III liga, gr. III sezon 2023/2024

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 31 64 19 7 5 73 36 37
2 Śląsk II Wrocław 31 64 18 10 3 66 30 36
3 MKS Kluczbork 31 59 17 8 6 52 33 19
4 Górnik Polkowice 31 50 14 8 9 49 43 6
5 Górnik II Zabrze 31 46 14 4 13 51 47 4
6 Pniówek Pawłowice 31 46 11 13 7 51 48 3
7 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 31 45 12 9 10 47 39 8
8 LKS Goczałkowice Zdrój 31 43 11 10 10 45 35 10
9 Ślęza Wrocław 31 42 11 9 11 59 56 3
10 Karkonosze Jelenia Góra 31 41 11 8 12 38 43 -5
11 Lechia Zielona Góra 31 40 11 7 13 44 51 -7
12 Carina Gubin 31 38 11 5 15 43 51 -8
13 Unia Turza Śląska 31 35 9 8 14 47 55 -8
14 Warta Gorzów Wielkopolski 31 34 7 13 11 38 55 -17
15 Odra Bytom Odrzański 31 32 6 14 11 34 41 -7
16 Gwarek Tarnowskie Góry 31 30 7 9 15 39 51 -12
17 Raków II Częstochowa 31 29 7 8 16 42 64 -22
18 LZS Starowice Dolne 31 20 4 8 19 33 73 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Śląsk II Wrocław 16 39 12 3 1 39 11 28
2 Rekord Bielsko-Biała 15 35 11 2 2 38 14 24
3 Górnik II Zabrze 16 31 10 1 5 28 22 6
4 MKS Kluczbork 15 30 9 3 3 27 16 11
5 Pniówek Pawłowice 16 29 8 5 3 33 25 8
6 LKS Goczałkowice Zdrój 16 28 8 4 4 29 17 12
7 Ślęza Wrocław 15 26 7 5 3 31 20 11
8 Karkonosze Jelenia Góra 15 26 8 2 5 25 19 6
9 Górnik Polkowice 16 24 6 6 4 31 25 6
10 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 23 6 5 4 19 18 1
11 Lechia Zielona Góra 15 21 6 3 6 22 23 -1
12 Warta Gorzów Wielkopolski 16 21 4 9 3 22 25 -3
13 Odra Bytom Odrzański 17 21 5 6 6 18 17 1
14 Gwarek Tarnowskie Góry 16 18 5 3 8 22 26 -4
15 LZS Starowice Dolne 16 17 4 5 7 20 34 -14
16 Unia Turza Śląska 15 15 3 6 6 20 24 -4
17 Carina Gubin 14 13 3 4 7 20 26 -6
18 Raków II Częstochowa 15 13 2 7 6 18 27 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Rekord Bielsko-Biała 16 29 8 5 3 35 22 13
2 MKS Kluczbork 16 29 8 5 3 25 17 8
3 Górnik Polkowice 15 26 8 2 5 18 18 0
4 Śląsk II Wrocław 15 25 6 7 2 27 19 8
5 Carina Gubin 17 25 8 1 8 23 25 -2
6 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 22 6 4 6 28 21 7
7 Unia Turza Śląska 16 20 6 2 8 27 31 -4
8 Lechia Zielona Góra 16 19 5 4 7 22 28 -6
9 Pniówek Pawłowice 15 17 3 8 4 18 23 -5
10 Ślęza Wrocław 16 16 4 4 8 28 36 -8
11 Raków II Częstochowa 16 16 5 1 10 24 37 -13
12 Górnik II Zabrze 15 15 4 3 8 23 25 -2
13 LKS Goczałkowice Zdrój 15 15 3 6 6 16 18 -2
14 Karkonosze Jelenia Góra 16 15 3 6 7 13 24 -11
15 Warta Gorzów Wielkopolski 15 13 3 4 8 16 30 -14
16 Gwarek Tarnowskie Góry 15 12 2 6 7 17 25 -8
17 Odra Bytom Odrzański 14 11 1 8 5 16 24 -8
18 LZS Starowice Dolne 15 3 0 3 12 13 39 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Odra Bytom Odrzański

Gospodarze Wynik Goście Data
LZS Starowice Dolne 0 - 0 Odra Bytom Odrzański 8 czerwca 2024
Odra Bytom Odrzański 0 - 0 Unia Turza Śląska 1 czerwca 2024
Ślęza Wrocław 0 - 0 Odra Bytom Odrzański 25 maja 2024
Odra Bytom Odrzański 0 - 2 Carina Gubin 18 maja 2024
Rekord Bielsko-Biała 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 14 maja 2024
Odra Bytom Odrzański 0 - 0 Karkonosze Jelenia Góra 11 maja 2024
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 4 maja 2024
Odra Bytom Odrzański 2 - 2 Lechia Zielona Góra 27 kwietnia 2024
Raków II Częstochowa 0 - 0 Odra Bytom Odrzański 20 kwietnia 2024
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Pniówek Pawłowice 13 kwietnia 2024
Śląsk II Wrocław 4 - 2 Odra Bytom Odrzański 7 kwietnia 2024
Odra Bytom Odrzański 4 - 0 Górnik Polkowice 30 marca 2024
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 Gwarek Tarnowskie Góry 23 marca 2024
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Górnik II Zabrze 16 marca 2024
Odra Bytom Odrzański 4 - 1 Warta Gorzów Wielkopolski 9 marca 2024
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 MKS Kluczbork 2 marca 2024
Odra Bytom Odrzański 1 - 1 LKS Goczałkowice Zdrój 25 listopada 2023
Odra Bytom Odrzański 1 - 0 LZS Starowice Dolne 18 listopada 2023
Unia Turza Śląska 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 11 listopada 2023
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Ślęza Wrocław 4 listopada 2023
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Carina Gubin 27 października 2023
Odra Bytom Odrzański 0 - 3 Rekord Bielsko-Biała 21 października 2023
Karkonosze Jelenia Góra 2 - 0 Odra Bytom Odrzański 14 października 2023
Odra Bytom Odrzański 0 - 0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 października 2023
Lechia Zielona Góra 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 30 września 2023
Odra Bytom Odrzański 2 - 1 Raków II Częstochowa 23 września 2023
Pniówek Pawłowice 6 - 2 Odra Bytom Odrzański 16 września 2023
Odra Bytom Odrzański 0 - 1 Śląsk II Wrocław 10 września 2023
Górnik Polkowice 2 - 2 Odra Bytom Odrzański 2 września 2023
Gwarek Tarnowskie Góry 1 - 1 Odra Bytom Odrzański 27 sierpnia 2023
Górnik II Zabrze 1 - 0 Odra Bytom Odrzański 23 sierpnia 2023
Warta Gorzów Wielkopolski 0 - 0 Odra Bytom Odrzański 20 sierpnia 2023
MKS Kluczbork 0 - 3 Odra Bytom Odrzański 12 sierpnia 2023
LKS Goczałkowice Zdrój 2 - 0 Odra Bytom Odrzański 5 sierpnia 2023

III liga, gr. III sezon 2023/2024

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Daniel Świderski Rekord Bielsko-Biała 25
2 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice 15
3 Jakub Lutostański Śląsk II Wrocław 14
4 Denis Matuszewski Carina Gubin 13
5 Krzysztof Kiklaisz LKS Goczałkowice Zdrój 11
6 Mateusz Kaczor KS Stilon Gorzów Wielkopolski 11
7 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 11
8 Michał Nagrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 11
9 Jakub Ryś Górnik Polkowice 10
10 Marcin Wodecki Górnik II Zabrze 10
11 Marcin Przybylski MKS Kluczbork 10
12 Dawid Weis Pniówek Pawłowice 9
13 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 9
14 Mateusz Surożyński Lechia Zielona Góra 9
15 Adam Setla LZS Starowice Dolne 9
16 Emil Drozdowicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9
17 Kacper Kasprzak Rekord Bielsko-Biała 9
18 Mateusz Baszak Karkonosze Jelenia Góra 9
19 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 9
20 Paweł Wojciechowski Ślęza Wrocław 9
21 Kamil Olek Ślęza Wrocław 8
22 Michał Gałecki Unia Turza Śląska 8
23 Jewhenij Bełycz Odra Bytom Odrzański 8
24 Filip Waluś Rekord Bielsko-Biała 8
25 Aleksander Tobolik Górnik II Zabrze 7
26 Dawid Wojtyra MKS Kluczbork 7
27 Patryk Tuszyński MKS Kluczbork 7
28 Dominik Więcek Carina Gubin 7
29 Tobiasz Mras Raków II Częstochowa 7
30 Mateusz Kulig Górnik II Zabrze 7
31 Jakub Jezierski Śląsk II Wrocław 7
32 Patryk Szwedzik Śląsk II Wrocław 6
33 Alan Lubaski Gwarek Tarnowskie Góry 6
34 Michał Skowron LZS Starowice Dolne 6
35 Natan Wysiński Unia Turza Śląska 6
36 Mikołaj Wawrzyniak Ślęza Wrocław 6
37 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 5
38 Jan Borek LKS Goczałkowice Zdrój 5
39 Filip Baranowski Górnik Polkowice 5
40 Kacper Chmielewski Karkonosze Jelenia Góra 5
41 Damian Warnecki Pniówek Pawłowice 5
42 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 5
43 Kacper Bajerski Górnik Polkowice 5
44 Dominik Radziemski Karkonosze Jelenia Góra 5
45 Nikolas Wroblewski Gwarek Tarnowskie Góry 5
46 Igor Lewandowski Warta Gorzów Wielkopolski 5
47 Kacper Będzieszak Gwarek Tarnowskie Góry 5
48 Bartosz Skiba Odra Bytom Odrzański 5
49 Michał Płonka MKS Kluczbork 5
50 Kamil Walków Odra Bytom Odrzański 5
51 Przemysław Marcjan Ślęza Wrocław 5
52 Mateusz Chmarek Górnik II Zabrze 5
53 Kacper Zaborski Śląsk II Wrocław 5
54 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 4
55 Hubert Muszyński Śląsk II Wrocław 4
56 Mateusz Mączyński KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
57 Przemysław Brychlik Unia Turza Śląska 4
58 Oliwer Jakuć Ślęza Wrocław 4
59 Mateusz Bodzioch Unia Turza Śląska 4
60 Patryk Jurczyński Raków II Częstochowa 4
61 Mateusz Żukowski Śląsk II Wrocław 4
62 Mateusz Głowiński Raków II Częstochowa 4
63 Gibi Embalo Lechia Zielona Góra 4
64 Rafał Dzidek Lechia Zielona Góra 4
65 Tomasz Matuszewski Lechia Zielona Góra 4
66 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 4
67 Artem Vaskov KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
68 Killian Benvindo Unia Turza Śląska 4
69 Miłosz Kurowski Śląsk II Wrocław 4
70 Mariusz Idzik Rekord Bielsko-Biała 4
71 Dominik Bronisławski Karkonosze Jelenia Góra 4
72 Dawid Lipniak LKS Goczałkowice Zdrój 3
73 Karol Gardzielewicz Warta Gorzów Wielkopolski 3
74 Piotr Strączek Unia Turza Śląska 3
75 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 3
76 Maciej Mańka Rekord Bielsko-Biała 3
77 Zbigniew Wojciechowski Rekord Bielsko-Biała 3
78 Damian Grudnik KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
79 Sebastian Górski Lechia Zielona Góra 3
80 Adrian Łuszkiewicz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
81 Mateusz Bąk Gwarek Tarnowskie Góry 3
82 Krystian Wenerski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
83 Tomasz Nowak Rekord Bielsko-Biała 3
84 Jakub Łoboda Carina Gubin 3
85 Patryk Wiszniowski MKS Kluczbork 3
86 Mateusz Stawny Śląsk II Wrocław 3
87 Ian . LZS Starowice Dolne 3
88 Adrian Dziedzic Górnik II Zabrze 3
89 Michał Rakowiecki Gwarek Tarnowskie Góry 3
90 Mateusz Magdziak Górnik Polkowice 3
91 Tomasz Walczak Raków II Częstochowa 3
92 Dawid Niedźwiedzki Górnik II Zabrze 3
93 Przemysław Siudak Odra Bytom Odrzański 3
94 Łukasz Sierpina Karkonosze Jelenia Góra 3
95 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 3
96 Jakub Duda Warta Gorzów Wielkopolski 3
97 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 3
98 Przemysław Szkatuła Pniówek Pawłowice 3
99 Marcel Zylla Śląsk II Wrocław 3
100 Kacper Adamczyk Górnik Polkowice 2
101 Miłosz Rogula Górnik II Zabrze 2
102 Mateusz Pawlak Górnik II Zabrze 2
103 Mateusz Szela Carina Gubin 2
104 Filip Wienczek MKS Kluczbork 2
105 Bartłomiej Twarkowski Rekord Bielsko-Biała 2
106 Remigiusz Flasz LKS Goczałkowice Zdrój 2
107 Radosław Sylwestrzak Lechia Zielona Góra 2
108 Hubert Konstanty Carina Gubin 2
109 Jakub Załucki Gwarek Tarnowskie Góry 2
110 Jakub Kołodenny Lechia Zielona Góra 2
111 Miłosz Kozik Ślęza Wrocław 2
112 Szymon Drewniak Górnik Polkowice 2
113 Sebastian Żukowski Odra Bytom Odrzański 2
114 Maksymilian Hrabski Warta Gorzów Wielkopolski 2
115 Piotr Nocoń Raków II Częstochowa 2
116 Adrian Marchel Warta Gorzów Wielkopolski 2
117 Maksymilian Nowak MKS Kluczbork 2
118 Kacper Nowakowski Raków II Częstochowa 2
119 Kacper Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 2
120 Jakub Wireński Raków II Częstochowa 2
121 Mateusz Nazar Carina Gubin 2
122 Michał Maj MKS Kluczbork 2
123 Jakub Kaczmarek Gwarek Tarnowskie Góry 2
124 Mateusz Flak Gwarek Tarnowskie Góry 2
125 Oskar Wojtczak Śląsk II Wrocław 2
126 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 2
127 Leszek Nowosielski LZS Starowice Dolne 2
128 Maciej Urbański Odra Bytom Odrzański 2
129 Aleksander Wołczek Śląsk II Wrocław 2
130 Cyprian Włodarczyk Górnik II Zabrze 2
131 Daniel Kamiński Rekord Bielsko-Biała 2
132 Arkadiusz Piech Górnik Polkowice 2
133 Wojciech Wenglorz Unia Turza Śląska 2
134 Gabriel Draczyński Odra Bytom Odrzański 2
135 Alefe lima Santos Ślęza Wrocław 2
136 Kamil Herman Pniówek Pawłowice 2
137 Szymon Zielonka Raków II Częstochowa 2
138 Bartłomiej Rakowski LZS Starowice Dolne 2
139 Michał Nadolski LKS Goczałkowice Zdrój 2
140 Jacek Wuwer LKS Goczałkowice Zdrój 2
141 Kamil Komandera LKS Goczałkowice Zdrój 2
142 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice 2
143 Bartosz Rutkowski Carina Gubin 2
144 Rafał Karmelita Górnik Polkowice 2
145 Jewhenij Biłokiń Górnik Polkowice 2
146 Miłosz Jóźwiak Odra Bytom Odrzański 2
147 Kacper Strzelecki Lechia Zielona Góra 2
148 Gabriel Afonso Ślęza Wrocław 2
149 Norbert Barczak Górnik II Zabrze 2
150 Łukasz Kopeć KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
151 Kacper Staszkowian Carina Gubin 2
152 Mateusz Popczyk Unia Turza Śląska 2
153 Karol Fryzowicz Górnik Polkowice 2
154 Patryk Malamis Raków II Częstochowa 2
155 Daniel Iwanek Rekord Bielsko-Biała 2
156 Jehor Macenko Śląsk II Wrocław 2
157 Dawid Cieśla Odra Bytom Odrzański 2
158 Mikołaj Tuduruj Śląsk II Wrocław 1
159 Oskar Hampel Ślęza Wrocław 1
160 Dawid Rudnik LZS Starowice Dolne 1
161 Hubert Konstanty LZS Starowice Dolne 1
162 Jakub Czajkowski LZS Starowice Dolne 1
163 Przemysław Kocot Karkonosze Jelenia Góra 1
164 Adrian Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
165 Kacper Dudek Karkonosze Jelenia Góra 1
166 Oskar Skrzyniarz Pniówek Pawłowice 1
167 Oliwier Lazar Gwarek Tarnowskie Góry 1
168 Rafał Figiel Lechia Zielona Góra 1
169 Szymon Osiński Lechia Zielona Góra 1
170 Jakub Łukasiewicz Raków II Częstochowa 1
171 Kacper Koppenhagen Odra Bytom Odrzański 1
172 Mykyta Loboda Odra Bytom Odrzański 1
173 Roman Heresz Ślęza Wrocław 1
174 Krystian Wrona Rekord Bielsko-Biała 1
175 Michał Litwa Górnik Polkowice 1
176 Kacper Masiak Raków II Częstochowa 1
177 Maksym Iwanowicz Lechia Zielona Góra 1
178 Serhij Mołoczko LZS Starowice Dolne 1
179 Piotr Łazarz Górnik Polkowice 1
180 Maciej Pałaszewski Karkonosze Jelenia Góra 1
181 Dominik Klimkiewicz Unia Turza Śląska 1
182 Adam Mesjasz Raków II Częstochowa 1
183 Wiktor Wawrzyniak Odra Bytom Odrzański 1
184 Damian Stachurski Odra Bytom Odrzański 1
185 Kamil Szymura Pniówek Pawłowice 1
186 Kacper Poczwardowski Górnik Polkowice 1
187 Kacper Dachnowski LZS Starowice Dolne 1
188 Dawid Rachel MKS Kluczbork 1
189 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice 1
190 Kacper Capiga Górnik II Zabrze 1
191 Piotr Majerczyk Warta Gorzów Wielkopolski 1
192 Piotr Wyroba Rekord Bielsko-Biała 1
193 Norbert Leśniak LZS Starowice Dolne 1
194 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 1
195 Szymon Nocoń Rekord Bielsko-Biała 1
196 Konrad Przybylski Warta Gorzów Wielkopolski 1
197 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
198 Oliwier Macała Górnik Polkowice 1
199 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice 1
200 Filipe Nascimento Górnik II Zabrze 1
201 Jakub Kasperowicz Pniówek Pawłowice 1
202 Marcel Ratajski Karkonosze Jelenia Góra 1
203 Dawid Matuszewski Śląsk II Wrocław 1
204 Mariusz Magiera LKS Goczałkowice Zdrój 1
205 Szymon Lewkot Śląsk II Wrocław 1
206 Kacper Tokarz Karkonosze Jelenia Góra 1
207 Mateusz Jaros Karkonosze Jelenia Góra 1
208 Paweł Niemienionek Karkonosze Jelenia Góra 1
209 Oliwier Micek Warta Gorzów Wielkopolski 1
210 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
211 Lawrence Ennali Górnik II Zabrze 1
212 Michał Pojasek Karkonosze Jelenia Góra 1
213 Mikołaj Milewski Karkonosze Jelenia Góra 1
214 Konrad Grzymisławski Odra Bytom Odrzański 1
215 Maciej Kolasa Pniówek Pawłowice 1
216 Marko Zawada MKS Kluczbork 1
217 Krystian Kowalczyk LZS Starowice Dolne 1
218 Konrad Kareta Rekord Bielsko-Biała 1
219 Neison Antunes pereira MKS Kluczbork 1
220 Krzysztof Wingralek Górnik Polkowice 1
221 Oliwier Długosz Raków II Częstochowa 1
222 Jakub Trojanowski MKS Kluczbork 1
223 Błażej Czuban Gwarek Tarnowskie Góry 1
224 Piotr Chodziutko LZS Starowice Dolne 1
225 Tomasz Okulicki Raków II Częstochowa 1
226 Nikodem Siudak Karkonosze Jelenia Góra 1
227 Maciej Kazimierowicz LKS Goczałkowice Zdrój 1
228 Kamil Antosiak Carina Gubin 1
229 Łukasz Tumala Lechia Zielona Góra 1
230 Igor Bambecki Lechia Zielona Góra 1
231 Oliwer Siwozad KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
232 Bartłomiej Gajda Warta Gorzów Wielkopolski 1
233 Elorhan . LKS Goczałkowice Zdrój 1
234 Dominik Szala Górnik II Zabrze 1
235 Jehor Szarabura Śląsk II Wrocław 1
236 Kacper Zielski Raków II Częstochowa 1
237 Jakub Cierpiał Raków II Częstochowa 1