III liga, gr. I sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 17 39 13 0 4 42 15 27
2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 34 10 4 4 35 20 15
3 Polonia Warszawa 18 34 10 4 4 32 18 14
4 Znicz Biała Piska 18 33 9 6 3 34 23 11
5 Unia Skierniewice 18 30 9 3 6 33 22 11
6 Legia II Warszawa 18 30 9 3 6 33 22 11
7 Legionovia Legionowo 17 30 8 6 3 23 16 7
8 Pelikan Łowicz 18 29 8 5 5 29 26 3
9 Sokół Aleksandrów Łódzki 18 27 7 6 5 30 16 14
10 KS Kutno 18 26 8 2 8 27 28 -1
11 Jagiellonia II Białystok 15 25 7 4 4 27 21 6
12 RKS Radomsko 18 25 7 4 7 27 27 0
13 GKS Wikielec 18 25 7 4 7 26 32 -6
14 Błonianka Błonie 16 23 7 2 7 32 25 7
15 Broń Radom 18 20 5 5 8 20 31 -11
16 Ursus Warszawa 18 19 5 4 9 22 29 -7
17 Concordia Elbląg 17 17 4 5 8 16 22 -6
18 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 17 3 8 6 20 31 -11
19 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 17 5 2 10 22 42 -20
20 Kaczkan Huragan Morąg 18 16 3 7 8 20 33 -13
21 Olimpia Zambrów 18 11 3 2 13 22 36 -14
22 KS Wasilków 18 8 2 2 14 15 52 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 21 7 0 2 26 7 19
2 Polonia Warszawa 9 19 6 1 2 15 6 9
3 Unia Skierniewice 10 19 6 1 3 21 12 9
4 Pelikan Łowicz 10 19 5 4 1 16 11 5
5 GKS Wikielec 10 19 5 4 1 18 10 8
6 RKS Radomsko 10 17 5 2 3 17 14 3
7 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 16 5 1 3 18 11 7
8 KS Kutno 9 16 5 1 3 17 16 1
9 Błonianka Błonie 9 16 5 1 3 24 15 9
10 Jagiellonia II Białystok 8 14 4 2 2 15 9 6
11 Znicz Biała Piska 8 12 3 3 2 14 9 5
12 Legia II Warszawa 8 12 3 3 2 18 10 8
13 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 12 3 3 4 16 19 -3
14 Sokół Aleksandrów Łódzki 8 10 2 4 2 9 8 1
15 Ursus Warszawa 8 10 3 1 4 8 9 -1
16 Legionovia Legionowo 7 9 2 3 2 8 9 -1
17 Broń Radom 8 9 2 3 3 10 12 -2
18 Olimpia Zambrów 10 9 3 0 7 16 21 -5
19 Concordia Elbląg 8 8 2 2 4 5 8 -3
20 Lechia Tomaszów Mazowiecki 9 7 2 1 6 9 19 -10
21 Kaczkan Huragan Morąg 8 4 0 4 4 6 13 -7
22 KS Wasilków 8 3 1 0 7 8 25 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Znicz Biała Piska 10 21 6 3 1 20 14 6
2 Legionovia Legionowo 10 21 6 3 1 15 7 8
3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8 18 6 0 2 16 8 8
4 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 9 18 5 3 1 17 9 8
5 Legia II Warszawa 10 18 6 0 4 15 12 3
6 Sokół Aleksandrów Łódzki 10 17 5 2 3 21 8 13
7 Polonia Warszawa 9 15 4 3 2 17 12 5
8 Kaczkan Huragan Morąg 10 12 3 3 4 14 20 -6
9 Unia Skierniewice 8 11 3 2 3 12 10 2
10 Jagiellonia II Białystok 7 11 3 2 2 12 12 0
11 Broń Radom 10 11 3 2 5 10 19 -9
12 Pelikan Łowicz 8 10 3 1 4 13 15 -2
13 KS Kutno 9 10 3 1 5 10 12 -2
14 Lechia Tomaszów Mazowiecki 8 10 3 1 4 13 23 -10
15 Ursus Warszawa 10 9 2 3 5 14 20 -6
16 Concordia Elbląg 9 9 2 3 4 11 14 -3
17 RKS Radomsko 8 8 2 2 4 10 13 -3
18 Błonianka Błonie 7 7 2 1 4 8 10 -2
19 GKS Wikielec 8 6 2 0 6 8 22 -14
20 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 5 0 5 2 4 12 -8
21 KS Wasilków 10 5 1 2 7 7 27 -20
22 Olimpia Zambrów 8 2 0 2 6 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ruch Wysokie Mazowieckie

Gospodarze Wynik Goście Data
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 marca 2021
Jagiellonia II Białystok 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 lutego 2021
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 KS Wasilków 29 listopada 2020
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 listopada 2020
Broń Radom 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 listopada 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Ursus Warszawa 15 listopada 2020
Legionovia Legionowo 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 listopada 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Concordia Elbląg 7 listopada 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 4 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 25 października 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 RKS Radomsko 21 października 2020
Błonianka Błonie 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 października 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Pelikan Łowicz 11 października 2020
Unia Skierniewice 5 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 października 2020
GKS Wikielec 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 października 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 3 Polonia Warszawa 30 września 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 27 września 2020
Olimpia Zambrów 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 sierpnia 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 KS Kutno 23 sierpnia 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 9 sierpnia 2020
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 czerwca 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Olimpia Zambrów 6 czerwca 2020
KS Wasilków 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 maja 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Lechia Tomaszów Mazowiecki 23 maja 2020
Kaczkan Huragan Morąg 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 maja 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Polonia Warszawa 12 maja 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Legia II Warszawa 9 maja 2020
Ursus Warszawa 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 maja 2020
Broń Radom 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 kwietnia 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 RKS Radomsko 18 kwietnia 2020
Sokół Ostróda 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 kwietnia 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Concordia Elbląg 4 kwietnia 2020
Pelikan Łowicz 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 marca 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 marca 2020
Sokół Aleksandrów Łódzki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 marca 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Unia Skierniewice 8 marca 2020
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Znicz Biała Piska 23 listopada 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 16 listopada 2019
Olimpia Zambrów 3 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 listopada 2019
Legia II Warszawa 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 listopada 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 KS Wasilków 2 listopada 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 października 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Kaczkan Huragan Morąg 20 października 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Ursus Warszawa 6 października 2019
Polonia Warszawa 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 września 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 4 Broń Radom 22 września 2019
RKS Radomsko 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Sokół Ostróda 8 września 2019
Concordia Elbląg 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 31 sierpnia 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 4 Pelikan Łowicz 25 sierpnia 2019
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 sierpnia 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 14 sierpnia 2019
Unia Skierniewice 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 sierpnia 2019
Znicz Biała Piska 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 sierpnia 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Legia II Warszawa 22 czerwca 2019
Victoria Sulejówek 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 czerwca 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 Mazur Ełk 15 czerwca 2019
Kaczkan Huragan Morąg 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 czerwca 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 czerwca 2019
ŁKS 1926 Łomża 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 maja 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Znicz Biała Piska 19 maja 2019
Sokół Ostróda 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 maja 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 3 Olimpia Zambrów 11 maja 2019
Pelikan Łowicz 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 maja 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Polonia Warszawa 28 kwietnia 2019
Broń Radom 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 kwietnia 2019
Legionovia Legionowo 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 kwietnia 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki 7 kwietnia 2019
Unia Skierniewice 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 marca 2019
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Ursus Warszawa 24 marca 2019
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 marca 2019
Legia II Warszawa 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 2 Victoria Sulejówek 10 listopada 2018
Mazur Ełk 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 listopada 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 4 Kaczkan Huragan Morąg 27 października 2018
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 października 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 ŁKS 1926 Łomża 14 października 2018
Znicz Biała Piska 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 października 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 Sokół Ostróda 30 września 2018
Olimpia Zambrów 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 września 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Pelikan Łowicz 16 września 2018
Polonia Warszawa 2 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 września 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 5 Broń Radom 5 września 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 5 Legionovia Legionowo 2 września 2018
Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 sierpnia 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Unia Skierniewice 19 sierpnia 2018
Ursus Warszawa 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 11 sierpnia 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 0 Sparta Augustów 23 czerwca 2018
Orzeł Kolno 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 czerwca 2018
Sparta 1951 Szepietowo 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 13 czerwca 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Pogoń Łapy 9 czerwca 2018
Promień Mońki 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 czerwca 2018
Biebrza Goniądz 2 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 maja 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 KS Wasilków 20 maja 2018
MKS Mielnik 1 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 maja 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Warmia Grajewo 5 maja 2018
Wigry II Suwałki 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 kwietnia 2018
Magnat Juchnowiec Kościelny 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 kwietnia 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 KS Michałowo 22 kwietnia 2018
Cresovia Siemiatycze 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 kwietnia 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 8 kwietnia 2018
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Wissa Szczuczyn 25 marca 2018
Sparta Augustów 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 listopada 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Orzeł Kolno 12 listopada 2017
Pogoń Łapy 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 listopada 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Promień Mońki 29 października 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 8 - 0 Biebrza Goniądz 22 października 2017
KS Wasilków 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 października 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 MKS Mielnik 7 października 2017
Warmia Grajewo 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 października 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Wigry II Suwałki 24 września 2017
KS Michałowo 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 września 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 1 Cresovia Siemiatycze 10 września 2017
Dąb Dąbrowa Białostocka 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 września 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 Sparta 1951 Szepietowo 27 sierpnia 2017
Wissa Szczuczyn 2 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 sierpnia 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Magnat Juchnowiec Kościelny 12 sierpnia 2017
Pelikan Łowicz 3 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 czerwca 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Huragan Wołomin 10 czerwca 2017
Ursus Warszawa 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 czerwca 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 4 ŁKS 1926 Łomża 28 maja 2017
Legia II Warszawa 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 maja 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki 17 maja 2017
Concordia Elbląg 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 maja 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Widzew Łódź 7 maja 2017
Motor Lubawa 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 maja 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 3 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 30 kwietnia 2017
Sokół Aleksandrów Łódzki 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 kwietnia 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Sokół Ostróda 14 kwietnia 2017
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 kwietnia 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Mazur Ełk 2 kwietnia 2017
Kaczkan Huragan Morąg 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 marca 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 ŁKS Łódź 19 marca 2017
Jagiellonia II Białystok 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 marca 2017
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Pelikan Łowicz 20 listopada 2016
Huragan Wołomin 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 listopada 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Ursus Warszawa 6 listopada 2016
ŁKS 1926 Łomża 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 października 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Legia II Warszawa 23 października 2016
Lechia Tomaszów Mazowiecki 5 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 października 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Concordia Elbląg 9 października 2016
Widzew Łódź 4 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 października 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Motor Lubawa 25 września 2016
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 września 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 11 września 2016
Sokół Ostróda 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 września 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 28 sierpnia 2016
Mazur Ełk 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 sierpnia 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Kaczkan Huragan Morąg 21 sierpnia 2016
ŁKS Łódź 7 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 sierpnia 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Jagiellonia II Białystok 7 sierpnia 2016
MKS Mielnik 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 czerwca 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 9 - 0 LZS Narewka 11 czerwca 2016
Rudnia Zabłudów 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 czerwca 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 7 - 0 Piast Białystok 5 czerwca 2016
KS Śniadowo 1 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 czerwca 2016
Orzeł Kolno 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 maja 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 2 Biebrza Goniądz 25 maja 2016
Dąb Dąbrowa Białostocka 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 maja 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 8 - 0 Wigry II Suwałki 14 maja 2016
Hetman Tykocin 0 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 maja 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 KS Michałowo 3 maja 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Cresovia Siemiatycze 24 kwietnia 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 3 Magnat Juchnowiec Kościelny 17 kwietnia 2016
Puszcza Hajnówka 1 - 6 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 kwietnia 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 Tur Bielsk Podlaski 3 kwietnia 2016
Sparta 1951 Szepietowo 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 26 marca 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 2 Pogoń Łapy 20 marca 2016
Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 3 MKS Mielnik 12 marca 2016
LZS Narewka 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 listopada 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 6 - 0 Rudnia Zabłudów 11 listopada 2015
Piast Białystok 0 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 listopada 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 0 Orzeł Kolno 31 października 2015
Biebrza Goniądz 0 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 października 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 1 Dąb Dąbrowa Białostocka 18 października 2015
Wigry II Suwałki 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 października 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 Hetman Tykocin 3 października 2015
KS Michałowo 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 27 września 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 0 KS Śniadowo 20 września 2015
Cresovia Siemiatycze 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 września 2015
Magnat Juchnowiec Kościelny 1 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 września 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Puszcza Hajnówka 30 sierpnia 2015
Tur Bielsk Podlaski 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 sierpnia 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 16 sierpnia 2015
Pogoń Łapy 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 8 sierpnia 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Sokół Sokółka 11 czerwca 2015
Magnat Juchnowiec Kościelny 0 - 5 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 czerwca 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 KS Michałowo 31 maja 2015
Tur Bielsk Podlaski 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 23 maja 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Hetman Tykocin 20 maja 2015
MKS Mielnik 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 maja 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Sparta Augustów 10 maja 2015
Promień Mońki 2 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 maja 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Wissa Szczuczyn 26 kwietnia 2015
Gryf Gródek 0 - 6 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 kwietnia 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Sparta 1951 Szepietowo 12 kwietnia 2015
Pogoń Łapy 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 kwietnia 2015
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 KS Śniadowo 29 marca 2015
Wigry II Suwałki 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 marca 2015
Sokół Sokółka 3 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 listopada 2014
Cresovia Siemiatycze 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 listopada 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Magnat Juchnowiec Kościelny 8 listopada 2014
KS Michałowo 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 listopada 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Tur Bielsk Podlaski 26 października 2014
Hetman Tykocin 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 października 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 MKS Mielnik 12 października 2014
Sparta Augustów 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 października 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Promień Mońki 28 września 2014
Wissa Szczuczyn 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 września 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Gryf Gródek 14 września 2014
Sparta 1951 Szepietowo 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 września 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 5 - 1 Pogoń Łapy 31 sierpnia 2014
KS Śniadowo 7 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 sierpnia 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 Wigry II Suwałki 16 sierpnia 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Cresovia Siemiatycze 10 sierpnia 2014
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Okocimski KS Brzesko 12 czerwca 2011
Znicz Pruszków 5 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 5 czerwca 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 4 Stal Rzeszów 29 maja 2011
ITS Jeziorak Iława 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 maja 2011
Wigry Suwałki 0 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 maja 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Start Otwock 15 maja 2011
Pelikan Łowicz 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 maja 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 5 Puszcza Niepołomice 8 maja 2011
Sokół Sokółka 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 kwietnia 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Motor Lublin 22 kwietnia 2011
GLKS Nadarzyn 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 16 kwietnia 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 13 kwietnia 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Resovia 10 kwietnia 2011
Wisła Płock 3 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 kwietnia 2011
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 kwietnia 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Stomil Olsztyn 27 marca 2011
Olimpia Elbląg 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 marca 2011
Okocimski KS Brzesko 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 14 listopada 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Znicz Pruszków 7 listopada 2010
Stal Rzeszów 2 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 października 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 ITS Jeziorak Iława 24 października 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Wigry Suwałki 17 października 2010
Start Otwock 1 - 4 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 października 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Pelikan Łowicz 3 października 2010
Puszcza Niepołomice 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 25 września 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Sokół Sokółka 19 września 2010
Motor Lublin 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 września 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 GLKS Nadarzyn 5 września 2010
Resovia 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 28 sierpnia 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Stal Stalowa Wola 22 sierpnia 2010
Stomil Olsztyn 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 18 sierpnia 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Olimpia Elbląg 15 sierpnia 2010
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 sierpnia 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 3 Wisła Płock 31 lipca 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Sokół Aleksandrów Łódzki 9 czerwca 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 2 Stal Rzeszów 26 maja 2010
Start Otwock 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 22 maja 2010
Brak drużyny 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 maja 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 ITS Jeziorak Iława 16 maja 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 12 maja 2010
Kolejarz Stróże 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 9 maja 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 0 Przebój Wolbrom 2 maja 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Stomil Olsztyn 28 kwietnia 2010
Pelikan Łowicz 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 24 kwietnia 2010
Wigry Suwałki 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 21 kwietnia 2010
Olimpia Elbląg 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 kwietnia 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Resovia 28 marca 2010
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 20 marca 2010
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Okocimski KS Brzesko 11 listopada 2009
Concordia Piotrków Trybunalski 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 7 listopada 2009
Sokół Aleksandrów Łódzki 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 30 października 2009
Stal Rzeszów 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 października 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Start Otwock 11 października 2009
ITS Jeziorak Iława 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie 4 października 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Kolejarz Stróże 27 września 2009
Przebój Wolbrom 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 19 września 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 Pelikan Łowicz 16 września 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 4 - 1 Brak drużyny 11 września 2009
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 6 września 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Olimpia Elbląg 2 września 2009
Resovia 1 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie 29 sierpnia 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 sierpnia 2009
Stomil Olsztyn 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 15 sierpnia 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Wigry Suwałki 8 sierpnia 2009
Okocimski KS Brzesko 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 sierpnia 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Concordia Piotrków Trybunalski 25 lipca 2009
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Znicz Biała Piska
Legia II Warszawa 0 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie

III liga, gr. I sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartosz Giełażyn Znicz Biała Piska 13
2 Arkadiusz Ciach Świt Nowy Dwór Mazowiecki 12
3 Michał Strzałkowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 11
4 Kamil Zalewski Olimpia Zambrów 10
5 Szymon Włodarczyk Legia II Warszawa 9
6 Michał Wrzesiński Pogoń Grodzisk Mazowiecki 8
7 Andrzej Trubeha Legionovia Legionowo 8
8 Dawid Jarczak Błonianka Błonie 8
9 Marcin Gregorowicz Błonianka Błonie 8
10 Piotr Łysiak Kaczkan Huragan Morąg 7
11 Łukasz Dynel KS Kutno 7
12 Kamil Łojszczyk Unia Skierniewice 7
13 Patryk Kamiński Ursus Warszawa 7
14 Michał Bartkowski GKS Wikielec 7
15 Jakub Bojas Concordia Elbląg 7
16 Dawid Przezak Sokół Aleksandrów Łódzki 7
17 Damian Warchoł Legia II Warszawa 7
18 Krystian Białas Pelikan Łowicz 7
19 Szymon Sobczak Jagiellonia II Białystok 6
20 Łukasz Piątek Polonia Warszawa 6
21 Szymon Sołtysiński Sokół Aleksandrów Łódzki 6
22 Rafał Babul RKS Radomsko 6
23 Piotr Piekarski Pelikan Łowicz 6
24 Patryk Szymański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 5
25 Maciej Radaszkiewicz Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
26 Dawid Kalinowski Znicz Biała Piska 5
27 Mateusz Furman Znicz Biała Piska 5
28 Krystian Kolasa RKS Radomsko 5
29 Michał Jankowski GKS Wikielec 5
30 Kamil Jackiewicz Ruch Wysokie Mazowieckie 5
31 Michał Steć Olimpia Zambrów 5
32 Michał Grochowski Ruch Wysokie Mazowieckie 5
33 Patryk Paczuk Polonia Warszawa 5
34 Robert Kowalczyk Unia Skierniewice 5
35 Damian Szczepański KS Kutno 5
36 Kamil Szymczak Lechia Tomaszów Mazowiecki 5
37 Michał Drewnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5
38 Damian Mosiejko Polonia Warszawa 4
39 Kacper Karasek Unia Skierniewice 4
40 Marcin Pieńkowski Unia Skierniewice 4
41 Patryk Koziara Legionovia Legionowo 4
42 Maciej Wyszogrodzki Pelikan Łowicz 4
43 Łukasz Szczepaniak RKS Radomsko 4
44 Jakub Kołaczek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
45 Damian Jaroń Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4
46 Maciej Twarowski Jagiellonia II Białystok 3
47 Oskar Pyrzyna Ursus Warszawa 3
48 Daniel Łukaszczyk Ruch Wysokie Mazowieckie 3
49 Radosław Kamiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3
50 Przemysław Śliwiński Broń Radom 3
51 Adam Pazio Polonia Warszawa 3
52 Sebastian Pociecha Broń Radom 3
53 Przemysław Panek KS Wasilków 3
54 Michał Kielak Broń Radom 3
55 Paweł Czarnecki Unia Skierniewice 3
56 Kacper Dziuba Sokół Aleksandrów Łódzki 3
57 Adrian Kralkowski KS Kutno 3
58 Matheus Dias Broń Radom 3
59 Marcin Kluska Legionovia Legionowo 3
60 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 3
61 Shun Shibata Olimpia Zambrów 3
62 Jakub Szarpak Sokół Aleksandrów Łódzki 3
63 Maksim Kventsar RKS Radomsko 3
64 Daniel Kraska RKS Radomsko 3
65 Eryk Matus Jagiellonia II Białystok 3
66 Dawid Dzięgielewski Unia Skierniewice 3
67 Łukasz Grzybowski Ruch Wysokie Mazowieckie 3
68 Łukasz Łakomy Legia II Warszawa 3
69 Adrian Marcioch KS Kutno 3
70 Dawid Kieplin Pelikan Łowicz 2
71 Krystian Mycka Pelikan Łowicz 2
72 Daniel Choroś Legionovia Legionowo 2
73 Marcin Fiedorowicz Znicz Biała Piska 2
74 Damian Nowacki Sokół Aleksandrów Łódzki 2
75 Adrian Klepacz RKS Radomsko 2
76 Wiktor Niewiarowski Polonia Warszawa 2
77 Hubert Berłowski Unia Skierniewice 2
78 Sebastian Szerszeń Ursus Warszawa 2
79 Jakub Kozłowski KS Wasilków 2
80 Grzegorz Makal KS Wasilków 2
81 Kacper Kostosz Legia II Warszawa 2
82 Mikołaj Kwietniewski Legia II Warszawa 2
83 Jakub Kabala Ursus Warszawa 2
84 Paweł Brokowski Ruch Wysokie Mazowieckie 2
85 Lago liade orlande Kpassa Kaczkan Huragan Morąg 2
86 Jakub Jakimiuk KS Wasilków 2
87 Michał Żółtowski Pelikan Łowicz 2
88 Michał Bajdur Legionovia Legionowo 2
89 Sebastian Kobiera Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2
90 Sebastian Szczypulski GKS Wikielec 2
91 Maciej Bortniczuk Jagiellonia II Białystok 2
92 Rafał Maciążek Concordia Elbląg 2
93 Konrad Niedzielski RKS Radomsko 2
94 Dominik Leśniewski Broń Radom 2
95 Kamil Rokosz KS Kutno 2
96 Sebastian Cuch Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
97 Rafał Włodarczyk Błonianka Błonie 2
98 Rafał Kujawa Polonia Warszawa 2
99 Bartłomiej Cieślik Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
100 Mateusz Stępień Unia Skierniewice 2
101 Łukasz Sosnowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
102 Jakub Wyszkowski Polonia Warszawa 2
103 Anton Kolosov Concordia Elbląg 2
104 Kamil Wielgus KS Kutno 2
105 Bartosz Bujalski KS Kutno 2
106 Hubert Władyka Błonianka Błonie 2
107 Krzysztof Toporkiewicz Jagiellonia II Białystok 2
108 Krzysztof Możdżonek Ursus Warszawa 2
109 Jakub Żyznowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
110 Ariel Mosór Legia II Warszawa 2
111 Daniel Smuga Polonia Warszawa 2
112 Kewin Przygoda Lechia Tomaszów Mazowiecki 2
113 Filip Dziełak Ursus Warszawa 2
114 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
115 Grzegorz Wojdyga Polonia Warszawa 2
116 Artur Gieraga Sokół Aleksandrów Łódzki 2
117 Piotr Kacperek GKS Wikielec 2
118 Mikołaj Neuman Ursus Warszawa 2
119 Maciej Mas Jagiellonia II Białystok 2
120 Maciej Famulak Znicz Biała Piska 2
121 Radosław Cielemęcki Legia II Warszawa 2
122 Tomasz Andrzejewski Polonia Warszawa 2
123 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 2
124 Filip Arak Błonianka Błonie 2
125 Kamil Wiśniewski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2
126 Bartłomiej Urbański Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
127 Mikołaj Nawrocki Jagiellonia II Białystok 1
128 Maciej Prusinowski Ursus Warszawa 1
129 Piotr Tkacz Pelikan Łowicz 1
130 Łukasz Buczkowski Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
131 Piotr Karłowicz Kaczkan Huragan Morąg 1
132 Mateusz Hołownia Legia II Warszawa 1
133 Luis Rocha Legia II Warszawa 1
134 Igor Kania Sokół Aleksandrów Łódzki 1
135 Michał Dawidowicz Olimpia Zambrów 1
136 Piotr Ćwik Błonianka Błonie 1
137 Tomasz Dąbrowski KS Kutno 1
138 Łukasz Kuśnierz Znicz Biała Piska 1
139 Maksymilian Jańczyk Broń Radom 1
140 Daniel Samluk Ruch Wysokie Mazowieckie 1
141 Kamil Kurowski Legia II Warszawa 1
142 Patryk Pietrzak Legia II Warszawa 1
143 Michał Domański Ruch Wysokie Mazowieckie 1
144 Patryk Pomianowski Pelikan Łowicz 1
145 Piotr Kusiński Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
146 Damian Wysocki KS Wasilków 1
147 Wojciech Nasuto KS Wasilków 1
148 Michał Dobkowski Błonianka Błonie 1
149 Sebastian Czapa Błonianka Błonie 1
150 Mariusz Pelc Concordia Elbląg 1
151 Rafał Maćkowski Kaczkan Huragan Morąg 1
152 Jakub Jarłomowicz Jagiellonia II Białystok 1
153 Piotr Maślanka Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
154 Bartosz Broniarek Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
155 Jan Pawłowski Jagiellonia II Białystok 1
156 Kamil Lewiński Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
157 Grzegorz Wawrzyński Pelikan Łowicz 1
158 Krystian Kruk Pelikan Łowicz 1
159 Paweł Tomkiewicz Olimpia Zambrów 1
160 Mikołaj Gibas Legionovia Legionowo 1
161 Dawid Brewczyński Błonianka Błonie 1
162 Kamil Huczko Jagiellonia II Białystok 1
163 Mariusz Zalewski Błonianka Błonie 1
164 Paweł Galik Kaczkan Huragan Morąg 1
165 Mariusz Bucio Kaczkan Huragan Morąg 1
166 Mateusz Leszczuk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
167 Jacek Dzienis Znicz Biała Piska 1
168 Kacper Rybacki Znicz Biała Piska 1
169 Bartosz Dąbrowski Legionovia Legionowo 1
170 Piotr Kłąb Unia Skierniewice 1
171 Szymon Kuźma Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
172 Piotr Stefański Broń Radom 1
173 Kacper Skibicki Legia II Warszawa 1
174 Oskar Pióro Sokół Aleksandrów Łódzki 1
175 Dominik Pecyna Sokół Aleksandrów Łódzki 1
176 Jakub Horoszkiewicz Sokół Aleksandrów Łódzki 1
177 Maciej Zieniewicz KS Wasilków 1
178 Marcel Bykowski Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
179 Jakub Wardzyński Pelikan Łowicz 1
180 Elian de la Nuez hernandez Broń Radom 1
181 Mateusz Szmydt Concordia Elbląg 1
182 Hubert Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
183 Fernán Ferreiroa Jagiellonia II Białystok 1
184 Szymon Pankiewicz Jagiellonia II Białystok 1
185 Mateusz Wyjadłowski Jagiellonia II Białystok 1
186 Mateusz Jambrzycki Znicz Biała Piska 1
187 Jan Goliński Jagiellonia II Białystok 1
188 Mateusz Ruszczyk Znicz Biała Piska 1
189 Bartłomiej Smuczyński Broń Radom 1
190 Wiktor Patrzykąt Kaczkan Huragan Morąg 1
191 Jowin Radziński Polonia Warszawa 1
192 Bartosz Michalik Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
193 Dominik Pawłowski Concordia Elbląg 1
194 Przemysław Jastrzębski Olimpia Zambrów 1
195 Bartłomiej Ziemak Kaczkan Huragan Morąg 1
196 Daniel Michałowski Kaczkan Huragan Morąg 1
197 Mateusz Kasprzyk Kaczkan Huragan Morąg 1
198 Patryk Szeliga Legionovia Legionowo 1
199 Konrad Kowalczyk Unia Skierniewice 1
200 Tomasz Bogołębski Sokół Aleksandrów Łódzki 1
201 Paweł Kossyk Znicz Biała Piska 1
202 Filip Kowalczyk Pelikan Łowicz 1
203 Aleksander Tomasz Kaczkan Huragan Morąg 1
204 Kamil Cyran Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
205 Igor Świątkiewicz KS Kutno 1
206 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 1
207 Rafał Kalinowski Olimpia Zambrów 1
208 Ernest Warczyk RKS Radomsko 1
209 Mateusz Baranowski Ursus Warszawa 1
210 Łukasz Kopka Concordia Elbląg 1
211 Piotr Cichocki Legia II Warszawa 1
212 Damian Machajek Broń Radom 1
213 Paweł Grzybowski Kaczkan Huragan Morąg 1
214 Patryk Jakubczyk Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
215 Kacper Łoś Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
216 Marcin Kacela KS Kutno 1
217 Kacper Gzieło Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
218 Adrian Grabowski Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
219 Filip Wójcik GKS Wikielec 1
220 Bartosz Skowron Błonianka Błonie 1
221 Marcin Krawczyk Błonianka Błonie 1
222 Kacper Wasilewski Błonianka Błonie 1
223 Mateusz Długołęcki Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
224 Gabor Żukowski Jagiellonia II Białystok 1
225 Tomasz Wełna Polonia Warszawa 1
226 Jakub Bartosiński Sokół Aleksandrów Łódzki 1
227 Kacper Przedbora Lechia Tomaszów Mazowiecki 1
228 Jakub Rozwandowicz RKS Radomsko 1
229 Rafał Lisiecki Kaczkan Huragan Morąg 1
230 Szymon Jagieła Broń Radom 1
231 Bartłomiej Danowski Concordia Elbląg 1
232 Jacek Tkaczyk Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1
233 Łukasz Suchocki GKS Wikielec 1