Trzecioligowy Górnik Konin pozyskał zawodnika, który ostatnio występował szczebel wyżej. Do ekipy z województwa wielkopolskiego dołączył Marcin Rajch, który w rundzie jesiennej był zawodnikiem Błękitnych Stargard.


Marcin Rajch został nowym zawodnikiem trzecioligowego Górnika Konin. 21-letni napastnik ostatnio występował w drugoligowych Błękitnych Stargard. W rundzie jesiennej nowy nabytek ekipy z województwa wielkopolskiego rozegrał jedenaście spotkań ligowych oraz jedno w ramach rozgrywek Fortuna Pucharu Polski.

Piłkarz jest wychowankiem Gryfa 2009 Tczew, w którym występował do końca sezonu 2015/16. Kolejnym krokiem w jego karierze, były przenosiny do Czarnych Pruszcz GdańskiPonadto grał także w Raduni Stężyca, Wiśle Tczew oraz Chojniczance Chojnice, która wówczas rywalizowała w Fortuna 1 lidze.


Foto: Górnik Konin

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.