IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 28 68 21 5 2 80 29 51
2 Znicz Biała Piska 28 59 18 5 5 80 36 44
3 Unia Susz 28 56 17 5 6 61 33 28
4 Tęcza Biskupiec 28 46 14 4 10 60 46 14
5 Rominta Gołdap 28 43 14 1 13 59 31 28
6 Zatoka Braniewo 28 42 12 6 10 54 51 3
7 MKS Korsze 28 42 12 6 10 47 46 1
8 Mrągowia Mrągowo 28 41 12 5 11 43 40 3
9 Mamry Giżycko 28 40 12 4 12 55 47 8
10 Orlęta Reszel 28 40 12 4 12 50 54 -4
11 Granica Kętrzyn 28 39 12 3 13 50 49 1
12 GSZS Rybno 28 28 7 7 14 44 67 -23
13 Stomil II Olsztyn 28 27 8 3 17 40 68 -28
14 Omulew Wielbark 28 18 4 6 18 28 76 -48
15 Warmiak Łukta 28 8 2 2 24 18 96 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 14 38 12 2 0 50 10 40
2 Znicz Biała Piska 14 34 10 4 0 50 14 36
3 Unia Susz 14 30 9 3 2 26 11 15
4 Granica Kętrzyn 14 26 8 2 4 31 14 17
5 Tęcza Biskupiec 14 24 7 3 4 30 22 8
6 Rominta Gołdap 14 24 8 0 6 33 14 19
7 Mrągowia Mrągowo 14 24 7 3 4 20 14 6
8 Orlęta Reszel 14 23 7 2 5 22 18 4
9 Zatoka Braniewo 14 21 6 3 5 33 31 2
10 MKS Korsze 14 20 6 2 6 25 24 1
11 Mamry Giżycko 14 20 6 2 6 37 27 10
12 Stomil II Olsztyn 14 18 6 0 8 23 26 -3
13 GSZS Rybno 14 16 4 4 6 26 31 -5
14 Omulew Wielbark 14 14 4 2 8 20 34 -14
15 Warmiak Łukta 14 4 1 1 12 10 43 -33
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 14 30 9 3 2 30 19 11
2 Unia Susz 14 26 8 2 4 35 22 13
3 Znicz Biała Piska 14 25 8 1 5 30 22 8
4 Tęcza Biskupiec 14 22 7 1 6 30 24 6
5 MKS Korsze 14 22 6 4 4 22 22 0
6 Zatoka Braniewo 14 21 6 3 5 21 20 1
7 Mamry Giżycko 14 20 6 2 6 18 20 -2
8 Rominta Gołdap 14 19 6 1 7 26 17 9
9 Mrągowia Mrągowo 14 17 5 2 7 23 26 -3
10 Orlęta Reszel 14 17 5 2 7 28 36 -8
11 Granica Kętrzyn 14 13 4 1 9 19 35 -16
12 GSZS Rybno 14 12 3 3 8 18 36 -18
13 Stomil II Olsztyn 14 9 2 3 9 17 42 -25
14 Omulew Wielbark 14 4 0 4 10 8 42 -34
15 Warmiak Łukta 14 4 1 1 12 8 53 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Znicz Biała Piska 10 1 15 4 16 8 8 5 10 7 14 12
Zatoka Braniewo 10 2 6 6 4 6 10 7 7 12 9 8
Warmiak Łukta 1 9 2 6 4 10 5 9 3 9 0 11
Unia Susz 4 5 10 2 9 6 13 6 9 6 12 2
Tęcza Biskupiec 4 4 7 8 9 10 13 6 6 9 5 8
Stomil II Olsztyn 3 6 2 11 7 14 7 11 5 5 7 12
Rominta Gołdap 10 8 8 1 10 4 10 2 6 6 10 5
Orlęta Reszel 8 5 5 6 8 7 6 11 5 10 11 12
Omulew Wielbark 4 8 1 8 7 8 4 9 5 13 3 17
Mrągowia Mrągowo 3 3 5 3 4 8 6 9 11 1 6 11
Mamry Giżycko 6 3 3 6 9 8 5 6 10 9 16 9
MKS Korsze 5 10 8 7 5 4 5 6 5 8 12 7
Granica Kętrzyn 4 5 6 10 5 9 6 5 8 10 8 5
GSZS Rybno 2 10 2 10 6 13 4 11 10 5 12 16
GKS Wikielec 8 3 13 5 17 5 7 6 14 4 12 2
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Znicz Biała Piska 28 4.14 2.86 1.29 75% 25%
2 Warmiak Łukta 28 4.07 0.64 3.43 96.43% 3.57%
3 GSZS Rybno 28 3.96 1.57 2.39 67.86% 32.14%
4 GKS Wikielec 28 3.89 2.86 1.04 75% 25%
5 Stomil II Olsztyn 28 3.86 1.43 2.43 71.43% 28.57%
6 Tęcza Biskupiec 28 3.79 2.14 1.64 57.14% 42.86%
7 Zatoka Braniewo 28 3.75 1.93 1.82 64.29% 35.71%
8 Orlęta Reszel 28 3.71 1.79 1.93 75% 25%
9 Omulew Wielbark 28 3.71 1 2.71 78.57% 21.43%
10 Mamry Giżycko 28 3.64 1.96 1.68 67.86% 32.14%
11 Granica Kętrzyn 28 3.54 1.79 1.75 71.43% 28.57%
12 Unia Susz 28 3.36 2.18 1.18 71.43% 28.57%
13 MKS Korsze 28 3.32 1.68 1.64 75% 25%
14 Rominta Gołdap 28 3.21 2.11 1.11 64.29% 35.71%
15 Mrągowia Mrągowo 28 2.96 1.54 1.43 60.71% 39.29%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Karczewski Unia Susz 21
2 Paweł Dymiński Znicz Biała Piska 19
3 Bartłomiej Bogdaniuk Tęcza Biskupiec 17
4 Krystian Wiszniewski Mamry Giżycko 15
5 Paweł Łukasik GKS Wikielec 15
6 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 13
7 Adam Kapusta Orlęta Reszel 11
8 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 11
9 Kacper Rałowiec Granica Kętrzyn 11
10 Piotr Kozłowski MKS Korsze 11
11 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 10
12 Piotr Piceluk GKS Wikielec 10
13 Arkadiusz Konicz GSZS Rybno 10
14 Mateusz Romachów Znicz Biała Piska 9
15 Nikodem Szalkowski Zatoka Braniewo 9
16 Paweł Alancewicz GKS Wikielec 9
17 Krystian Oleszko Mrągowia Mrągowo 8
18 Aleksander Kowalczyk Unia Susz 8
19 Michał Mościński Rominta Gołdap 8
20 Bartłomiej Wierzbicki Rominta Gołdap 8
21 Krystian Staniec Unia Susz 7
22 Rafał Kruczkowski Unia Susz 7
23 Bazyli Jabłonowski GSZS Rybno 7
24 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 7
25 Szymon Łapiński Mamry Giżycko 7
26 Piotr Trafarski MKS Korsze 6
27 Damian Mazurowski Mamry Giżycko 6
28 Konrad Radzikowski Rominta Gołdap 6
29 Paweł Adamiec Znicz Biała Piska 6
30 Mateusz Różowicz Tęcza Biskupiec 6
31 Paweł Sawicki MKS Korsze 6
32 Mateusz Łożyński GSZS Rybno 6
33 Michał Kwiecień Omulew Wielbark 6
34 Mariusz Łapiński Znicz Biała Piska 6
35 Dawid Paszkowski Rominta Gołdap 6
36 Paweł Tomkiewicz Stomil II Olsztyn 6
37 Kamil Prusinowski Rominta Gołdap 5
38 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 5
39 Łukasz Tercjak Znicz Biała Piska 5
40 Konrad Piwko Rominta Gołdap 5
41 Rafał Śledź Stomil II Olsztyn 5
42 Bartosz Bartkowski Stomil II Olsztyn 5
43 Sebastian Krzywicki Orlęta Reszel 4
44 Mateusz Abramczyk Omulew Wielbark 4
45 Radosław Gulbierz Rominta Gołdap 4
46 Mateusz Kozoń Orlęta Reszel 4
47 Paweł Aleksandrowicz Mrągowia Mrągowo 4
48 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 4
49 Kamil Tomczyk GKS Wikielec 4
50 Mariusz Szatkiewicz GSZS Rybno 4
51 Grzegorz Naczas GKS Wikielec 4
52 Konrad Rusiecki Mrągowia Mrągowo 4
53 Paweł Romańczuk Orlęta Reszel 4
54 Dawid Bogdański Stomil II Olsztyn 4
55 Mikołaj Rałowiec Granica Kętrzyn 4
56 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 4
57 Piotr Kowalczyk Znicz Biała Piska 4
58 Dariusz Wieliczko Zatoka Braniewo 4
59 Kacper Golks Warmiak Łukta 4
60 Konrad Szerszeń MKS Korsze 4
61 Cezary Sobolewski Mrągowia Mrągowo 4
62 Daniel Wójcik Orlęta Reszel 4
63 Mateusz Cyliński MKS Korsze 3
64 Sebastian Łukaszewski GSZS Rybno 3
65 Kamil Kamiński Mamry Giżycko 3
66 Patryk Modzel Orlęta Reszel 3
67 Konrad Romachów Znicz Biała Piska 3
68 Dawid Mikulak Mrągowia Mrągowo 3
69 Kamil Ludwiczak Unia Susz 3
70 Patryk Klofik GKS Wikielec 3
71 Arkadiusz Cieślik Omulew Wielbark 3
72 Damian Roksela Granica Kętrzyn 3
73 Paweł Sagan GKS Wikielec 3
74 Kacper Stępień Mamry Giżycko 3
75 Michał Sobociński GKS Wikielec 3
76 Konrad Juraniec MKS Korsze 3
77 Mateusz Zaleśkiewicz Orlęta Reszel 3
78 Bartosz Wacławski Unia Susz 3
79 Aleksander Karbowia Stomil II Olsztyn 3
80 Daniel Komorowski Zatoka Braniewo 3
81 Łukasz Luliński Unia Susz 2
82 Jakub Ciuńczyk Tęcza Biskupiec 2
83 Artur Kropiewnicki Mamry Giżycko 2
84 Łukasz Woźniak Orlęta Reszel 2
85 Rafał Darda Rominta Gołdap 2
86 Marcin Spirydon Mrągowia Mrągowo 2
87 Nawrocki Piotr Orlęta Reszel 2
88 Szymon Hanas Unia Susz 2
89 Marek Remiszewski Omulew Wielbark 2
90 Cezary Nowakowski Omulew Wielbark 2
91 Mateusz Dyniszuk Rominta Gołdap 2
92 Bartosz Sobotka Mrągowia Mrągowo 2
93 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 2
94 Krzysztof Filipek GKS Wikielec 2
95 Mateusz Michałowski Granica Kętrzyn 2
96 Tomasz Woś Zatoka Braniewo 2
97 Jakub Domzalski Omulew Wielbark 2
98 Adrian Chambera Tęcza Biskupiec 2
99 Paweł Bieńkowski Unia Susz 2
100 Robert Cychol Znicz Biała Piska 2
101 Marcin Denert Znicz Biała Piska 2
102 Filip Zawalich Warmiak Łukta 2
103 Piotr Andruszkiewicz Tęcza Biskupiec 2
104 Kudan brak Tęcza Biskupiec 2
105 Hubert Molski Rominta Gołdap 2
106 Kacper Jagłowski Rominta Gołdap 2
107 Tomasz Kamiński Rominta Gołdap 2
108 Kamil Melka Znicz Biała Piska 2
109 Adam Krajewski MKS Korsze 2
110 Michał Kwiatkowski GKS Wikielec 2
111 Cezary Sirojć Tęcza Biskupiec 2
112 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 2
113 Cezary Ciepliński Zatoka Braniewo 2
114 Bartosz Kurto Stomil II Olsztyn 2
115 Nawrocki Kacper Orlęta Reszel 2
116 Michał Piceluk GSZS Rybno 2
117 Nawrocki Kacper Orlęta Reszel 2
118 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 2
119 Piotr Miceluk GKS Wikielec 2
120 Wiszniewski brak Mamry Giżycko 2
121 Marceli Kowalski Orlęta Reszel 1
122 Karol Murawski Mamry Giżycko 1
123 Dariusz Laskowski Unia Susz 1
124 Marcin Filipowicz MKS Korsze 1
125 Paweł Niewiadomski Zatoka Braniewo 1
126 Łukasz Szumski Mrągowia Mrągowo 1
127 Michał Kossyk Znicz Biała Piska 1
128 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 1
129 Przemysław Matelski Zatoka Braniewo 1
130 Dawid Chabko Mrągowia Mrągowo 1
131 Mateusz Jaremkiewicz Znicz Biała Piska 1
132 Krzysztof Piwiszkis MKS Korsze 1
133 Paweł Turczyn Granica Kętrzyn 1
134 Mateusz Mętlicki Stomil II Olsztyn 1
135 Maciej Wojnowski Granica Kętrzyn 1
136 Michał Murawski Omulew Wielbark 1
137 Adrian Stępień Mamry Giżycko 1
138 Piotr Kraśnicki GSZS Rybno 1
139 Paweł Zabrocki Mrągowia Mrągowo 1
140 Daniel Fedczak MKS Korsze 1
141 Tomasz Bankowski Mamry Giżycko 1
142 Dawid Ksiuk GSZS Rybno 1
143 Patryk Płoski Omulew Wielbark 1
144 Michał Trzeciakiewicz Stomil II Olsztyn 1
145 Mateusz Lech Omulew Wielbark 1
146 Damian Awtuch Granica Kętrzyn 1
147 Robert Dudaniec Warmiak Łukta 1
148 Marcin Chomko Zatoka Braniewo 1
149 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
150 Jacek Miłek MKS Korsze 1
151 Adrian Płoski GKS Wikielec 1
152 Jakub Górski Unia Susz 1
153 Marcin Wronka Warmiak Łukta 1
154 Marcin Gałązka Znicz Biała Piska 1
155 Mateusz Skowroński Tęcza Biskupiec 1
156 Grzegorz Jatkiewicz Stomil II Olsztyn 1
157 ID:0 brak Granica Kętrzyn 1
158 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 1
159 Patryk Rozentalski GSZS Rybno 1
160 Krzysztof Kwiatkowski Mamry Giżycko 1
161 Sebastian Całka Stomil II Olsztyn 1
162 Aleksander Tomasz Stomil II Olsztyn 1
163 Jacek Bukowski MKS Korsze 1
164 Krzysztof Łokietek Mamry Giżycko 1
165 Mateusz Kułak Rominta Gołdap 1
166 Maciej Kubiński Warmiak Łukta 1
167 Karol Sobotkowski GSZS Rybno 1
168 Hubert Bula Omulew Wielbark 1
169 Gałązka Marcin Znicz Biała Piska 1
170 Rafał Jakimczuk Zatoka Braniewo 1
171 Adam Kołakowski GKS Wikielec 1
172 Jacek Rutkowski Mamry Giżycko 1
173 Grzegorz Kolaczuch Mamry Giżycko 1
174 Gołębiowski brak Tęcza Biskupiec 1
175 Ocias brak Tęcza Biskupiec 1
176 Rybkiewicz brak Tęcza Biskupiec 1
177 Sirojć brak Tęcza Biskupiec 1
178 Sebastian Zajączkowski Rominta Gołdap 1
179 Krzysztof Szewczyk Stomil II Olsztyn 1
180 Aleksandr Matiuchiewicz GKS Wikielec 1
181 Aleksander Lipowski Znicz Biała Piska 1
182 Marcin Sirant Rominta Gołdap 1
183 Konrad Kierstan Warmiak Łukta 1
184 Piotr Kacperek GKS Wikielec 1
185 Wojciech Łapiński Znicz Biała Piska 1
186 Michał Miąsko Mrągowia Mrągowo 1
187 Mateusz Szczerba Mamry Giżycko 1
188 Adam Paliwoda Stomil II Olsztyn 1
189 Piotr Suchocki GKS Wikielec 1
190 Jonatan Łacman Zatoka Braniewo 1
191 Wiktor Bojarowski Stomil II Olsztyn 1
192 Lapiński brak Orlęta Reszel 1

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Chambera Tęcza Biskupiec 1
2 Przemysław Matelski Zatoka Braniewo 1
3 Konrad Gan Granica Kętrzyn 1
4 Błażej Drężek Mamry Giżycko 1
5 Jarosław Wołowik Granica Kętrzyn 1
6 Jarosław Berk Omulew Wielbark 1
7 ID:0 brak Zatoka Braniewo 1
8 Szymon Tarnowski Orlęta Reszel 1
9 Maciej Waląg GKS Wikielec 1
10 Chomko Marcin Zatoka Braniewo 1
11 ID:0 brak Warmiak Łukta 1