IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 7 21 7 0 0 22 5 17
2 Stomil II Olsztyn 7 15 5 0 2 19 3 16
3 Polonia Lidzbark Warmiński 7 15 5 0 2 13 8 5
4 Mamry Giżycko 7 13 4 1 2 22 10 12
5 ITS Jeziorak Iława 7 13 4 1 2 15 7 8
6 Motor Lubawa 7 11 3 2 2 6 10 -4
7 Błękitni Orneta 7 11 3 2 2 14 19 -5
8 Pisa Barczewo 7 10 3 1 3 11 13 -2
9 Zatoka Braniewo 7 10 3 1 3 9 13 -4
10 Mrągowia Mrągowo 7 9 3 0 4 15 15 0
11 Granica Kętrzyn 7 9 2 3 2 13 13 0
12 MKS Korsze 7 6 1 3 3 10 13 -3
13 Warmia Olsztyn 7 6 2 0 5 13 25 -12
14 Olimpia II Elbląg 7 4 1 1 5 13 16 -3
15 Mazur Ełk 7 4 1 1 5 5 14 -9
16 Tęcza Biskupiec 7 3 1 0 6 8 24 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 4 12 4 0 0 14 2 12
2 Polonia Lidzbark Warmiński 4 9 3 0 1 9 4 5
3 Motor Lubawa 3 7 2 1 0 4 2 2
4 Stomil II Olsztyn 3 6 2 0 1 5 1 4
5 Mamry Giżycko 4 6 2 0 2 11 8 3
6 ITS Jeziorak Iława 3 6 2 0 1 8 2 6
7 Mrągowia Mrągowo 3 6 2 0 1 7 3 4
8 Warmia Olsztyn 2 6 2 0 0 6 2 4
9 Granica Kętrzyn 3 4 1 1 1 7 5 2
10 Olimpia II Elbląg 5 4 1 1 3 13 10 3
11 Błękitni Orneta 3 3 1 0 2 5 13 -8
12 MKS Korsze 4 3 0 3 1 5 7 -2
13 Tęcza Biskupiec 7 3 1 0 6 8 24 -16
14 Zatoka Braniewo 2 1 0 1 1 1 4 -3
15 Mazur Ełk 3 1 0 1 2 3 7 -4
16 Pisa Barczewo 3 0 0 0 3 0 8 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pisa Barczewo 4 10 3 1 0 11 5 6
2 GKS Wikielec 3 9 3 0 0 8 3 5
3 Stomil II Olsztyn 4 9 3 0 1 14 2 12
4 Zatoka Braniewo 5 9 3 0 2 8 9 -1
5 Błękitni Orneta 4 8 2 2 0 9 6 3
6 Mamry Giżycko 3 7 2 1 0 11 2 9
7 ITS Jeziorak Iława 4 7 2 1 1 7 5 2
8 Polonia Lidzbark Warmiński 3 6 2 0 1 4 4 0
9 Granica Kętrzyn 4 5 1 2 1 6 8 -2
10 Motor Lubawa 4 4 1 1 2 2 8 -6
11 Mrągowia Mrągowo 4 3 1 0 3 8 12 -4
12 MKS Korsze 3 3 1 0 2 5 6 -1
13 Mazur Ełk 4 3 1 0 3 2 7 -5
14 Warmia Olsztyn 5 0 0 0 5 7 23 -16
15 Olimpia II Elbląg 2 0 0 0 2 0 6 -6
16 Tęcza Biskupiec 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Mrągowia Mrągowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Warmia Olsztyn 0 - 0 Mrągowia Mrągowo 2 listopada 2019
GKS Wikielec 0 - 0 Mrągowia Mrągowo 13 października 2019
GKS Wikielec 3 - 0 Mrągowia Mrągowo 1 maja 2019
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 GKS Wikielec 22 września 2018
GKS Wikielec 2 - 0 Mrągowia Mrągowo 8 kwietnia 2017
Mrągowia Mrągowo 0 - 3 GKS Wikielec 3 września 2016
GKS Wikielec 2 - 1 Mrągowia Mrągowo 12 czerwca 2015
Warmia Olsztyn 1 - 3 Mrągowia Mrągowo 11 kwietnia 2015
Mrągowia Mrągowo 0 - 4 GKS Wikielec 25 października 2014
Mrągowia Mrągowo 5 - 1 Warmia Olsztyn 27 sierpnia 2014

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Cetnarski Stomil II Olsztyn 6
2 Mateusz Skonieczka Mamry Giżycko 6
3 Radosław Gulbierz Mamry Giżycko 6
4 Remigiusz Sobociński GKS Wikielec 6
5 Kacer Nawrocki Pisa Barczewo 5
6 Paweł Dymiński Mamry Giżycko 5
7 Wojciech Figurski ITS Jeziorak Iława 5
8 Szymon Rak Stomil II Olsztyn 4
9 Przemysław Ziemianowicz Błękitni Orneta 4
10 Krystian Oleszko Warmia Olsztyn 4
11 Aleksander Kowalczyk GKS Wikielec 4
12 Dawid Rudnik Stomil II Olsztyn 3
13 Igor Mazurek Warmia Olsztyn 3
14 Rafał Darda Mamry Giżycko 3
15 Piotr Kozłowski MKS Korsze 3
16 Mateusz Różowicz Błękitni Orneta 3
17 Piotr Wypniewski Mrągowia Mrągowo 3
18 Rafał Ocias Tęcza Biskupiec 3
19 Mateusz Jurczak Polonia Lidzbark Warmiński 3
20 Paweł Łukasik Polonia Lidzbark Warmiński 3
21 Michał Bartkowski GKS Wikielec 3
22 Michał Jankowski GKS Wikielec 3
23 Radosław Galas ITS Jeziorak Iława 3
24 Mateusz Jajkowski GKS Wikielec 3
25 Adrian Podgórski Błękitni Orneta 3
26 Paweł Kowalewski Granica Kętrzyn 3
27 Kamil Skrzęta Mrągowia Mrągowo 3
28 Krzysztof Kressin ITS Jeziorak Iława 2
29 Sebastian Zajączkowski Polonia Lidzbark Warmiński 2
30 Damian Ruda Zatoka Braniewo 2
31 Tomasz Bobrowski Granica Kętrzyn 2
32 Kamil Stawiecki Mazur Ełk 2
33 Paweł Aleksandrowicz Granica Kętrzyn 2
34 Michał Wołowik Granica Kętrzyn 2
35 Mariusz Rutkowski Mamry Giżycko 2
36 Przemysław Rybkiewicz Tęcza Biskupiec 2
37 Kamil Lullies Błękitni Orneta 2
38 Sebastian Milanowski Olimpia II Elbląg 2
39 Sergey Gurov Polonia Lidzbark Warmiński 2
40 Wojciech Dziemidowicz Stomil II Olsztyn 2
41 Mariusz Gąsiorowski MKS Korsze 2
42 Rafał Kowszun Pisa Barczewo 2
43 Patryk Gendera Warmia Olsztyn 2
44 Kacper Korkliniewski Zatoka Braniewo 2
45 Rafał Dzierbicki Tęcza Biskupiec 2
46 Dariusz Gołębiowski Mrągowia Mrągowo 2
47 Łukasz Kuśnierz Mrągowia Mrągowo 2
48 Oskar Kordykiewicz Olimpia II Elbląg 2
49 Paweł Sawicki MKS Korsze 2
50 Filip Wójcik Mrągowia Mrągowo 2
51 Adrian Korzeniewski GKS Wikielec 1
52 Michał Bratkowski GKS Wikielec 1
53 Sebastian Krzywicki Pisa Barczewo 1
54 Jakub Rusak Mazur Ełk 1
55 Paweł Miłoszewski Granica Kętrzyn 1
56 Jakub Tecław Stomil II Olsztyn 1
57 Dawid Janczewski Warmia Olsztyn 1
58 Junior Bah Motor Lubawa 1
59 Andrzej Burchart Motor Lubawa 1
60 Łukasz Swacha-Sock Granica Kętrzyn 1
61 Piotr Lewandowski Zatoka Braniewo 1
62 Łukasz Wolak Zatoka Braniewo 1
63 Piotr Dominik Mrągowia Mrągowo 1
64 Cezary Sobolewski Motor Lubawa 1
65 Daniel Wierzbowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
66 Artur Kostrubski Pisa Barczewo 1
67 Łukasz Święty ITS Jeziorak Iława 1
68 Bartłomiej Koczara Zatoka Braniewo 1
69 Wojciech Trznadel Warmia Olsztyn 1
70 Michał Kurywczak Błękitni Orneta 1
71 Oleksander Berezovskyi Mazur Ełk 1
72 Maciej Waląg Polonia Lidzbark Warmiński 1
73 Łukasz Suchocki ITS Jeziorak Iława 1
74 Bartosz Mączkowski Olimpia II Elbląg 1
75 Patryk Wieliczko Olimpia II Elbląg 1
76 Andrzej Skindel Pisa Barczewo 1
77 Grzegorz Kochalski ITS Jeziorak Iława 1
78 Mariusz Machniak Granica Kętrzyn 1
79 Bogdan Wieliczko Zatoka Braniewo 1
80 Tomasz Wacławski GKS Wikielec 1
81 Karol Landowski Stomil II Olsztyn 1
82 Aleksander Kowalski Stomil II Olsztyn 1
83 Daniel Kleber Motor Lubawa 1
84 Dawid Ksiuk ITS Jeziorak Iława 1
85 Krystian Ogrodowski Warmia Olsztyn 1
86 Patryk Romejko Błękitni Orneta 1
87 Mateusz Barszczewski Mrągowia Mrągowo 1
88 Maciej Balcerzak Mrągowia Mrągowo 1
89 Miłosz Sztachański Granica Kętrzyn 1
90 Denys Diemishev Motor Lubawa 1
91 Marcin Śniegocki Zatoka Braniewo 1
92 Arkadiusz Kuciński ITS Jeziorak Iława 1
93 Kamil Dajnowski Polonia Lidzbark Warmiński 1
94 Mariusz Łapiński Mazur Ełk 1
95 Patryk Baran Stomil II Olsztyn 1