IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Janikowo 17 36 11 3 3 37 15 22
2 Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 35 10 5 2 38 18 20
3 Sparta Brodnica 17 33 10 3 4 31 23 8
4 Pogoń Mogilno 17 30 9 3 5 36 27 9
5 Legia Chełmża 17 29 9 2 6 38 24 14
6 Kujawianka Izbica Kujawska 17 29 8 5 4 29 25 4
7 Pomorzanin Toruń 17 26 7 5 5 28 20 8
8 Notecianka Pakość 17 26 7 5 5 25 24 1
9 Lech Rypin 17 23 6 5 6 43 31 12
10 Unia Gniewkowo 17 22 6 4 7 26 36 -10
11 Kujawiak Kowal 17 21 6 3 8 24 37 -13
12 BKS Bydgoszcz 17 21 6 3 8 27 25 2
13 Cuiavia Inowrocław 17 21 6 3 8 32 30 2
14 Polonia Bydgoszcz 17 20 6 2 9 30 33 -3
15 Włocłavia Włocławek 17 18 5 3 9 21 28 -7
16 Wisła Nowe 17 16 4 4 9 24 32 -8
17 Chełminianka Chełmno 17 14 4 2 11 23 46 -23
18 Unia Solec Kujawski 17 8 2 2 13 10 48 -38
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Orlęta Aleksandrów Kujawski 10 23 7 2 1 24 10 14
2 Legia Chełmża 9 20 6 2 1 29 13 16
3 Unia Janikowo 8 17 5 2 1 17 5 12
4 Włocłavia Włocławek 9 16 5 1 3 17 8 9
5 Kujawianka Izbica Kujawska 8 15 4 3 1 11 8 3
6 Notecianka Pakość 8 15 4 3 1 13 11 2
7 Unia Gniewkowo 7 15 5 0 2 13 10 3
8 Cuiavia Inowrocław 10 15 4 3 3 23 17 6
9 Sparta Brodnica 7 14 4 2 1 15 9 6
10 BKS Bydgoszcz 9 14 4 2 3 15 11 4
11 Pogoń Mogilno 8 13 4 1 3 16 14 2
12 Polonia Bydgoszcz 9 13 4 1 4 20 19 1
13 Chełminianka Chełmno 9 13 4 1 4 14 16 -2
14 Kujawiak Kowal 9 12 3 3 3 15 19 -4
15 Pomorzanin Toruń 9 11 3 2 4 13 8 5
16 Lech Rypin 8 10 3 1 4 24 15 9
17 Wisła Nowe 9 7 2 1 6 11 22 -11
18 Unia Solec Kujawski 7 4 1 1 5 3 14 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Janikowo 9 19 6 1 2 20 10 10
2 Sparta Brodnica 10 19 6 1 3 16 14 2
3 Pogoń Mogilno 9 17 5 2 2 20 13 7
4 Pomorzanin Toruń 8 15 4 3 1 15 12 3
5 Kujawianka Izbica Kujawska 9 14 4 2 3 18 17 1
6 Lech Rypin 9 13 3 4 2 19 16 3
7 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 12 3 3 1 14 8 6
8 Notecianka Pakość 9 11 3 2 4 12 13 -1
9 Legia Chełmża 8 9 3 0 5 9 11 -2
10 Kujawiak Kowal 8 9 3 0 5 9 18 -9
11 Wisła Nowe 8 9 2 3 3 13 10 3
12 Unia Gniewkowo 10 7 1 4 5 13 26 -13
13 BKS Bydgoszcz 8 7 2 1 5 12 14 -2
14 Polonia Bydgoszcz 8 7 2 1 5 10 14 -4
15 Cuiavia Inowrocław 7 6 2 0 5 9 13 -4
16 Unia Solec Kujawski 10 4 1 1 8 7 34 -27
17 Włocłavia Włocławek 8 2 0 2 6 4 20 -16
18 Chełminianka Chełmno 8 1 0 1 7 9 30 -21
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Cuiavia Inowrocław

Gospodarze Wynik Goście Data
Cuiavia Inowrocław 0 - 0 Lech Rypin 17 listopada 2018
BKS Bydgoszcz 1 - 0 Cuiavia Inowrocław 13 października 2018
Lech Rypin 1 - 2 Cuiavia Inowrocław 5 maja 2018
Cuiavia Inowrocław 3 - 4 Lech Rypin 1 października 2017
Cuiavia Inowrocław 1 - 1 Lech Rypin 6 maja 2017
Lech Rypin 3 - 0 Cuiavia Inowrocław 1 października 2016
Cuiavia Inowrocław 0 - 4 Lech Rypin 4 czerwca 2016
Lech Rypin 5 - 2 Cuiavia Inowrocław 31 października 2015
Cuiavia Inowrocław 2 - 0 Lech Rypin 18 kwietnia 2015
Lech Rypin 2 - 1 Cuiavia Inowrocław 10 września 2014

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 16
2 Łukasz Witucki Orlęta Aleksandrów Kujawski 13
3 Adam Reise Sparta Brodnica 10
4 Wojciech Springer Pomorzanin Toruń 9
5 Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 9
6 Bartosz Śmigiel Kujawiak Kowal 8
7 Marcin Skonieczka Notecianka Pakość 8
8 Łukasz Dormowicz Legia Chełmża 8
9 Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 7
10 Szymon Moszczyński Lech Rypin 7
11 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 7
12 Dawid Bocian Legia Chełmża 7
13 Ariel Jastrzembski Cuiavia Inowrocław 7
14 Maciej Rożnowski Legia Chełmża 6
15 Damian Adamski Polonia Bydgoszcz 6
16 Martyn Trędewicz Lech Rypin 6
17 Michał Horna Wisła Nowe 6
18 Łukasz Nowak Polonia Bydgoszcz 6
19 Paweł Lewandowski Lech Rypin 6
20 Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 6
21 Mateusz Grudziński Unia Gniewkowo 6
22 Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 6
23 Bartosz Zalewski Sparta Brodnica 6
24 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 6
25 Paweł Belhke Włocłavia Włocławek 6
26 Piotr Kaczkowski Legia Chełmża 6
27 Patryk Nowak Unia Solec Kujawski 6
28 Maciej Mysiak Unia Janikowo 5
29 Jay Jaskólski Pogoń Mogilno 5
30 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 5
31 Przemysław Lewandowski Wisła Nowe 5
32 Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 5
33 Radosław Fodorowski Lech Rypin 5
34 Kacper Sapa BKS Bydgoszcz 5
35 Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 5
36 Dominik Jelonek Unia Janikowo 5
37 Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 5
38 Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 5
39 Szymon Marks Chełminianka Chełmno 5
40 Błażej Duszyński Pogoń Mogilno 5
41 Wiktor Dąbek Polonia Bydgoszcz 5
42 Miłosz Kwiatkowski Pomorzanin Toruń 5
43 Przemysław Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 5
44 Paweł Mądrzejewski Pomorzanin Toruń 4
45 Kamil Góral Pomorzanin Toruń 4
46 Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 4
47 Patryk Perliński Pogoń Mogilno 4
48 Michał Zarembski Chełminianka Chełmno 4
49 Hubert Szymczak Kujawiak Kowal 4
50 Grzegorz Pakulski Unia Gniewkowo 4
51 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 4
52 Radosław Rybka Lech Rypin 4
53 Kamil Kuropatwiński Unia Janikowo 4
54 Mateusz Brzóstowski Cuiavia Inowrocław 4
55 Piotr Buchalski Lech Rypin 4
56 Filip Jagielski Unia Janikowo 3
57 Marcin Słowiński Notecianka Pakość 3
58 Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 3
59 Marcin Rupiński Sparta Brodnica 3
60 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 3
61 Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
62 Krystian Born Polonia Bydgoszcz 3
63 Kamil Kala Notecianka Pakość 3
64 Dawid Górski Wisła Nowe 3
65 Maciej Sieradzki BKS Bydgoszcz 3
66 Vitalii Shvets Kujawiak Kowal 3
67 Vadim Povolotskyi Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
68 Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
69 Tomasz Sarnowski Polonia Bydgoszcz 3
70 Patryk Nowicki Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
71 Mikołaj Bednarek Notecianka Pakość 3
72 Michał Zarembski Chełminianka Chełmno 3
73 Kamil Kwiatkowski Pogoń Mogilno 2
74 Łukasz Grube Kujawiak Kowal 2
75 Mateusz Wesołowski Sparta Brodnica 2
76 Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 2
77 Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 2
78 Przemysław Januszewski Polonia Bydgoszcz 2
79 Miłosz Waszczuk Lech Rypin 2
80 Piotr Szablewski Kujawiak Kowal 2
81 Łukasz Galanciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
82 Dawid Frelek Wisła Nowe 2
83 Ivan Kovch Sparta Brodnica 2
84 Szymon Brzeziński Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
85 Damian Piasecki Chełminianka Chełmno 2
86 Bartosz Szprenglewski Legia Chełmża 2
87 Adam Piątkowski Legia Chełmża 2
88 Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 2
89 Robert Sawicki Polonia Bydgoszcz 2
90 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
91 Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 2
92 Jarosław Kopiński Wisła Nowe 2
93 Bartosz Pędowski Unia Gniewkowo 2
94 Maciej Lewandowski Kujawiak Kowal 2
95 Dawid Zaborowski Unia Solec Kujawski 2
96 Michał Żuchowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
97 Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 2
98 Michał Kruszczyński Cuiavia Inowrocław 2
99 Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 2
100 Adrian Kural Sparta Brodnica 2
101 Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica Kujawska 2
102 Jakub Trędewicz Lech Rypin 2
103 Damian Siek Kujawianka Izbica Kujawska 2
104 Adrian Frelich Unia Gniewkowo 2
105 Dawid Jastrzębski Cuiavia Inowrocław 2
106 Oskar Balcerowicz Pomorzanin Toruń 2
107 Michał Szot Notecianka Pakość 2
108 Daniel Jasieniecki Lech Rypin 2
109 Adrian Kural Sparta Brodnica 2
110 Tomasz Adamczyk Wisła Nowe 1
111 Filip Korpalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
112 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
113 Patryk Stasiak Pomorzanin Toruń 1
114 Robert Rydzyński BKS Bydgoszcz 1
115 Oskar Andrzejewski BKS Bydgoszcz 1
116 Norbert Czachorowski Legia Chełmża 1
117 Radosław Kłosowski Unia Gniewkowo 1
118 Patryk Smolarz Legia Chełmża 1
119 Łukasz Filip Wisła Nowe 1
120 Filip Sikorski Wisła Nowe 1
121 Radosław Kuzmikowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
122 Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
123 Remigiusz Wojnowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
124 Łukasz Szpakowski Wisła Nowe 1
125 Kamil Frąckowiak Włocłavia Włocławek 1
126 Marcin Gołata Polonia Bydgoszcz 1
127 Serhii Trykosh Sparta Brodnica 1
128 Mateusz Szymborski Lech Rypin 1
129 Jakub Kuliński Kujawianka Izbica Kujawska 1
130 Antoni Krajnyk Pogoń Mogilno 1
131 Maciej Jankowski Lech Rypin 1
132 Mikołaj Jakubowski Kujawiak Kowal 1
133 Paweł Śmigielski Chełminianka Chełmno 1
134 Jakub Priebe Pogoń Mogilno 1
135 Kamil Czyżniewski Pomorzanin Toruń 1
136 Mateusz Dewil Włocłavia Włocławek 1
137 Jakub Panek Sparta Brodnica 1
138 Dawid Orlicki Pomorzanin Toruń 1
139 Radosław Piórek Wisła Nowe 1
140 Hubert Mordacz Unia Solec Kujawski 1
141 Przemysław Misiaszek Chełminianka Chełmno 1
142 Dawid Wiśniewski BKS Bydgoszcz 1
143 Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica Kujawska 1
144 Kamil Niewiadomski Kujawianka Izbica Kujawska 1
145 Kacper Maciejewski Cuiavia Inowrocław 1
146 Adam Cieślewicz Pogoń Mogilno 1
147 Mateusz Szałek Unia Janikowo 1
148 Mateusz Szalek Unia Janikowo 1
149 Mariusz Żywica Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
150 Oskar Etmański Legia Chełmża 1
151 Mikołaj Prybiński BKS Bydgoszcz 1
152 Sylwester Gęgotek Pomorzanin Toruń 1
153 Dawid Pieszak Cuiavia Inowrocław 1
154 Serhiy Bihus Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
155 Miłosz Węgierek Chełminianka Chełmno 1
156 Dawid Ratajczyk Kujawiak Kowal 1
157 Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 1
158 Rafał Kubacki Unia Janikowo 1
159 Radosław Lewandowski Lech Rypin 1
160 Szymon Babiarz Pogoń Mogilno 1
161 Martin Romanek Polonia Bydgoszcz 1
162 Rafał Etmański Legia Chełmża 1
163 Kamil Woroniecki Unia Janikowo 1
164 Piotr Frelek Wisła Nowe 1
165 Kyrylo Meilkah Cuiavia Inowrocław 1
166 Kacper Wróblewski Notecianka Pakość 1
167 Łukasz Ciechowski Sparta Brodnica 1
168 Piotr Gląba Włocłavia Włocławek 1
169 Kamil Trzeciak Włocłavia Włocławek 1
170 Sławomir Roszak Cuiavia Inowrocław 1
171 Dawid Kwiatkowski Kujawiak Kowal 1