Zielono-czarni od początku roku są bardzo aktywni na rynku transferowym. O klubie w ostatnich dniach się pisze sporo, a to za sprawą wzmocnień oraz ubytków. Stalówka póki co jest na plusie.


Włodarze Stali Stalowa Wola od początku roku postanowili być bardzo aktywni na rynku transferowym. Zespół w ostatnich dwóch tygodniach, zasiliło pięciu nowych graczy. Wczoraj klub z ulicy Hutniczej 15 poinformował że nowymi zawodnikami zostali Dominik Ochał, Piotr Zmorzyński oraz Matthew Korziewicz.

Zawodnicy ostatnio grali w trzeciej lidze, reprezentując barwy Sokoła Sieniawa oraz Wisły Puławy. Cała trójka podpisała półroczne kontrakty. Niestety, są także złe wieści, bowiem ze Stalówki odszedł Robert Dadok. Zawodnik wiosną będzie walczył o awans do PKO Elstraklasy z PGE Stalą Mielec.

To jednak nie koniec, umowy z zielono-czarnymi, nie przedłużył Krystian Kalinowski, który najbliższe półtorej roku spędzi w trzecioligowym Motorze Lublin. Ponadto zawodnicy wystawieni na listę transferową poszukują nowych pracodawców i nie trenują z drużyną. Warto dodać, że treningi z Wólczanką Wólka Pełkińska rozpoczął Rafał Michalik.


Foto: Stal Stalowa Wola PSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.