III liga, gr. III sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ślęza Wrocław 8 21 7 0 1 22 7 15
2 Ruch Chorzów 8 17 5 2 1 21 9 12
3 MKS Kluczbork 9 16 5 1 3 19 15 4
4 Polonia Bytom 6 14 4 2 0 14 5 9
5 Stal Brzeg 8 13 3 4 1 17 7 10
6 Górnik II Zabrze 8 13 4 1 3 19 13 6
7 LKS Goczałkowice Zdrój 9 13 4 1 4 16 14 2
8 Zagłębie II Lubin 6 12 4 0 2 17 5 12
9 Rekord Bielsko-Biała 7 11 3 2 2 13 10 3
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 7 9 2 3 2 12 12 0
11 ROW 1964 Rybnik 8 9 2 3 3 13 14 -1
12 Warta Gorzów Wielkopolski 9 9 3 0 6 11 22 -11
13 Gwarek Tarnowskie Góry 5 8 2 2 1 9 9 0
14 Foto-Higiena Gać 8 8 2 2 4 9 17 -8
15 Miedź II Legnica 6 7 2 1 3 8 12 -4
16 Lechia Zielona Góra 7 7 2 1 4 9 17 -8
17 Piast Żmigród 9 6 1 3 5 11 21 -10
18 Polonia Nysa 7 4 1 1 5 8 22 -14
19 Polonia-Stal Świdnica 9 4 1 1 7 12 29 -17
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ślęza Wrocław 3 9 3 0 0 8 2 6
2 Górnik II Zabrze 4 9 3 0 1 14 4 10
3 Stal Brzeg 4 8 2 2 0 12 3 9
4 Ruch Chorzów 3 7 2 1 0 9 3 6
5 Gwarek Tarnowskie Góry 4 7 2 1 1 7 7 0
6 MKS Kluczbork 4 6 2 0 2 10 7 3
7 Zagłębie II Lubin 4 6 2 0 2 11 5 6
8 Miedź II Legnica 3 6 2 0 1 5 4 1
9 Polonia Bytom 3 5 1 2 0 6 3 3
10 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 5 1 2 1 6 6 0
11 Rekord Bielsko-Biała 3 4 1 1 1 6 6 0
12 Foto-Higiena Gać 4 4 1 1 2 5 8 -3
13 Polonia Nysa 4 4 1 1 2 5 8 -3
14 LKS Goczałkowice Zdrój 5 3 1 0 4 8 12 -4
15 ROW 1964 Rybnik 5 3 0 3 2 5 10 -5
16 Lechia Zielona Góra 2 3 1 0 1 5 5 0
17 Piast Żmigród 4 1 0 1 3 2 7 -5
18 Warta Gorzów Wielkopolski 4 0 0 0 4 2 11 -9
19 Polonia-Stal Świdnica 5 0 0 0 5 6 17 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ślęza Wrocław 5 12 4 0 1 14 5 9
2 Ruch Chorzów 5 10 3 1 1 12 6 6
3 MKS Kluczbork 5 10 3 1 1 9 8 1
4 LKS Goczałkowice Zdrój 4 10 3 1 0 8 2 6
5 Polonia Bytom 3 9 3 0 0 8 2 6
6 Warta Gorzów Wielkopolski 5 9 3 0 2 9 11 -2
7 Rekord Bielsko-Biała 4 7 2 1 1 7 4 3
8 Zagłębie II Lubin 2 6 2 0 0 6 0 6
9 ROW 1964 Rybnik 3 6 2 0 1 8 4 4
10 Stal Brzeg 4 5 1 2 1 5 4 1
11 Piast Żmigród 5 5 1 2 2 9 14 -5
12 Górnik II Zabrze 4 4 1 1 2 5 9 -4
13 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 4 1 1 1 6 6 0
14 Foto-Higiena Gać 4 4 1 1 2 4 9 -5
15 Lechia Zielona Góra 5 4 1 1 3 4 12 -8
16 Polonia-Stal Świdnica 4 4 1 1 2 6 12 -6
17 Gwarek Tarnowskie Góry 1 1 0 1 0 2 2 0
18 Miedź II Legnica 3 1 0 1 2 3 8 -5
19 Polonia Nysa 3 0 0 0 3 3 14 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Polonia-Stal Świdnica

Gospodarze Wynik Goście Data
Pniówek Pawłowice Śląskie 0 - 0 Polonia-Stal Świdnica 7 listopada 2020
Piast Żmigród 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 15 sierpnia 2020
Polonia-Stal Świdnica 2 - 0 Piast Żmigród 23 kwietnia 2016
Piast Żmigród 5 - 2 Polonia-Stal Świdnica 26 września 2015
Piast Żmigród 1 - 1 Polonia-Stal Świdnica 3 maja 2015
Polonia-Stal Świdnica 5 - 1 Piast Żmigród 4 października 2014
Piast Żmigród 1 - 0 Polonia-Stal Świdnica 25 maja 2014
Polonia-Stal Świdnica 0 - 1 Piast Żmigród 2 listopada 2013

III liga, gr. III sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Idzik Ruch Chorzów 9
2 Bartosz Włodarczyk MKS Kluczbork 8
3 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 7
4 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 6
5 Bartosz Marchewka LKS Goczałkowice Zdrój 6
6 Robert Pisarczuk Ślęza Wrocław 6
7 Szymon Kobusiński Lechia Zielona Góra 6
8 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 6
9 Jakub Kuczera ROW 1964 Rybnik 5
10 Adam Żak Polonia Bytom 5
11 Damian Celuch Stal Brzeg 5
12 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 5
13 Piotr Stępień Ślęza Wrocław 5
14 Bartosz Zynek Zagłębie II Lubin 4
15 Bartłomiej Korbecki Górnik II Zabrze 4
16 Guilherme Da Silva Ślęza Wrocław 4
17 Maciej Koziara Miedź II Legnica 4
18 Marcin Przybylski Foto-Higiena Gać 4
19 Michał Mokrzycki Ruch Chorzów 3
20 Łukasz Janoszka Ruch Chorzów 3
21 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 3
22 Filip Latusek MKS Kluczbork 3
23 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 3
24 Marcin Niemczyk Stal Brzeg 3
25 Dominik Skiba Górnik II Zabrze 3
26 Daniel Barbus Gwarek Tarnowskie Góry 2
27 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
28 Marko Zawada Górnik II Zabrze 2
29 Filip Żagiel Polonia Bytom 2
30 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 2
31 Jakub Sypek Zagłębie II Lubin 2
32 Daniel Dudziński Zagłębie II Lubin 2
33 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 2
34 Robert Myrta Polonia-Stal Świdnica 2
35 Michał Rostkowski Górnik II Zabrze 2
36 Patryk Stefański Polonia Bytom 2
37 Wojciech Szuba Polonia-Stal Świdnica 2
38 Norbert Jaszczak MKS Kluczbork 2
39 Kamil Sosna Piast Żmigród 2
40 Rafał Kuliński Gwarek Tarnowskie Góry 2
41 Daniel Golus Polonia Nysa 2
42 Tomasz Pośpiech Polonia Bytom 2
43 Sebastian Pączko Gwarek Tarnowskie Góry 2
44 Adam Setla Polonia Nysa 2
45 Tomasz Mamis Polonia Nysa 2
46 Marcin Wodecki ROW 1964 Rybnik 2
47 Daniel Stanclik Piast Żmigród 2
48 Michał Sypek Stal Brzeg 2
49 Marcos Baumgarten Polonia-Stal Świdnica 2
50 Wojciech Sowa Polonia-Stal Świdnica 2
51 Konrad Kasolik Ruch Chorzów 2
52 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
53 Oktawian Obuchowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
54 Tobiasz Jarczak Foto-Higiena Gać 1
55 Patryk Joachim Gwarek Tarnowskie Góry 1
56 Michał Maj Stal Brzeg 1
57 Kamil Spratek ROW 1964 Rybnik 1
58 Łukasz Krakowczyk ROW 1964 Rybnik 1
59 Kamil Lukoszek Górnik II Zabrze 1
60 Jakub Kotko Górnik II Zabrze 1
61 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 1
62 Nikolas Wroblewski Rekord Bielsko-Biała 1
63 Mateusz Bartolewski Zagłębie II Lubin 1
64 Mateusz Winciersz Ruch Chorzów 1
65 Norbert Radkiewicz Polonia Bytom 1
66 Jakub Gil Ślęza Wrocław 1
67 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
68 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 1
69 Łukasz Orzechowski Foto-Higiena Gać 1
70 Mateusz Krzymiński Foto-Higiena Gać 1
71 Artur Małecki Lechia Zielona Góra 1
72 Grzegorz Borowy Polonia-Stal Świdnica 1
73 Kamil Niewiadomski Miedź II Legnica 1
74 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
75 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
76 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
77 Thomas Pranica Górnik II Zabrze 1
78 Krzysztof Wingralek Górnik II Zabrze 1
79 Krzysztof Hałgas Polonia Bytom 1
80 Kamil Nykiel MKS Kluczbork 1
81 Denis Smolarek MKS Kluczbork 1
82 Kamil Jurasik MKS Kluczbork 1
83 Dawid Weis Pniówek Pawłowice Śląskie 1
84 Maciej Pisula Polonia Nysa 1
85 Dawid Hanzel Pniówek Pawłowice Śląskie 1
86 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 1
87 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 1
88 Szymon Wróblewski Rekord Bielsko-Biała 1
89 Igor Lewandowski Miedź II Legnica 1
90 Przemysław Macierzyński Warta Gorzów Wielkopolski 1
91 Marcin Gołębiowski Piast Żmigród 1
92 Jakub Babij Lechia Zielona Góra 1
93 Adam Grygier LKS Goczałkowice Zdrój 1
94 Mateusz Pańkowski Rekord Bielsko-Biała 1
95 Kamil Bętkowski Gwarek Tarnowskie Góry 1
96 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
97 Eryk Moryson Piast Żmigród 1
98 Dawid Kamiński Stal Brzeg 1
99 Piotr Trąd Pniówek Pawłowice Śląskie 1
100 Dawid Krzemień Polonia Bytom 1
101 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 1
102 Damian Szydziak Ślęza Wrocław 1
103 Tomasz Foszmańczyk Ruch Chorzów 1
104 Paweł Krauz Warta Gorzów Wielkopolski 1
105 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 1
106 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
107 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 1
108 Łukasz Chodyga Polonia Nysa 1
109 Jakub Banach Stal Brzeg 1
110 Michał Szymczyk Stal Brzeg 1
111 Marcin Budnik Stal Brzeg 1
112 Mateusz Dychus Stal Brzeg 1
113 Patryk Paszkowski Polonia-Stal Świdnica 1
114 Sebastian Jaroszyński Polonia-Stal Świdnica 1
115 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
116 Marek Krotofil ROW 1964 Rybnik 1
117 Jarosław Baranśkyj ROW 1964 Rybnik 1
118 Rafał Adamski Miedź II Legnica 1
119 Jakub Rogalski Zagłębie II Lubin 1
120 Bartłomiej Kłudka Zagłębie II Lubin 1
121 Piotr Pacholski ROW 1964 Rybnik 1
122 Przemysław Mycan Lechia Zielona Góra 1
123 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 1
124 Kacper Lepczyński Zagłębie II Lubin 1
125 Piotr Samiec-Talar Ślęza Wrocław 1
126 Arisco . Miedź II Legnica 1
127 Dawid Ogrodzki LKS Goczałkowice Zdrój 1
128 Kamil Witkowski MKS Kluczbork 1
129 Dorian Krakowski Polonia-Stal Świdnica 1
130 Kacper Kawula Ruch Chorzów 1
131 Piotr Kwaśniewski Ruch Chorzów 1
132 Marek Miziniak Piast Żmigród 1