II liga sezon 2023/2024
Statystyki
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KKS 1925 Kalisz | 25 | 44 | 12 | 8 | 5 | 38 | 22 | 16 | |
2 | Pogoń Siedlce | 25 | 44 | 12 | 8 | 5 | 42 | 33 | 9 | |
3 | Kotwica Kołobrzeg | 25 | 42 | 12 | 6 | 7 | 47 | 35 | 12 | |
4 | Stal Stalowa Wola | 26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 30 | 30 | 0 | |
5 | Chojniczanka Chojnice | 25 | 38 | 10 | 8 | 7 | 32 | 29 | 3 | |
6 | Radunia Stężyca | 25 | 37 | 9 | 10 | 6 | 32 | 30 | 2 | |
7 | ŁKS II Łódź | 25 | 36 | 10 | 6 | 9 | 37 | 33 | 4 | |
8 | Hutnik Kraków | 25 | 35 | 9 | 8 | 8 | 34 | 32 | 2 | |
9 | Skra Częstochowa | 25 | 33 | 8 | 9 | 8 | 29 | 26 | 3 | |
10 | Zagłębie II Lubin | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 36 | 34 | 2 | |
11 | Olimpia Elbląg | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 30 | 36 | -6 | |
12 | Lech II Poznań | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 29 | 36 | -7 | |
13 | Polonia Bytom | 25 | 31 | 7 | 10 | 8 | 33 | 36 | -3 | |
14 | Wisła Puławy | 26 | 30 | 6 | 12 | 8 | 40 | 40 | 0 | |
15 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 25 | 30 | 7 | 9 | 9 | 30 | 34 | -4 | |
16 | Stomil Olsztyn | 25 | 25 | 7 | 4 | 14 | 21 | 32 | -11 | |
17 | Sandecja Nowy Sącz | 26 | 24 | 6 | 6 | 14 | 27 | 40 | -13 | |
18 | Olimpia Grudziądz | 25 | 23 | 5 | 8 | 12 | 25 | 34 | -9 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka |
II liga sezon 2023/2024
1. kolejka - II liga 22/23 lipca
Stomil Olsztyn | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin | |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 1 | Radunia Stężyca | |
Wisła Puławy | 1 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Grudziądz | 3 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 0 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Hutnik Kraków | 3 - 0 | Skra Częstochowa | |
Olimpia Elbląg | 2 - 2 | Lech II Poznań | |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Polonia Bytom | |
Pogoń Siedlce | 1 - 1 | ŁKS II Łódź |
II liga sezon 2023/2024
2. kolejka - II liga 29/30 lipca
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 - 2 | Stomil Olsztyn | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Hutnik Kraków | |
Zagłębie II Lubin | 0 - 0 | KKS 1925 Kalisz | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 0 | Olimpia Elbląg | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
Pogoń Siedlce | 2 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | Lech II Poznań | |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Wisła Puławy | 3 - 1 | ŁKS II Łódź |
II liga sezon 2023/2024
3. kolejka - II liga 05/06 sierpnia
Wisła Puławy | 1 - 1 | Stal Stalowa Wola | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Olimpia Elbląg | 1 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Stomil Olsztyn | 0 - 0 | Pogoń Siedlce | |
ŁKS II Łódź | 3 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Lech II Poznań | 1 - 5 | Kotwica Kołobrzeg | |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
KKS 1925 Kalisz | 3 - 1 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
II liga sezon 2023/2024
4. kolejka - II liga 12/13 sierpnia
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 - 0 | Hutnik Kraków | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 2 | Lech II Poznań | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Polonia Bytom | |
Wisła Puławy | 2 - 1 | Stomil Olsztyn | |
ŁKS II Łódź | 3 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Pogoń Siedlce | 0 - 2 | KKS 1925 Kalisz | |
Skra Częstochowa | 1 - 2 | Olimpia Elbląg |
II liga sezon 2023/2024
5. kolejka - II liga 19/20 sierpnia
Stomil Olsztyn | 0 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Lech II Poznań | 1 - 1 | Skra Częstochowa | |
Stal Stalowa Wola | 5 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Elbląg | 0 - 1 | Radunia Stężyca | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Olimpia Grudziądz | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 0 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Pogoń Siedlce | |
Zagłębie II Lubin | 3 - 0 | Polonia Bytom | |
KKS 1925 Kalisz | 1 - 0 | Wisła Puławy |
II liga sezon 2023/2024
6. kolejka - II liga 26/27 sierpnia
ŁKS II Łódź | 3 - 0 | KKS 1925 Kalisz | |
Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | Stomil Olsztyn | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 4 - 2 | Polonia Bytom | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Pogoń Siedlce | 3 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Wisła Puławy | 0 - 1 | Hutnik Kraków | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
Skra Częstochowa | 1 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | |
Radunia Stężyca | 1 - 0 | Lech II Poznań |
II liga sezon 2023/2024
7. kolejka - II liga 02/03 września
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 1 | Radunia Stężyca | |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Hutnik Kraków | 4 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Lech II Poznań | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
KKS 1925 Kalisz | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Polonia Bytom | 1 - 1 | Pogoń Siedlce | |
Olimpia Elbląg | 2 - 1 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 2 | Wisła Puławy | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 0 | Skra Częstochowa |
II liga sezon 2023/2024
8. kolejka - II liga 09/10 września
Olimpia Elbląg | 1 - 0 | Pogoń Siedlce | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Wisła Puławy | 0 - 0 | Polonia Bytom | |
Stomil Olsztyn | 0 - 3 | KKS 1925 Kalisz | |
Stal Stalowa Wola | 2 - 1 | Hutnik Kraków | |
ŁKS II Łódź | 1 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Radunia Stężyca | 5 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
Chojniczanka Chojnice | 0 - 0 | Skra Częstochowa | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 0 - 2 | Lech II Poznań |
II liga sezon 2023/2024
9. kolejka - II liga 16/17 września
Polonia Bytom | 2 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Hutnik Kraków | 2 - 1 | Stomil Olsztyn | |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Lech II Poznań | 0 - 4 | Pogoń Siedlce | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 0 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 2 | Zagłębie II Lubin | |
Olimpia Elbląg | 3 - 2 | Wisła Puławy | |
Skra Częstochowa | 1 - 1 | Radunia Stężyca |
II liga sezon 2023/2024
10. kolejka - II liga 23/24 września
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 3 - 2 | Olimpia Grudziądz | |
ŁKS II Łódź | 1 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
Stomil Olsztyn | 1 - 0 | Sandecja Nowy Sącz | |
Pogoń Siedlce | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Zagłębie II Lubin | 0 - 2 | Skra Częstochowa | |
KKS 1925 Kalisz | 3 - 0 | Hutnik Kraków | |
Chojniczanka Chojnice | 5 - 1 | Radunia Stężyca | |
Wisła Puławy | 2 - 2 | Lech II Poznań |
II liga sezon 2023/2024
11. kolejka - II liga 01/02 października
Polonia Bytom | 4 - 3 | Stomil Olsztyn | |
Olimpia Grudziądz | 2 - 3 | Pogoń Siedlce | |
Kotwica Kołobrzeg | 3 - 2 | Wisła Puławy | |
Radunia Stężyca | 3 - 0 | Zagłębie II Lubin | |
Skra Częstochowa | 0 - 0 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Olimpia Elbląg | 0 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Hutnik Kraków | 0 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 2 | KKS 1925 Kalisz | |
Lech II Poznań | 0 - 3 | ŁKS II Łódź |
II liga sezon 2023/2024
12. kolejka - II liga 07/08 października
KKS 1925 Kalisz | 0 - 0 | Polonia Bytom | |
Stomil Olsztyn | 1 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Chojniczanka Chojnice | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Pogoń Siedlce | 2 - 1 | Skra Częstochowa | |
Wisła Puławy | 3 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
Hutnik Kraków | 1 - 2 | Sandecja Nowy Sącz | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 - 1 | Radunia Stężyca | |
ŁKS II Łódź | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Stal Stalowa Wola | 3 - 1 | Lech II Poznań |
II liga sezon 2023/2024
13. kolejka - II liga 14/15 października
Lech II Poznań | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Radunia Stężyca | 1 - 2 | Pogoń Siedlce | |
Polonia Bytom | 0 - 1 | Hutnik Kraków | |
Skra Częstochowa | 4 - 1 | Wisła Puławy | |
Olimpia Elbląg | 0 - 0 | KKS 1925 Kalisz |
II liga sezon 2023/2024
14. kolejka - II liga 21/22 października
Pogoń Siedlce | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Stal Stalowa Wola | 2 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
ŁKS II Łódź | 1 - 3 | Skra Częstochowa | |
Sandecja Nowy Sącz | 3 - 2 | Polonia Bytom | |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
Hutnik Kraków | 1 - 0 | Olimpia Elbląg | |
Wisła Puławy | 0 - 1 | Radunia Stężyca | |
KKS 1925 Kalisz | 2 - 1 | Lech II Poznań |
II liga sezon 2023/2024
15. kolejka - II liga 28/29 października
Wisła Puławy | 3 - 3 | Zagłębie II Lubin | |
Radunia Stężyca | 0 - 0 | ŁKS II Łódź | |
Lech II Poznań | 4 - 3 | Hutnik Kraków | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 2 - 1 | Pogoń Siedlce | |
Olimpia Grudziądz | 3 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Polonia Bytom | 1 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
Olimpia Elbląg | 4 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
Skra Częstochowa | 1 - 2 | Stal Stalowa Wola |
II liga sezon 2023/2024
16. kolejka - II liga 04/05 listopada
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Stal Stalowa Wola | 1 - 2 | Radunia Stężyca | |
Hutnik Kraków | 3 - 5 | Kotwica Kołobrzeg | |
Stomil Olsztyn | 2 - 1 | Skra Częstochowa | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 2 | Pogoń Siedlce | |
KKS 1925 Kalisz | 2 - 2 | Olimpia Grudziądz | |
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 0 | Lech II Poznań | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Wisła Puławy | 2 - 2 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
II liga sezon 2023/2024
17. kolejka - II liga 11/12 listopada
Skra Częstochowa | 4 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
Pogoń Siedlce | 2 - 2 | Wisła Puławy | |
Lech II Poznań | 1 - 0 | Polonia Bytom | |
Radunia Stężyca | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Zagłębie II Lubin | 4 - 0 | Stal Stalowa Wola | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 3 - 2 | ŁKS II Łódź | |
Olimpia Elbląg | 2 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 2 | Hutnik Kraków | |
Kotwica Kołobrzeg | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz |
II liga sezon 2023/2024
18. kolejka - II liga 18/19 listopada
Lech II Poznań | 2 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Skra Częstochowa | 1 - 2 | Hutnik Kraków | |
ŁKS II Łódź | 1 - 2 | Pogoń Siedlce | |
Radunia Stężyca | 1 - 4 | KKS 1925 Kalisz | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Wisła Puławy | |
Stal Stalowa Wola | 3 - 1 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Polonia Bytom | 3 - 3 | Kotwica Kołobrzeg | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 1 | Stomil Olsztyn |
II liga sezon 2023/2024
19. kolejka - II liga 25/26 listopada
Stal Stalowa Wola | 2 - 1 | Pogoń Siedlce | |
ŁKS II Łódź | 2 - 1 | Wisła Puławy | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | Olimpia Grudziądz | |
KKS 1925 Kalisz | 3 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 2 | Skra Częstochowa | |
Stomil Olsztyn | 2 - 0 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Hutnik Kraków | 3 - 1 | Radunia Stężyca | |
Lech II Poznań | 1 - 2 | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Elbląg | 2 - 3 | Kotwica Kołobrzeg |
II liga sezon 2023/2024
20. kolejka - II liga 02/03 grudnia
Stal Stalowa Wola | 2 - 2 | Wisła Puławy | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
Pogoń Siedlce | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Olimpia Grudziądz | 3 - 0 | Olimpia Elbląg | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 1 | Radunia Stężyca | |
Polonia Bytom | 2 - 2 | Skra Częstochowa | |
Kotwica Kołobrzeg | 1 - 2 | Lech II Poznań | |
Chojniczanka Chojnice | 3 - 2 | ŁKS II Łódź | |
Zagłębie II Lubin | 2 - 0 | Hutnik Kraków |
II liga sezon 2023/2024
21. kolejka - II liga 24/25 lutego
Stomil Olsztyn | 1 - 1 | Wisła Puławy | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
KKS 1925 Kalisz | 5 - 1 | Pogoń Siedlce | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Kotwica Kołobrzeg | 3 - 0 | Chojniczanka Chojnice | |
Lech II Poznań | 0 - 0 | Olimpia Grudziądz | |
Olimpia Elbląg | 2 - 1 | Skra Częstochowa | |
Polonia Bytom | 2 - 1 | Radunia Stężyca | |
Stal Stalowa Wola | 1 - 0 | ŁKS II Łódź |
II liga sezon 2023/2024
22. kolejka - II liga 02/03 marca
Wisła Puławy | 1 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
ŁKS II Łódź | 2 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 1 | Stal Stalowa Wola | |
Polonia Bytom | 3 - 1 | Zagłębie II Lubin | |
Olimpia Grudziądz | 0 - 0 | Kotwica Kołobrzeg | |
Skra Częstochowa | 0 - 2 | Lech II Poznań | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Olimpia Elbląg | |
Sandecja Nowy Sącz | 1 - 3 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Pogoń Siedlce | 1 - 1 | Hutnik Kraków |
II liga sezon 2023/2024
23. kolejka - II liga 09/10 marca
Olimpia Grudziądz | 0 - 1 | Chojniczanka Chojnice | |
Kotwica Kołobrzeg | 0 - 1 | Skra Częstochowa | |
Olimpia Elbląg | 1 - 2 | Zagłębie II Lubin | |
Lech II Poznań | 1 - 2 | Radunia Stężyca | |
Stomil Olsztyn | 0 - 1 | Stal Stalowa Wola | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Wisła Puławy | |
Sandecja Nowy Sącz | 2 - 3 | Pogoń Siedlce | |
KKS 1925 Kalisz | 2 - 2 | ŁKS II Łódź | |
Polonia Bytom | 0 - 0 | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
II liga sezon 2023/2024
24. kolejka - II liga 16/17 marca
ŁKS II Łódź | 0 - 0 | Hutnik Kraków | |
Stal Stalowa Wola | 0 - 1 | KKS 1925 Kalisz | |
Chojniczanka Chojnice | 1 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Radunia Stężyca | 1 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 1 - 2 | Olimpia Elbląg | |
Pogoń Siedlce | 3 - 3 | Polonia Bytom | |
Zagłębie II Lubin | 1 - 1 | Lech II Poznań | |
Wisła Puławy | 1 - 3 | Sandecja Nowy Sącz | |
Skra Częstochowa | 0 - 0 | Olimpia Grudziądz |
II liga sezon 2023/2024
25. kolejka - II liga 23/24 marca
Lech II Poznań | ? - ? | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Polonia Bytom | 2 - 2 | Wisła Puławy | |
Hutnik Kraków | 1 - 1 | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Grudziądz | 1 - 1 | Radunia Stężyca | |
Pogoń Siedlce | 1 - 0 | Olimpia Elbląg | |
KKS 1925 Kalisz | 0 - 0 | Stomil Olsztyn | |
Sandecja Nowy Sącz | 0 - 1 | ŁKS II Łódź | |
Skra Częstochowa | 0 - 0 | Chojniczanka Chojnice |
II liga sezon 2023/2024
26. kolejka - II liga 30/31 marca
ŁKS II Łódź | ? - ? | Polonia Bytom | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Lech II Poznań | |
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Stal Stalowa Wola | 2 - 1 | Sandecja Nowy Sącz | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | 3 - 1 | Kotwica Kołobrzeg | |
Wisła Puławy | 4 - 0 | Olimpia Elbląg |
II liga sezon 2023/2024
27. kolejka - II liga 06/07 kwietnia
Polonia Bytom | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Hutnik Kraków | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Lech II Poznań | ? - ? | Wisła Puławy | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Pogoń Siedlce | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | ŁKS II Łódź |
II liga sezon 2023/2024
28. kolejka - II liga 13/14 kwietnia
ŁKS II Łódź | ? - ? | Lech II Poznań | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Radunia Stężyca | |
Wisła Puławy | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Hutnik Kraków | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Polonia Bytom | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Olimpia Grudziądz |
II liga sezon 2023/2024
29. kolejka - II liga 20/21 kwietnia
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | Wisła Puławy | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Lech II Poznań | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Polonia Bytom | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Radunia Stężyca | ? - ? | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Pogoń Siedlce |
II liga sezon 2023/2024
30. kolejka - II liga 27/28 kwietnia
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Lech II Poznań | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
Wisła Puławy | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | Radunia Stężyca | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Polonia Bytom |
II liga sezon 2023/2024
31. kolejka - II liga 04/05 maja
Zagłębie II Lubin | ? - ? | Pogoń Siedlce | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Wisła Puławy | |
Skra Częstochowa | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Stomil Olsztyn | |
Lech II Poznań | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Polonia Bytom | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | ? - ? | Chojniczanka Chojnice |
II liga sezon 2023/2024
32. kolejka - II liga 11/12 maja
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Polonia Bytom | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Lech II Poznań | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Skra Częstochowa | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | Radunia Stężyca | |
Wisła Puławy | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Pogoń Siedlce | ? - ? | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |
II liga sezon 2023/2024
33. kolejka - II liga 18/19 maja
Pogoń Siedlce | ? - ? | Chojniczanka Chojnice | |
Zagłębie II Lubin | ? - ? | ŁKS II Łódź | |
Radunia Stężyca | ? - ? | Stal Stalowa Wola | |
Olimpia Grudziądz | ? - ? | KKS 1925 Kalisz | |
Kotwica Kołobrzeg | ? - ? | Hutnik Kraków | |
Lech II Poznań | ? - ? | Sandecja Nowy Sącz | |
Olimpia Elbląg | ? - ? | Polonia Bytom | |
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) | ? - ? | Wisła Puławy | |
Skra Częstochowa | ? - ? | Stomil Olsztyn |
II liga sezon 2023/2024
34. kolejka - II liga 25/26 maja
Chojniczanka Chojnice | ? - ? | Olimpia Elbląg | |
Polonia Bytom | ? - ? | Lech II Poznań | |
Sandecja Nowy Sącz | ? - ? | Kotwica Kołobrzeg | |
Hutnik Kraków | ? - ? | Olimpia Grudziądz | |
KKS 1925 Kalisz | ? - ? | Skra Częstochowa | |
Stomil Olsztyn | ? - ? | Radunia Stężyca | |
Stal Stalowa Wola | ? - ? | Zagłębie II Lubin | |
Wisła Puławy | ? - ? | Pogoń Siedlce | |
ŁKS II Łódź | ? - ? | GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) |