IV liga lubuska sezon 2016/2017

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 92 30 2 2 128 24 104
2 Ilanka Rzepin 34 81 26 3 5 79 32 47
3 Syrena Zbąszynek 34 76 24 4 6 106 42 64
4 Formacja Port 2000 Mostki 34 72 23 3 8 89 32 57
5 TS Przylep (Zielona Góra) 34 55 16 7 11 78 68 10
6 Spójnia Ośno Lubuskie 34 51 14 9 11 47 39 8
7 Sprotavia Szprotawa 34 49 13 10 11 49 46 3
8 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 34 48 13 9 12 58 57 1
9 Dąb Sława-Przybyszów 34 39 10 9 15 51 55 -4
10 Santos Świebodzin 34 39 10 9 15 54 65 -11
11 Lubuszanin Drezdenko 34 38 9 11 14 63 69 -6
12 Arka Nowa Sól 34 37 10 7 17 37 60 -23
13 Czarni Witnica 34 36 10 6 18 40 67 -27
14 Odra Bytom Odrzański 34 33 8 9 17 40 58 -18
15 Korona Kożuchów 34 31 8 7 19 33 68 -35
16 Budowlani Lubsko 34 31 10 1 23 32 93 -61
17 Odra Górzyca 34 28 9 1 24 46 101 -55
18 Meprozet Stare Kurowo 34 25 6 7 21 34 88 -54
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 49 16 1 0 68 7 61
2 Ilanka Rzepin 17 45 15 0 2 47 12 35
3 Syrena Zbąszynek 17 37 11 4 2 59 24 35
4 Formacja Port 2000 Mostki 17 34 11 1 5 38 18 20
5 Spójnia Ośno Lubuskie 18 33 10 3 5 30 15 15
6 Budowlani Lubsko 17 27 9 0 8 21 35 -14
7 TS Przylep (Zielona Góra) 17 26 8 2 7 41 37 4
8 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 17 26 7 5 5 32 33 -1
9 Dąb Sława-Przybyszów 17 23 7 2 8 32 25 7
10 Santos Świebodzin 17 23 6 5 6 27 26 1
11 Czarni Witnica 17 23 7 2 8 24 27 -3
12 Sprotavia Szprotawa 17 22 5 7 5 24 22 2
13 Korona Kożuchów 17 22 6 4 7 17 26 -9
14 Lubuszanin Drezdenko 17 20 4 8 5 35 34 1
15 Arka Nowa Sól 17 18 5 3 9 21 29 -8
16 Odra Bytom Odrzański 17 17 4 5 8 18 25 -7
17 Odra Górzyca 17 16 5 1 11 27 50 -23
18 Meprozet Stare Kurowo 16 10 2 4 10 14 44 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2016/2017

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 43 14 1 2 60 17 43
2 Syrena Zbąszynek 17 39 13 0 4 47 18 29
3 Formacja Port 2000 Mostki 17 38 12 2 3 51 14 37
4 Ilanka Rzepin 17 36 11 3 3 32 20 12
5 TS Przylep (Zielona Góra) 17 29 8 5 4 37 31 6
6 Sprotavia Szprotawa 17 27 8 3 6 25 24 1
7 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 17 22 6 4 7 26 24 2
8 Arka Nowa Sól 17 19 5 4 8 16 31 -15
9 Spójnia Ośno Lubuskie 16 18 4 6 6 17 24 -7
10 Lubuszanin Drezdenko 17 18 5 3 9 28 35 -7
11 Dąb Sława-Przybyszów 17 16 3 7 7 19 30 -11
12 Santos Świebodzin 17 16 4 4 9 27 39 -12
13 Odra Bytom Odrzański 17 16 4 4 9 22 33 -11
14 Meprozet Stare Kurowo 18 15 4 3 11 20 44 -24
15 Czarni Witnica 17 13 3 4 10 16 40 -24
16 Odra Górzyca 17 12 4 0 13 19 51 -32
17 Korona Kożuchów 17 9 2 3 12 16 42 -26
18 Budowlani Lubsko 17 4 1 1 15 11 58 -47
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2016/2017

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
TS Przylep (Zielona Góra) 6 7 5 6 10 10 3 9 3 7 4 6
Syrena Zbąszynek 7 1 5 5 6 2 12 2 11 2 16 8
Spójnia Ośno Lubuskie 1 1 0 2 3 2 3 2 3 5 7 4
Sprotavia Szprotawa 2 2 0 1 0 1 2 2 6 5 6 6
Santos Świebodzin 3 3 2 4 3 1 2 8 8 3 8 8
Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 4 7 8 2 4 5 4 9 4 6 7 7
Odra Górzyca 4 5 2 8 3 5 3 9 4 9 7 12
Odra Bytom Odrzański 3 3 2 5 4 4 2 3 5 3 8 4
Meprozet Stare Kurowo 3 11 3 7 1 8 3 7 1 6 2 17
Lubuszanin Drezdenko 6 7 5 7 4 6 6 4 2 7 8 8
Korona Kożuchów 0 4 4 5 4 2 2 4 4 4 4 3
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 6 7 2 9 1 10 3 8 3 15 1
Ilanka Rzepin 6 3 1 3 5 0 4 0 11 3 7 12
Formacja Port 2000 Mostki 8 0 9 2 5 4 13 4 11 2 16 3
Dąb Sława-Przybyszów 5 4 4 6 1 7 3 1 1 3 10 5
Czarni Witnica 4 7 7 3 1 4 2 4 2 6 5 9
Budowlani Lubsko 2 2 5 4 2 3 3 5 1 6 6 17
Arka Nowa Sól 3 2 4 1 2 2 2 3 1 6 3 9
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga lubuska sezon 2016/2017

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 34 4.47 3.76 0.71 79.41% 20.59%
2 Syrena Zbąszynek 34 4.35 3.12 1.24 79.41% 20.59%
3 Odra Górzyca 34 4.32 1.35 2.97 76.47% 23.53%
4 TS Przylep (Zielona Góra) 34 4.29 2.29 2 70.59% 29.41%
5 Lubuszanin Drezdenko 34 3.88 1.85 2.03 61.76% 38.24%
6 Budowlani Lubsko 34 3.68 0.94 2.74 73.53% 26.47%
7 Meprozet Stare Kurowo 34 3.59 1 2.59 61.76% 38.24%
8 Formacja Port 2000 Mostki 34 3.56 2.62 0.94 67.65% 32.35%
9 Santos Świebodzin 34 3.5 1.59 1.91 64.71% 35.29%
10 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 34 3.38 1.71 1.68 70.59% 29.41%
11 Ilanka Rzepin 34 3.26 2.32 0.94 61.76% 38.24%
12 Czarni Witnica 34 3.15 1.18 1.97 58.82% 41.18%
13 Dąb Sława-Przybyszów 34 3.12 1.5 1.62 61.76% 38.24%
14 Korona Kożuchów 34 2.97 0.97 2 58.82% 41.18%
15 Odra Bytom Odrzański 34 2.88 1.18 1.71 47.06% 52.94%
16 Arka Nowa Sól 34 2.85 1.09 1.76 52.94% 47.06%
17 Sprotavia Szprotawa 34 2.79 1.44 1.35 44.12% 55.88%
18 Spójnia Ośno Lubuskie 34 2.53 1.38 1.15 44.12% 55.88%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga lubuska sezon 2016/2017

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 21
2 Krzysztof Sikora Formacja Port 2000 Mostki 21
3 Paweł Posmyk KS Stilon Gorzów Wielkopolski 14
4 Bartłomiej Szamotulski Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 14
5 Robert Budzałek Odra Górzyca 11
6 Kamil Kruszyński Dąb Sława-Przybyszów 11
7 Janusz Obuchanicz Santos Świebodzin 11
8 Bartosz Olejniczak Sprotavia Szprotawa 11
9 Wojciech Wypusz Lubuszanin Drezdenko 10
10 Radosław Nolka Syrena Zbąszynek 10
11 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 9
12 Nahornyi Ihor Formacja Port 2000 Mostki 8
13 Artur Małecki Formacja Port 2000 Mostki 8
14 Krzysztof Marczak TS Przylep (Zielona Góra) 8
15 Szymon Kaźmierowski Formacja Port 2000 Mostki 8
16 Mateusz Stefanowicz Odra Górzyca 7
17 Marcin Żeno Ilanka Rzepin 7
18 Piotr Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 7
19 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 7
20 Bartłomiej Szamotulski Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 6
21 Karol Koszelowski Korona Kożuchów 6
22 Piotr Rymar KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6
23 Szymon Ajryś Arka Nowa Sól 6
24 Nikodem Rafalik Santos Świebodzin 6
25 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6
26 Jacek Głowaczewski Lubuszanin Drezdenko 5
27 Patryk Walicht Dąb Sława-Przybyszów 5
28 Adrian Kręc Syrena Zbąszynek 5
29 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
30 Kamil Juszkiewicz Korona Kożuchów 5
31 Nowak Adrian KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
32 Jakub Ryżyk Lubuszanin Drezdenko 4
33 Wojciech Pabich TS Przylep (Zielona Góra) 4
34 Piotr Bimek Syrena Zbąszynek 4
35 Dawid Juchacz Formacja Port 2000 Mostki 4
36 Krzysztof Piosik Formacja Port 2000 Mostki 4
37 Bartłomiej Kucharski Ilanka Rzepin 4
38 Bartosz Frydrych Odra Bytom Odrzański 4
39 Kacper Lewicki Budowlani Lubsko 4
40 Gracjan Lewicki TS Przylep (Zielona Góra) 4
41 Damian Koppenhagen Syrena Zbąszynek 4
42 Arkadiusz Łuczyński Odra Bytom Odrzański 4
43 Dominik Siwiński Czarni Witnica 4
44 Piotr Przywitowski Czarni Witnica 4
45 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 3
46 Grzegorz Dynarski Santos Świebodzin 3
47 Dawid Walczak Budowlani Lubsko 3
48 Bartosz Kasik Ilanka Rzepin 3
49 Bartosz Werbski Czarni Witnica 3
50 Bartosz Skiba Dąb Sława-Przybyszów 3
51 Tomasz Wróbel Odra Bytom Odrzański 3
52 Bartosz Sitarz TS Przylep (Zielona Góra) 3
53 Hubert Kijak Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 3
54 Dawid Szczeciński Spójnia Ośno Lubuskie 3
55 Loboda Mykyta Odra Bytom Odrzański 3
56 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 3
57 Wojciech Popielecki TS Przylep (Zielona Góra) 2
58 Mateusz Ogrodowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
59 Filip Wiśniewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
60 Mikołaj Juchacz Formacja Port 2000 Mostki 2
61 Tymoteusz Dynowski Budowlani Lubsko 2
62 Mateusz Sadłowski Czarni Witnica 2
63 Radosław Dolata Lubuszanin Drezdenko 2
64 Michał Kramski Formacja Port 2000 Mostki 2
65 Adamczewski Marcin Ilanka Rzepin 2
66 Myroslav Taranenko Ilanka Rzepin 2
67 Oskar Kluj Syrena Zbąszynek 2
68 Enjo Masahiro KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
69 Miłosz Rutkowski Meprozet Stare Kurowo 2
70 Michał Świercz Meprozet Stare Kurowo 2
71 Andrzej Kołodziej Arka Nowa Sól 2
72 Paweł Kamyk Syrena Zbąszynek 2
73 Bartosz Buczyński TS Przylep (Zielona Góra) 2
74 Michał Kożuchowski Meprozet Stare Kurowo 2
75 Daniel Wołkowski Odra Bytom Odrzański 2
76 Jakub Dębiczak Arka Nowa Sól 2
77 Maciej Brzeźniak Sprotavia Szprotawa 2
78 Yavhenii Mololkin Santos Świebodzin 2
79 Mateusz Wypijewski TS Przylep (Zielona Góra) 2
80 Karol Zakryszko Czarni Witnica 2
81 Patryk Jakubowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
82 Damian Szałas KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
83 Daniel Mrozek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
84 Kamil Zieliński KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
85 Paweł Dzikowicz TS Przylep (Zielona Góra) 2
86 Jakub Zięba Meprozet Stare Kurowo 2
87 Obi Uche Formacja Port 2000 Mostki 2
88 Dawid Gruszka Lubuszanin Drezdenko 2
89 Ouedraogo Abdul KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
90 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
91 Bartłomiej Hajdasz Meprozet Stare Kurowo 2
92 Maciej Trziszka Budowlani Lubsko 2
93 Rafał Timoszyk Czarni Witnica 2
94 Przemysław Mądrawski Lubuszanin Drezdenko 2
95 Hriha Eduard Czarni Witnica 2
96 Adam Suchowera Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 2
97 Marcin Janik Korona Kożuchów 2
98 Stefanowski Mateusz Odra Górzyca 2
99 Rafał Haniszewski TS Przylep (Zielona Góra) 1
100 Robert Grzymski Lubuszanin Drezdenko 1
101 Alan Gliński Meprozet Stare Kurowo 1
102 Bartosz Kubaś Syrena Zbąszynek 1
103 Karol Łyczko TS Przylep (Zielona Góra) 1
104 Krzysztof Kikoła Budowlani Lubsko 1
105 Maciej Żukowski Formacja Port 2000 Mostki 1
106 Bartłomiej Szymczak Budowlani Lubsko 1
107 Paweł Demski Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
108 Maciej Wieczorek Dąb Sława-Przybyszów 1
109 Dominik Napierajczyk Meprozet Stare Kurowo 1
110 Patryk Pawłowski Dąb Sława-Przybyszów 1
111 Patryk Kłopot Spójnia Ośno Lubuskie 1
112 Deiverson Correia Odra Górzyca 1
113 Mateusz Nowaczewski Ilanka Rzepin 1
114 Yurii Medvediev Korona Kożuchów 1
115 Stanisław Słobodzian Budowlani Lubsko 1
116 Dawid Królski Budowlani Lubsko 1
117 Mateusz Dura Spójnia Ośno Lubuskie 1
118 Adrian Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
119 Andrzej Dorniak Korona Kożuchów 1
120 Mariusz Ekiert Sprotavia Szprotawa 1
121 Paweł Rojek Arka Nowa Sól 1
122 Jakub Tobys Syrena Zbąszynek 1
123 Patryk Nowaczewski Ilanka Rzepin 1
124 Marcin Szymański Santos Świebodzin 1
125 Mateusz Szczurek Lubuszanin Drezdenko 1
126 Mateusz Reus Arka Nowa Sól 1
127 Kamil Skrobania Budowlani Lubsko 1
128 Damian Jodłowiec Dąb Sława-Przybyszów 1
129 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 1
130 Sebastian Meller Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
131 Przemysław Sztopel Korona Kożuchów 1
132 Michał Piśko Czarni Witnica 1
133 Piotr Kocioruba Dąb Sława-Przybyszów 1
134 Wojciech Spiliszewski Meprozet Stare Kurowo 1
135 Michał Sucharek Sprotavia Szprotawa 1
136 Paweł Dzikowicz TS Przylep (Zielona Góra) 1
137 Remigiusz Brzytwa Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
138 Adam Zdrojewski Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
139 Łukasz Gawron Sprotavia Szprotawa 1
140 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 1
141 Patryk Podwyszyński Santos Świebodzin 1
142 Wojciech Zieniewicz Odra Górzyca 1
143 Patryk Janeczek Spójnia Ośno Lubuskie 1
144 Maciej Pierzyński Formacja Port 2000 Mostki 1
145 Bartosz Zaremba Syrena Zbąszynek 1
146 Michał Bondarenko Budowlani Lubsko 1
147 Kamil Paruch Korona Kożuchów 1
148 Maciej Łowiecki Ilanka Rzepin 1
149 Dariusz Nazar Arka Nowa Sól 1
150 Michał Chłopowiec Odra Bytom Odrzański 1
151 Kucharski Dawid Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
152 Rymar Piotr KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
153 Marcin Szeliga Spójnia Ośno Lubuskie 1
154 Michał Pakuła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
155 Mateusz Nowaczewski Ilanka Rzepin 1
156 Paweł Sidorowicz Ilanka Rzepin 1
157 Konrad Kosmala Odra Bytom Odrzański 1
158 Patryk Kozłowski Odra Bytom Odrzański 1
159 Łukasz Broda Lubuszanin Drezdenko 1
160 Remigiusz Smolin Arka Nowa Sól 1
161 Piotr Andrzejewski Arka Nowa Sól 1
162 Daniel Tomczak Formacja Port 2000 Mostki 1
163 Paweł Janik Spójnia Ośno Lubuskie 1
164 Dawid Mierzwa Ilanka Rzepin 1

IV liga lubuska sezon 2016/2017

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Przywitowski Czarni Witnica 1
2 Wojciech Popielecki TS Przylep (Zielona Góra) 1
3 Robert Grzymski Lubuszanin Drezdenko 1
4 Kamil Skrobania Budowlani Lubsko 1
5 Łukasz Broda Lubuszanin Drezdenko 1
6 Hubert Kacprzak Santos Świebodzin 1
7 Piotr Buda Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1
8 Patryk Puszka Lubuszanin Drezdenko 1
9 Łukasz Lewandowski Odra Bytom Odrzański 1
10 Dawid Szewski Santos Świebodzin 1
11 Kamil Ukraiński Korona Kożuchów 1
12 Tomasz Dziabas Odra Górzyca 1
13 Damian Krajewski Budowlani Lubsko 1
14 Mikołajczuk Michael Dąb Sława-Przybyszów 1
15 Łukasz Bak Santos Świebodzin 1