Odwołane mecze na szczeblu centralnym 23-26 października [ROZPISKA]

Przed nami piłkarski weekend szczeblu centralnym. Spotkania te niestety odbędą się bez udziału publiczności. Kilka spotkań natomiast nie dojdzie do skutku. Sprawdźcie o które mecze chodzi.

więcej →

Środowe mecze Fortuna 1 ligi - 21 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Dziś zostaną rozegrane zaległe spotkania na szczeblu pierwszoligowym. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Fortuna 1 liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrane ostatnie starcie 9. kolejki Fortuna 1 ligi, w którym to czeka nas potyczka Sandecji Nowy Sącz z GKS-em Bełchatów! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi - 17 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne mecze 9. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Piątkowe mecze Fortuna 1 ligi - 16 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się 9. kolejka Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Odwołane mecze na szczeblu centralnym 16-19 października [ROZPISKA]

Przed nami piłkarski weekend szczeblu centralnym. Spotkania te niestety odbędą się bez udziału publiczności. Kilka spotkań natomiast nie dojdzie do skutku. Sprawdźcie o które mecze chodzi.

więcej →

Remis Apklan Resovii ze Stomilem Olsztyn [SKRÓT MECZU]

Apklan Resovia na mecz ze Stomilem Olsztyn jechała z chęcią przełamania. Podopieczni Szymona Grabowskiego do przerwy prowadzili 1-0, ale nie zdołali go dowieźć do końca, bowiem w ostatniej minucie, wyrównującego...

więcej →

Fortuna 1 liga: Korona Kielce - Odra Opole [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Dziś zostanie rozegrany ostatni mecz 8. kolejki Fortuna 1 ligi, w którym to czeka nas potyczka Korony Kielce z Odrą Opole! Oglądajcie LIVE.

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi - 10 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 8. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Arka Gdynia vs ŁKS Łódź – mecz na szczycie w 1. Lidze!

W 8. Kolejce rozgrywek 1. Ligi na kibiców czeka prawdziwy hit, w którym Arka Gdynia zmierzy się z Łódzkim Klubem Sportowym. Czy goście przerwą serię meczów bez wygranej na obiekcie...

więcej →

Piątkowe mecze Fortuna 1 ligi - 9 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się 8. kolejka Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Mecze 10. kolejki Fortuna 1 ligi transmitowane na kanałach sportowych Polsatu

Znany jest plan transmisji 10. kolejki Fortuna 1 ligi na sportowych Polsatu. Kibice będą mogli zobaczyć mecze w piątek, sobotę oraz niedzielę, a transmisje będą przeprowadzone z Łodzi, Kielc oraz...

więcej →

Porażka Apklan Resovii z ŁKS-em Łódź [SKRÓT MECZU]

Apklan Resovia bo dość burzliwym tygodniu, liczyła na sprawienie w niedzielę niespodzianki. Na drodze zespołu Szymona Grabowskiego stanął ŁKS Łódź, lider rozgrywek. Pasiaki ostatecznie przegrały, choć włodarze rzeszowskiego klubu po...

więcej →

Niedzielne mecze Fortuna 1 ligi - 4 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 7. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi - 3 października [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się siódma seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. W sobotnie popołudnie zostaną rozegrane trzy mecze. O 12:40 na murawę wybiegną piłkarze GKS-u Tychy i Korony Kielce oraz...

więcej →

Widzew Łódź zremisował z Zagłębiem Sosnowiec [SKRÓT MECZU]

Widzew Łódź po dwóch zwycięstwach z rzędu chciał pójść za ciosem i sięgnąć po trzeci tryumf. Podopieczni Enkleida Dobiego od 14. minuty musieli radzić sobie w osłabieniu, bowiem drugą żółtą...

więcej →

Środowe mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 6. kolejki Fortuna ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Wtorkowe mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś rozpocznie się szósta seria gier na zapleczu piłkarskiej elity. We wtorkowy wieczór zostaną rozegrane dwa mecze. Jako pierwsi na murawę wybiegną piłkarze Widzewa Łódź i Zagłębia Sosnowiec, natomiast...

więcej →

Niedzielne mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki Fortuna 1 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →

Sobotnie mecze Fortuna 1 ligi [TRANSMISJE NA ŻYWO]

Już dziś zostaną rozegrane kolejne spotkania 5. kolejki Fortuna 1 ligi. Sympatycy zmagań w tejże klasie rozgrywkowej mogą sobie już rezerwować popołudnie przed monitorem. Sprawdźcie dzisiejszy rozkład transmisji!

więcej →