KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w lecie przechodzi rewolucję kadrową. Ekipa "pomarańczowo-czarnych" potwierdza że w nadchodzącym sezonie będzie walczyć o coś więcej niż utrzymanie. Do zespołu Przemysława Cecherza dołączył Rafał Adamek.


Rafał Adamek został nowym zawodnikiem trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, z którym związał się roczną umową. 27-latek w rundzie wiosennej występował w Pogoni Siedlce, w której barwach rozegrał siedem spotkań w eWinner 2 lidze. Jesienią zaś był związany z Pniówkiem Pawłowice, w którym uzbierał 14 meczów w 3 lidze gr. III oraz zdobył trzy gole.

Piłkarz na swoim koncie ma także jedno spotkanie w Fortuna Pucharze Polski, w którym strzelił jedną bramkę. Pomocnik jest wychowankiem Morcinka Kaczyce, w którym występował do końca rundy jesiennej sezonu 2013/14. Następnie trafił do Pniówka, a ponadto grał także w GKS-ie 1962 Jastrzębie.


Foto: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.