Ruch Chorzów ma nowego zawodnika. Mowa tutaj o Damianie Kowalczyku, który ostatnio występował w pierwszoligowym Chrobrym Głogów.


Damian Kowalczyk został nowym zawodnikiem Ruchu Chorzów - czytamy na oficjalnej stronie beniaminka eWinner 2 ligi. 26-latek z klubem z ulicy Cichej 6 podpisał roczną umowę, która zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Napastnik ostatnio występował w Chrobrym Głogów, w którego barwach rozegrał 19 spotkań w Fortuna 1 lidze, a ponadto na swoim koncie ma mecz w Fortuna Pucharze Polski.

Nowy nabytek "Niebieskich" to wychowanek Javorii Jawor, z którą był związany do końca sezonu 2007/08. Następnie trafił do Zagłębia Lubin, w którym uzbierał w sumie osiem spotkań w piłkarskiej elicie. Ponadto był także związany z rezerwami Pogoni Szczecin, a także Rozwojem Katowice.


Foto: Ruch Chorzów

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.