Polonia Warszawa w sezonie 2022/23 zagra w eWinner 2 lidze. Podopieczni Rafała Smalca w sobotę ograli Wissę Szczucyn i przypieczętowali mistrzostwo 3 ligi gr. I.


Zaczęło się fatalnie, bowiem Wissa Szczucyn gola na 1-0 strzeliła już w 3. minucie i wydawało się, że sprawa awansu jest zagrożona. Nic bardziej mylnego, bowiem utrata bramki podziałała motywująco i Polonia Warszawa ruszyła do ataku. "Czarne Koszule" nie zamierzały się na nikogo patrzeć i w 28. minucie doprowadziły do wyrównania, za sprawą Wojciecha Fadeckiego.

Przyjezdni dostali wiatru w żagle i w kolejnych minutach stworzyli sobie więcej okazji bramkowych oraz częściej byli przy piłce. Polonia nie odpuszczała i tuż przed przerwą otrzymała rzut karny, a tego na gola zamienił Wojciech Fadecki. Druga połowa to pełna dominacja zespołu z Warszawy, który w 77. minucie podwyższył na 3-1, po trafieniu Szymona Lewickiego i tym samym wywalczył awans do eWinner 2 ligi.


Wissa Szczucyn - Polonia Warszawa 1-3 (1-2)

1-0 Wojciech Kukliński (3)

1-1 Wojciech Fadecki (28)

1-2 Wojciech Fadecki (45-rzut karny)

1-3 Szymon Lewicki (77)


Foto: Polonia Warszawa

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.