III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 1 3 1 0 0 3 0 3
2 Sokół Sieniawa 1 3 1 0 0 3 1 2
3 Wisła Sandomierz 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Orlęta Radzyń Podlaski 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Wisła Puławy 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Korona II Kielce 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Jutrzenka Giebułtów 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Wisłoka Dębica 1 3 1 0 0 1 0 1
9 Podhale Nowy Targ 1 3 1 0 0 1 0 1
10 Cracovia II 1 3 1 0 0 1 0 1
11 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Podlasie Biała Podlaska 1 0 0 0 1 1 2 -1
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Stal Kraśnik 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Avia Świdnik 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 ŁKS Probudex Łagów 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 Lewart Lubartów 1 0 0 0 1 0 1 -1
19 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 0 1 1 3 -2
20 Chełmianka Chełm 1 0 0 0 1 1 3 -2
21 Hetman Zamość 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Wiązownica 1 3 1 0 0 3 0 3
2 Sokół Sieniawa 1 3 1 0 0 3 1 2
3 Wisła Sandomierz 1 3 1 0 0 3 1 2
4 Orlęta Radzyń Podlaski 1 3 1 0 0 2 1 1
5 Wisła Puławy 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Cracovia II 1 3 1 0 0 1 0 1
7 Korona II Kielce 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Jutrzenka Giebułtów 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wisłoka Dębica 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Podhale Nowy Targ 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Podlasie Biała Podlaska 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Stal Kraśnik 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 Avia Świdnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16 ŁKS Probudex Łagów 1 0 0 0 1 0 1 -1
17 Siarka Tarnobrzeg 1 0 0 0 1 0 1 -1
18 Lewart Lubartów 1 0 0 0 1 0 1 -1
19 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Chełmianka Chełm 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Hetman Zamość 0 0 0 0 0 0 0 0
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Korona II Kielce 1 3 1 0 0 2 1 1
2 Jutrzenka Giebułtów 1 3 1 0 0 1 0 1
3 Wisłoka Dębica 1 3 1 0 0 1 0 1
4 Podhale Nowy Targ 1 3 1 0 0 1 0 1
5 KS Wiązownica 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sokół Sieniawa 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Wisła Sandomierz 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Orlęta Radzyń Podlaski 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Wisła Puławy 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Cracovia II 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Stal Stalowa Wola 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Podlasie Biała Podlaska 1 0 0 0 1 1 2 -1
13 Wólczanka Wólka Pełkińska 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Stal Kraśnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Avia Świdnik 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 ŁKS Probudex Łagów 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Lewart Lubartów 0 0 0 0 0 0 0 0
19 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 0 0 0 1 1 3 -2
20 Chełmianka Chełm 1 0 0 0 1 1 3 -2
21 Hetman Zamość 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Jutrzenka Giebułtów

Gospodarze Wynik Goście Data
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Avia Świdnik 5 września 2020
Cracovia II 0 - 0 Jutrzenka Giebułtów 22 sierpnia 2020
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Avia Świdnik 9 maja 2020
Avia Świdnik 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 5 października 2019
Jutrzenka Giebułtów 3 - 0 Cracovia II 13 maja 2017
Cracovia II 1 - 1 Jutrzenka Giebułtów 9 października 2016
Jutrzenka Giebułtów 1 - 2 Cracovia II 9 maja 2015
Jutrzenka Giebułtów 0 - 0 Cracovia II 2 maja 2015
Cracovia II 1 - 0 Jutrzenka Giebułtów 28 września 2014
Cracovia II 2 - 1 Jutrzenka Giebułtów 4 maja 2014
Jutrzenka Giebułtów 1 - 3 Cracovia II 28 września 2013

III liga, gr. IV sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcel Tyl Wisła Sandomierz 2
2 Błażej Skórski Podhale Nowy Targ 1
3 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 1
4 Kamil Bełczowski Wisła Sandomierz 1
5 Kacper Wydra KS Wiązownica 1
6 Valeriy Sokolenko KS Wiązownica 1
7 Kacper Rop KS Wiązownica 1
8 Dariusz Cygan Stal Kraśnik 1
9 Oskar Sewerzyński Korona II Kielce 1
10 Wiktor Długosz Korona II Kielce 1
11 Rafał Dusiło Wólczanka Wólka Pełkińska 1
12 Emil Drozdowicz Wisła Puławy 1
13 Adrian Paluchowski Wisła Puławy 1
14 Dawid Sojda Wisłoka Dębica 1
15 Daquan King Sokół Sieniawa 1
16 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 1
17 Szymon Stanisławski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
18 Łukasz Mazurek Sokół Sieniawa 1
19 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 1
20 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
21 Gabriel Mierzwiński Podlasie Biała Podlaska 1
22 Tomasz Bała Cracovia II 1