IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Janikowo 28 60 18 6 4 64 25 39
2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 28 51 15 6 7 59 35 24
3 Pogoń Mogilno 28 50 13 11 4 57 43 14
4 Sparta Brodnica 28 50 14 8 6 43 32 11
5 Kujawianka Izbica Kujawska 28 46 12 10 6 44 39 5
6 Legia Chełmża 28 43 12 7 9 53 40 13
7 Unia Gniewkowo 28 42 11 9 8 38 44 -6
8 Pomorzanin Toruń 28 40 10 10 8 43 32 11
9 Cuiavia Inowrocław 28 39 11 6 11 51 45 6
10 Notecianka Pakość 28 38 10 8 10 41 42 -1
11 Włocłavia Włocławek 28 38 11 5 12 38 46 -8
12 Lech Rypin 28 37 10 7 11 61 46 15
13 BKS Bydgoszcz 28 35 10 5 13 40 46 -6
14 Chełminianka Chełmno 28 33 10 3 15 45 64 -19
15 Polonia Bydgoszcz 28 32 9 5 14 47 54 -7
16 Kujawiak Kowal 28 29 8 5 15 36 62 -26
17 Wisła Nowe 28 24 5 9 14 42 53 -11
18 Unia Solec Kujawski 28 7 1 4 23 15 69 -54
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Janikowo 14 32 10 2 2 31 10 21
2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 30 9 3 2 33 16 17
3 Pogoń Mogilno 14 28 8 4 2 32 25 7
4 Legia Chełmża 15 28 8 4 3 38 21 17
5 Sparta Brodnica 16 27 7 6 3 26 18 8
6 Kujawianka Izbica Kujawska 14 26 7 5 2 20 13 7
7 Unia Gniewkowo 13 25 7 4 2 17 11 6
8 Włocłavia Włocławek 14 25 8 1 5 25 17 8
9 Cuiavia Inowrocław 14 24 7 3 4 36 25 11
10 Polonia Bydgoszcz 14 24 7 3 4 31 25 6
11 Notecianka Pakość 14 23 6 5 3 22 19 3
12 BKS Bydgoszcz 13 21 6 3 4 20 17 3
13 Lech Rypin 14 20 6 2 6 39 24 15
14 Chełminianka Chełmno 14 20 6 2 6 22 24 -2
15 Pomorzanin Toruń 15 17 4 5 6 16 14 2
16 Kujawiak Kowal 14 17 4 5 5 20 30 -10
17 Wisła Nowe 13 9 2 3 8 17 31 -14
18 Unia Solec Kujawski 13 5 1 2 10 6 26 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Janikowo 14 28 8 4 2 33 15 18
2 Sparta Brodnica 12 23 7 2 3 17 14 3
3 Pomorzanin Toruń 13 23 6 5 2 27 18 9
4 Pogoń Mogilno 14 22 5 7 2 25 18 7
5 Orlęta Aleksandrów Kujawski 14 21 6 3 5 26 19 7
6 Kujawianka Izbica Kujawska 14 20 5 5 4 24 26 -2
7 Unia Gniewkowo 15 17 4 5 6 21 33 -12
8 Lech Rypin 14 17 4 5 5 22 22 0
9 Legia Chełmża 13 15 4 3 6 15 19 -4
10 Cuiavia Inowrocław 14 15 4 3 7 15 20 -5
11 Notecianka Pakość 14 15 4 3 7 19 23 -4
12 Wisła Nowe 15 15 3 6 6 25 22 3
13 BKS Bydgoszcz 15 14 4 2 9 20 29 -9
14 Włocłavia Włocławek 14 13 3 4 7 13 29 -16
15 Chełminianka Chełmno 14 13 4 1 9 23 40 -17
16 Kujawiak Kowal 14 12 4 0 10 16 32 -16
17 Polonia Bydgoszcz 14 8 2 2 10 16 29 -13
18 Unia Solec Kujawski 15 2 0 2 13 9 43 -34
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Lech Rypin

Gospodarze Wynik Goście Data
Kujawiak Kowal 0 - 0 Lech Rypin 23 czerwca 2019
Lech Rypin 0 - 0 Cuiavia Inowrocław 16 czerwca 2019
Chełminianka Chełmno 0 - 0 Lech Rypin 8 czerwca 2019
Lech Rypin 0 - 0 Legia Chełmża 1 czerwca 2019
Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 - 0 Lech Rypin 29 maja 2019
Lech Rypin 0 - 0 Pomorzanin Toruń 25 maja 2019
Unia Solec Kujawski 0 - 2 Lech Rypin 18 maja 2019
Lech Rypin 4 - 1 Notecianka Pakość 11 maja 2019
Sparta Brodnica 1 - 0 Lech Rypin 4 maja 2019
Lech Rypin 0 - 0 Unia Janikowo 1 maja 2019
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 0 Lech Rypin 27 kwietnia 2019
Lech Rypin 4 - 0 Polonia Bydgoszcz 20 kwietnia 2019
Lech Rypin 4 - 1 Unia Gniewkowo 13 kwietnia 2019
Pogoń Mogilno 0 - 0 Lech Rypin 6 kwietnia 2019
Lech Rypin 1 - 4 Wisła Nowe 30 marca 2019
Włocłavia Włocławek 2 - 1 Lech Rypin 23 marca 2019
Lech Rypin 2 - 3 BKS Bydgoszcz 16 marca 2019
Lech Rypin 1 - 2 Kujawiak Kowal 24 listopada 2018
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Lech Rypin 17 listopada 2018
Lech Rypin 6 - 1 Chełminianka Chełmno 10 listopada 2018
Legia Chełmża 2 - 2 Lech Rypin 3 listopada 2018
Lech Rypin 2 - 4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 27 października 2018
Pomorzanin Toruń 0 - 3 Lech Rypin 20 października 2018
Lech Rypin 6 - 1 Unia Solec Kujawski 13 października 2018
Notecianka Pakość 2 - 2 Lech Rypin 6 października 2018
Lech Rypin 1 - 2 Sparta Brodnica 29 września 2018
Unia Janikowo 4 - 1 Lech Rypin 22 września 2018
Lech Rypin 1 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 15 września 2018
Polonia Bydgoszcz 1 - 3 Lech Rypin 8 września 2018
Unia Gniewkowo 2 - 1 Lech Rypin 1 września 2018
Lech Rypin 2 - 2 Pogoń Mogilno 25 sierpnia 2018
Wisła Nowe 2 - 4 Lech Rypin 18 sierpnia 2018
Lech Rypin 5 - 0 Włocłavia Włocławek 15 sierpnia 2018
BKS Bydgoszcz 3 - 3 Lech Rypin 11 sierpnia 2018
Lech Rypin 4 - 0 Polonia Bydgoszcz 23 czerwca 2018
Lech Rypin 2 - 3 Wisła Nowe 16 czerwca 2018
Lech Rypin 2 - 0 Pogoń Mogilno 9 czerwca 2018
Lech Rypin 2 - 3 Kujawiak Kowal 3 czerwca 2018
Lech Rypin 1 - 3 Sparta Brodnica 31 maja 2018
Lech Rypin 1 - 0 Chełminianka Chełmno 26 maja 2018
Lech Rypin 1 - 2 Legia Chełmża 19 maja 2018
Lech Rypin 2 - 0 Chemik Bydgoszcz 12 maja 2018
Lech Rypin 1 - 2 Cuiavia Inowrocław 5 maja 2018
Lech Rypin 2 - 2 Kujawianka Izbica Kujawska 1 maja 2018
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 - 4 Lech Rypin 28 kwietnia 2018
Lech Rypin 0 - 3 Start Warlubie 25 kwietnia 2018
Lech Rypin 1 - 0 Notecianka Pakość 21 kwietnia 2018
Lech Rypin 3 - 1 Lider Włocławek 14 kwietnia 2018
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 - 0 Lech Rypin 7 kwietnia 2018
Sokół Radomin 3 - 2 Lech Rypin 31 marca 2018
Unia Janikowo 0 - 3 Lech Rypin 24 marca 2018
Polonia Bydgoszcz 2 - 1 Lech Rypin 25 listopada 2017
Wisła Nowe 1 - 3 Lech Rypin 18 listopada 2017
Pogoń Mogilno 5 - 1 Lech Rypin 11 listopada 2017
Kujawiak Kowal 0 - 1 Lech Rypin 4 listopada 2017
Sparta Brodnica 4 - 1 Lech Rypin 28 października 2017
Chełminianka Chełmno 2 - 6 Lech Rypin 21 października 2017
Legia Chełmża 2 - 1 Lech Rypin 14 października 2017
Chemik Bydgoszcz 5 - 1 Lech Rypin 7 października 2017
Cuiavia Inowrocław 3 - 4 Lech Rypin 1 października 2017
Kujawianka Izbica Kujawska 3 - 1 Lech Rypin 23 września 2017
Lech Rypin 8 - 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 16 września 2017
Notecianka Pakość 3 - 0 Lech Rypin 9 września 2017
Lider Włocławek 2 - 3 Lech Rypin 2 września 2017
Lech Rypin 3 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 26 sierpnia 2017
Lech Rypin 4 - 0 Sokół Radomin 19 sierpnia 2017
Lech Rypin 4 - 2 Unia Janikowo 12 sierpnia 2017
Start Warlubie 1 - 0 Lech Rypin 5 sierpnia 2017
Gopło Kruszwica 1 - 0 Lech Rypin 24 czerwca 2017
Lech Rypin 4 - 2 Unia Janikowo 17 czerwca 2017
Sparta Brodnica 1 - 2 Lech Rypin 10 czerwca 2017
Lech Rypin 6 - 0 Start Warlubie 3 czerwca 2017
Notecianka Pakość 2 - 3 Lech Rypin 27 maja 2017
Lech Rypin 3 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 20 maja 2017
Lech Rypin 0 - 1 Pogoń Mogilno 13 maja 2017
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Lech Rypin 6 maja 2017
Lech Rypin 2 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 3 maja 2017
Piast Złotniki Kujawskie 0 - 4 Lech Rypin 29 kwietnia 2017
Lech Rypin 0 - 2 Unia Solec Kujawski 22 kwietnia 2017
Sadownik Waganiec 0 - 3 Lech Rypin 15 kwietnia 2017
Lech Rypin 5 - 0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 8 kwietnia 2017
Orlęta Aleksandrów Kujawski 4 - 1 Lech Rypin 1 kwietnia 2017
Lech Rypin 3 - 2 Chełminianka Chełmno 25 marca 2017
Legia Chełmża 0 - 0 Lech Rypin 18 marca 2017
Lech Rypin 0 - 0 Wisła Nowe 26 listopada 2016
Lech Rypin 4 - 1 Gopło Kruszwica 19 listopada 2016
Unia Janikowo 1 - 1 Lech Rypin 12 listopada 2016
Lech Rypin 4 - 0 Sparta Brodnica 5 listopada 2016
Start Warlubie 2 - 2 Lech Rypin 29 października 2016
Lech Rypin 7 - 1 Notecianka Pakość 22 października 2016
Łokietek Brześć Kujawski 1 - 7 Lech Rypin 15 października 2016
Pogoń Mogilno 2 - 1 Lech Rypin 8 października 2016
Lech Rypin 3 - 0 Cuiavia Inowrocław 1 października 2016
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 1 Lech Rypin 24 września 2016
Lech Rypin 2 - 1 Piast Złotniki Kujawskie 17 września 2016
Unia Solec Kujawski 2 - 1 Lech Rypin 10 września 2016
Lech Rypin 4 - 1 Sadownik Waganiec 3 września 2016
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 0 - 0 Lech Rypin 28 sierpnia 2016
Lech Rypin 3 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 24 sierpnia 2016
Chełminianka Chełmno 2 - 0 Lech Rypin 20 sierpnia 2016
Lech Rypin 2 - 0 Legia Chełmża 13 sierpnia 2016
Wisła Nowe 3 - 2 Lech Rypin 6 sierpnia 2016
Chemik Bydgoszcz 1 - 0 Lech Rypin 18 czerwca 2016
Lech Rypin 1 - 1 Unia Solec Kujawski 11 czerwca 2016
Cuiavia Inowrocław 0 - 4 Lech Rypin 4 czerwca 2016
Lech Rypin 3 - 0 Sadownik Waganiec 28 maja 2016
Notecianka Pakość 1 - 3 Lech Rypin 22 maja 2016
Lech Rypin 7 - 1 Łokietek Brześć Kujawski 14 maja 2016
Promień Kowalewo Pomorskie 1 - 5 Lech Rypin 7 maja 2016
Lech Rypin 1 - 2 Pogoń Mogilno 30 kwietnia 2016
Zawisza II Bydgoszcz 1 - 0 Lech Rypin 24 kwietnia 2016
Lech Rypin 0 - 1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 kwietnia 2016
Włocłavia Włocławek 0 - 2 Lech Rypin 9 kwietnia 2016
Lech Rypin 4 - 1 Chełminianka Chełmno 2 kwietnia 2016
Piast Złotniki Kujawskie 1 - 0 Lech Rypin 26 marca 2016
Lech Rypin 3 - 1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 marca 2016
Lech Rypin 1 - 5 Rol.Ko Konojady 14 listopada 2015
Lech Rypin 3 - 2 Chemik Bydgoszcz 11 listopada 2015
Unia Solec Kujawski 3 - 0 Lech Rypin 7 listopada 2015
Lech Rypin 5 - 2 Cuiavia Inowrocław 31 października 2015
Sadownik Waganiec 2 - 2 Lech Rypin 24 października 2015
Lech Rypin 4 - 2 Notecianka Pakość 17 października 2015
Łokietek Brześć Kujawski 3 - 3 Lech Rypin 10 października 2015
Pogoń Mogilno 6 - 0 Lech Rypin 7 października 2015
Lech Rypin 2 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie 3 października 2015
Lech Rypin 2 - 1 Zawisza II Bydgoszcz 19 września 2015
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 0 Lech Rypin 12 września 2015
Lech Rypin 4 - 0 Włocłavia Włocławek 5 września 2015
Chełminianka Chełmno 2 - 1 Lech Rypin 29 sierpnia 2015
Lech Rypin 3 - 3 Piast Złotniki Kujawskie 22 sierpnia 2015
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2 - 2 Lech Rypin 15 sierpnia 2015
Rol.Ko Konojady 4 - 0 Lech Rypin 8 sierpnia 2015
Lech Rypin 3 - 5 Notecianka Pakość 20 czerwca 2015
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 1 Lech Rypin 12 czerwca 2015
Lech Rypin 3 - 1 Zawisza II Bydgoszcz 6 czerwca 2015
Piast Złotniki Kujawskie 0 - 2 Lech Rypin 30 maja 2015
Lech Rypin 3 - 0 Flisak Złotoria 23 maja 2015
Gopło Kruszwica 2 - 6 Lech Rypin 16 maja 2015
Lech Rypin 1 - 2 Elana Toruń 9 maja 2015
Rol.Ko Konojady 2 - 1 Lech Rypin 2 maja 2015
Lech Rypin 1 - 0 Orlęta Aleksandrów Kujawski 25 kwietnia 2015
Cuiavia Inowrocław 2 - 0 Lech Rypin 18 kwietnia 2015
Lech Rypin 4 - 3 Olimpia II Grudziądz 11 kwietnia 2015
Grom Osie 2 - 0 Lech Rypin 4 kwietnia 2015
Lech Rypin 1 - 2 LTP Lubanie 28 marca 2015
Polonia Bydgoszcz 1 - 2 Lech Rypin 21 marca 2015
Promień Kowalewo Pomorskie 0 - 4 Lech Rypin 15 listopada 2014
Notecianka Pakość 3 - 1 Lech Rypin 11 listopada 2014
Lech Rypin 3 - 3 Kujawianka Izbica Kujawska 8 listopada 2014
Zawisza II Bydgoszcz 1 - 1 Lech Rypin 2 listopada 2014
Lech Rypin 2 - 1 Piast Złotniki Kujawskie 25 października 2014
Flisak Złotoria 0 - 2 Lech Rypin 18 października 2014
Lech Rypin 4 - 1 Gopło Kruszwica 11 października 2014
Elana Toruń 5 - 0 Lech Rypin 4 października 2014
Lech Rypin 1 - 1 Rol.Ko Konojady 27 września 2014
Orlęta Aleksandrów Kujawski 3 - 0 Lech Rypin 21 września 2014
Lech Rypin 2 - 1 Cuiavia Inowrocław 10 września 2014
Olimpia II Grudziądz 2 - 2 Lech Rypin 7 września 2014
Lech Rypin 1 - 3 Grom Osie 30 sierpnia 2014
LTP Lubanie 3 - 1 Lech Rypin 23 sierpnia 2014
Lech Rypin 5 - 1 Polonia Bydgoszcz 16 sierpnia 2014
Lech Rypin 1 - 2 Promień Kowalewo Pomorskie 9 sierpnia 2014
Zawisza II Bydgoszcz 3 - 1 Lech Rypin 21 czerwca 2014
Lech Rypin 2 - 0 Polonia Bydgoszcz 14 czerwca 2014
Promień Kowalewo Pomorskie 2 - 2 Lech Rypin 7 czerwca 2014
Lech Rypin 4 - 0 Pomorzanin Toruń 31 maja 2014
Gopło Kruszwica 0 - 1 Lech Rypin 24 maja 2014
Lech Rypin 3 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 17 maja 2014
Szubinianka Szubin 2 - 1 Lech Rypin 10 maja 2014
Lech Rypin 1 - 2 Zdrój Ciechocinek 3 maja 2014
Chełminianka Chełmno 1 - 2 Lech Rypin 26 kwietnia 2014
Lech Rypin 2 - 1 Flisak Złotoria 19 kwietnia 2014
Mień Lipno 2 - 1 Lech Rypin 12 kwietnia 2014
Lech Rypin 3 - 0 Krajna Sępólno Krajeńskie 5 kwietnia 2014
Grom Osie 3 - 2 Lech Rypin 29 marca 2014
Lech Rypin 0 - 1 Sparta Brodnica 22 marca 2014
Piast Złotniki Kujawskie 1 - 3 Lech Rypin 16 listopada 2013
Lech Rypin 1 - 0 Zawisza II Bydgoszcz 9 listopada 2013
Polonia Bydgoszcz 0 - 6 Lech Rypin 2 listopada 2013
Lech Rypin 3 - 1 Promień Kowalewo Pomorskie 26 października 2013
Pomorzanin Toruń 0 - 3 Lech Rypin 19 października 2013
Lech Rypin 3 - 2 Gopło Kruszwica 12 października 2013
Kujawianka Izbica Kujawska 4 - 0 Lech Rypin 5 października 2013
Lech Rypin 9 - 0 Szubinianka Szubin 28 września 2013
Zdrój Ciechocinek 2 - 3 Lech Rypin 21 września 2013
Lech Rypin 1 - 3 Chełminianka Chełmno 14 września 2013
Flisak Złotoria 1 - 3 Lech Rypin 7 września 2013
Lech Rypin 7 - 0 Mień Lipno 31 sierpnia 2013
Krajna Sępólno Krajeńskie 1 - 4 Lech Rypin 24 sierpnia 2013
Lech Rypin 8 - 1 Grom Osie 17 sierpnia 2013
Sparta Brodnica 1 - 1 Lech Rypin 15 sierpnia 2013
Lech Rypin 1 - 1 Piast Złotniki Kujawskie 10 sierpnia 2013
Lech Rypin 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 23 lipca 2013
Calisia Kalisz 0 - 3 Lech Rypin 17 lipca 2013
Lech Rypin 3 - 0 Tur Turek 13 lipca 2013

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 22
2 Łukasz Witucki Orlęta Aleksandrów Kujawski 20
3 Marcin Skonieczka Notecianka Pakość 13
4 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 12
5 Łukasz Dormowicz Legia Chełmża 12
6 Jay Jaskólski Pogoń Mogilno 12
7 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 12
8 Martyn Trędewicz Lech Rypin 11
9 Dominik Jelonek Unia Janikowo 11
10 Wojciech Springer Unia Janikowo 11
11 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 10
12 Bartosz Śmigiel Kujawiak Kowal 10
13 Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 10
14 Michał Horna Wisła Nowe 10
15 Adam Reise Sparta Brodnica 10
16 Damian Adamski Polonia Bydgoszcz 9
17 Patryk Perliński Pogoń Mogilno 9
18 Dawid Bocian Sparta Brodnica 9
19 Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 9
20 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 9
21 Maciej Rożnowski Legia Chełmża 9
22 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 9
23 Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 9
24 Łukasz Nowak Polonia Bydgoszcz 8
25 Radosław Fodorowski Lech Rypin 8
26 Miłosz Kwiatkowski Pomorzanin Toruń 8
27 Kamil Kuropatwiński Unia Janikowo 8
28 Krystian Born Polonia Bydgoszcz 8
29 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 7
30 Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 7
31 Przemysław Lewandowski Wisła Nowe 7
32 Paweł Belhke Włocłavia Włocławek 7
33 Paweł Lewandowski Lech Rypin 7
34 Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 7
35 Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 7
36 Paweł Mądrzejewski Unia Solec Kujawski 7
37 Maciej Mysiak Unia Janikowo 7
38 Przemysław Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 7
39 Bartosz Zalewski Sparta Brodnica 7
40 Mateusz Grudziński Sparta Brodnica 7
41 Szymon Moszczyński Lech Rypin 7
42 Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 6
43 Szymon Marks Chełminianka Chełmno 6
44 Patryk Dudkiewicz Włocłavia Włocławek 6
45 Kamil Kala Notecianka Pakość 6
46 Wiktor Dąbek Polonia Bydgoszcz 6
47 Hubert Szymczak Kujawiak Kowal 6
48 Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 6
49 Piotr Buchalski Lech Rypin 6
50 Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 6
51 Patryk Nowak Unia Solec Kujawski 6
52 Piotr Gląba Włocłavia Włocławek 5
53 Marcin Słowiński Notecianka Pakość 5
54 Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 5
55 Robert Sawicki Polonia Bydgoszcz 5
56 Olaf Wójtowicz Pomorzanin Toruń 5
57 Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 5
58 Filip Jagielski Unia Janikowo 5
59 Vadim Povolotskyi Orlęta Aleksandrów Kujawski 5
60 Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 5
61 Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 5
62 Bartosz Szprenglewski Legia Chełmża 5
63 Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 5
64 Mateusz Brzóstowski Cuiavia Inowrocław 5
65 Kacper Sapa BKS Bydgoszcz 5
66 Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 5
67 Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 5
68 Piotr Szablewski Kujawiak Kowal 4
69 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 4
70 Dawid Górski Wisła Nowe 4
71 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 4
72 Dawid Wiśniewski BKS Bydgoszcz 4
73 Łukasz Grube Kujawiak Kowal 4
74 Piotr Myścich Wisła Nowe 4
75 Dawid Frelek Wisła Nowe 4
76 Maciej Lewandowski Kujawiak Kowal 4
77 Marcin Rupiński Sparta Brodnica 4
78 Kamil Góral Pomorzanin Toruń 4
79 Michał Zarembski Chełminianka Chełmno 4
80 Grzegorz Pakulski Unia Gniewkowo 4
81 Radosław Rybka Lech Rypin 4
82 Kacper Maciejewski Cuiavia Inowrocław 3
83 Maciej Jankowski Lech Rypin 3
84 Adam Piątkowski Legia Chełmża 3
85 Dawid Kwiatkowski Kujawiak Kowal 3
86 Mateusz Dewil Włocłavia Włocławek 3
87 Adrian Kowalski Lech Rypin 3
88 Przemysław Żbikowski Unia Gniewkowo 3
89 Adrian Kural Sparta Brodnica 3
90 Damian Piasecki Chełminianka Chełmno 3
91 Norbert Czachorowski Legia Chełmża 3
92 Arkadiusz Woźniak BKS Bydgoszcz 3
93 Filip Sąsała Unia Gniewkowo 3
94 Bartosz Pędowski Unia Gniewkowo 3
95 Szymon Babiarz Pogoń Mogilno 3
96 Patryk Aleksandrowicz Sparta Brodnica 3
97 Martin Romanek Unia Janikowo 3
98 Dawid Zaborowski Unia Solec Kujawski 3
99 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 3
100 Jarosław Kopiński Wisła Nowe 3
101 Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 3
102 Vitalii Shvets Kujawiak Kowal 3
103 Tomasz Sarnowski Polonia Bydgoszcz 3
104 Patryk Nowicki Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
105 Mikołaj Bednarek Notecianka Pakość 3
106 Michał Zarembski Chełminianka Chełmno 3
107 Kamil Trzeciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
108 Kamil Mazurkiewicz Kujawianka Izbica Kujawska 2
109 Mateusz Szafran Kujawianka Izbica Kujawska 2
110 Tomasz Adamczyk Wisła Nowe 2
111 Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 2
112 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 2
113 Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
114 Radosław Piórek Wisła Nowe 2
115 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 2
116 Oskar Andrzejewski BKS Bydgoszcz 2
117 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
118 Rafał Kubacki Polonia Bydgoszcz 2
119 Mariusz Rutkowski Lech Rypin 2
120 Łukasz Waligóra Unia Gniewkowo 2
121 Kamil Czyżniewski Pomorzanin Toruń 2
122 Radosław Kuzmikowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
123 Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica Kujawska 2
124 Kamil Kwiatkowski Pogoń Mogilno 2
125 Mateusz Wesołowski Sparta Brodnica 2
126 Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 2
127 Przemysław Januszewski Polonia Bydgoszcz 2
128 Miłosz Waszczuk Lech Rypin 2
129 Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
130 Ivan Kovch Sparta Brodnica 2
131 Szymon Brzeziński Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
132 Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 2
133 Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 2
134 Michał Żuchowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
135 Michał Kruszczyński Cuiavia Inowrocław 2
136 Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica Kujawska 2
137 Jakub Trędewicz Lech Rypin 2
138 Damian Siek Kujawianka Izbica Kujawska 2
139 Adrian Frelich Unia Gniewkowo 2
140 Dawid Jastrzębski Cuiavia Inowrocław 2
141 Oskar Balcerowicz Pomorzanin Toruń 2
142 Michał Szot Notecianka Pakość 2
143 Daniel Jasieniecki Lech Rypin 2
144 Adrian Kural Sparta Brodnica 2
145 Patryk Matykiewicz Cuiavia Inowrocław 1
146 Maciej Andrzejewski Legia Chełmża 1
147 Jakub Kościecha Polonia Bydgoszcz 1
148 Szymon Dusza BKS Bydgoszcz 1
149 Bartłomiej Czaplewski Unia Janikowo 1
150 Mateusz Pietrowski Pomorzanin Toruń 1
151 Szymon Łątowski Pomorzanin Toruń 1
152 Paweł Zieliński Legia Chełmża 1
153 Gracjan Żeglarski BKS Bydgoszcz 1
154 Daniel Widz Wisła Nowe 1
155 Radosław Lewandowski Lech Rypin 1
156 Sebastian Pacek Polonia Bydgoszcz 1
157 Łukasz Szpakowski Wisła Nowe 1
158 Roger Babiarz Notecianka Pakość 1
159 Mikołaj Ciejek Unia Gniewkowo 1
160 Dawid Szefler Unia Solec Kujawski 1
161 Karol Wienconek Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
162 Michał Igliński Chełminianka Chełmno 1
163 Dominik Smołko Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
164 Mateusz Poczwardowski Unia Janikowo 1
165 Arkadiusz Dryps Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
166 Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 1
167 Kamil Bagniewski BKS Bydgoszcz 1
168 Oleksandr Kostiuk Pogoń Mogilno 1
169 Filip Korpalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
170 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
171 Patryk Stasiak Pomorzanin Toruń 1
172 Robert Rydzyński BKS Bydgoszcz 1
173 Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 1
174 Patryk Smolarz Legia Chełmża 1
175 Łukasz Filip Wisła Nowe 1
176 Filip Sikorski Wisła Nowe 1
177 Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
178 Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
179 Kamil Frąckowiak Włocłavia Włocławek 1
180 Marcin Gołata Polonia Bydgoszcz 1
181 Serhii Trykosh Sparta Brodnica 1
182 Mateusz Szymborski Lech Rypin 1
183 Jakub Kuliński Kujawianka Izbica Kujawska 1
184 Mikołaj Jakubowski Kujawiak Kowal 1
185 Paweł Śmigielski Chełminianka Chełmno 1
186 Jakub Priebe Pogoń Mogilno 1
187 Jakub Panek Sparta Brodnica 1
188 Dawid Orlicki Pomorzanin Toruń 1
189 Hubert Mordacz Unia Solec Kujawski 1
190 Przemysław Misiaszek Chełminianka Chełmno 1
191 Kamil Niewiadomski Kujawianka Izbica Kujawska 1
192 Adam Cieślewicz Pogoń Mogilno 1
193 Mateusz Szałek Unia Janikowo 1
194 Mateusz Szalek Unia Janikowo 1
195 Mariusz Żywica Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
196 Oskar Etmański Legia Chełmża 1
197 Mikołaj Prybiński BKS Bydgoszcz 1
198 Sylwester Gęgotek Pomorzanin Toruń 1
199 Dawid Pieszak Cuiavia Inowrocław 1
200 Serhiy Bihus Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
201 Miłosz Węgierek Chełminianka Chełmno 1
202 Dawid Ratajczyk Kujawiak Kowal 1
203 Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 1
204 Rafał Etmański Legia Chełmża 1
205 Piotr Frelek Wisła Nowe 1
206 Kyrylo Meilkah Cuiavia Inowrocław 1
207 Kacper Wróblewski Notecianka Pakość 1
208 Łukasz Ciechowski Sparta Brodnica 1
209 Sławomir Roszak Cuiavia Inowrocław 1