IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Ząbkovia Ząbki 29 70 22 4 3 76 26 50
2 Wisła II Płock 29 69 21 6 2 74 21 53
3 Mławianka Mława 29 67 21 4 4 84 35 49
4 KS CK Troszyn 29 58 18 4 7 75 36 39
5 Escola Varsovia Warszawa 29 56 18 2 9 66 39 27
6 Hutnik Warszawa 29 52 16 4 9 66 41 25
7 Narew 1962 Ostrołęka 29 45 13 6 10 56 57 -1
8 AP Marcovia Marki 29 44 11 11 7 51 39 12
9 Stoczniowiec Płock 29 41 13 2 14 64 60 4
10 Świt Staroźreby 28 39 10 9 9 37 39 -2
11 Unia Warszawa 29 37 11 4 14 51 56 -5
12 MKS Przasnysz 29 37 11 4 14 49 56 -7
13 Wkra Żuromin 29 36 12 0 17 43 67 -24
14 Sokół Serock 29 25 7 4 18 44 64 -20
15 Drukarz Warszawa 29 25 7 4 18 50 77 -27
16 Huragan Wołomin 29 21 6 3 20 30 82 -52
17 Żbik Nasielsk 28 15 4 3 21 31 73 -42
18 Makowianka Maków Mazowiecki 29 5 1 2 26 20 99 -79
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Mławianka Mława 15 41 13 2 0 51 16 35
2 Ząbkovia Ząbki 14 40 13 1 0 41 7 34
3 Wisła II Płock 14 38 12 2 0 43 9 34
4 KS CK Troszyn 14 31 10 1 3 45 20 25
5 Escola Varsovia Warszawa 15 30 10 0 5 26 19 7
6 Stoczniowiec Płock 15 28 9 1 5 40 27 13
7 Hutnik Warszawa 15 27 8 3 4 35 21 14
8 Narew 1962 Ostrołęka 14 25 7 4 3 31 24 7
9 Unia Warszawa 15 23 7 2 6 27 26 1
10 MKS Przasnysz 14 23 7 2 5 23 24 -1
11 AP Marcovia Marki 14 21 5 6 3 20 21 -1
12 Wkra Żuromin 15 18 6 0 9 21 41 -20
13 Sokół Serock 14 17 5 2 7 23 26 -3
14 Drukarz Warszawa 15 17 5 2 8 27 36 -9
15 Świt Staroźreby 14 16 3 7 4 16 17 -1
16 Huragan Wołomin 15 16 5 1 9 19 36 -17
17 Żbik Nasielsk 13 10 3 1 9 20 32 -12
18 Makowianka Maków Mazowiecki 15 1 0 1 14 9 48 -39
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Wisła II Płock 15 31 9 4 2 31 12 19
2 Ząbkovia Ząbki 15 30 9 3 3 35 19 16
3 KS CK Troszyn 15 27 8 3 4 30 16 14
4 Mławianka Mława 14 26 8 2 4 33 19 14
5 Escola Varsovia Warszawa 14 26 8 2 4 40 20 20
6 Hutnik Warszawa 14 25 8 1 5 31 20 11
7 AP Marcovia Marki 15 23 6 5 4 31 18 13
8 Świt Staroźreby 14 23 7 2 5 21 22 -1
9 Narew 1962 Ostrołęka 15 20 6 2 7 25 33 -8
10 Wkra Żuromin 14 18 6 0 8 22 26 -4
11 Unia Warszawa 14 14 4 2 8 24 30 -6
12 MKS Przasnysz 15 14 4 2 9 26 32 -6
13 Stoczniowiec Płock 14 13 4 1 9 24 33 -9
14 Sokół Serock 15 8 2 2 11 21 38 -17
15 Drukarz Warszawa 14 8 2 2 10 23 41 -18
16 Huragan Wołomin 14 5 1 2 11 11 46 -35
17 Żbik Nasielsk 15 5 1 2 12 11 41 -30
18 Makowianka Maków Mazowiecki 14 4 1 1 12 11 51 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Żbik Nasielsk 1 6 4 9 4 13 5 12 9 15 7 13
Świt Staroźreby 9 3 4 7 6 4 3 5 1 10 11 12
Ząbkovia Ząbki 10 1 5 7 10 4 13 5 20 1 14 10
Wkra Żuromin 4 9 6 9 5 12 6 6 12 14 12 14
Wisła II Płock 10 5 10 0 12 4 5 3 11 3 16 4
Unia Warszawa 7 6 5 10 9 8 1 5 9 8 17 15
Stoczniowiec Płock 7 11 11 7 13 7 9 6 6 14 15 14
Sokół Serock 5 9 7 13 7 14 6 7 6 7 14 12
Narew 1962 Ostrołęka 4 5 17 13 7 9 8 6 6 13 13 8
Mławianka Mława 7 5 14 6 13 6 12 3 14 7 24 8
Makowianka Maków Mazowiecki 5 11 7 7 2 23 0 10 3 16 2 28
MKS Przasnysz 4 6 13 6 5 9 4 5 10 13 12 17
KS CK Troszyn 10 0 9 7 10 4 6 3 11 4 18 13
Hutnik Warszawa 11 6 11 7 11 9 6 6 11 3 14 12
Huragan Wołomin 5 8 3 18 4 9 6 11 7 14 3 17
Escola Varsovia Warszawa 4 7 7 6 15 6 4 2 13 7 20 8
Drukarz Warszawa 6 11 5 10 13 10 8 7 8 15 11 15
AP Marcovia Marki 5 5 9 5 12 7 5 5 10 3 10 13
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Drukarz Warszawa 29 4.38 1.72 2.66 82.76% 17.24%
2 Stoczniowiec Płock 29 4.28 2.21 2.07 79.31% 20.69%
3 Mławianka Mława 29 4.1 2.9 1.21 72.41% 27.59%
4 Makowianka Maków Mazowiecki 29 4.1 0.69 3.41 86.21% 13.79%
5 Narew 1962 Ostrołęka 29 3.9 1.93 1.97 65.52% 34.48%
6 Huragan Wołomin 29 3.86 1.03 2.83 68.97% 31.03%
7 KS CK Troszyn 29 3.83 2.59 1.24 75.86% 24.14%
8 Wkra Żuromin 29 3.79 1.48 2.31 86.21% 13.79%
9 Sokół Serock 29 3.72 1.52 2.21 79.31% 20.69%
10 Żbik Nasielsk 28 3.71 1.11 2.61 64.29% 35.71%
11 Unia Warszawa 29 3.69 1.76 1.93 79.31% 20.69%
12 Hutnik Warszawa 29 3.69 2.28 1.41 89.66% 10.34%
13 MKS Przasnysz 29 3.62 1.69 1.93 72.41% 27.59%
14 Escola Varsovia Warszawa 29 3.62 2.28 1.34 82.76% 17.24%
15 Ząbkovia Ząbki 29 3.52 2.62 0.9 75.86% 24.14%
16 Wisła II Płock 29 3.28 2.55 0.72 62.07% 37.93%
17 AP Marcovia Marki 29 3.1 1.76 1.34 55.17% 44.83%
18 Świt Staroźreby 28 2.71 1.32 1.39 57.14% 42.86%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Michał Stryjewski Mławianka Mława 22
2 Patryk Szczepański Wisła II Płock 21
3 Mateusz Stryjewski Mławianka Mława 21
4 Jan Bąk Escola Varsovia Warszawa 17
5 Luis felipe Silva Wkra Żuromin 16
6 Przemysław Kowalczyk Stoczniowiec Płock 16
7 Kamil Dąbrowski Stoczniowiec Płock 15
8 Artur Rawa Sokół Serock 14
9 Kacper Matusiak KS CK Troszyn 14
10 Paweł Giel Hutnik Warszawa 14
11 Kamil Majkowski KS CK Troszyn 13
12 Mikołaj Kwiatkowski Drukarz Warszawa 13
13 Piotr Cudny Hutnik Warszawa 13
14 Kacper Siudak AP Marcovia Marki 12
15 Damian Świerblewski AP Marcovia Marki 12
16 Mateusz Augustyniak Ząbkovia Ząbki 12
17 Maciej Rogalski Mławianka Mława 12
18 Krystian Nowakowski Unia Warszawa 12
19 Tomasz Kamiński MKS Przasnysz 12
20 Przemysław Paliński Drukarz Warszawa 11
21 Mateusz Bramowicz Żbik Nasielsk 10
22 Michał Czarnecki Sokół Serock 9
23 Bartosz Wiśniewski Ząbkovia Ząbki 9
24 Przemysław Olesiński Narew 1962 Ostrołęka 9
25 Piotr Augustyniak Ząbkovia Ząbki 8
26 Damian Gałązka Narew 1962 Ostrołęka 8
27 Dawid Kałek KS CK Troszyn 8
28 Szymon Masiak Mławianka Mława 8
29 Jakub Tyska KS CK Troszyn 8
30 Kewin Przygoda Ząbkovia Ząbki 8
31 Adrian Bieńkowski Stoczniowiec Płock 7
32 Oskar Żurawski Drukarz Warszawa 7
33 Maciej Smoliński MKS Przasnysz 7
34 Dariusz Dadacz AP Marcovia Marki 7
35 Krzysztof Kopciński MKS Przasnysz 7
36 Piotr Sulima Żbik Nasielsk 7
37 Kamil Jastrzębski Narew 1962 Ostrołęka 6
38 Damian Słowik MKS Przasnysz 6
39 Jakub Tworek Mławianka Mława 6
40 Filip Januszczak Świt Staroźreby 6
41 Sylwester Szambelan Sokół Serock 6
42 Tomasz Kamiński Wkra Żuromin 6
43 Rafał Trakul Świt Staroźreby 6
44 Jakub Jóźwiak Ząbkovia Ząbki 6
45 Mariusz Wierzbowski KS CK Troszyn 6
46 Tomasz Walczak Wisła II Płock 6
47 Gracjan Grot Unia Warszawa 6
48 Sebastian Kwaczreliszwili Ząbkovia Ząbki 6
49 Kamil Rutkowski MKS Przasnysz 6
50 Mateusz Szmyd Escola Varsovia Warszawa 6
51 Piotr Śledziewski AP Marcovia Marki 5
52 Ivan Budniak Narew 1962 Ostrołęka 5
53 Maciej Staszczuk Narew 1962 Ostrołęka 5
54 Tomasz Andrzejewski Escola Varsovia Warszawa 5
55 Kacper Małkiewicz Makowianka Maków Mazowiecki 5
56 Brian Galach Wisła II Płock 5
57 Przemysław Szabat Hutnik Warszawa 5
58 Michał Butkiewicz Huragan Wołomin 5
59 Jakub Kustra Stoczniowiec Płock 5
60 Oliwer Osmański Stoczniowiec Płock 5
61 Mateusz Kowalski Hutnik Warszawa 5
62 Krzysztof Szynke Escola Varsovia Warszawa 5
63 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 5
64 Dominik Dzwonkowski KS CK Troszyn 5
65 Łukasz Janik Mławianka Mława 5
66 Bartosz Narewski Wkra Żuromin 4
67 Filip Głowala Ząbkovia Ząbki 4
68 Marcel Bykowski Świt Staroźreby 4
69 Seweryn Truskolaski Świt Staroźreby 4
70 Bartosz Wolniewicz Unia Warszawa 4
71 Mateusz Lewandowski Wisła II Płock 4
72 Michał Sadowski Świt Staroźreby 4
73 Bartosz Nahorny Escola Varsovia Warszawa 4
74 Maciej Anusik Escola Varsovia Warszawa 4
75 Piotr Manaj Huragan Wołomin 4
76 Erwin Nowik Hutnik Warszawa 4
77 Adrian Ziarek Escola Varsovia Warszawa 4
78 Batuhan Budak Unia Warszawa 4
79 Patryk Olszewski Sokół Serock 4
80 Bartosz Otulak AP Marcovia Marki 4
81 Patryk Modzelewski Unia Warszawa 4
82 Rafał Wielądek Huragan Wołomin 4
83 Gabriel Wiącek Wisła II Płock 4
84 Damian Jaczewski Hutnik Warszawa 3
85 Marcel Błachewicz Wisła II Płock 3
86 Jakub Lis Ząbkovia Ząbki 3
87 Konrad Drężek Narew 1962 Ostrołęka 3
88 Sebastian Skorupka Huragan Wołomin 3
89 Filip Woźnica Sokół Serock 3
90 Kamil Marczak Drukarz Warszawa 3
91 Jakub Stepnowski KS CK Troszyn 3
92 Patryk Kultys AP Marcovia Marki 3
93 Hubert Rokoszewski Unia Warszawa 3
94 Daniel Bogucki Hutnik Warszawa 3
95 Kamil Skolmowski Wkra Żuromin 3
96 Borys Błaskiewicz Żbik Nasielsk 3
97 Marcin Kraska Narew 1962 Ostrołęka 3
98 Bartłomiej Ziemak Narew 1962 Ostrołęka 3
99 Marcin Świderski KS CK Troszyn 3
100 Dawid Klepczyński Wisła II Płock 3
101 Sebastian Duczek Hutnik Warszawa 3
102 Adrian Sobierajski Escola Varsovia Warszawa 3
103 Maciej Knap Sokół Serock 3
104 Damian Poliński Mławianka Mława 3
105 Piotr Majchrzak Stoczniowiec Płock 3
106 Michał Pragacz MKS Przasnysz 3
107 Bartłomiej Gołasiewicz AP Marcovia Marki 3
108 Michał Sobczak Świt Staroźreby 3
109 Marcin Chyczewski Żbik Nasielsk 3
110 Kacper Rogoziński Wisła II Płock 3
111 Daniel Kleber Ząbkovia Ząbki 3
112 Krystian Majchrzak Stoczniowiec Płock 3
113 Bartosz Lelito Ząbkovia Ząbki 3
114 Kamil Mieszkowski Unia Warszawa 3
115 Max Morawietz Escola Varsovia Warszawa 3
116 Filip Bućko Hutnik Warszawa 2
117 Mateusz Tomaszewski Świt Staroźreby 2
118 Szymon Kwiatkowski Drukarz Warszawa 2
119 Marek Osiński Żbik Nasielsk 2
120 Mateusz Pepłowski MKS Przasnysz 2
121 Antoni Grzymała-Kazłowski Drukarz Warszawa 2
122 Piotr Gurzęda Escola Varsovia Warszawa 2
123 Jakub Szczepocki Ząbkovia Ząbki 2
124 Bartłomiej Smolarczyk Ząbkovia Ząbki 2
125 Maciej Traczewski Makowianka Maków Mazowiecki 2
126 Kamil Zaręba Huragan Wołomin 2
127 Karol Szeliga AP Marcovia Marki 2
128 Serhii Kosiuk MKS Przasnysz 2
129 Igor Drapiński Wisła II Płock 2
130 Tomasz Patorski Escola Varsovia Warszawa 2
131 Mateusz Turkowski Żbik Nasielsk 2
132 Andrzej Gruba Unia Warszawa 2
133 Tomasz Pragacz Makowianka Maków Mazowiecki 2
134 Michał Kosiński Wkra Żuromin 2
135 Dominik Stopczyński Wkra Żuromin 2
136 Rafał Goluch Hutnik Warszawa 2
137 Filip Szewczyk Unia Warszawa 2
138 Dawid Kocyła Wisła II Płock 2
139 Kacper Grabowicz Ząbkovia Ząbki 2
140 Jakub Kopacz Żbik Nasielsk 2
141 Jakub Mydłowiecki Unia Warszawa 2
142 Piotr Petasz Huragan Wołomin 2
143 Łukasz Wodzyński Mławianka Mława 2
144 Kacper Ziółkowski Ząbkovia Ząbki 2
145 Jacek Kowalski Makowianka Maków Mazowiecki 2
146 Michał Ochman AP Marcovia Marki 2
147 Bartosz Osoliński Ząbkovia Ząbki 2
148 Patryk Kostyk Mławianka Mława 2
149 Marcin Smoliński Huragan Wołomin 2
150 Piotr Strzeżysz Narew 1962 Ostrołęka 2
151 Łukasz Świderski KS CK Troszyn 2
152 Konrad Kargul-grobla Makowianka Maków Mazowiecki 2
153 Dawid Prusik MKS Przasnysz 2
154 Artur Bajor KS CK Troszyn 2
155 Szymon Winiarkiewicz Wisła II Płock 2
156 Helder mendes Rodrigues Wkra Żuromin 2
157 Dawid Duda AP Marcovia Marki 2
158 Mateusz Maciuszko Narew 1962 Ostrołęka 2
159 Mateusz Nakielski Narew 1962 Ostrołęka 2
160 Jakub Paciorek Wisła II Płock 2
161 Dawid Baraniecki Sokół Serock 1
162 Igor Frączkiewicz Drukarz Warszawa 1
163 Wojciech Trzandel Hutnik Warszawa 1
164 Oleh Okhrimenko Narew 1962 Ostrołęka 1
165 Radosław Cielemęcki Wisła II Płock 1
166 Marek Piątek Makowianka Maków Mazowiecki 1
167 Marek Żewłakow Unia Warszawa 1
168 Emil Kania Drukarz Warszawa 1
169 Stanislav Nechyporenko Ząbkovia Ząbki 1
170 Jakub Stachowicz Escola Varsovia Warszawa 1
171 Adrian Dembiński Drukarz Warszawa 1
172 Bartosz Zynek Wisła II Płock 1
173 Grzegorz Kalisiak Hutnik Warszawa 1
174 Bartosz Zieliński Świt Staroźreby 1
175 Jakub Laska Makowianka Maków Mazowiecki 1
176 Wiktor Kowalczyk Wkra Żuromin 1
177 Paweł Żmuda AP Marcovia Marki 1
178 Krystian Skierkowski Stoczniowiec Płock 1
179 Jakub Kondeja Drukarz Warszawa 1
180 Kamil Kądziela Drukarz Warszawa 1
181 Mateusz Markowicz Mławianka Mława 1
182 Bartosz Wójcik MKS Przasnysz 1
183 Maciej Malinowski Ząbkovia Ząbki 1
184 Jarosław Janowski Escola Varsovia Warszawa 1
185 Mikita Tsykala Narew 1962 Ostrołęka 1
186 Damian Drężewski Narew 1962 Ostrołęka 1
187 Damian Warchoł Wisła II Płock 1
188 Karimov Abdulkhodi Drukarz Warszawa 1
189 Mateusz Sidor Hutnik Warszawa 1
190 Maciej Tyska Makowianka Maków Mazowiecki 1
191 Olaf Bieńkowski Stoczniowiec Płock 1
192 Jakub Basiński Stoczniowiec Płock 1
193 Maciej Komorowski Mławianka Mława 1
194 Sebastian Alarcon Mławianka Mława 1
195 Kacper Orłowski Stoczniowiec Płock 1
196 Artur Ignaszewski Stoczniowiec Płock 1
197 Miłosz Wierzbicki Makowianka Maków Mazowiecki 1
198 Kamil Parzyszek Unia Warszawa 1
199 Łukasz Szczerbowski Żbik Nasielsk 1
200 Krzysztof Pustoła Makowianka Maków Mazowiecki 1
201 Paweł Dzbeński Narew 1962 Ostrołęka 1
202 Kewin Karwowski Narew 1962 Ostrołęka 1
203 Marek Kwiatkowski Ząbkovia Ząbki 1
204 Adrian Wełpa Sokół Serock 1
205 Miłosz Lewandowski Escola Varsovia Warszawa 1
206 Daniel Witak Huragan Wołomin 1
207 Daniel Głowacki Sokół Serock 1
208 Mateusz Jakubowski Wkra Żuromin 1
209 Mariusz Unierzyski Świt Staroźreby 1
210 Damian Bednarek Drukarz Warszawa 1
211 Michał Dubiel Stoczniowiec Płock 1
212 Szymon Różycki Ząbkovia Ząbki 1
213 Patryk Gumowski KS CK Troszyn 1
214 Kacper Smoczyński Unia Warszawa 1
215 Kamil Waćkowski Hutnik Warszawa 1
216 Jakub Sierpiński Świt Staroźreby 1
217 Michał Szymborski Escola Varsovia Warszawa 1
218 Michał Złotkowski KS CK Troszyn 1
219 Wojciech Andrzejczak Drukarz Warszawa 1
220 Mikołaj Jakóbczak Drukarz Warszawa 1
221 Maciej Sobota Unia Warszawa 1
222 Maksymilian Kosior Żbik Nasielsk 1
223 Radosław Mróz Unia Warszawa 1
224 Dawid Majewski Świt Staroźreby 1
225 Dawid Burka Wisła II Płock 1
226 Dominik Stawicki Świt Staroźreby 1
227 Adam Kępczyński Wisła II Płock 1
228 Przemysław Szulakowski Ząbkovia Ząbki 1
229 Mateusz Małkiewicz Narew 1962 Ostrołęka 1
230 Marcin Figiel Huragan Wołomin 1
231 Piotr Wielgosz Hutnik Warszawa 1
232 Dominik Witkowski MKS Przasnysz 1
233 Szymon Oniszczuk Drukarz Warszawa 1
234 Sebastian Ignaciak Hutnik Warszawa 1
235 Sebastian Zakrzewski Makowianka Maków Mazowiecki 1
236 Szymon Rutkowski Stoczniowiec Płock 1
237 Bartosz Goździewski Unia Warszawa 1
238 Kamil Żmuda Huragan Wołomin 1
239 Edgar Jończyk Escola Varsovia Warszawa 1
240 Szymon Szulc Escola Varsovia Warszawa 1
241 Szymon Kołosowski Escola Varsovia Warszawa 1
242 Dawid Karbowiak Drukarz Warszawa 1
243 Igor Bączkiewicz Drukarz Warszawa 1
244 Sebastian Drygiel AP Marcovia Marki 1

IV liga mazowiecka I sezon 2021/2022

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Sylwester Szambelan Sokół Serock 1
2 Bartłomiej Żelazny Wkra Żuromin 1
3 Piotr Gurzęda Escola Varsovia Warszawa 1
4 Igor Drapiński Wisła II Płock 1
5 Oleh Okhrimenko Narew 1962 Ostrołęka 1
6 Kacper Orłowski Stoczniowiec Płock 1
7 Mateusz Jakubowski Wkra Żuromin 1
8 Wojciech Andrzejczak Drukarz Warszawa 1
9 Sebastian Alacron Żbik Nasielsk 1
10 Łukasz Bestry AP Marcovia Marki 1
11 Patryk Żuber Sokół Serock 1
12 Damian Węglarz Wisła II Płock 1