lubin 17 24 7 3 7 31 25 6
14 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 23 7 2 8 37 34 3
15 Górnik II Zabrze 17 22 7 1 9 30 28 2
16 Unia Turza Śląska 17 20 5 5 7 29 25 4
17 Lechia Zielona Góra 17 19 5 4 8 25 31 -6
18 Polonia Głubczyce 17 9 3 0 14 20 51 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ślęza Wrocław 17 34 10 4 3 28 23 5
2 Gwarek Tarnowskie Góry 17 30 8 6 3 28 20 8
3 Górnik Polkowice 17 28 8 4 5 27 23 4
4 Piast Żmigród 17 28 9 1 7 28 27 1
5 Ruch Zdzieszowice 17 24 6 6 5 23 20 3
6 Stal Brzeg 17 22 6 4 7 30 28 2
7 Zagłębie II Lubin 17 22 7 1 9 22 32 -10
8 Skra Częstochowa 17 21 4 9 4 22 22 0
9 Rekord Bielsko-Biała 17 21 6 3 8 23 26 -3
10 Lechia Dzierżoniów 17 21 7 0 10 30 34 -4
11 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 21 6 3 8 23 28 -5
12 BKS Stal Bielsko-Biała 17 20 6 2 9 19 29 -10
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 18 5 3 9 20 33 -13
14 Górnik II Zabrze 17 17 4 5 8 26 35 -9
15 Unia Turza Śląska 17 16 5 1 11 22 38 -16
16 Lechia Zielona Góra 17 14 4 2 11 23 36 -13
17 Polonia Głubczyce 17 13 4 1 12 17 45 -28
18 Miedź II Legnica 17 12 3 3 11 19 34 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Ślęza Wrocław 7 5 8 6 9 12 4 6 14 4 21 13
Zagłębie II Lubin 8 13 6 9 11 3 8 4 7 12 13 14
Unia Turza Śląska 8 9 6 4 8 10 6 9 8 11 14 13
Stal Brzeg 4 3 11 7 10 8 13 9 9 5 15 14
Skra Częstochowa 8 3 6 4 7 4 6 9 9 4 16 5
Ruch Zdzieszowice 11 7 7 5 9 4 7 4 10 8 13 13
Rekord Bielsko-Biała 6 5 6 6 4 6 7 8 6 7 10 14
Polonia Głubczyce 4 14 3 11 4 16 1 13 12 15 11 25
Pniówek Pawłowice Śląskie 4 5 4 10 5 6 6 5 6 5 10 15
Piast Żmigród 10 7 9 4 6 5 6 10 10 6 14 7
Miedź II Legnica 7 7 6 8 7 17 5 3 4 6 8 15
Lechia Zielona Góra 10 4 4 6 7 18 8 5 3 12 13 20
Lechia Dzierżoniów 6 11 7 6 11 9 6 6 14 8 15 13
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2 9 8 12 12 10 9 5 10 10 16 12
Górnik Polkowice 11 5 7 6 10 6 7 7 9 10 12 8
Górnik II Zabrze 5 6 10 7 9 8 8 9 7 8 12 17
Gwarek Tarnowskie Góry 8 4 7 3 10 3 7 5 12 11 14 9
BKS Stal Bielsko-Biała 2 4 3 4 9 3 10 7 4 12 12 12
- bramki zdobyte, - bramki stracone

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Polonia Głubczyce 34 3.91 1.09 2.82 76.47% 23.53%
2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 3.59 1.76 1.82 73.53% 26.47%
3 Górnik II Zabrze 34 3.5 1.65 1.85 73.53% 26.47%
4 Ślęza Wrocław 34 3.38 1.97 1.41 58.82% 41.18%
5 Stal Brzeg 34 3.38 2.03 1.35 64.71% 35.29%
6 Lechia Zielona Góra 34 3.38 1.41 1.97 67.65% 32.35%
7 Unia Turza Śląska 34 3.35 1.5 1.85 67.65% 32.35%
8 Lechia Dzierżoniów 34 3.32 1.62 1.71 76.47% 23.53%
9 Zagłębie II Lubin 34 3.24 1.56 1.68 61.76% 38.24%
10 Górnik Polkowice 34 3.15 1.88 1.26 52.94% 47.06%
11 Ruch Zdzieszowice 34 2.97 1.68 1.29 61.76% 38.24%
12 Rekord Bielsko-Biała 34 2.91 1.44 1.47 61.76% 38.24%
13 Piast Żmigród 34 2.91 1.65 1.26 58.82% 41.18%
14 Miedź II Legnica 34 2.88 1.24 1.65 61.76% 38.24%
15 Gwarek Tarnowskie Góry 34 2.82 1.65 1.18 58.82% 41.18%
16 Pniówek Pawłowice Śląskie 34 2.76 1.26 1.5 44.12% 55.88%
17 BKS Stal Bielsko-Biała 34 2.62 1.21 1.41 58.82% 41.18%
18 Skra Częstochowa 34 2.56 1.74 0.82 50% 50%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Maciej Firlej Ślęza Wrocław 24
2 Daniel Rumin Skra Częstochowa 20
3 Damian Niedojad Lechia Dzierżoniów 20
4 Dawid Hanzel Unia Turza Śląska 19
5 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 18
6 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 15
7 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 14
8 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 14
9 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13
10 Marcin Nowacki Stal Brzeg 13
11 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 13
12 Dominik Bronisławski Stal Brzeg 13
13 Wojciech Okińczyc Lechia Zielona Góra 12
14 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 12
15 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 12
16 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 11
17 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 10
18 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 10
19 Łukasz Bawoł Polonia Głubczyce 10
20 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10
21 Dawid Lipiński Stal Brzeg 10
22 Dominik Lasik Górnik II Zabrze 10
23 Dawid Niedbała Skra Częstochowa 9
24 Marcin Czaicki BKS Stal Bielsko-Biała 9
25 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 9
26 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 8
27 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 8
28 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 8
29 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 7
30 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 7
31 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 7
32 Konrad Andrzejczak Zagłębie II Lubin 7
33 Szymon Grek Polonia Głubczyce 7
34 Dawid Wolny Ruch Zdzieszowice 6
35 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 6
36 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
37 Jakub Czajkowski Ruch Zdzieszowice 6
38 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 6
39 Ryszard Kraus Miedź II Legnica 6
40 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 6
41 Maciej Szymkowiak Stal Brzeg 6
42 Kamil Karcz BKS Stal Bielsko-Biała 5
43 Damian Nowak Skra Częstochowa 5
44 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 5
45 Wiktor Kobiela Górnik Polkowice 5
46 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
47 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 5
48 Marek Gładkowski Unia Turza Śląska 5
49 Mateusz Ogrodowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
50 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 5
51 Sandi Arcon Górnik II Zabrze 5
52 Krzysztof Napora Skra Częstochowa 5
53 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 5
54 Tobiasz Jarczak Ślęza Wrocław 5
55 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 5
56 Damian Celuch Piast Żmigród 5
57 Mariusz Sobala BKS Stal Bielsko-Biała 5
58 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 5
59 Fryderyk Stasiak Miedź II Legnica 4
60 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 4
61 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 4
62 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 4
63 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 4
64 Dawid Molski Ślęza Wrocław 4
65 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 4
66 Mateusz Jaros Piast Żmigród 4
67 Patryk Poręba Miedź II Legnica 4
68 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 4
69 Piotr Mastalerz Skra Częstochowa 4
70 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 4
71 Tomasz Gajda Stal Brzeg 4
72 Dariusz Pawlusiński Unia Turza Śląska 4
73 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 4
74 Mateusz Kwiatkowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
75 Filip Dudziak Zagłębie II Lubin 4
76 Erik Grendel Górnik II Zabrze 4
77 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
78 Dawid Nagi Rekord Bielsko-Biała 4
79 Michał Sikorski Stal Brzeg 4
80 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
81 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
82 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 4
83 Patryk Bobkiewicz Piast Żmigród 4
84 Maciej Spychała Zagłębie II Lubin 4
85 Adrian Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
86 Łukasz Szędzielarz Rekord Bielsko-Biała 4
87 David Ledecký Górnik II Zabrze 4
88 Jacek Jarnot BKS Stal Bielsko-Biała 4
89 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 3
90 Jakub Berkowicz Ślęza Wrocław 3
91 Piotr Trąd Unia Turza Śląska 3
92 Mateusz Michalski Górnik II Zabrze 3
93 Mateusz Woldan Skra Częstochowa 3
94 Kamil Bezak BKS Stal Bielsko-Biała 3
95 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 3
96 Karol Wanat Polonia Głubczyce 3
97 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 3
98 Kamil Zalewski Stal Brzeg 3
99 Jarosław Wieczorek Ruch Zdzieszowice 3
100 Tomasz Musioł BKS Stal Bielsko-Biała 3
101 Albert Cipior Lechia Zielona Góra 3
102 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 3
103 Daniel Smuga Górnik II Zabrze 3
104 Dawid Rudnik Polonia Głubczyce 3
105 Adrian Nowacki Górnik Polkowice 3
106 Grzegorz Fonfara Gwarek Tarnowskie Góry 3
107 Arkadiusz Lalko Unia Turza Śląska 3
108 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 3
109 Maciej Gaszka Pniówek Pawłowice Śląskie 3
110 Mateusz Piotrowski Górnik Polkowice 3
111 Kacper Pawlus Polonia Głubczyce 2
112 Mateusz Bartolewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
113 Kamil Pilarski Piast Żmigród 2
114 Sebastian Surmaj Miedź II Legnica 2
115 Marcin Szczurek BKS Stal Bielsko-Biała 2
116 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
117 Michał Szczyrba Pniówek Pawłowice Śląskie 2
118 Dawid Hałat Rekord Bielsko-Biała 2
119 Jan Dudek Rekord Bielsko-Biała 2
120 Szymon Brzezicki Lechia Dzierżoniów 2
121 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
122 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 2
123 Łukasz Kowalczyk Skra Częstochowa 2
124 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 2
125 Aleksander Januszkiewicz Stal Brzeg 2
126 Łukasz Radomski BKS Stal Bielsko-Biała 2
127 Martin Nespor Zagłębie II Lubin 2
128 Paweł Juraszczyk Gwarek Tarnowskie Góry 2
129 Marcin Wdowiak Ślęza Wrocław 2
130 Bartosz Włodarczyk Ruch Zdzieszowice 2
131 Rafał Pietrzak Zagłębie II Lubin 2
132 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 2
133 Bartosz Flis KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
134 Piotr Rymar KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
135 Rédoine Aouchet KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
136 Rafał Ostrowski Lechia Zielona Góra 2
137 Arkadiusz Czapla Rekord Bielsko-Biała 2
138 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
139 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 2
140 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 2
141 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 2
142 Wojciech Konefał Górnik Polkowice 2
143 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 2
144 Jacek Lenartowicz Polonia Głubczyce 2
145 Damian Pawłowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
146 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
147 Adrian Repski Ślęza Wrocław 2
148 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 2
149 Michał Czernek Rekord Bielsko-Biała 2
150 Sebastian Polak Ruch Zdzieszowice 2
151 Mateusz Piechowiak Miedź II Legnica 2
152 Mateusz Surożyński Górnik Polkowice 2
153 Ronald Solórzano Rekord Bielsko-Biała 2
154 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
155 Marek Profic Rekord Bielsko-Biała 2
156 Adam Olejnik Skra Częstochowa 1
157 Patryk Mucha Zagłębie II Lubin 1
158 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
159 Oskar Majbroda Piast Żmigród 1
160 Arkadiusz Przybyła Pniówek Pawłowice Śląskie 1
161 Kamil Witkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 1
162 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 1
163 Daniel Liszka Górnik II Zabrze 1
164 Bartosz Martczuk Górnik II Zabrze 1
165 Patryk Jakubowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
166 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 1
167 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
168 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
169 Mariusz Kaczmarczyk Lechia Zielona Góra 1
170 Jakub Dyląg Gwarek Tarnowskie Góry 1
171 Serafin Szota Zagłębie II Lubin 1
172 Mateusz Górka Gwarek Tarnowskie Góry 1
173 Pablo Roca Miedź II Legnica 1
174 Patryk Paszkiewicz Lechia Dzierżoniów 1
175 Krzysztof Wiktorowicz Piast Żmigród 1
176 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
177 Adrian Błaszkiewicz Skra Częstochowa 1
178 Marcin Mączka BKS Stal Bielsko-Biała 1
179 Krzysztof Staśkiewicz Zagłębie II Lubin 1
180 Szymon Ciuberek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
181 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
182 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 1
183 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 1
184 Kacper Fedorowicz Polonia Głubczyce 1
185 Jan Izdebski Lechia Zielona Góra 1
186 Rafał Czarnecki Polonia Głubczyce 1
187 Karol Tomczyk Skra Częstochowa 1
188 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
189 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 1
190 Patryk Joachim Górnik II Zabrze 1
191 Michał Chyrek Piast Żmigród 1
192 Adrian Niewiadomski Ślęza Wrocław 1
193 Damian Oczko BKS Stal Bielsko-Biała 1
194 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
195 Konrad Kareta BKS Stal Bielsko-Biała 1
196 Maciej Kowalski-Haberek Górnik Polkowice 1
197 Paweł Primel Górnik Polkowice 1
198 Przemysław Mystkowski Miedź II Legnica 1
199 Kornel Osyra Miedź II Legnica 1
200 Antoni Konderak Miedź II Legnica 1
201 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
202 Damian Michalski Górnik Polkowice 1
203 Mateusz Tkacz Miedź II Legnica 1
204 Łukasz Ziętek Lechia Zielona Góra 1
205 Dawid Kiliński Ruch Zdzieszowice 1
206 Alexander Mrozek Gwarek Tarnowskie Góry 1
207 Damian Zdolski BKS Stal Bielsko-Biała 1
208 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
209 Dominik Czekański BKS Stal Bielsko-Biała 1
210 Michał Bachor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
211 Mateusz Kubica Rekord Bielsko-Biała 1
212 Jakub Żmuda Stal Brzeg 1
213 Sławomir Szary Pniówek Pawłowice Śląskie 1
214 Arkadij Herasymow Pniówek Pawłowice Śląskie 1
215 Mariusz Przybylski Górnik II Zabrze 1
216 Karol Wanat Ruch Zdzieszowice 1
217 Piotr Pietkiewicz Lechia Dzierżoniów 1
218 Martins Ekwueme Lechia Zielona Góra 1
219 Sebastian Weremko Ruch Zdzieszowice 1
220 Oskar Małecki Ślęza Wrocław 1
221 Paweł Kohut Piast Żmigród 1
222 Krzysztof Kaczmarczyk KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
223 Abdul Moustapha Ouédraogo KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
224 Andrzej Korytek Piast Żmigród 1
225 Jonatan Domin Unia Turza Śląska 1
226 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
227 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 1
228 Karol Stachowiak Piast Żmigród 1
229 Tadeusz Urbainczyk Gwarek Tarnowskie Góry 1
230 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
231 Adam Buksa Zagłębie II Lubin 1
232 Dawid Domaradzki Lechia Dzierżoniów 1
233 Patryk Antończak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
234 Bartłomiej Kulczycki Stal Brzeg 1
235 Kamil Mańkowski Ślęza Wrocław 1
236 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 1
237 Tomasz Wojciechowski Górnik Polkowice 1
238 Adrian Sikora Gwarek Tarnowskie Góry 1
239 Ołeksandr Szeweluchin Górnik II Zabrze 1
240 Sławomir Ogłaza Skra Częstochowa 1
241 Krystian Dudała Unia Turza Śląska 1
242 Seweryn Caputa BKS Stal Bielsko-Biała 1
243 Jan Januszek Miedź II Legnica 1
244 Kamil Mazek Zagłębie II Lubin 1
245 Jan Vlasko Zagłębie II Lubin 1
246 Wojciech Zawistowski Lechia Zielona Góra 1
247 Daniel Wajsak Górnik II Zabrze 1
248 Marcin Kowalski Skra Częstochowa 1
249 Maricn Wróbel BKS Stal Bielsko-Biała 1
250 Bartłomiej Kolanko Stal Brzeg 1
251 Wojciech Jurek Stal Brzeg 1

III liga, gr. III sezon 2017/2018

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Damian Korkuś Lechia Dzierżoniów 2
2 Andrzej Korytek Piast Żmigród 2
3 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
4 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 1
5 Arkadiusz Lalko Unia Turza Śląska 1
6 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 1
7 Kamil Pilarski Piast Żmigród 1
8 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 1
9 Filip Barski Lechia Dzierżoniów 1
10 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
11 Sebastian Weremko Ruch Zdzieszowice 1
12 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 1
13 Damian Oko Zagłębie II Lubin 1
14 Meik Karwot Górnik II Zabrze 1
15 Adrian Droszczak Lechia Zielona Góra 1