Drugoligowa Stal Rzeszów zaprezentowała w dniu dzisiejszym pierwsze zimowe wzmocnienie. Ekipę Daniela Mysliwca wzmocnił Jakub Szczypek z Wólczanki Wólka Pełkińska.


Jakub Szczypek wzmocnił drugoligową Stal Rzeszów. 20-latek w minionej rundzie był podstawowym graczem Wólczanki Wólka Pełkińska. Jesienią rozegrał 19 spotkań na boiskach 3 ligi gr. IV, wszystkie zaczynając od pierwszej minuty oraz zdobył jednego gola. Pomocnik pierwsze piłkarskie szlify zbierał w Mazowszu Miętne, a ponadto występował także w Escoli Varsovia Warszawa oraz Wildze Garwolin

-Bardzo się cieszę, że w trakcie mojej półtorarocznej przygody z Wólczanką udało mi się pokazać z dobrej strony, co zaowocowało transferem do Stali. Przejście tutaj jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem. Wiem, że trener dostrzegł we mnie atuty i chce mi dać szansę w tym klubie. Słyszałem bardzo wiele dobrego o Stali - wiem, że jest tutaj bardzo wysoki poziom jeżeli chodzi o organizację, treningi, profesjonalizm. Myślę, że mogę się tutaj bardzo dużo nauczyć – powiedział Jakub Szczypek tuż po podpisaniu kontraktu ze Stalą Rzeszów.


Foto: Stal Rzeszów: Stal Rzeszów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.