Siarka Tarnobrzeg ograła ŁKS Probudex Łagów i jest na autostradzie do eWinner 2 ligi

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg w hitowym meczu 3 ligi gr. IV, pokonali ŁKS Probudex Łagów i znacząco przybliżyli się do awansu do eWinner 2 ligi. Emocji nie brakowało, a goście kończyli...

więcej →

ŁKS Probudex Łagów skromnie pokonał rezerwy Cracovii

Kolejne zwycięstwo odnieśli gracze ŁKS-u Probudex Łagów. Tym razem podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego pokonali rezerwy Cracovii.

więcej →

Chełmianka Chełm lepsza od ŁKS-u Probudex Łagów w meczu na szczycie

Chełmianka Chełm nie odpuszcza w walce o awans do eWinner 2 ligi. Podopieczni Tomasza Złomańczuka w sobotę pokonali na wyjeździe ŁKS Probudex Łagów.

więcej →

ŁKS Probudex Łagów pokonał Podhale Nowy Targ w meczu na szczycie

ŁKS Probudex Łagów wrócił na zwycięski szlak. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w sobotę w meczu na szczycie okazali się lepsi od Podhala Nowy Targ.

więcej →

Wisła Sandomierz dzielnie walczyła, ale przegrała z ŁKS-em Probudex Łagów

Wisła Sandomierz wstydu nie przyniosła. Podopieczni Jarosława Pacholarza bardzo dobrze zaprezentowali się na tle ŁKS-u Probudex Łagów.

więcej →

ŁKS Probudex Łagów pokonał na wyjeździe Wisłę Sandomierz! Zobaczcie zdjęcia z tego meczu

Piłkarze ŁKS-u Probudex Łagów odnieśli kolejne zwycięstwo w 3 lidze gr. IV. Podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego w niedzielne popołudnie pokonali na wyjeździe Wisłę Sandomierz.

więcej →

ŁKS Łagów z kolejnym ligowym zwycięstwem

Piłkarze ŁKS-u Łagów mimo niesprzyjającym warunkom atmosferycznym pokonali Koronę Rzeszów 2:0 (0:0). W spotkaniu kluczowa okazała się druga połowa, po zakończeniu której gospodarze mogli cieszyć się z kolejnych trzech punktów.

więcej →

Sergiy Melinyshyn oficjalnie w ŁKS-ie Probudex Łagów

Szesnaste wzmocnienie ŁKS-u Probudex Łagów potwierdzone. Do ekipy z województwa świętokrzyskiego dołączył Sergiy Melinyshyn z drugoligowych ukraińskich Karpat Galych.

więcej →

Łukasz Seweryn oraz Wiktor Danielski zagrają w ŁKS-ie Probudex Łagów

ŁKS Probudex Łagów potwierdził kolejne wzmocnienia. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączyli Łukasz Seweryn z PGE FKS Stali Mielec oraz Wiktor Danielski z Lubrzanki Kajetanów.

więcej →

Ivan Spychka został nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

ŁKS Probudex Łagów nie zatrzymuje się. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył Ivan Spychka, który ostatnio grał w gruzińskiej ekstraklasie.

więcej →

Adrian Bielka został wypożyczony do ŁKS-u Probudex Łagów

ŁKS Probudex Łagów nie zatrzymuje się. Trzecioligowiec z województwa świętokrzyskiego wypożyczył z Korony Kielce Adriana Bielkę.

więcej →

Mateusz Mianowany nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

Dziewiąte wzmocnienie ŁKS-u Probudex Łagów potwierdzone. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył Mateusz Mianowany z Podhala Nowy Targ.

więcej →

Patryk Wilk w rundzie wiosennej nie zagra w ŁKS-ie Probudex Łagów

Obrońca odszedł z ŁKS-u Probudex Łagów. Mowa tutaj o Patryku Wilku, który w ekipie z województwa świętokrzyskiego grał przez ostatnie półtora roku.

więcej →

Adrian Bielka przebywa na testach w ŁKS-ie Probudex Łagów

Trzecioligowiec z województwa świętokrzyskiego testuje ciekawego gracza. Z ŁKS-em Probudex Łagów trenuje Adrian Bielka, który ostatnio występował w GKS-ie Bełchatów.

więcej →

Paweł Lipiec został nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

ŁKS Probudex Łagów pozyskał byłego bramkarza KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Mowa tutaj o Pawle Lipcu, który do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył jako wolny zawodnik.

więcej →

Laurent Lopes podpisał umowę z ŁKS-em Probudex Łagów

Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów nie zwalnia tempa. Do ekipy z województwa świętokrzyskiego dołączył Laurent Lopes.

więcej →

Daniel Marczewski będzie grał w Koronie Kielce

Piłkarz ŁKS-u Probudex Łagów został wypożyczony do czołowego zespołu Fortuna 1 ligi. Mowa tutaj o Danielu Marczewskim, który najbliższy rok spędzi w Koronie Kielce.

więcej →

Mateusz Zachara oficjalnie w ŁKS-ie Probudex Łagów

Trzecioligowy ŁKS Probudex Łagów nie zatrzymuje się. Do ekipy z województwa świętokrzyskiego dołączył Mateusz Zachara, który ostatnio był bez klubu.

więcej →

Kamil Orlik został nowym zawodnikiem ŁKS-u Probudex Łagów

ŁKS Probudex Łagów potwierdził kolejne wzmocnienie. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył Kamil Orlik, który ostatnio występował w Chojniczance Chojnice.

więcej →

Kacper Chełmecki w rundzie wiosennej będzie występował w ŁKS-ie Probudex Łagów

Kolejne wzmocnienie ŁKS-u Probudex Łagów potwierdzone. Do trzecioligowca z województwa świętokrzyskiego dołączył Kacper Chełmecki z Wisły Kraków.

więcej →