IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 15 45 15 0 0 59 9 50
2 ITS Jeziorak Iława 16 34 11 1 4 48 16 32
3 Stomil II Olsztyn 16 33 11 0 5 42 20 22
4 Motor Lubawa 16 28 8 4 4 26 22 4
5 Mrągowia Mrągowo 16 27 9 0 7 42 24 18
6 Polonia Lidzbark Warmiński 16 27 9 0 7 23 26 -3
7 Mamry Giżycko 16 25 8 1 7 34 29 5
8 Mazur Ełk 16 20 6 2 8 25 30 -5
9 Pisa Barczewo 16 20 6 2 8 23 36 -13
10 MKS Korsze 16 18 5 3 8 24 32 -8
11 Granica Kętrzyn 16 18 5 3 8 25 44 -19
12 Błękitni Orneta 16 18 5 3 8 22 44 -22
13 Olimpia II Elbląg 16 17 5 2 9 33 28 5
14 Zatoka Braniewo 16 17 5 2 9 20 36 -16
15 Tęcza Biskupiec 16 12 4 0 12 20 45 -25
16 Warmia Olsztyn 15 10 3 1 11 17 42 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 8 24 8 0 0 33 3 30
2 Motor Lubawa 7 16 5 1 1 15 7 8
3 ITS Jeziorak Iława 7 15 5 0 2 21 4 17
4 Stomil II Olsztyn 8 15 5 0 3 20 13 7
5 Mrągowia Mrągowo 8 15 5 0 3 21 8 13
6 Polonia Lidzbark Warmiński 8 15 5 0 3 14 12 2
7 Mazur Ełk 8 11 3 2 3 17 13 4
8 Granica Kętrzyn 7 10 3 1 3 11 22 -11
9 Olimpia II Elbląg 9 10 3 1 5 24 17 7
10 Mamry Giżycko 7 9 3 0 4 14 14 0
11 MKS Korsze 9 9 2 3 4 12 18 -6
12 Tęcza Biskupiec 15 9 3 0 12 19 45 -26
13 Błękitni Orneta 7 7 2 1 4 8 21 -13
14 Warmia Olsztyn 5 6 2 0 3 6 7 -1
15 Zatoka Braniewo 7 5 1 2 4 6 17 -11
16 Pisa Barczewo 7 4 1 1 5 6 15 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 7 21 7 0 0 26 6 20
2 ITS Jeziorak Iława 9 19 6 1 2 27 12 15
3 Stomil II Olsztyn 8 18 6 0 2 22 7 15
4 Mamry Giżycko 9 16 5 1 3 20 15 5
5 Pisa Barczewo 9 16 5 1 3 17 21 -4
6 Motor Lubawa 9 12 3 3 3 11 15 -4
7 Mrągowia Mrągowo 8 12 4 0 4 21 16 5
8 Polonia Lidzbark Warmiński 8 12 4 0 4 9 14 -5
9 Zatoka Braniewo 9 12 4 0 5 14 19 -5
10 Błękitni Orneta 9 11 3 2 4 14 23 -9
11 Mazur Ełk 8 9 3 0 5 8 17 -9
12 MKS Korsze 7 9 3 0 4 12 14 -2
13 Granica Kętrzyn 9 8 2 2 5 14 22 -8
14 Olimpia II Elbląg 7 7 2 1 4 9 11 -2
15 Warmia Olsztyn 10 4 1 1 8 11 35 -24
16 Tęcza Biskupiec 1 3 1 0 0 1 0 1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Olimpia II Elbląg

Gospodarze Wynik Goście Data
Olimpia II Elbląg 7 - 1 Warmia Olsztyn 10 września 2019
GKS Wikielec 3 - 0 Olimpia II Elbląg 23 sierpnia 2019
Olimpia II Elbląg 2 - 0 GKS Wikielec 7 kwietnia 2019
GKS Wikielec 0 - 0 Olimpia II Elbląg 24 sierpnia 2018
Olimpia II Elbląg 4 - 2 GKS Wikielec 10 maja 2014
GKS Wikielec 4 - 0 Olimpia II Elbląg 14 września 2013

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 15
2 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 15
3 Michał Jankowski GKS Wikielec 10
4 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 9
5 Michał Bartkowski GKS Wikielec 9
6 Piotr Kozłowski MKS Korsze 9
7 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 8
8 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 8
9 Mateusz Cetnarski Stomil II Olsztyn 7
10 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 7
11 Daniel Madej ITS Jeziorak Iława 6
12 Mateusz Różowicz Błękitni Orneta 6
13 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 6
14 Krystian Oleszko Warmia Olsztyn 6
15 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 6
16 Kacer Nawrocki Pisa Barczewo 6
17 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 6
18 Dawid Rudnik Stomil II Olsztyn 6
19 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 6
20 Karol Landowski Stomil II Olsztyn 5
21 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 5
22 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 5
23 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 5
24 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 5
25 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 5
26 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 5
27 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 5
28 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 5
29 Rafał Darda Mamry Giżycko 5
30 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 5
31 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 5
32 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 5
33 Kamil Lullies Błękitni Orneta 4
34 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 4
35 Roman Śnieżawski Motor Lubawa 4
36 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 4
37 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 4
38 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 4
39 Jakub Tecław Stomil II Olsztyn 4
40 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 4
41 Paweł Sawicki MKS Korsze 4
42 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 4
43 Mateusz Jurczak Polonia Lidzbark Warmiński 4
44 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 4
45 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 3
46 Paweł Kapusta Pisa Barczewo 3
47 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 3
48 Mateusz Szymański Motor Lubawa 3
49 Piotr Sobótka Motor Lubawa 3
50 Patryk Woźniak Mazur Ełk 3
51 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 3
52 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 3
53 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 3
54 Rafał Wytrykowski Pisa Barczewo 3
55 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 3
56 Radosław Dorszewski Mazur Ełk 3
57 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 3
58 Wiktor Abramczyk Mrągowia Mrągowo 3
59 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 3
60 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 3
61 Junior Bah Motor Lubawa 3
62 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 3
63 Michał Wołowik Granica Kętrzyn 3
64 Piotr Dominik Mrągowia Mrągowo 3
65 Dawid Jabłoński Olimpia II Elbląg 3
66 Mateusz Bucio Olimpia II Elbląg 3
67 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 3
68 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 3
69 Denys Diemishev Motor Lubawa 3
70 Tomasz Aleksander Mrągowia Mrągowo 3
71 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 3
72 Igor Mazurek Warmia Olsztyn 3
73 Adrian Podgórski Błękitni Orneta 3
74 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
75 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
76 Marek Paprocki Pisa Barczewo 2
77 Łukasz Malanowski Błękitni Orneta 2
78 Marcin Dwulat Granica Kętrzyn 2
79 Piotr Trafarski MKS Korsze 2
80 Łukasz Goździejewski Motor Lubawa 2
81 Patryk Wieliczko Olimpia II Elbląg 2
82 Paweł Kazimierowski Olimpia II Elbląg 2
83 Bartłomiej Niedziela Stomil II Olsztyn 2
84 Paweł Flis MKS Korsze 2
85 Kamil Graczyk Zatoka Braniewo 2
86 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 2
87 Oktawian Skrzecz Stomil II Olsztyn 2
88 Paweł Sagan ITS Jeziorak Iława 2
89 Wojciech Kimso Zatoka Braniewo 2
90 Patryk Rosoliński GKS Wikielec 2
91 Jakub Lewandowski Mazur Ełk 2
92 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 2
93 Damian Ruda Zatoka Braniewo 2
94 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
95 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 2
96 Patryk Gendera Warmia Olsztyn 2
97 Willian Pozo-Venta Stomil II Olsztyn 1
98 Jakub Jurczak Stomil II Olsztyn 1
99 Paweł Domański Tęcza Biskupiec 1
100 Miłosz Olejniczak Motor Lubawa 1
101 Sebastian Dzierzkiewicz Polonia Lidzbark Warmiński 1
102 Adrian Płoski GKS Wikielec 1
103 Eryk Filipczyk Olimpia II Elbląg 1
104 Oskar Ryk Olimpia II Elbląg 1
105 Kamil Zawalich Pisa Barczewo 1
106 Paweł Cichy Mazur Ełk 1
107 Michał Gosiewski Mazur Ełk 1
108 Paweł Adamiec Mamry Giżycko 1
109 Dawid Olewnik Olimpia II Elbląg 1
110 Daniel Morys Olimpia II Elbląg 1
111 Dominik Szulc Mazur Ełk 1
112 Mateusz Szmukała Olimpia II Elbląg 1
113 Szymon Chrzanowski Tęcza Biskupiec 1
114 Patryk Harasim MKS Korsze 1
115 Patryk Kalinowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
116 Bartłomiej Rodzeński Polonia Lidzbark Warmiński 1
117 Paweł Branicki Granica Kętrzyn 1
118 Maciej Kotarba Mrągowia Mrągowo 1
119 Piotr Błędowski Mrągowia Mrągowo 1
120 Oleksii Prytuliak Olimpia II Elbląg 1
121 Sebastian Szypulski GKS Wikielec 1
122 Dawid Skalski Mazur Ełk 1
123 Adrian Chabera Tęcza Biskupiec 1
124 Michał Świderski Mamry Giżycko 1
125 Wojciech Żęgota Mrągowia Mrągowo 1
126 Łukasz Michałowski Mrągowia Mrągowo 1
127 Kacper Szczerba Pisa Barczewo 1
128 Adrian Kwiatkowski Warmia Olsztyn 1
129 Krzysztof Filipek Warmia Olsztyn 1
130 Mateusz Siwko Olimpia II Elbląg 1
131 Sebastian Krzywicki Pisa Barczewo 1
132 Jakub Rusak Mazur Ełk 1
133 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 1
134 Dawid Janczewski Warmia Olsztyn 1
135 Andrzej Burchart Motor Lubawa 1
136 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
137 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
138 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
139 Wojciech Trznadel Warmia Olsztyn 1
140 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 1
141 Maciej Waląg Polonia Lidzbark Warmiński 1
142 Bartosz Mączkowski Olimpia II Elbląg 1
143 Andrzej Skindel Pisa Barczewo 1
144 Grzegorz Kochalski ITS Jeziorak Iława 1
145 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 1
146 Aleksander Kowalski Stomil II Olsztyn 1
147 Daniel Kleber Motor Lubawa 1
148 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 1
149 Krystian Ogrodowski Warmia Olsztyn 1
150 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
151 Maciej Balcerzak Mrągowia Mrągowo 1
152 Miłosz Sztachański Granica Kętrzyn 1
153 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 1
154 Patryk Baran Stomil II Olsztyn 1