III liga, gr. III sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 17 43 14 1 2 44 16 28
2 Zagłębie II Lubin 17 38 12 2 3 41 16 25
3 Ślęza Wrocław 17 34 10 4 3 35 17 18
4 Gwarek Tarnowskie Góry 17 30 9 3 5 22 17 5
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 17 29 8 5 4 31 15 16
6 Rekord Bielsko-Biała 17 27 7 6 4 31 23 8
7 Górnik II Zabrze 17 25 7 4 6 32 32 0
8 Piast Żmigród 17 25 7 4 6 24 27 -3
9 Ruch Zdzieszowice 17 24 7 3 7 24 26 -2
10 Miedź II Legnica 17 23 6 5 6 29 25 4
11 Ruch Radzionków 17 22 6 4 7 24 31 -7
12 Stal Brzeg 17 20 6 2 9 27 30 -3
13 Foto-Higiena Gać 17 18 5 3 9 23 32 -9
14 MKS Kluczbork 17 17 4 5 8 16 24 -8
15 Warta Gorzów Wielkopolski 17 16 4 4 9 15 26 -11
16 Agroplon Głuszyna 17 14 3 5 9 18 33 -15
17 Lechia Dzierżoniów 17 11 3 2 12 23 40 -17
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 11 3 2 12 16 45 -29
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 9 27 9 0 0 29 11 18
2 Zagłębie II Lubin 8 22 7 1 0 21 5 16
3 Ślęza Wrocław 8 22 7 1 0 20 6 14
4 Rekord Bielsko-Biała 10 20 5 5 0 22 7 15
5 Piast Żmigród 9 17 5 2 2 14 12 2
6 Ruch Zdzieszowice 10 16 5 1 4 15 16 -1
7 Pniówek Pawłowice Śląskie 8 15 4 3 1 13 5 8
8 Gwarek Tarnowskie Góry 8 14 4 2 2 9 8 1
9 Ruch Radzionków 8 14 4 2 2 14 13 1
10 Foto-Higiena Gać 9 13 4 1 4 17 21 -4
11 Miedź II Legnica 8 11 3 2 3 13 9 4
12 Agroplon Głuszyna 9 11 3 2 4 10 12 -2
13 Górnik II Zabrze 9 10 2 4 3 14 19 -5
14 Warta Gorzów Wielkopolski 9 10 2 4 3 10 15 -5
15 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 10 3 1 4 8 16 -8
16 Stal Brzeg 8 9 3 0 5 15 13 2
17 MKS Kluczbork 6 7 2 1 3 8 5 3
18 Lechia Dzierżoniów 9 3 1 0 8 9 21 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 8 16 5 1 2 15 5 10
2 Zagłębie II Lubin 9 16 5 1 3 20 11 9
3 Gwarek Tarnowskie Góry 9 16 5 1 3 13 9 4
4 Górnik II Zabrze 8 15 5 0 3 18 13 5
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 14 4 2 3 18 10 8
6 Ślęza Wrocław 9 12 3 3 3 15 11 4
7 Miedź II Legnica 9 12 3 3 3 16 16 0
8 Stal Brzeg 9 11 3 2 4 12 17 -5
9 MKS Kluczbork 11 10 2 4 5 8 19 -11
10 Piast Żmigród 8 8 2 2 4 10 15 -5
11 Ruch Zdzieszowice 7 8 2 2 3 9 10 -1
12 Ruch Radzionków 9 8 2 2 5 10 18 -8
13 Lechia Dzierżoniów 8 8 2 2 4 14 19 -5
14 Rekord Bielsko-Biała 7 7 2 1 4 9 16 -7
15 Warta Gorzów Wielkopolski 8 6 2 0 6 5 11 -6
16 Foto-Higiena Gać 8 5 1 2 5 6 11 -5
17 Agroplon Głuszyna 8 3 0 3 5 8 21 -13
18 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 1 0 1 8 8 29 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Piast Żmigród

Gospodarze Wynik Goście Data
Ślęza Wrocław 3 - 1 Piast Żmigród 28 października 2018
Piast Żmigród 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 20 października 2018
Piast Żmigród 1 - 1 Ślęza Wrocław 21 kwietnia 2018
Ruch Zdzieszowice 0 - 3 Piast Żmigród 7 kwietnia 2018
Ślęza Wrocław 0 - 4 Piast Żmigród 9 września 2017
Piast Żmigród 1 - 0 Ruch Zdzieszowice 26 sierpnia 2017
Piast Żmigród 1 - 1 Ruch Zdzieszowice 31 maja 2017
Piast Żmigród 1 - 0 Ślęza Wrocław 8 kwietnia 2017
Ruch Zdzieszowice 2 - 0 Piast Żmigród 22 października 2016
Ślęza Wrocław 4 - 2 Piast Żmigród 17 sierpnia 2016
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 3 maja 2016
Piast Żmigród 1 - 3 Ślęza Wrocław 3 października 2015
Piast Żmigród 2 - 1 Ślęza Wrocław 6 czerwca 2015
Ślęza Wrocław 4 - 1 Piast Żmigród 15 listopada 2014
Ślęza Wrocław 3 - 0 Piast Żmigród 23 marca 2014
Piast Żmigród 0 - 2 Ślęza Wrocław 18 sierpnia 2013

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 13
2 Damian Celuch Stal Brzeg 11
3 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 10
4 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 10
5 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 9
6 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 9
7 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 8
8 Dominik Wejerowski Foto-Higiena Gać 8
9 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 7
10 Eryk Sobków Zagłębie II Lubin 7
11 Kornel Ciupka Górnik Polkowice 7
12 Rafał Wolsztyński Górnik II Zabrze 6
13 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 6
14 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
15 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 6
16 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 6
17 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 6
18 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
19 Marcin Garuch Miedź II Legnica 5
20 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 5
21 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 5
22 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 5
23 Patryk Makuch Miedź II Legnica 5
24 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 4
25 Maciej Wróbel Rekord Bielsko-Biała 4
26 Marek Gancarczyk Foto-Higiena Gać 4
27 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
28 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 4
29 Michał Orzechowski Lechia Dzierżoniów 4
30 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 4
31 Sebastian Jarosz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
32 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 4
33 Mateusz Jaros Piast Żmigród 4
34 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 4
35 Tomasz Gajda Stal Brzeg 4
36 Przemysław Oziębała Gwarek Tarnowskie Góry 4
37 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 3
38 Michał Chyrek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
39 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 3
40 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 3
41 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 3
42 Marek Opałacz Górnik Polkowice 3
43 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 3
44 Michał Bednarski Górnik Polkowice 3
45 Lucjan Zieliński Miedź II Legnica 3
46 Eryk Moryson Piast Żmigród 3
47 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 3
48 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 3
49 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 3
50 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 3
51 Damian Czech Agroplon Głuszyna 3
52 Dawid Krzemień Ruch Radzionków 3
53 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 3
54 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
55 Piotr Stępień Stal Brzeg 3
56 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 3
57 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 2
58 Michał Chrabąszcz Gwarek Tarnowskie Góry 2
59 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
60 Elton brak Agroplon Głuszyna 2
61 Konrad Nowak Górnik II Zabrze 2
62 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
63 Mateusz Duchowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
64 Dawid Molski Ślęza Wrocław 2
65 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 2
66 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
67 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
68 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
69 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 2
70 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 2
71 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 2
72 Bartosz Tomkiewicz Lechia Dzierżoniów 2
73 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 2
74 Andrzej Piecuch Ruch Radzionków 2
75 Łukasz Żeliszewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
76 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
77 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
78 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 2
79 Tomasz Dyr MKS Kluczbork 2
80 Piotr Makowski MKS Kluczbork 2
81 Szymon Lewkot Ślęza Wrocław 2
82 Fabian Piasecki Miedź II Legnica 2
83 Marcin Nowacki Stal Brzeg 2
84 Janusz Gancarczyk Foto-Higiena Gać 2
85 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
86 Michał Sypek Ruch Zdzieszowice 2
87 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
88 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 2
89 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 2
90 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
91 Michał Koj Górnik II Zabrze 2
92 Szymon Krocz Foto-Higiena Gać 2
93 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 2
94 Bartosz Sobczyński Agroplon Głuszyna 2
95 Przemysław Porębski Miedź II Legnica 2
96 Dawid Świdwa Górnik Polkowice 2
97 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 2
98 Michał Prusek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
99 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 2
100 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
101 Mariusz Idzik Miedź II Legnica 2
102 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
103 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
104 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 2
105 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
106 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
107 Łukasz Staroń Foto-Higiena Gać 1
108 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
109 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
110 Krzysztof Staśkiewicz Górnik Polkowice 1
111 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 1
112 Michał Maj Stal Brzeg 1
113 Adam Raczkowski Górnik II Zabrze 1
114 Łukasz Żegleń Stal Brzeg 1
115 Paweł Stępień Stal Brzeg 1
116 Myrosław Taranenko Pniówek Pawłowice Śląskie 1
117 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
118 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
119 Aleksander Jelonek MKS Kluczbork 1
120 Patryk Nidecki KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
121 Filip Żagiel Górnik II Zabrze 1
122 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 1
123 Mateusz Szczepaniak Miedź II Legnica 1
124 Jakub Tosik Zagłębie II Lubin 1
125 Tomasz Harmata Ruch Radzionków 1
126 Dawid Wolski Ślęza Wrocław 1
127 Knopik Dastin MKS Kluczbork 1
128 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
129 Damian Sadowski Ruch Radzionków 1
130 Pałach Mateusz Agroplon Głuszyna 1
131 Arkadiusz Kozłowski Ruch Zdzieszowice 1
132 Łukasz Janoszka Zagłębie II Lubin 1
133 Pach Sławomir Gwarek Tarnowskie Góry 1
134 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 1
135 EltElton Dos Santos Oliveira Agroplon Głuszyna 1
136 Marcel Surowiak Agroplon Głuszyna 1
137 Dawid Śliwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
138 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
139 Łukasz Wolsztyński Górnik II Zabrze 1
140 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 1
141 Ihor Nahornyj Stal Brzeg 1
142 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 1
143 Rafał Adamski Miedź II Legnica 1
144 Damian Oko Zagłębie II Lubin 1
145 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
146 Remigiusz Cupryło Gwarek Tarnowskie Góry 1
147 Filip Kędzia Piast Żmigród 1
148 Piotr Niewieściuk Piast Żmigród 1
149 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
150 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 1
151 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
152 Kacper Michalski Górnik II Zabrze 1
153 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 1
154 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
155 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
156 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 1
157 Paweł Kohut Piast Żmigród 1
158 Kamil Lewandowski Agroplon Głuszyna 1
159 Konrad Kostrzycki Ruch Zdzieszowice 1
160 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1
161 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 1
162 Jehor Tarnow Foto-Higiena Gać 1
163 Maciej Magdziak Górnik Polkowice 1
164 Dawid Wacławczyk Górnik Polkowice 1
165 Kamil Piątkowski Zagłębie II Lubin 1
166 Michał Mojasek Miedź II Legnica 1
167 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 1
168 Mateusz Cybulski Górnik II Zabrze 1
169 Daniel Sroka Ruch Radzionków 1
170 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
171 Konrad Zaradny Górnik II Zabrze 1
172 Patryk Baran Górnik II Zabrze 1
173 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 1
174 Michał Gołaszewski Foto-Higiena Gać 1
175 Karol Żmijewski Zagłębie II Lubin 1
176 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
177 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 1
178 Michał Pakuła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
179 Marcin Sobczak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
180 Marcin Kozina Rekord Bielsko-Biała 1
181 Łukasz Garguła Miedź II Legnica 1
182 Jakub Ryś Zagłębie II Lubin 1
183 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 1
184 Przemysław Wiśniewski Górnik II Zabrze 1
185 Bartosz Zychowicz Agroplon Głuszyna 1
186 Michael Zuzel Agroplon Głuszyna 1
187 Patryk Wnuk Ruch Radzionków 1
188 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 1
189 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
190 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 1
191 Michał Bachor Ruch Zdzieszowice 1
192 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
193 Myroslaw Taranenko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
194 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
195 Sasa Balić Zagłębie II Lubin 1
196 Kacper Osiadły Górnik Polkowice 1
197 Miłosz Kubacki Foto-Higiena Gać 1
198 Jakub Okuszko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
199 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
200 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 1