III liga, gr. II sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 7 19 6 1 0 16 5 11
2 Mieszko Gniezno 8 18 6 0 2 17 9 8
3 Radunia Stężyca 7 17 5 2 0 12 3 9
4 Sokół Kleczew 8 16 5 1 2 11 10 1
5 Kotwica Kołobrzeg 7 15 5 0 2 16 9 7
6 Świt Skolwin (Szczecin) 7 13 3 4 0 10 2 8
7 Pogoń II Szczecin 8 13 4 1 3 14 14 0
8 KP Starogard Gdański 8 12 4 0 4 10 10 0
9 Unia Janikowo 8 11 3 2 3 15 17 -2
10 Polonia Środa Wielkopolska 7 10 3 1 3 13 7 6
11 Jarota Jarocin 7 8 2 2 3 12 12 0
12 Chemik Police 8 8 2 2 4 7 10 -3
13 Górnik Konin 7 7 2 1 4 9 14 -5
14 Bałtyk Koszalin 7 6 1 3 3 7 10 -3
15 Grom Nowy Staw 8 6 1 3 4 10 15 -5
16 Nielba Wągrowiec 8 3 0 3 5 7 15 -8
17 Bałtyk Gdynia 7 3 1 0 6 2 13 -11
18 Gwardia Koszalin 7 2 0 2 5 3 16 -13
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mieszko Gniezno 4 12 4 0 0 14 3 11
2 Sokół Kleczew 5 12 4 0 1 7 3 4
3 Radunia Stężyca 4 10 3 1 0 8 2 6
4 Pogoń II Szczecin 4 10 3 1 0 9 4 5
5 KKS 1925 Kalisz 3 9 3 0 0 5 1 4
6 Kotwica Kołobrzeg 4 9 3 0 1 11 5 6
7 Unia Janikowo 5 8 2 2 1 11 8 3
8 Świt Skolwin (Szczecin) 3 7 2 1 0 7 1 6
9 Chemik Police 5 7 2 1 2 4 5 -1
10 KP Starogard Gdański 3 6 2 0 1 4 1 3
11 Polonia Środa Wielkopolska 4 4 1 1 2 8 4 4
12 Grom Nowy Staw 4 4 1 1 2 4 7 -3
13 Bałtyk Gdynia 3 3 1 0 2 2 6 -4
14 Jarota Jarocin 3 2 0 2 1 4 5 -1
15 Bałtyk Koszalin 3 2 0 2 1 4 5 -1
16 Górnik Konin 3 1 0 1 2 2 5 -3
17 Gwardia Koszalin 3 1 0 1 2 2 6 -4
18 Nielba Wągrowiec 4 0 0 0 4 4 10 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KKS 1925 Kalisz 4 10 3 1 0 11 4 7
2 Radunia Stężyca 3 7 2 1 0 4 1 3
3 Mieszko Gniezno 4 6 2 0 2 3 6 -3
4 Kotwica Kołobrzeg 3 6 2 0 1 5 4 1
5 Świt Skolwin (Szczecin) 4 6 1 3 0 3 1 2
6 KP Starogard Gdański 5 6 2 0 3 6 9 -3
7 Polonia Środa Wielkopolska 3 6 2 0 1 5 3 2
8 Jarota Jarocin 4 6 2 0 2 8 7 1
9 Górnik Konin 4 6 2 0 2 7 9 -2
10 Sokół Kleczew 3 4 1 1 1 4 7 -3
11 Bałtyk Koszalin 4 4 1 1 2 3 5 -2
12 Pogoń II Szczecin 4 3 1 0 3 5 10 -5
13 Unia Janikowo 3 3 1 0 2 4 9 -5
14 Nielba Wągrowiec 4 3 0 3 1 3 5 -2
15 Grom Nowy Staw 4 2 0 2 2 6 8 -2
16 Chemik Police 3 1 0 1 2 3 5 -2
17 Gwardia Koszalin 4 1 0 1 3 1 10 -9
18 Bałtyk Gdynia 4 0 0 0 4 0 7 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Górnik Konin

Gospodarze Wynik Goście Data
Mieszko Gniezno 0 - 0 Górnik Konin 5 października 2019
Górnik Konin 0 - 2 Polonia Środa Wielkopolska 10 sierpnia 2019
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 0 Górnik Konin 18 maja 2019
Mieszko Gniezno 1 - 2 Górnik Konin 20 kwietnia 2019
Górnik Konin 3 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 20 października 2018
Górnik Konin 2 - 1 Mieszko Gniezno 15 września 2018
Górnik Konin 1 - 0 Polonia Środa Wielkopolska 21 kwietnia 2018
Polonia Środa Wielkopolska 5 - 2 Górnik Konin 16 września 2017
Polonia Środa Wielkopolska 1 - 1 Górnik Konin 29 kwietnia 2017
Górnik Konin 2 - 1 Polonia Środa Wielkopolska 24 września 2016

III liga, gr. II sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Marcin Trojanowski Kotwica Kołobrzeg 6
2 Mateusz Żebrowski KKS 1925 Kalisz 6
3 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 5
4 Radosław Mikołajczak Mieszko Gniezno 4
5 Andrej Protasenko Chemik Police 4
6 Adrian Szynka Polonia Środa Wielkopolska 4
7 Taras Jaworśkyj Górnik Konin 4
8 Dawid Retlewski Kotwica Kołobrzeg 4
9 Adrian Benedyczak Pogoń II Szczecin 4
10 Robert Wesołowski Grom Nowy Staw 4
11 Norbert Grzelak Sokół Kleczew 4
12 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
13 Rafał Leśniewski Nielba Wągrowiec 4
14 Łukasz Zagdański Mieszko Gniezno 3
15 Dawid Przybyszewski Górnik Konin 3
16 Konrad Rudnicki KP Starogard Gdański 3
17 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 3
18 Adrian Kaliszan Mieszko Gniezno 2
19 Paweł Piceluk Sokół Kleczew 2
20 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 2
21 Bartosz Kuźniarski KP Starogard Gdański 2
22 Dawid Radomski Unia Janikowo 2
23 Michał Łopatka Jarota Jarocin 2
24 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 2
25 Filip Burkhardt Radunia Stężyca 2
26 Łukasz Żeglen Polonia Środa Wielkopolska 2
27 Krzysztof Iwanowski Radunia Stężyca 2
28 Przemysław Brzeziański Świt Skolwin (Szczecin) 2
29 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 2
30 Sebastian Deja Kotwica Kołobrzeg 2
31 Mateusz Majer Górnik Konin 2
32 Damian Sędziak Mieszko Gniezno 2
33 Jakub Bojas Radunia Stężyca 2
34 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
35 Kamil Żylski KP Starogard Gdański 2
36 Kacper Kozłowski Pogoń II Szczecin 2
37 Sebastian Kaczyński KKS 1925 Kalisz 2
38 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 2
39 Tomasz Bzdęga Mieszko Gniezno 2
40 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
41 Michał Marczak Kotwica Kołobrzeg 2
42 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 1
43 Krzysztof Bartoszak Mieszko Gniezno 1
44 Jakub Sobecki Chemik Police 1
45 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 1
46 Jakub Bach Radunia Stężyca 1
47 Paweł Łydkowski KKS 1925 Kalisz 1
48 Adam Męcfel Jarota Jarocin 1
49 Gracjan Goździk Unia Janikowo 1
50 Gracjan Kuśmierek Pogoń II Szczecin 1
51 Adam Frączczak Pogoń II Szczecin 1
52 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 1
53 Łukasz Bogajewski Mieszko Gniezno 1
54 Kacper Smoliński Pogoń II Szczecin 1
55 Radosław Stępień Radunia Stężyca 1
56 Daniel Kamiński KKS 1925 Kalisz 1
57 Mateusz Mączyński KKS 1925 Kalisz 1
58 Tomasz Grabowski Grom Nowy Staw 1
59 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 1
60 Paweł Rak Bałtyk Koszalin 1
61 Adrian Polański Radunia Stężyca 1
62 Marcin Radzewicz KKS 1925 Kalisz 1
63 Szymon Zgarda Polonia Środa Wielkopolska 1
64 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 1
65 Damian Słabikowski Polonia Środa Wielkopolska 1
66 Maciej Wichtowski Kotwica Kołobrzeg 1
67 Adam Gajda Nielba Wągrowiec 1
68 Fabian Walszczyk Bałtyk Koszalin 1
69 Bartłomiej Putno Bałtyk Koszalin 1
70 Bil Patryk Świt Skolwin (Szczecin) 1
71 Łukasz Kopeć Świt Skolwin (Szczecin) 1
72 Damian Poliński KKS 1925 Kalisz 1
73 Miłosz Brylewski Nielba Wągrowiec 1
74 Filip Brzostowski Sokół Kleczew 1
75 Łukasz Włodarczyk Bałtyk Koszalin 1
76 Andrzej Trubeha KKS 1925 Kalisz 1
77 Mateusz Żytko KKS 1925 Kalisz 1
78 Krystian Peda Chemik Police 1
79 Marcin Świątek Grom Nowy Staw 1
80 Dariusz Staniaszek Grom Nowy Staw 1
81 Damian Pawłowski Pogoń II Szczecin 1
82 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
83 Sebastian Ginter Gwardia Koszalin 1
84 Mikołaj Brzeski Świt Skolwin (Szczecin) 1
85 Sebastian Golak Mieszko Gniezno 1
86 Krzysztof Biegański Mieszko Gniezno 1
87 Oskar Kozłowski Polonia Środa Wielkopolska 1
88 Luiz Henriquez Polonia Środa Wielkopolska 1
89 Bartosz Ława Chemik Police 1
90 Paweł Wojowski Radunia Stężyca 1
91 Jędrzej Ludwiczak Jarota Jarocin 1
92 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 1
93 Artur Formela Radunia Stężyca 1
94 Dawid Cempa Radunia Stężyca 1
95 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 1
96 Aleks Hendryk Gwardia Koszalin 1
97 Andrzej Kaszuba KKS 1925 Kalisz 1
98 Szymon Gałczyński Jarota Jarocin 1
99 Daniel Kraska KP Starogard Gdański 1