Hutnik Kraków ogłosił listę transferową. Klub w porozumieniu z dyrektorem sportowym oraz sztabem szkoleniowym, postanowił dać siedmiu zawodnikom, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.


Hutnik Kraków ogłosił listę transferową, czyli listę zawodników, którzy otrzymali wolną rękę w poszukiwaniach nowego pracodawcy. Klub z Nowej Huty w porozumieniu z dyrektorem sportowym oraz sztabem szkoleniowym, wystawił na nią Przemysława Antoniaka, Szymona Hajduka, Tomasza Kurka, Patryka Matyska, Pawła Pyciaka, Mateusza Reczulskiego oraz Adriana Wójcika.

Najwięcej spotkań w trwających rozgrywkach o mistrzostwo 2 ligi, rozegrał Antoniak, który 11 razy pojawił się na boisku oraz raz wpisał się na listę strzelców. Jeden mecz mniej ma Patryk Matysek, a podium występów, których zgromadził osiem, zamyka Mateusz Reczulski. Jak natomiast radzili sobie inni? Hajduk uzbierał siedem spotkań, Wójcik dwa, Pyciak jedno, zaś Kurek ani razu nie pojawił się na murawie. 

Zainteresowane kluby, Hutnik Kraków prosi o kontakt poprzez e-mail: sekretariat@nh2010.pl.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.