III liga, gr. II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 8 21 7 0 1 16 3 13
2 Kotwica Kołobrzeg 8 19 6 1 1 19 6 13
3 Pogoń Nowe Skalmierzyce 8 18 5 3 0 15 7 8
4 Świt Skolwin (Szczecin) 8 17 5 2 1 11 4 7
5 Błękitni Stargard 8 17 5 2 1 12 6 6
6 Polonia Środa Wielkopolska 8 11 3 2 3 16 11 5
7 Elana Toruń 8 11 3 2 3 17 17 0
8 Stolem Gniewino 8 11 3 2 3 14 17 -3
9 Sokół Kleczew 8 10 3 1 4 9 9 0
10 Jarota Jarocin 8 10 2 4 2 6 8 -2
11 Pogoń II Szczecin 8 9 2 3 3 13 11 2
12 KP Starogard Gdański 8 9 2 3 3 9 11 -2
13 Bałtyk Koszalin 8 8 2 2 4 9 11 -2
14 Bałtyk Gdynia 8 7 2 1 5 11 16 -5
15 Unia Janikowo 8 7 2 1 5 6 13 -7
16 Zawisza Bydgoszcz 8 6 1 3 4 7 14 -7
17 GKS Przodkowo 8 5 1 2 5 6 14 -8
18 Kluczevia Stargard 8 2 0 2 6 4 22 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pogoń Nowe Skalmierzyce 5 13 4 1 0 8 2 6
2 Błękitni Stargard 5 10 3 1 1 6 4 2
3 Kotwica Kołobrzeg 3 7 2 1 0 8 1 7
4 Świt Skolwin (Szczecin) 4 7 2 1 1 7 4 3
5 Sokół Kleczew 4 7 2 1 1 6 3 3
6 Olimpia Grudziądz 3 6 2 0 1 6 2 4
7 Pogoń II Szczecin 4 6 2 0 2 9 6 3
8 KP Starogard Gdański 5 6 1 3 1 8 8 0
9 Bałtyk Gdynia 4 6 2 0 2 7 7 0
10 Elana Toruń 4 5 1 2 1 10 8 2
11 Polonia Środa Wielkopolska 5 4 1 1 3 7 7 0
12 Stolem Gniewino 4 4 1 1 2 6 9 -3
13 Bałtyk Koszalin 5 4 1 1 3 6 8 -2
14 GKS Przodkowo 5 2 0 2 3 2 8 -6
15 Jarota Jarocin 2 1 0 1 1 1 3 -2
16 Unia Janikowo 4 1 0 1 3 1 6 -5
17 Kluczevia Stargard 3 1 0 1 2 2 5 -3
18 Zawisza Bydgoszcz 3 0 0 0 3 1 8 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 5 15 5 0 0 10 1 9
2 Kotwica Kołobrzeg 5 12 4 0 1 11 5 6
3 Świt Skolwin (Szczecin) 4 10 3 1 0 4 0 4
4 Jarota Jarocin 6 9 2 3 1 5 5 0
5 Błękitni Stargard 3 7 2 1 0 6 2 4
6 Polonia Środa Wielkopolska 3 7 2 1 0 9 4 5
7 Stolem Gniewino 4 7 2 1 1 8 8 0
8 Elana Toruń 4 6 2 0 2 7 9 -2
9 Unia Janikowo 4 6 2 0 2 5 7 -2
10 Zawisza Bydgoszcz 5 6 1 3 1 6 6 0
11 Pogoń Nowe Skalmierzyce 3 5 1 2 0 7 5 2
12 Bałtyk Koszalin 3 4 1 1 1 3 3 0
13 Sokół Kleczew 4 3 1 0 3 3 6 -3
14 Pogoń II Szczecin 4 3 0 3 1 4 5 -1
15 KP Starogard Gdański 3 3 1 0 2 1 3 -2
16 GKS Przodkowo 3 3 1 0 2 4 6 -2
17 Bałtyk Gdynia 4 1 0 1 3 4 9 -5
18 Kluczevia Stargard 5 1 0 1 4 2 17 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Kotwica Kołobrzeg

Gospodarze Wynik Goście Data
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 Stolem Gniewino 13 listopada 2021
Kotwica Kołobrzeg 0 - 0 GKS Przodkowo 18 września 2021
Kotwica Kołobrzeg 2 - 2 GKS Przodkowo 12 września 2020
Kotwica Kołobrzeg 2 - 1 GKS Przodkowo 16 czerwca 2018
GKS Przodkowo 1 - 1 Kotwica Kołobrzeg 25 listopada 2017

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 7
2 Hubert Antkowiak Polonia Środa Wielkopolska 6
3 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 6
4 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
5 Łukasz Witucki Elana Toruń 5
6 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 5
7 Sebastian Ginter Bałtyk Koszalin 4
8 Damian Niedojad Błękitni Stargard 4
9 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 4
10 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 3
11 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 3
12 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 3
13 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
14 Gracjan Goździk Unia Janikowo 3
15 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 3
16 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
17 Marcin Rajch Błękitni Stargard 3
18 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 3
19 Dominik Pisarek Elana Toruń 3
20 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
21 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 2
22 Paweł Łysiak Bałtyk Koszalin 2
23 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
24 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 2
25 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 2
26 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
27 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 2
28 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
29 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 2
30 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 2
31 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 2
32 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 2
33 Michał Szczyrba Elana Toruń 2
34 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 2
35 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 2
36 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 2
37 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 2
38 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
39 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 2
40 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 2
41 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 2
42 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
43 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 2
44 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
45 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 2
46 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
47 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
48 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 1
49 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
50 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 1
51 Aleksander Kowalski Elana Toruń 1
52 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 1
53 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
54 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
55 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 1
56 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
57 Esteban Munoz Elana Toruń 1
58 Jakub Stawski Elana Toruń 1
59 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 1
60 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 1
61 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 1
62 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 1
63 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 1
64 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 1
65 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 1
66 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
67 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 1
68 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 1
69 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 1
70 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
71 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 1
72 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 1
73 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
74 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 1
75 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 1
76 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 1
77 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
78 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 1
79 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 1
80 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
81 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
82 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
83 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 1
84 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
85 Patryk Urbański Unia Janikowo 1
86 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
87 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 1
88 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 1
89 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 1
90 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
91 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 1
92 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 1
93 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 1
94 Antoni Prałat Jarota Jarocin 1
95 Adam Gross Stolem Gniewino 1
96 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
97 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 1
98 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 1
99 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 1
100 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
101 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 1
102 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 1
103 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
104 Denzel Gomez Unia Janikowo 1
105 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
106 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 1
107 Robert Hirsz GKS Przodkowo 1