Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania na szczeblu trzecioligowym W planie znajdują się m.in. "Derby Podkarpacia" czy wyjazdowa potyczka Ruchu Chorzów. Emocji nie powinno także brakować w derbach województwa lubelskiego. Sprawdźcie rozpiskę transmisji na piłkarką sobotę.


Polonia Bytom punktualnie o godzinie 15 podejmie MKS Kluczbork. Obie ekipy są na ten moment zajmują czołowe miejsca w ligowej tabeli, jednak do dzisiejszego starcia przystępują w odmiennych nastrojach. Polonia pewnie pokonała na wyjeździe Wartę Gorzów Wielkopolski, zaś MKS Kluczbork uległ rezerwom Zagłębia Lubin. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 10 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej. 


Godzinę później pierwszy gwizdek zabrzmi w starciu Siarki Tarnobrzeg ze Stalą Stalowa Wola. Dla obu drużyn jest to mecz szczególny, bowiem są to derby. Tego dnia z pewnością nikt nie będzie odstawiał nogi, a ponadto zarówno jedni jak i drudzy ostatnio swoje mecze wygrali. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej. 


W tym samym czasie Wisłoka Dębica skrzyżuje rękawice z Avią Świdnik. Dębiczanie liczą na zwycięstwo w dzisiejszym meczu, choć łatwo nie będzie. Avia w minionej kolejce pewnie pokonała ekipę z Chełma i dziś z pewnością będzie chciała powtórzyć ten wyczyn. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale Wisłoka TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej. 


Chełmianka Chełm podejmie Podlasie Biała Podlaska w derbach województwa lubelskiego. Zarówno jedni i drudzy ostatnio przegrali swoje mecze, wobec czego dziś obie ekipy będą chciały się przełamać. Chełmianka wysoko przegrała w sobotę w Świdniku, natomiast Podlasie w środę przegrało w Stalowej Woli. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale Chełmianka TV za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej. 


Podhale Nowy Targ o godzinie 16 zagra z Jutrzenką Giebułtów, którą w środę rozstrzelał Texom Sokół Sieniawa. Ekipa z Giebułtowa odrabiała zaległości, jednak miło wyjazdu do Sieniawy z pewnością nie będzie wspominać. Szarotki także nie mają najlepszych humorów, bowiem te w środę przegrały z Wisłą Sandomierz. Obie ekipy więc będą chciały się przełamać. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na kanale nowytrag24.tv za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 13,90 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej. 


O godzinie 18 rozpocznie się mecz Rekordu Bielsko-Biała z Ruchem Chorzów. Obie ekipy do dzisiejszego starcia przystąpią w bardzo dobrych humorach. Rekord w sobotę pewnie wygrał na wyjeździe z Polonią/Stal Świdnica, natomiast Niebiescy nie dali szans Lechii Zielona Góra. Zapowiada się więc ciekawe starcie, a możecie je oglądać w systemie PPV na platformie TVCOM. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej. 

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.